Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляки блокують кордон :X

Re: Поляки блокують кордон  :X
PAL

полку "вірусологів" прибуло...  :weep:

Показати зображення...

задля справедливості хочу порекомендувати сходити на гугльтранслейт за перекладом слова corn
зразу скажу, що це не "корм"  :gigi:

https://translate.google.com/details?sl=en&tl=uk&text=corn&op=translate
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Він не змовчав , він проговорився. Висновок - зерно з транзиту попадає до Польщі, про це пишуть всі видання.

Якщо зерно, котре заїхало транзитом, попадає на польський ринок, то маємо класичну контрабанду. Це  проблема польських правоохоронних органів, і аж ніяк не України
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Так на їхні ринки насправді ніякої навали українського зерна нема. Дуда про це змовчав

А куди ж поділось все, що раніше йшло в Китай і Єгипет і в інші країни Азії та Африки?
Я щось сумніваюсь, що змогли вивезти такі об'єми морем.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

задля справедливості хочу порекомендувати сходити на гугльтранслейт за перекладом слова corn
зразу скажу, що це не "корм"  :gigi:

https://translate.google.com/details?sl=en&tl=uk&text=corn&op=translate

та він того не читав, йому картинка сподобалась  :laugh:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ти хоч подивися посилання, яке я навів?  :facepalm1:
Там дані за 2021 рік. В ТОП-10 тільки дві країни з ЄС, які разом вдвічі менше закупили ніж один Китай.

ти читати вмієш?
картинку бачив?
на картинці куди їхала українська кукурудза 10 років до війни. EU - синеньке
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

ти читати вмієш?
картинку бачив?
на картинці куди їхала українська кукурудза 10 років до війни. EU - синеньке

пляяя....  :facepalm1:
Україна тільки кукурудзу з зернових експортує??
Та і до чого тут взагалі статистика за 10 років? Китай з 2018-го року наростив імпорт українських зернових в 5 разів, твоя таблиця того і близько не показує, бо тільки до 2020-го дані і виключно по кукурудзі.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Якщо зерно, котре заїхало транзитом, попадає на польський ринок, то маємо класичну контрабанду. Це  проблема польських правоохоронних органів, і аж ніяк не України
Ви праві, так і є.  Повно інформації, що документи підробляють поляки, а наші везуть не тільки зерно, а рапс, соняшник, вони розбираються вже. Але ж наші теж замішані по вуха.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ви праві, так і є.  Повно інформації, що документи підробляють поляки, а наші везуть не тільки зерно, а рапс, соняшник, вони розбираються вже. Але ж наші теж замішані по вуха.
Звичайно. Але злочин відбувається на польській території. Чому правоозоронні органи не діють?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

пляяя....  :facepalm1:
Україна тільки кукурудзу з зернових експортує??
Та і до чого тут взагалі статистика за 10 років? Китай з 2018-го року наростив імпорт українських зернових в 5 разів, твоя таблиця того і близько не показує, бо тільки до 2020-го дані і виключно по кукурудзі.

ну так EU важливий ринок для української кукурудзи чи ні?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

А куди ж поділось все, що раніше йшло в Китай і Єгипет і в інші країни Азії та Африки?
Я щось сумніваюсь, що змогли вивезти такі об'єми морем.
Підробляють доки типу везуть в Німеччину, а з Німеччини в Польщу попадає. Так пишуть. Або перевантажують в інші фури на кордоні і одразу стає зерно польським

Останнє редагування: 20 лютого 2024 23:45:52 від mynameis
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

ну так EU важливий ринок для української кукурудзи чи ні?

Важливий, звісно, але він не зможе поглинути весь наш колишній експорт, про що і велась мова.
Буде те, що відбувається зараз.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

У понеділок про ситуацію говорив віце-президент профспілки «Солідарність індивідуальних фермерів» Томаш Вогняний у програмі Жасміни Новак в ефірі радіо WNET.
На запитання про втручання фермерів у Дорогуську, він сказав, що поведінка поліції дивується. – Ми переконані, що всі про все знають. Процес триває в кращому вигляді, компанії з Польщі або з Німеччини продовжують замовляти товар в Україні. [...] «Це неймовірно охороняється поліцією та охороною залізниць», – сказав він, додавши, що служби піклуються про те, щоб фермери не мали уявлення про те, що насправді перевозиться.
– «Ми чули від місцевих організаторів протестів, що перевантажувальні порти на кордоні або біля кордону є приватними», – сказав він, додавши, що власники залізничних терміналі
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Підробляють доки типу везуть в Німеччину, а з Німеччини в Польщу попадає. Так пишуть.

Ну без участі місцевих таке провернути навряд можливо.
Якщо вже мітингують проти наших хитросраких, то хай в першу чергу зі своїми розберуться.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Важливий, звісно, але він не зможе поглинути весь наш колишній експорт, про що і велась мова.
Буде те, що відбувається зараз.


Мова велась, власне, про оце:


За великим рахунком українське зерно взагалі не повинно було потрапляти на ринок ЄС
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Мова велась, власне, про оце:



Я так зрозумів, що він мав на увазі саме те зерно, яке повинно було транзитом йти в порти ЄС. Який сенс говорити про те, що раніше і так закуплялось європейцями в звичних обсягах?
Тут проблема (якщо вона не висмоктана фермерами з пальця) якщо і є, то виключно через зайві об'єми нашого зерна, які збили ціни на європейських ринках.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

все западные фермеры зерновых - мелкие "хуторяне-частники".
Там и близко нет таких мега-гигантов зерновых. Свой рынок мелких частников, в Европе - был "устоявшимся" и "саморегулиремым". Украинские мега-трейдеры ---- просто подминают мелких фермеров.
Я живу возле ник.трассы. Днём и ночью огромные фуры-полуприцепы 40 тонные идут сплошным потоком в сторону Николаева(далее не знаю куда).
Об этой навале укр.зерновых на Европу - знают в Брюсселе. Сам видел интервью какого то высокого чина, из Еврокомиссии.
Говорил, что несмотря на военную обстановку --- Европарламент обязан защищать и своих мелких фермеров.....

всё это никак не отменяет того, что тут также и торчат уши кремля....
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

А польська влада цей шабаш толєрує
вона не просто толерує. дуда виправдання вигадав цим шабашам. пояснення. при тому прибрихує, сочиняєт.

вже писали - висипати зерно з вагонів -це кримінальний злочин.
за це мали б покарати і примусити заплатити збиток.

то де влада польська, де її дії по цьому епізоду? докази бачив увесь світ
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Підробляють доки типу везуть в Німеччину, а з Німеччини в Польщу попадає. Так пишуть.
----
Хто пише,блокувальники??
Так вони і не таке напишуть.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

?single
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Були ж часи 8-)

04.07.2019

В Одесской области зафиксировали новый рекорд Украины по перегрузу. На габаритно-весовом комплексе в Одесской области измерительные приборы зафиксировали 202 тонны. Такой вес зафиксировали на автопоезде, который ехал из Одесской области в Ивано-Франковск. Это абсолютный рекорд по перегрузу, зафиксированный на габаритно-весовом комплексе в Украине. Антирекорд прошлого года составлял 115 тонн - его зафиксировали в Кировоградской области на зерновозе.
Напомним, что украинские дороги рассчитаны на вес максимум в 40 тонн для седельных тягачей с полуприцепом.




   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Підробляють доки типу везуть в Німеччину, а з Німеччини в Польщу попадає. Так пишуть. Або перевантажують в інші фури на кордоні і одразу стає зерно польським

Шановна, то все казочки для діточок та тупуватих рольників.
Як виглядає процедура митного оформлення транзиту собі уявляєте?

Фура пломбується польською митницею пломбою - електронним пристроєм с GPS та сім-карткою. Весь маршрут фури відслідковується та пломба знімається на митниці країни призначення.
Весь шлях через ЄС транзитний вантаж йде з моніторингом.

Якщо німці везуть зерно назад до Польщі, то це проблема не українців, а німців. Якщо це так, то зерно поїде іншими шляхами. Та всі ці хоббі-фермери з 7.5га полів будуть знищені як клас через реекспорт.
Рішення про їх ліквідацію та демонтаж системи агросубсидій для неефективного бізнесу скоріш за все вже прийняте в Брюселі.  То й накуй з пляжу зі своїми міні-городами.
 
   
Re: Поляки блокують кордон  :X


Вже пора давати пізди пшімєкам за такі транспаранти.
Такими темпами рольникі українських ухилянтів почнуть відловлювати краще українського ТЦК та доправляти на кордон.

За Краковського опонента трєвожно чомусь :)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

За Краковського опонента трєвожно чомусь

Ми його морально підтримуємо. Най там кріпиться.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Ти точно українець? Нічого не переплутав?
Ти - класичний хохол. Хитросракий ухилянт з пшеківським куйом в сраці.
Набрав води в рота та мовчиш коли бачиш ту підкацапську рагульську наволоч.

У тебе паспорт український? Так от і закрий свого рота.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

https://t.me/tplviv/25575?single

Це вже відвертий нео-нацизм
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Це вже відвертий нео-нацизм

влада толерує
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

влада толерує

свобода слова
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

свобода слова
свобода слова це йухня. немає її. от ти не можеш вийти в центр Лос анжелосу посеред білого дня і почати волати як ти ненавидиш ніггерів.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X
slp

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

все западные фермеры зерновых - мелкие "хуторяне-частники".
Там и близко нет таких мега-гигантов зерновых. Свой рынок мелких частников, в Европе - был "устоявшимся" и "саморегулиремым". Украинские мега-трейдеры ---- просто подминают мелких фермеров.
Я живу возле ник.трассы. Днём и ночью огромные фуры-полуприцепы 40 тонные идут сплошным потоком в сторону Николаева(далее не знаю куда).
Об этой навале укр.зерновых на Европу - знают в Брюсселе. Сам видел интервью какого то высокого чина, из Еврокомиссии.
Говорил, что несмотря на военную обстановку --- Европарламент обязан защищать и своих мелких фермеров.....

всё это никак не отменяет того, что тут также и торчат уши кремля....
Цей потік не має відношення до ЄС,  бо йде на дунайські порти України.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ось я вже кілька разів їздив Польщею і можу сказати наступне: вони досі орають землю глибоким плугом. Майже всюди. Це те шо відразу помітно.
А зараз технології ноу-тіл, або стрип-тіл, що зменшує вартість обробки удвічі!
Більше того, зараз є технологія покривних культур, сівообміну через сідерати, що в результаті насичує ґрунт азотом. І таке інше.
Не знаю напевне, але здається вони того просто не використовують.

Останнє редагування: 21 лютого 2024 07:49:52 від Артем_Днепр
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

https://t.me/ukrpravda_news/41413

домовлятися про що? про вашы подальші обмеження? а якщо не домовимся то ми все одно обмежите. ви дебіли
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

домовлятися про що?
треба просто знову позов до СОТ подати і єврокомісії.
прийбіжать знову домовлятись.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

домовлятися про що? про вашы подальші обмеження? а якщо не домовимся то ми все одно обмежите. ви дебіли

Великопольський шовінізм. Є поляки, яким можна все, і є українці, які повинні домовлятись з поляками.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ось я вже кілька разів їздив Польщею і можу сказати наступне: вони досі орають землю глибоким плугом. Майже всюди. Це те шо відразу помітно.
А зараз технології ноу-тіл, або стрип-тіл, що зменшує вартість обробки удвічі!
Більше того, зараз є технологія покривних культур, сівообміну через сідерати, що в результаті насичує ґрунт азотом. І таке інше.
Не знаю напевне, але здається вони того просто не використовують.
Ноу-тілл і стріп-тілл не не використовують на перезволоженнтх грунтах. Якщо додаціє є на добрива, то ні хто не буде заморочуватися собі у збиток сідератами.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

В'ятрович, навіщо ти свариш нас із поляками, бандера клята :X
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

https://t.me/ukrpravda_news/41413

То й добре. А тим часом Україна запровадить обмеження на польську агропродукцію. Де факто вже запровадила.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Великопольський шовінізм. Є поляки, яким можна все, і є українці, які повинні домовлятись з поляками.

Для того має бути українська громада та акції українців в Польщі. Це лікується.
   

Цю тему переглядають:

garri, Dortmund і 10 гостей
 
Повна версія