Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якби не Канада, Україна б....

Re: Якби не Канада, Україна б....

вот когда вернем, то будет "дала, а потом забрала"
но варнякать то можно,
отдаем же по плану,
кредиты - это бизнес, а не благотворительность .

и таки хотелось бы услышать, сколько уважаемая инанна вместе со своей страной дала украине кредитов и под какой процент,
что бы уважаемая инанна имела право так грубо затыкать рот украинцам?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

но варнякать то можно,
отдаем же по плану,
кредиты - это бизнес, а не благотворительность .

и таки хотелось бы услышать, сколько уважаемая инанна вместе со своей страной дала украине кредитов и под какой процент,
что бы уважаемая инанна имела право так грубо затыкать рот украинцам?

Kanada дає гроші задарма, без бізнесу, без відсотків, і дала би більше, аби ви кляті кацапи з неї звалили.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

совершенно случайно поползал по интернету и вот, что увидел:

https://countrymeters.info/ru/Canada/economy
гос долг канады - 1.6 трлн долл
ввп канады - 800 млрд долл
ввп канады на душу населения - 21 тыс долл
госдолг канады на душу населения - 42 тыс долл

вопрос к уважаемым собеседникам - может инане временно запретить варнякать, пока ее страна не отдаст свой государственный долг?
ну или хотя бы сократит его до годового ввп?

для сравнения
госдолг Украины - 78 млрд долл или 2 тыс долл на душу населения





Останнє редагування: 1 червня 2019 11:52:34 від 78rus
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Kanada дає гроші задарма, без бізнесу, без відсотків,
покажи, сколько и кому канада дала без процентов,

Цитувати
і дала би більше, аби ви кляті кацапи з неї звалили.
я извиняюсь, но это у вас айпи канадский, а у меня украинский)


   
Re: Якби не Канада, Україна б....

покажи, сколько и кому канада дала без процентов,

я извиняюсь, но это у вас айпи канадский, а у меня украинский)

так виглядає, що ти кац в україні, а я українець в канаді, і я тебе клятого каца годую, надсилаючи гроші на Україну. 15% GDP.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

так виглядає, що ти кац в україні, а я українець в канаді, і я тебе клятого каца годую, надсилаючи гроші на Україну. 15% GDP.

давно мне переводов от тебя не приходило,
сголоднил зовсим,
давай денег, або стули пельку, шановний))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

давно мне переводов от тебя не приходило,
сголоднил зовсим,
давай денег, або стули пельку))

що не кац то дебіл
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

совершенно случайно поползал по интернету

Це фізично неможливо , обрати випадкову АйПі адресу випадкового сайту або дати випадковий запит до пошукової системи .

Висновок - цитоване - false .
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

но варнякать то можно,
отдаем же по плану,
кредиты - это бизнес, а не благотворительность .

и таки хотелось бы услышать, сколько уважаемая инанна вместе со своей страной дала украине кредитов и под какой процент,
что бы уважаемая инанна имела право так грубо затыкать рот украинцам?
не волнуйтесь, вам, укрАинцам, никакая українка рот не заткнет
 
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

До речі, тут у "рускіх" магазинах продаються кримські вина - мене аж трєсьот. :X
Не знаю куди "стукнути", в ФБР, чи зразу в ЦРУ? :umnik2:
у пентагон
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

я извиняюсь, но это у вас айпи канадский, а у меня украинский)
украинский айпи тоже власного виробництва і якісний ?  B-)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

що не кац то дебіл

а говорили, что канадцы культурные люди,
одна рот украинцам затыкает,
другой хамит.
может дело не в канадцах, а в эмигрантской колбасной душе?)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

украинский айпи тоже власного виробництва і якісний ?  B-)
не хуже вашего, коллега
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

давно мне переводов от тебя не приходило,
сголоднил зовсим,
давай денег, або стули пельку, шановний))
:gigi:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

---------------

ДелІТ знана збоченка. :D
в нього травма після від'їзду його дівчини до Польщі
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

десь $1 мільярд за рік. Це вся допомога разом від всіх країн Україні за винятком військової допомоги США. Більше всього допогають європа $400 мільйонів, США $200 мільйонів. Канада $40 мільйонів.

Посилання ось тут.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Канада нам дала ?
бугогааааа....
та діяспора всрається за один кандський долар коли справді його "дасть"...
тричі на день будуть писати повчання як його потратити і як цьомати вуйка в руку за таку благодєтєль...
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

До речі, тут у "рускіх" магазинах продаються кримські вина - мене аж трєсьот. :X
Не знаю куди "стукнути", в ФБР, чи зразу в ЦРУ? :umnik2:

В IRS
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

до речі, діяспора - я вас давно непосилав подалі :)
ну ви в курсі куди вам іти... (tu)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

но варнякать то можно,
отдаем же по плану,
кредиты - это бизнес, а не благотворительность .

и таки хотелось бы услышать, сколько уважаемая инанна вместе со своей страной дала украине кредитов и под какой процент,
что бы уважаемая инанна имела право так грубо затыкать рот украинцам?

Саме смішне, що це написав чувачок з ніком "78rus".  [KA]

Цікаво чому  [KA]  так люблять вистувати від імені українців?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Саме смішне, що це написав чувачок з ніком "78rus".  [KA]
Цікаво чому  [KA]  так люблять вистувати від імені українців?
а американці?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

до речі, діяспора - я вас давно непосилав подалі :)
ну ви в курсі куди вам іти... (tu)
отакот, діяспора, сам біндьоровєц розставив всі крапки над і
тобто, над 1
  :)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

а американці?

Америка напала на Україну, окупувала Крим, убиває людей на Донбасі, збиває пасажирські літаки?
Чи може то все робить таки РФ?

Але у прихильники певної політсили болить Канада і США, які допомагають Україіні, а от на захист  [KA] відразу встають грудьми.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Америка напала на Україну, окупувала Крим, убиває людей на Донбасі, збиває пасажирські літаки?
Чи може то все робить таки РФ?

Але у прихильники певної політсили болить Канада і США, які допомагають Україіні, а от на захист  [KA] відразу встають грудьми.
я питаю чому американці виступають від імені українців, бо вони американці, а не українці
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Кстацє, да. Вчитайтеся в той процимтований мною пост Інанни - вона вважає Канаду СВОЄЮ, а УКРАЇНУ - нашою. Дик, тоді виникає запитання: що її тягне сюди, на наші, УКРАЇНСЬКІ, форуми?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Кстацє, да. Вчитайтеся в той процимтований мною пост Інанни - вона вважає Канаду СВОЄЮ, а УКРАЇНУ - нашою. Дик, тоді виникає запитання: що її тягне сюди, на наші, УКРАЇНСЬКІ, форуми?
Цеж після голосування НАШОГО вона так вважає. :tease:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Цеж після голосування НАШОГО вона так вважає. :tease:
;o а ваш - це ХТО? Тімошка, шо то я тебе сьогодні не пойму. Мать вина трішки зайво випила...
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

;o а ваш - це ХТО? Тімошка, шо то я тебе сьогодні не пойму. Мать вина трішки зайво випила...
Нашого народу... Як проголосував за Клоуна, у неї відторження іде України.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Як вино пішло?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Як вино пішло?
:blush2: то треба було не самій пить. Напівсолодке власного виготовлення. Рожеве. Якби було холодне - випила б цілу літру - дуже класно п*ється...
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

отакот, діяспора, сам біндьоровєц розставив всі крапки над і
тобто, над 1
  :)

а шо ?
за 15 років форуму я не бачив тут жодної достойної людини з діЯспоральних дописувачів північної америки.
та і знайомі емігранти скурвились за кілька років життя там.
були люди стали скоти :(

п.с. Європа інша справа  (tu)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

а шо ?
за 15 років форуму я не бачив тут жодної достойної людини з діЯспоральних дописувачів північної америки.
та і знайомі емігранти скурвились за кілька років життя там.
були люди стали скоти :(

п.с. Європа інша справа  (tu)
До речі, а яке пояснення цьому "феномену"?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

а шо ?
за 15 років форуму я не бачив тут жодної достойної людини з діЯспоральних дописувачів північної америки.
та і знайомі емігранти скурвились за кілька років життя там.
були люди стали скоти :(

п.с. Європа інша справа  (tu)
так кругом скоти, у нас теж
особливо тут  :weep:
отже, хто перший сказав "вони скоти", той і за допомогу має право бути невдячним, еге ж  B-)
 
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

До речі, а яке пояснення цьому "феномену"?

ГА?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

До речі, а яке пояснення цьому "феномену"?

в стартовому пості.
Уряд Канади вам дав гроші а ви африканці невірно живете (с) Іванна.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Зачотна темка! Хоча, на мою думку, Кароффка досягла протилежної мети від тої, яку ставила  :weep: Але це скоріше закономірність, ЛОЛ!

А кацапів і ватників відмітилося - піпець! Звичайно ж, це зрозуміло. Їх мета - добитися нівелювання підтримки України із Заходом і щоб Україна залишилася наодинці з хуйло. Тоді її можна буде спокійно розшматувати та поглинути із допомогою не тільки зовнішньої агресії, але і 5 колони - оцих всіх людасів, олдбоїв, аелітів, карофак (зверніть увагу на нік - не корівка, а кароффка), делітів, томкетів, тощо, тощо, тощо.

Скільки давала Канада Україні з початку незалежності, я постила тут багато разів. Хто хоче, той знайде.

Зовнішній борг Канади не має для вас ніякого значення, бо ви не тримаєте наших боргів. Навіть у могутніх США є зовнішній борг.

Мова йде про те, що ви кажете, що емігранти не мають право писати на цьому форумі. По-перше, в правилах цього форуму таких нюансів нема. По-друге, ви не маєте морального права відкривати рота на громадян тих країн, що платять податки, гроші з яких йдуть на допомогу Україні. Я вже не кажу про різні позаурядові проекти, де ці громадяни збирають власні гроші на різні потреби для України.

Якби Кароффка була розумною, вона б створила опитування типу:

1) я підтримую відмову України від будь-якої західної допомоги (включаючи мілітарну, фінансову та дипломатичну) заради права заткнути ковбасників на цьому форумі

2) я хочу, щоб США, Канада та Євросоюз продовжували допомагати Україні фінансово, мілітарно та дипломатично і буду з повагою ставитися до платників податків цих країн, гроші та зусилля яких ідуть на цю допомогу.


Ну що, слабо відмовитися і виживати самим, ГА? В глаза сматрєть! (С)

На початок підіть у фейсбук зе і напишіть йому, щоб у ніякому випадку не перся до Трампа. І взагалі відмовився від допомоги, яку дають. Хай скаже - Трамп, МВС і Канада, ідіть в жопу! (С)

Я навіть готова провести червону лінію і списати вам усе бабло та іншу допомогу, яку отримали на сьогоднішній день. Не беріть ні копійки починаючи із завтра, і тоді можете починати казати, що я не маю права відкривати рот!

Я вже сказала і не раз, що якщо Канада перестане давати різну допомогу Україні, то я сама звідси звалю. А поки що я маю повне моральне право тут перебувати і висловлювати свої думки у відповідності до правил цього форуму.

ПС: Ось вам  світлини весілля у День Вишиванки в Канаді, коли ви про нього навіть і не чули (не кажучи про святкували):



Канада - країна, де українці зберігали українську культуру протягом ХХ ст.
День вишиванки. Торонто, 1989. (підпис та фото - Petro Schturyn)


Останнє редагування: 1 червня 2019 19:22:48 від Inanna
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

От дожилися, гастарбайтерша, після змінни миття параш від негритянських сцяк і сперми великодержавно заявляє "моя держава дає вам...."  :facepalm:

Кажуть, що Деліт жінка ... Таке знання предмету!

Ніколи не мила унітази, хіба що у себе вдома. Хоча вважаю, що будь-яка праця, виконана чесно, поважна. Навіть праця повії.

До мене у них більше поваги, ніж до деяких утриманок на цьому форумі. У прямому і переносному розумінні і незалежно від статі  :weep:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

15% GDP України це те, що пересилається з-за кордону, один з найвищих відсотків в світі, на рівні з Філіпінами. Сором.

Мене це взагалі не хвилює. Індивідууми можуть робити із своїми грошима все, що хочуть.

Вона мене затикає, бо я живу в іншій країні і буцімто не маю права нічого казати і нічого критикувати. Вибачте мене - моє особисте бабло йде через зібрані податки до таких, як короффка. Яка мені каже заткнути рот  :weep:

Нагадує ситуацію в одній знайомій родині, коли дочка доглядала за нарцисичним папашою. Вона його мила, перевдягала, возила сумки із міста в село, відриваючись від роботи, тягала його по лікарях, санаторіях та аналізах, а він її обзивав хв** і всякими іншими словами  :X

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Що ви заперечуєте? Що прихильники певної політсили України самостійно себе прокормити не здатно, та сидить на всіх можливих міжнародних програмах допомоги? Так це факт, тут сперечатись немає про що.

І щоб одного прихильники певної політсили в Україні покормити з ложки, потрібно використати податки, які з західних манюпасів зібрали. Бо в місцевих західних манюпасів гроші немає куди дівати, ніж з ложки кормити прихильники певної політсили з рівнем IQ в 75%, що не дозволяю самостійно існувати в цьому світі?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

В мене питання, до канадців.

Не можу найти повний текст пісні колисковий, саме мігрантів, був найшов ті слова що знаю, що це в пєсі що написав хтось ...

А конкретно не знаю, не можу найти ((((

Цитата: Вірш
Спи, тихо спи, забудь печаль
Свої гріхи взьми в щирий жаль
Спи, тихо спи, горе забудь
Найдеш у снах до дому путь.

А звучить шикарно, за серце бере... Але весь текст не можу найти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія