Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

незалежно від своїх політичних поглядів, уподобань, симпатій та антисимпатій. Робити правильні висновки, починати діяти, негайно, вже завтра. Інакше зелена чума накриє Україну як холера, СНІД, ебола, курячий та свинячий грип разом узяті.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Між Тимошенко і Зеленський насправді немає ніякої різниці. Юля просто запаснОй ігрок
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Між Тимошенко і Зеленський насправді немає ніякої різниці. Юля просто запаснОй ігрок
Між Янучарою і його міністром жодної різниці - ні в плані ідеології, ні в плані методів і засобів.
   
Та всі вони триндять вроді правильні речі, Ляшка взагалі заслухаєшся. Тільки між словом і ділом у них прірва.
Такшо не буду навіть витрачати час на Тімашонку, слухати що вона там триндить.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

якось ніяк не втропаю
Юля вже в опозиції чи ще буде допомагати молодій команді Зе!
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Та всі вони триндять вроді правильні речі, Ляшка взагалі заслухаєшся. Тільки між словом і ділом у них прірва.
Такшо не буду навіть витрачати час на Тімашонку, слухати що вона там триндить.
я також не весь діалог переглянув, але те, що почув і усвідомив у мене визвало шок. І хоча найближче майбутнє України мене скорше всього не зачіпить, я всеодно не хочу для моєї України його такого.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

якось ніяк не втропаю
Юля вже в опозиції чи ще буде допомагати молодій команді Зе!
ну так по кілька хвилин із цього відео з різних моментів поглянь і все зрозумієш
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Всё это конечно хорошо,но даже при падении рейтинга Зе и СН старые партии поддержку не увеличивают.Т.е. запрос на перемены и новых политиков никуда не делся,а старым увы ничего не светит
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Вона все бреше, ця клята порохоботка! Президент все робить правильно!
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Всё это конечно хорошо,но даже при падении рейтинга Зе и СН старые партии поддержку не увеличивают.Т.е. запрос на перемены и новых политиков никуда не делся,а старым увы ничего не светит
а що зробив триумвірат у 2013-2014-му коли було зрозуміло, що протягом найближчого часу Україна стане губернією? Відповідаю, почав діяти. Мабуть і тепер потрібно починати діяти. Зауважу тільки, що дії бувають різними.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Какой смысл слушать демагога сильного задним умом? Свое умение Юля показала в 2008, когда промышленность обрушилась на треть. Есть люди, мнение которых неинтересно, ввиду низкой квалификации.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Какой смысл слушать демагога сильного задним умом? Свое умение Юля показала в 2008, когда промышленность обрушилась на треть. Есть люди, мнение которых неинтересно, ввиду низкой квалификации.
а те, що люди з таким рівнем кваліфікації керують державою, тебе  не лякає?
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

ну так по кілька хвилин із цього відео з різних моментів поглянь і все зрозумієш

я чергової заяви дочекаюсь,
поки що
було "будемо допомагати та підтримувати" і "уряд потрібно звільнити"
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

а те, що люди з таким рівнем кваліфікації керують державою, тебе  не лякає?
ви зрозуміли, серед кого шукаєте союзників?
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

починати діяти, негайно, вже завтра

От хитрунці - "завтра" .

"Завтра" - не існує , бо прокидаючись кожного ранку я опинаюсь у "сьогодні" , кожного Божого дня .

А тому і дію лише - сьогодні , враховуючи , у найкращому випадку , що мені з моїх дій не сподобалось наслідками "вчора" .

І через це , що вище надрукував , цитоване "завтра" сприймаю , як окремий випадок або модихвікацію , отого г-на - "свєтлоє будущєє" , що іще за т.зв. комуняк чув .

Хоч і з назви "переглянути ВСІМ" , вже гіпотеза виникає - "черговий фуфломіцин" під шумок .
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

незалежно від своїх політичних поглядів, уподобань, симпатій та антисимпатій. Робити правильні висновки, починати діяти, негайно, вже завтра. Інакше зелена чума накриє Україну як холера, СНІД, ебола, курячий та свинячий грип разом узяті.
... народ в Україні у нинішньому стані - це труп, а щоб його реанімувати, треба, щоб відбулося щось екстраординарне...а оці всі плісняві "вожді" не варті уваги, бо їм насрати на Україну...що вони й робили під час своєї каденції... :dirol:
   
ви зрозуміли, серед кого шукаєте союзників?

Серед юльків, які підтримують Зеленського? Хоча Тимошенко до нього в опозиції...
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Серед юльків, які підтримують Зеленського? Хоча Тимошенко до нього в опозиції...
серед вас, петьків
   
Між Тимошенко і Зеленський насправді немає ніякої різниці. Юля просто запаснОй ігрок

Та нє, різниця є. Юля на порядки цинічніша та безпринципова.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

от же ш, зараза! Як у казці - наліво підеш - коня втратиш, направо підеш - життя втратиш, прямо підеш - живий будеш але себе забудеш.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Та нє, різниця є. Юля на порядки цинічніша та безпринципова.
що, змінювала партії, як рукавички аби щоразу опинятися якомога ближче до корита?
Спочатку стояла на помаранчевому Майдані, а потім плазувала перед Янучарою заради отримання місця в його уряді?
Водила хороводи з МПЪ, спонсорувала ту ФСБ-шну структуру, а потім верещала про свою армовірність?
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

от же ш, зараза! Як у казці - наліво підеш - коня втратиш, направо підеш - життя втратиш, прямо підеш - живий будеш але себе забудеш.
прямо точно не варто
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

незалежно від своїх політичних поглядів, уподобань, симпатій та антисимпатій. Робити правильні висновки, починати діяти, негайно, вже завтра. Інакше зелена чума накриє Україну як холера, СНІД, ебола, курячий та свинячий грип разом узяті.

Зєбіли - то пєтушиний грип
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

як весело спостерігати як юле фани доводять свинєфанам..хто  з їхніх нафталінів спасіння для країни :lol:
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

а те, що люди з таким рівнем кваліфікації керують державою, тебе  не лякає?
А их низкая квалификация написана на лбу? Не надо повторять мантры кривого канала и рекомендации из методичек. Я уже писал: сейчас есть хоть шанс выйти из стагнации. А при Юле и Пете его не было и не будет. Эти друзья сейчас должны поддерживать Зеленского всеми силами, а не подножки ставить, иначе следующим президентом станет Бойко.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

що,
Та ось що. Дві речі, Міра)
По-перше, звернись до спеціалістів з приводу лікування петрозалежності, бо реально справляєш враження хворої людини вже, судячи з твоїх постів.
По-друге, перестань обкрадати церковні скриньки, всєм ізвєсно, що ти цим грішиш.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Та всі вони триндять вроді правильні речі, Ляшка взагалі заслухаєшся. Тільки між словом і ділом у них прірва.
Такшо не буду навіть витрачати час на Тімашонку, слухати що вона там триндить.
дійсно вчора по тв заслухався Ляшка, коли він критикував непомірні зарплати цього уряду .Але потім згадав, це ж здається він тричі у лотерею вигравав. :facepalm1:  :lol:
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

якось ніяк не втропаю
Юля вже в опозиції чи ще буде допомагати молодій команді Зе!
Може ти тупий?
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

сейчас есть хоть шанс выйти из стагнации.
:lol:
Владімір Алєксандровіч, ви?
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

А их низкая квалификация написана на лбу? Не надо повторять мантры кривого канала и рекомендации из методичек. Я уже писал: сейчас есть хоть шанс выйти из стагнации. А при Юле и Пете его не было и не будет. Эти друзья сейчас должны поддерживать Зеленского всеми силами, а не подножки ставить, иначе следующим президентом станет Бойко.
їх кваліфікація - це по 200 000 га в одні руки, атомну енергетику та інші стратегічні підприємства з молотка,  і для себе чи своїх кураторів а народу право мати право
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Тут є паралельна гілка про бабуїнів.
Так там оповідають, що реальне покращення в стаді настало лише після повного й швидкого вимирання старої бабуїнської "еліти".
Природа не бреше.
Тому народ піде лише за тією "природою", яка зебезпечить згаданий результат.
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

їх кваліфікація - це по 200 000 га в одні руки, атомну енергетику та інші стратегічні підприємства з молотка,  і для себе чи своїх кураторів а народу право мати право
ти шо, сісіліст?! :lol:
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

ти шо, сісіліст?! :lol:
пенсіонер  :D
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Вона все бреше, ця клята порохоботка! Президент все робить правильно!
Юля - прохоботка з кнуроферми. нарешті, дочекалися! :peremoga:  [A]
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Тут є паралельна гілка про бабуїнів.
Так там оповідають, що реальне покращення в стаді настало лише після повного й швидкого вимирання старої бабуїнської "еліти".
Природа не бреше.
Тому народ піде лише за тією "природою", яка зебезпечить згаданий результат.
якщо ти під "бабуїнською елітою" маєш на увазі і просто старих бабуїнів, то
я, як один із народа і який вже доживає 6-й десяток, на твою думку піду за тим, хто забезпечить і моє в тому числі вимирання? 
 
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Та ось що. Дві речі, Міра)
По-перше, звернись до спеціалістів з приводу лікування петрозалежності, бо реально справляєш враження хворої людини вже, судячи з твоїх постів.
По-друге, перестань обкрадати церковні скриньки, всєм ізвєсно, що ти цим грішиш.
ти напевно видаєшся сам собі вкрай дотепним?
То я тебе засмучу : у тебе "жарти" на кшталт педриного зривання капелюхів та відкручування носів
так само тупо
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

нарешті, дочекалися!
недочекаєтесь))
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

Та всі вони триндять вроді правильні речі, Ляшка взагалі заслухаєшся. Тільки між словом і ділом у них прірва.
Такшо не буду навіть витрачати час на Тімашонку, слухати що вона там триндить.

правильно (tu)
   
Re: переглянути ВСІМ, хоча би фрагментно

що, змінювала партії, як рукавички аби щоразу опинятися якомога ближче до корита?
Спочатку стояла на помаранчевому Майдані, а потім плазувала перед Янучарою заради отримання місця в його уряді?
Водила хороводи з МПЪ, спонсорувала ту ФСБ-шну структуру, а потім верещала про свою армовірність?

1. змінювала спонсорів як рукавички аби щоразу опинятися якомога ближче до корита (причім всі спонсори прокацапські)
2. плазувала перед Янучарою заради поділу України на двох шляхом зміни конституції (див. Youtube - Прапала всьо)
3. Водила хороводи з МПЪ, заважаючи Українській церкві отримати Томос
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія