Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я бачу тут порошки заходились в надрізких оцінках Зеленського.

  на тих виборах ані Юля ані Янукович не набрали 50%,

   тре було проводити повторні вибори з новими кандидатами,

   але обидва знали що вони не набирають 50% і змінили закон під себе...
а ти не знав, що нема змісту голосувати проти всіх?
   
а ну хоча б зо трьох назви  :K
один вже тут
   
(tu)  :D


Заціпило на смайликах?  То все ?

Питання теми . Янукович був краще ?  Та чи ні,  ковбасний патріоте ?
   
Так дрищі не приховують, що не голосували за юлю, тобто привели януковоча до влади

За такою логікою, якщо я не голосував в 2019 році за Порошенка, то я привів до влади Зеленського?
   
поки що блазень чуток кращий за овоча,
а як воно буде далі, побачимо
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=154980
я от не пойму, ти мазохіст?
   вилизування  срак для  дегенерала є  спортом .Вові  хуйлу потім  чугунію  далі  петі  брехлу,  всьо  чьотко,  лизав  по  феншую, своєврємєнно і  в духє моди того  ілі  іного врємєні
   
За такою логікою, якщо я не голосував в 2019 році за Порошенка, то я привів до влади Зеленського?
зе набрав більше 50%, тому спи спокійно
   
поки що блазень чуток кращий за овоча,
а як воно буде далі, побачимо
а далі він буде краще за порошенка
   
Янукович був краще ?

Тільки факти:
за майже чотири роки янукович наробив більше зла ніж ПОКИ ЩО зе

але станом на 9 місяців правління зе випереджає "9-місячного" януковича

так що ще не вечір, зе наздоганяє проффесора швидкими темпами
   
зе набрав більше 50%, тому спи спокійно

А чому ви в мене забрали право проголосувати і проти Зеленського, і проти Порошенка?
   
а далі він буде краще за порошенка

от в це не віриться аж ніяк,
бо йому пофіг Україна як така, йому пофіг мова, історія, церква, українські герої, бо це все "роз'єднує",
тут аби він своїми діями не розвалив країну вщент, і то хліб буде,
а на більше сподіватися не доводиться
   
Тільки факти:
за майже чотири роки янукович наробив більше зла ніж ПОКИ ЩО зе

але станом на 9 місяців правління зе випереджає "9-місячного" януковича

так що ще не вечір, зе наздоганяє проффесора швидкими темпами

так,
коли приймуть закон про дезінформацію, дожене дуже швидко
   
А чому ви в мене забрали право проголосувати і проти Зеленського, і проти Порошенка?
бо "проти" нема в бюлетені, чувак
   
бо "проти" нема в бюлетені, чувак

В 2019 можна було просто викреслити обох, але в 2010 році така графа була.
   
А чому ви в мене забрали право проголосувати і проти Зеленського, і проти Порошенка?
А який в тому зміст. Деякі ще й хуя малюють на бюллєтєні
   
В 2019 можна було просто викреслити обох, але в 2010 році така графа була.
в 2010 голосування проти всіх йшло в підтримку януковича. Враховуючи наступні події, подумайте про свою відповідальність.
   
В 2019 можна було просто викреслити обох
це просто недійсний бюлетень, а не проти
   
Не крути сракою. Янукович краще ?
Залежить як міряти. Станом за перших 9 місяців правління чугуній був кращим. Але попереду в зека була державна зрада, масові вбивства і запрошення армії окупанта. Зе вже по лікті в крові, а попереду ще найстрашніше.
   
За перші 9 місяців порошенка вже були і іловайськ і дебальцево. Я його не звинувачую, це просто про руки в крові.
   
Зе вже по лікті в крові
здраствуйтє  таваріщь майор
   
Так дрищі не приховують, що не голосували за юлю, тобто привели януковоча до влади
Брехня собача. Всі кого знаю голосували за Юлю, аби не Зек, бо приблизно уявляли до чого та кацапська падаль приведе, і не помилились, точно так само знаємо до чого приведе зелена кацапська падаль, тому голосували за По.
   
Залежить як міряти. Станом за перших 9 місяців правління чугуній був кращим. Але попереду в зека була державна зрада, масові вбивства і запрошення армії окупанта. Зе вже по лікті в крові, а попереду ще найстрашніше.
у зека ще в 2004 році все було розписано. Це мав бути другий Лукашенко, нікому владу віддавати він не збирався.
   
Брехня собача. Всі кого знаю голосували за Юлю, аби не Зек, бо приблизно уявляли до чого та кацапська падаль приведе, і не помилились, точно так само знаємо до чого приведе зелена кацапська падаль, тому голосували за По.
ти тут з 2018 року, я читаю форум з 2007-го і знаю про що кажу.
   
За перші 9 місяців порошенка вже були і іловайськ і дебальцево. Я його не звинувачую, це просто про руки в крові.
Іловайськ і Дебальцево - справа рук хуйла, якого блазень привітав з НР 2020.
   
За перші 9 місяців порошенка вже були і іловайськ і дебальцево. Я його не звинувачую, це просто про руки в крові.
треба  уточнити.  Те  кацапи з  хуйлом  влаштували. Іловайськ -  петя приймав  парад  і  всім  брехав шо  всьо під  контролем,  тим  часом робив  офшорик та  в  процесі  домовлявся з  кацапами  про  коридори.
 А  дебальцево  то  взагалі  п***а. Петя  брехав  кожного  разу  нове.

 Про брехні. Зелепупенко  ну ні як  не  дотягує  до  брехла. До  ікунєвічя? Так тю. Виїпавши порошків прямо  в  мозок  він  грає  до  сих  пір  в їх  головах  на  роялі. Канєшно  він  гірше  ікунєвіча.
Взагалі  перші  місяці  їх свиноматка Пьотр Рошеновський міністром при президентів чугунію  був
   
ти тут з 2018 року, я читаю форум з 2007-го і знаю про що кажу.
Я тут з перших місяців форуму. І кажу при тих кого знаю. Правда в мене оточення специфічне - тернопільсько-бандерівське.
   
В первый год правления в принципе было такое же при овоще

Не слишком большое достижение


Ослик = овощ


   
Я тут з перших місяців форуму.
то почитай форум часів виборів 2010. Всі ці шаріки ак72 модеми і прочіі дрищі юлю з гімном мішали перед другим туром.
   
НЕ жидовствуй як Царьов. . Ну то Янукович був краще ? Кажи прямо.

Іди проспись !  :punish:
Шо Овоч, що твій зебуїн  - обоє рябоє.
Хоча Овоч таки краще читав з бомажки  :lol:
   
треба  уточнити.  Те  кацапи з  хуйлом  влаштували. Іловайськ -  петя приймав  парад  і  всім  брехав шо  всьо під  контролем,  тим  часом робив  офшорик та  в  процесі  домовлявся з  кацапами  про  коридори.
 А  дебальцево  то  взагалі  п***а. Петя  брехав  кожного  разу  нове.

 Про брехні. Зелепупенко  ну ні як  не  дотягує  до  брехла. До  ікунєвічя? Так тю. Виїпавши порошків прямо  в  мозок  він  грає  до  сих  пір  в їх  головах  на  роялі. Канєшно  він  гірше  ікунєвіча.
Взагалі  перші  місяці  їх свиноматка Пьотр Рошеновський міністром при президентів чугунію  був
А я вважаю, що Порох феноменально успішно відбився від кратно переважаючих сил агресора, з мінімальними витратами, зі звільненими містами з сумарним населенням 2 млн. Зелена мразь за такий же час умудрилась відвести війська і значно збільшити втрати на порожньому місці.
   
Мов гірше нікого не буває. ОК. Янукович був краще ?

 :facepalm1:

Взагалі-то, це прихильники певної політсили віслючки тут постійно заявляли, що Порошенко був найгіршим і краще б Януковича залишили.

А тепер плачуться:"А нас за що?"
   
Людас, будем объективны Зеленский не тот человек который может быть успешным президентом Украины. По многим причинам. Как и Янукович. Надо ли нам разбираться в сортах говна?
   
то почитай форум часів виборів 2010. Всі ці шаріки ак72 модеми і прочіі дрищі юлю з гімном мішали перед другим туром.
Всі та далеко не всі.
   
Людас, будем объективны Зеленский не тот человек который может быть успешным президентом Украины. По многим причинам. Как и Янукович. Надо ли нам разбираться в сортах говна?

Треба. То Янукович краще?
   
Мов гірше нікого не буває. ОК. Янукович був краще ?

по факту закінчення каденції хам звичайно був найгіршим
хоча тут повно юльків які стверджують що він краще порошенка
а стосовно зе треба дивитись ПО ЗАКІНЧЕННЮ каденції
станом НА ЗАРАЗ звичайно краще але поки що маємо лише процес а не результат
   
Людас, будем объективны Зеленский не тот человек который может быть успешным президентом Украины. По многим причинам. Как и Янукович. Надо ли нам разбираться в сортах говна?

Треба. То Янукович краще?
   
:facepalm1:

Взагалі-то, це прихильники певної політсили віслючки тут постійно заявляли, що Порошенко був найгіршим і краще б Януковича залишили.

А тепер плачуться:"А нас за що?"

Та хєр з ними з тими прихильники певної політсили віслючками. Для тебе особисто Янукович краще ?
   
Треба. То Янукович краще?
хто кращий Ежов чи Берия?
   
в 2010 голосування проти всіх йшло в підтримку януковича. Враховуючи наступні події, подумайте про свою відповідальність.


 :facepalm1:


І про відповідальність заявляють прихильники певної політсили віслючки?  :suicide2:

Коли я вказую їм, що вони несуть відповідальність ЗА свій вибір, віслючки мені постійно відповідають, що вони голосували "не за Зеленського, а проти Порошенка", тому ніякої відповідальності за дії Зеленського не несуть.

прихильники певної політсили віслючки і критичне мислення поняття не сумісні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія