Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Страшна етична проблема

Страшна етична проблема

Мені, дійсно, страшно. Не тільки тому, що війна, вона лякає кожну нормальну людину, а тому,  що вона зробила зі мною… Все життя мене вважали доброю людиною, діти, коти-собаки самі до мене йдуть, не конфліктую, допомагаю і таке інше. Фільми  про війну не дивилася, щоб не ревіти перед усіма. А зараз мене вже не сльози душать, а лють. Мабуть, кожен тут відчуває те ж саме, але мене несе в саме пекло. Я знаю точно, що я можу вбити не тільки тих тварюк, що знущалися над нашими в Бучі, Ірпіні, та скрізь, де ті вонючки шастали, але з насолодою спочатку на їх очах розірвала б їх баб та виплодків, все одно, немовлят чи шкільноту.  Мені вже декілька раз наснилися такі епізоди з моєю люттю  та розправами, і наче полегшення відчувала. Я сама – мати, але точно знаю – не лише зможу, але і хочу вбити «ячейку» виродків з особами будь-якого віку. Не думала, що таке пекло може бути в душі, але, прошу, якщо хтось знає, чи формується наш «Гнів Божий» - мені туди, я не заспокоюся, доки не помщуся. Я тепер розумію, чому жінки більш жорстокі, ніж чоловіки.
Але це жах – я можу вбити дитину, якщо це дитина тупого бурята-виродка, чи будь-якого іншого кацапського покидька. 
Не треба мене банити, я просто сповідаюся, що робиться в душі. Може, мені до психіатра, але я б краще до «Гніву Божого»

Я - це іринка, була тут з 2005 р., але не пустили мене під старим ніком, довелося перейменуватись. Думаю, може, мене не забули
   
Re: Страшна етична проблема

Не зможете ви нікого вбити, то вам тільки здається.
   
Re: Страшна етична проблема
ATF

Усе гаразд. Таке в кожного українця. Цілком природнє бажання, вбити наволоч з усім виплодком.
   
Re: Страшна етична проблема

Может и сможет.

Не в этом дело.

Эта проблема никакая не этическая, а самая что ни на есть психологическая.
   
Re: Страшна етична проблема

Не зможете ви нікого вбити, то вам тільки здається.

Зможе . Коли перед тобою ворог, і стоїть питання або ти, або він - завалити людину не така вже і етична проблема. Це в побуті інша мораль
   
Re: Страшна етична проблема

який гарний нік
   
Re: Страшна етична проблема

який гарний нік

Вона заміжня, закоти губу.... :D
   
Re: Страшна етична проблема

Ненавиджу коцапів, причому не тільки тих, хто був у Бучі.
І тих, хто просто перетнув наш кордон зі зброєю в руках, і те кодло, яке всередині паРаші осатаніло верещить що "нада канчять с етімі українцамі"
Мені навіть від самого слова "Россія" смердить нестерпно  :bueee:
   
Re: Страшна етична проблема

Травма свідка. Не можна дивитись фото-відеоматеріали з місця воєнних подій. Вчені вже давно доказали, що якщо ми дивимось щось на відео чи фото то маємо точно такий самий вплив на організм, як би ми це бачили насправді.
   
Re: Страшна етична проблема

Та не хочу тільки скиглити, хочу знайти і долучитися до українського "Гніву Божого", не знаю, як знайти, але впевнена на 100%, така група вже є,або ж вже створюється.
   
Re: Страшна етична проблема

Зможе . Коли перед тобою ворог, і стоїть питання або ти, або він - завалити людину...
ну в цьому випадку - так, не може бути жодних сумнівів,
та і бажання знищити орка який знущався з людей, теж природнє,
але вбити дитину... це вже перебор, я точно не змогла б.. :nea:
таке роблять лише вдячні слухачі скабєїхи і соловьова. :fool:
   
Re: Страшна етична проблема

Может и сможет.

Не в этом дело.

Эта проблема никакая не этическая, а самая что ни на есть психологическая.

це взагалі не проблема
   
Re: Страшна етична проблема

Ну, ви емоційна людина, судячи з вашого допису. Вам не треба в "Гнів божий", ви не зможете себе контролювати, а для такої роботи контроль це головне.

Якщо хочете заспокоїтись, купіть декілька курок на ринку і відріжте їм голови.
   
Re: Страшна етична проблема

Ненавиджу коцапів, причому не тільки тих, хто був у Бучі.
І тих, хто просто перетнув наш кордон зі зброєю в руках, і те кодло, яке всередині паРаші осатаніло верещить що "нада канчять с етімі українцамі"
(tu)

Мені навіть від самого слова "Россія" смердить нестерпно  :bueee:
а от це дарма, адже там крім коронованого злочинця
і його мерзотного кодла та тупорилих зомбаків,
живуть і цілком притомні люди,
які щиро співчувають українцям і теж ненавидять нашого ворога,
і таких людей там немало, хоча звичайно що виродків вистачає,
а порахувати точно скільки кого - неможливо.
   
Re: Страшна етична проблема

Було б добре, якби нікого не треба було вбивати. Ні дітей, ні дорослих.

Але якщо вже людство не може без воєн, то хай на війні солдати вбивають солдатів. Так є по всім міжнародним конвенціям. Якщо хтось не солдат і вбиває когось іншого, навіть солдата ворожої армії, то він вбивця, терорист. Так по законам. Війна має бути - Люди в військовій формі з відзнаками своєї армії воюють проти інших людей в формі і відзнаками ворожої армії. Всі інші в стороні. Цивільні мають не воювати і піддатись вимогам окупаційної армії, якщо вони опинились в окупації.

Зрозуміло, що це казочка і ніколи так не бувало і не буває. Але якби так було, то жертв серед мирного населення було б мінімум.
   
Re: Страшна етична проблема

Бережися і охолонь.
Не можна переносити справедливий гнів на безневинних.
   
Re: Страшна етична проблема

перше я звернув увагу що мене не тошнить від трупів....
як зазвичай.
потім зрозумів,  кацапських
іноді це навіть було  приємно

це психика

зараз не радуюсь вбитим ванькам. вважаю це просто справедливістю.
   
Re: Страшна етична проблема

Та щодо курки - нє, шкода, то невинне створіння. А виплодків гвалтівника кацапо-бурято-карела-чеченца - ні.  Тому і страшно, що опустилася до скабєєвської моралі, але руки чешуться. Держава не повинна проголошувати помсту, але я, і такі як я, вільні у виборі.
   
Re: Страшна етична проблема

Вона заміжня, закоти губу.... :D

чудесний нік.
він зареєстровани 5 днів тому.
звідки знаєш шо заміжня ? вже пробивав ?  :D
   
Re: Страшна етична проблема

чудесний нік.
він зареєстровани 5 днів тому.
звідки знаєш шо заміжня ? вже пробивав ?  :D

вже потянув пару рюмочок?
   
Re: Страшна етична проблема

Та щодо курки - нє, шкода, то невинне створіння. А виплодків гвалтівника кацапо-бурято-карела-чеченца - ні.  Тому і страшно, що опустилася до скабєєвської моралі, але руки чешуться. Держава не повинна проголошувати помсту, але я, і такі як я, вільні у виборі.

пані хто ви ?
"нє" юзає фуп. (з моєї подачі кістаті  :D )
ви про це знаєте. звідки ?
не хочете - не відповідайте.
   
Re: Страшна етична проблема

Та я тут з  2005, просто нік старий не прийняли
   
Re: Страшна етична проблема

чудесний нік.
він зареєстровани 5 днів тому.
звідки знаєш шо заміжня ? вже пробивав ?  :D

То ж написала, що була колись під подібним ніком.
   
Re: Страшна етична проблема

вже потянув пару рюмочок?

нє. не продають у нас.
просто психіку треба переключати з тої війни хоч інколи.
   
Re: Страшна етична проблема

Та я тут з  2005, просто нік старий не прийняли

опачік. то ви ця чарівна брунетка ?
   
Re: Страшна етична проблема

Та щодо курки - нє, шкода, то невинне створіння. А виплодків гвалтівника кацапо-бурято-карела-чеченца - ні.  Тому і страшно, що опустилася до скабєєвської моралі, але руки чешуться. Держава не повинна проголошувати помсту, але я, і такі як я, вільні у виборі.

Я знову про закони. Якщо на них спираєшся то воно спокійніше, теж для совісті.

Щодо курки то діє закон джунглів, який проголосив великий Мауглі в книжці Кіплінга. Якщо вбив, то з'їж. Бо мусив вбити, щоб їсти і існувати. Тому курку можна вбити без всіляких сумнівів. Деякі стародавні мисливці притому дякували своїй здобичі, за те що завдяки їй вони існували.

Щодо свободи вибору. Ніби вона є і це найбільша цінність і згуба, яка ніби відрізняє людину від тварини. Бо тварини ніби детерміновані своїми інстинктами і рефлексами і вибору не мають. Але за таку свободу вибору у людини є відповідальність За вбивсто іншої людини - кримінальна.

   
Re: Страшна етична проблема

просто психіку треба переключати з тої війни хоч інколи.
(tu) тут в курсі що ти більше полюбляєш абсолютно мирні процеси:

 
я тобі матку вирву на лоба
   
Re: Страшна етична проблема

Але за таку свободу вибору у людини є відповідальність За вбивсто іншої людини - кримінальна.
О!  (tu) тому краще курку, за неї не посадять :nea:
   
Re: Страшна етична проблема

(tu) тут в курсі що ти більше полюбляєш абсолютно мирні процеси:

я абсолютно навіжений інколи буваю. таким народився.
   
Re: Страшна етична проблема

до церкви вам пані треба, з батюшкой побазікать, може попустить, лють в серці до добра недоведе
   
Re: Страшна етична проблема

Травма свідка. Не можна дивитись фото-відеоматеріали з місця воєнних подій. Вчені вже давно доказали, що якщо ми дивимось щось на відео чи фото то маємо точно такий самий вплив на організм, як би ми це бачили насправді.
==============
Довбойоп!
   
Re: Страшна етична проблема

я абсолютно навіжений інколи буваю. таким народився.
це не страшно, буває з багатьма,
але в одних людей після такого виникає бажання вибачитись,
бо стає соромно за свою негідну поведінку,
інші ж морозяться, зазвичай так вчиняють слабаки.
   
Re: Страшна етична проблема

до церкви вам пані треба, з батюшкой побазікать, може попустить, лють в серці до добра недоведе
та лють це цілком нормальна емоція в таких обставинах,
а от жага вбивати дитину, це вже до психіатра..
   
Re: Страшна етична проблема

Та щодо курки - нє, шкода, то невинне створіння. А виплодків гвалтівника кацапо-бурято-карела-чеченца - ні.  Тому і страшно, що опустилася до скабєєвської моралі, але руки чешуться. Держава не повинна проголошувати помсту, але я, і такі як я, вільні у виборі.

з фейсбуку.
дарую.

3 травня о 02:02  ·
Знаєте, шо є в нашого народу, але немає в тих у*обків? Справжньої жінки! Нє, не баби, яка якогось хєра в горящу ізбу лізе, зупинивши коня на скаку...
Наші жінки не такі дурні, щоб за конями по полю ганятись. Ще два місяці тому вони планували робити кар'єру, няньчити діток, готувати якісь смаколики, стояти в планці, бо ж скоро пляжний сезон, і купити ту, таку гарну весняну сукенку в горошок. Але тут якесь падло вирішило ці плани порушити...
І поки руські матері вздихають по втраченим синам, думаючи, як то ше нарожать для руської їбанутої армії, наші жінки розізлились. Лють української жінки настільки сильна, що, здається, навіть на небесах зараз тихенько всі присіли і повдягали шапки!
Українська жінка не боїться стояти за спиною в свого воїна. Вона його підтримує і оберігає. Вона ліпить тонни вареників на фронт, плете кілометри сітки, возить допомогу, шукає бронежилети, тягає мішки з піском на блокпости. За 24 години вона організує тобі 20 фур з продуктами, з 10 кілометрів маскувальних сіток, гарячі пиріжки і БТР!
Вона народжує в сирому смердючому підвалі прекрасних дітей, які з її молоком вбирають всю силу материнського духу...
Вона публічно говорить слова, які не мають знати її діти, але слова ті правдиві і сповнені люті...
Вона кидає коктейль, б'ється у всі двері, мерзне, не спить, посміхається, плаче, стає перед танком, затуляє собою, прикрашає коциками бомбосховища, популяризує квіти і стає Бабою Надьою століття... І при цьому не забуває набрати і запитати: "Ти точно поїв і в шапці?".
І коли це все закінчиться, вона зніме з себе цю лють, покладе на очі патчі, шоб приховати легку втому, поправить зачіску, і таки одягне ту бажану сукенку в горошок, шоб красиво сходити в магазин за гарним тортиком по засіяній соняшниками алеї.
Але вона ніколи не забуде...
Бо нєхєр лізти в наші, курва, плани!
Ольга Магас (с)
   
Re: Страшна етична проблема

лють в серці до добра недоведе
Та ладно?
Зродились ми великої години,
З пожеж війни і з полум'я вогнів,
Плекав нас біль за долю України,
Кормив нас гнів і злість на ворогів.
   
Re: Страшна етична проблема

Вбивство, є вбивство. Курку найлегше, хоча навіть їй відрізати голову і залити все кров'ю навколо спричинить такий викид адреналіну, що пані Ірену думаю відпустить.
   
Re: Страшна етична проблема
Ale

Хороший рускій - мьортвий рускій, це нормально але дітей не потрібно чіпати, вони ще не усвідомлюють як і ми в свій час життя в СРСР
   
Re: Страшна етична проблема
Ale

до церкви вам пані треба, з батюшкой побазікать, може попустить, лють в серці до добра недоведе
Ще один святого виліз, ти звідки кацапе? Упц мп?
   
Re: Страшна етична проблема

це не страшно, буває з багатьма,
але в одних людей після такого виникає бажання вибачитись,


ти дістала тоді усіх своїм флудом по 200 постів у день шо увесь форум тошнило.
хтіла нарватись - отримала по справах своїх.

п.с. шкода шо ти знов вилізла.
увімкну ігнор знову.
   
Re: Страшна етична проблема

Может и сможет.

Не в этом дело.

Эта проблема никакая не этическая, а самая что ни на есть психологическая.

Не проблема, а реакція яка нам дісталася від предків.
Дуже багато жінок тепер так само пишуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія