Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему Зеленский не появляется перед народом. Мое мнение

почему только видео????
Сразу вам отвечу - не знаю наркоман он или нет. У меня нет фактов... Но его отказ пройти независимый контроль насторожил всех.
Чувака зеленского его команда присадила на стимуляторы.....в спорте они запрещены..начнем с антидепресантов и так далее... Это жесткие и страшные препараты... Нет это не наркотики.... это хуже...... Здесь Олд бой был  с нами .. вроде психиатр.... Но он за  зелю.   Последняя доза была сегодня перед встречей с Макроном....
.. Это  маятник..... Его зеленскому завели сегодня до упора..... он завтра упадет в другую сторону.... он врядли прийдет на дебаты... Его идиоты не дадут ему оклыгать.... а еще поддадут стимуляции...
Здесь вопрос к полиции
ЗЫ... Мне петя похер, я люблю Юлю.... Но  артиста я не хочу
   
важливіше інше. чому прихильники певної політсили підтримують його ховання.
а все просто. вони не хочуть визнати себе дебілами, які голосують за прихильники певної політсили.
типу, ну ми ж не знали))
   
почему только видео????
Сразу вам отвечу - не знаю наркоман он или нет. У меня нет фактов... Но его отказ пройти независимый контроль насторожил всех.
Чувака зеленского его команда присадила на стимуляторы.....в спорте они запрещены..начнем с антидепресантов и так далее... Это жесткие и страшные препараты... Нет это не наркотики.... это хуже...... Здесь Олд бой был  с нами .. вроде психиатр.... Но он за  зелю.   Последняя доза была сегодня перед встречей с Макроном....
.. Это  маятник..... Его зеленскому завели сегодня до упора..... он завтра упадет в другую сторону.... он врядли прийдет на дебаты... Его идиоты не дадут ему оклыгать.... а еще поддадут стимуляции...
Здесь вопрос к полиции
ЗЫ... Мне петя похер, я люблю Юлю.... Но  артиста я не хочу

Побольше многоточий... и я просто скажу что ты бухой.
   
Гоша, думаю  во втором туре народ задумается... первый был по приколу


   
Побольше многоточий... и я просто скажу что ты бухой.

можеш говорить что хочеш...я не обижусь.... то что зеленский неадекват - это факт
   
Дебилы, блд. Да если б в бюллетене не было вообще фамилии Зеленский. была графа "против Педро", то она б и набрала оте 70%. А они бегают кудахтают.  :facepalm1:
   
Побольше многоточий... и я просто скажу что ты бухой.
Про многоточия.... это ошибка аля ученных, доказанная всем миром... Я просто говорю, а не пишу текст заготовленный мне
   
Его не будет. Физически. С такой неподъемной ношей зашкваров и необъятными горизонтами ожиданий его просто заклюют. А он человек слабый. Любое его шевеление будет под гром подходящих шуток его же уровня дебильности. Либо заткнут обескровленный народ очередным массовым сожжением и будуть надали працюваты в рамках чинного законодавства. Не вижу мягкого сценария.
   
Его не будет. Физически. С такой неподъемной ношей зашкваров и необъятными горизонтами ожиданий его просто заклюют. А он человек слабый. Любое его шевеление будет под гром подходящих шуток его же уровня дебильности. Либо заткнут обескровленный народ очередным массовым сожжением и будуть надали працюваты в рамках чинного законодавства. Не вижу мягкого сценария.
Артист показал себя полным неадекватом, вряд ли мы его увидим до выборов... Не проще ли за него не голосовать...чтоб через месяц не идти  на штурм Банковой
   
Его не будет. Физически. С такой неподъемной ношей зашкваров и необъятными горизонтами ожиданий его просто заклюют. А он человек слабый. Любое его шевеление будет под гром подходящих шуток его же уровня дебильности. Либо заткнут обескровленный народ очередным массовым сожжением и будуть надали працюваты в рамках чинного законодавства. Не вижу мягкого сценария.

Если жабку даже выберут, во что лично я не верю, то до инаугурации он не дотянет, скорее всего..
   
Если жабку даже выберут, во что лично я не верю, то до инаугурации он не дотянет, скорее всего..

нічого з ним не станеться
ховатиметься від публіки, читатиме раз на тиждень з папірця написаного молодими регіонами

йому вже не вислизнути, забагато грошей в нього вклали - і він за те тепер донорам зобовязаний



   
Куратори Зєбіла ніяк не зацікавлені аби він від "стимуляторів" відкинув копита відразу після виборів. Тому мабуть його годують не лошадінимі дозамі. Хоча й хтозна.
   
почему только видео????
Сразу вам отвечу - не знаю наркоман он или нет. У меня нет фактов... Но его отказ пройти независимый контроль насторожил всех.
Чувака зеленского его команда присадила на стимуляторы.....в спорте они запрещены..начнем с антидепресантов и так далее... Это жесткие и страшные препараты... Нет это не наркотики.... это хуже...... Здесь Олд бой был  с нами .. вроде психиатр.... Но он за  зелю.   Последняя доза была сегодня перед встречей с Макроном....
.. Это  маятник..... Его зеленскому завели сегодня до упора..... он завтра упадет в другую сторону.... он врядли прийдет на дебаты... Его идиоты не дадут ему оклыгать.... а еще поддадут стимуляции...
Здесь вопрос к полиции
ЗЫ... Мне петя похер, я люблю Юлю.... Но  артиста я не хочу

Куди там тому Зеленському до артиста в політиці яким є Порошенко.
Тому За і не з'являється що так не вміє пздіти грати на політичній сцені.
   
Если жабку даже выберут, во что лично я не верю, то до инаугурации он не дотянет, скорее всего..
Серень, халва!
   
Так обкурений чи стимулятори? Бо то кардинально різна поведінка. Ви вже визначіться
   
Мда, феерическо-ебпитеский порохоботский кал

   
Куди там тому Зеленському до артиста в політиці яким є Порошенко.
Тому За і не з'являється що так не вміє пздіти грати на політичній сцені.

То хай з'явиться не в ролі, якщо не вміє грати, і покаже себе справжнього відповідями на запитання, яких мільйон! Вам самому не цікаво почути його особисто, а не його "говорящие головы"?

І головне - до виборів, а не після!
   
Зеленський не наркоман, що ви плетете рябої кобили сон.
Друге.
Який би він не був, а він досить нормальна людина з нормальної сім'ї на відміну від Пєті, поживемо побачимо.
Зараз головне Кнура і свиноферму від бюджету України відігнати. Не перетворити Україну в міні Росію, за що ці кнурі взялися під ревом геть від Росії.
Не вигорає кнурам. От і біснуються як чорти.
   
Гоша, думаю  во втором туре народ задумается... первый был по приколу

Зато  бегство народа ,  коррупция и нище не по приколу в стране
   
Ви всі ще міряєте процеси які будуть, старими мірками

Укрнаїну візьмуть за карк, кинуть через бідро і зламають хребет ДУЖЕ швидко, агресивно і безпрєдєльно

Реакція Заходу провірена давно, манюпаса ятрили ненавистю до хунти всі 5 років - гепнеться "народ України" на дупу і не рипнеться.

Бо тих, хто проти загону знов в стійло імперії, критично мало, а хохлів - забагато.

Навчені Кримом і Донбасом, українці просто втічуть від навали підкацапників і бурятів, на ЗУ, а там і в Європу.

А решта болота буде сумирно сосать пісю агресора і не відсвічувати.

Я вже на це 9 травня чекаю вакханалію дєдоєвальства і пр. побєдобєсія на вулицях . Цікаво, хто першим з "еліти" порве вишиванку і перевдягнеться в гімнастьорку і лапті?
   
Почему Зеленский не появляется перед народом. Мое мнение

того , шо - порожняк .
   
ой, та шо вы не знаете, все ж говорят, нарком он - народный комиссар значить это  ;)
   
По стандартам WADA відмова від тесту на наркотики автоматично означає , що відмовник - наркоман. З автоматичною дискваліфікацією.
Це навіть не обговорюється.
   
Ви всі ще міряєте процеси які будуть, старими мірками

Укрнаїну візьмуть за карк, кинуть через бідро і зламають хребет ДУЖЕ швидко, агресивно і безпрєдєльно

Реакція Заходу провірена давно, манюпаса ятрили ненавистю до хунти всі 5 років - гепнеться "народ України" на дупу і не рипнеться.

Бо тих, хто проти загону знов в стійло імперії, критично мало, а хохлів - забагато.

Навчені Кримом і Донбасом, українці просто втічуть від навали підкацапників і бурятів, на ЗУ, а там і в Європу.

А решта болота буде сумирно сосать пісю агресора і не відсвічувати.

Я вже на це 9 травня чекаю вакханалію дєдоєвальства і пр. побєдобєсія на вулицях . Цікаво, хто першим з "еліти" порве вишиванку і перевдягнеться в гімнастьорку і лапті?
Це теж імовірний сценарій.Зе не виглядає адекватним.Аваков був першим.Ще до нового року хвалив Петра за томос ,а після висунення Зе-став переслідувати з страшною силою все українське.Білецьки й гнила скотина,виконує сценарій путлєра.Навіть не шифрується вже.Але молю Бога,щоб Зе не виявився нарноманом,щоб він не продав Україну,щоб парламент вистояв.Ну і наш прекрасний народ,крім ЗУ,виявив себе у всій красі.
   
А зачем Зеленскому сейчас напрягаться и бегать по эфирам и сдавать под камеры анализы экспертам боксера , пуст бегают те  кого народ ненавидит и презирает в своем большинстве  .
   
Почему Зеленский не появляется перед народом. Мое мнение
Во-первых, он не знает государственного языка. А во-вторых, чтобы он не сказал - рейтинг упадет. Найдутся недовольные
   
Все верно делает Вова , пусть бегают  по эфирам лузеры они сделали свой выбор -нажива  вместе реальных реформ обещанных на майдане .
   
пуст бегают те  кого народ ненавидит и презирает в своем большинстве  .
ну за презрением у нашего народа не заржавеет, так что "Зеленскому приготовиться!" :gigi:
   
А зачем Зеленскому сейчас напрягаться и бегать по эфирам и сдавать под камеры анализы экспертам боксера , пуст бегают те  кого народ ненавидит и презирает в своем большинстве  .
Потому что он  не наркоман. Потому и должен сдать тест.  Я бы так и сделал, и Голобородько так сделал, а Порох вон уже сделал. К чему эти отмазки - ну беспокоит людей этот вопрос - сними его, ты же "народный президент"
И я считаю, что он - не наркоман. Дунуть раз в неделю и таблеточка раз в месяц - не делают из человека наркомана, ведь никто не обращает внимания на 1-2 бокала пивка в неделю.
   
Если жабку даже выберут, во что лично я не верю, то до инаугурации он не дотянет, скорее всего..

і виберуть, і інавгурують, а потім майже відразу почнуть стогнати, що ж це за лайно обрали,
і почнуть себе втішати, що Порох був ще гіршим,
а коли згодом всі побачать, що воно таки набагато гірше від далеко не ідеального Пороха, от тоді так, прийдеться якимось чином його скидати, чи через імпічмент, чи через Майдан...

те, що Україна схарчить та перетравить цього сцикла так само, як і овоча, я не сумніваюся,
а от блазня та його кАманду з 95 кварталу  очікує страшенна ломка, коли замість великої любові до них значного прошарку населення вони отримають всю ненависть, на яку тільки здатен наш народ після обманутих сподівань, от тут вони всі і будуть "поховані", як блазень, так і 95 квартал,
тоді їм всім доведеться шукати собі нову роботу,
тоді вони проклянуть того, хто підкинув сциклу ідею йти в президенти,
недарма найрозумніша з них всіх Олена Кравець була дуже проти цього...   

Останнє редагування: 13 квітня 2019 10:08:38 від Foxic
   
ну за презрением у нашего народа не заржавеет, так что "Зеленскому приготовиться!" :gigi:

Поживем увидим нужно стремится к лучшему .
   
Так обкурений чи стимулятори? Бо то кардинально різна поведінка. Ви вже визначіться
А какая принципиальная разница?
   
По стандартам WADA відмова від тесту на наркотики автоматично означає , що відмовник - наркоман. З автоматичною дискваліфікацією.
Це навіть не обговорюється.

Перед тим. як шось ляпнути. погугли різницю між WADA i VADA
В Україну приїхзджали представники VADA, котра є добовільною неофіційною організацією і на висновки котрої всі кладуть великий болт.
Але такому зятятому порохолизу як ти. все єдино - ковбаса чи колбаса
   
Порошки, заспокойтеся, не бути підру президентом, його антирейтиг цього не дозволить ні при яких обставинах.
Та це і найкраще для всіх.
   
Зеленський не наркоман, що ви плетете рябої кобили сон.
Друге.
Який би він не був, а він досить нормальна людина з нормальної сім'ї на відміну від Пєті, поживемо побачимо.
Зараз головне Кнура і свиноферму від бюджету України відігнати. Не перетворити Україну в міні Росію, за що ці кнурі взялися під ревом геть від Росії.
Не вигорає кнурам. От і біснуються як чорти.
Чим докажете?
   
Зате після появи Педра на ТБ, рейтінг Зе попер до гори  :laugh:


   
Зате після появи Педра на ТБ, рейтінг Зе попер до гори  :laugh:

Показати зображення...
Скажу по секрету -это не рейтинг.
   
По стандартам WADA відмова від тесту на наркотики автоматично означає , що відмовник - наркоман. З автоматичною дискваліфікацією.
Це навіть не обговорюється.
ну значит считайте, что по стандартам WADA Зеленский снят  с участия в биатлоне.
Какие идиоты..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія