Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляки блокують кордон :X

Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

жодної копійки чі злотого.

нащо себе дебілами виставляти? аби вони посміялись з нас?

А які польські товари пані збирається розсипати та де? :)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Тобто це не торгівельна війна з польського боку?  :facepalm:

Ні.

У Кракові сьогодні торгівельна війна?

Село проти туристичного бізнесу?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Тобто це не торгівельна війна з польського боку?  :facepalm:

Війна з кацапами теж спочатку розпочиналась як торгівельна   :shuffle:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ааааа...только не єто...неужели польской сірной нарезки теперь не будет....как жиТЬ(



Фігня ті польські сири. Як на мене країни Балтії роблять смачніше. Джугас дуже смачний
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Війна з кацапами теж спочатку розпочиналась як торгівельна   :shuffle:

Ти ухи наївся?  :X

Хуйловці завжди намагались робити все щоб дискредитувати Україну. Основна ціль це завжди була її ліквідація. Всі ті "торгівельні війни" та викручування рук і шантажи з газом - то все були невід'ємні складові цієї кампанії. До геноцидної війни вони вдались лише коли хуйло зрозумів що іншими засобами він вже не встигне зламати Україну
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Але загалом це частини кацапської многододовачьки "Розісрати нас з союхниками"

Ми маємо не дзеркалити неадекватів стаючи самим неадекватами,
а робити так щоб їхня неадекватність сяяла максимально яскраво.
Плюс багато. (tu)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Але загалом це частини кацапської многододовачьки "Розісрати нас з союхниками"

Ми маємо не дзеркалити неадекватів стаючи самим неадекватами,
а робити так щоб їхня неадекватність сяяла максимально яскраво.
(tu)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ти ухи наївся?  :X

Хуйловці завжди намагались робити все щоб дискредитувати Україну. Основна ціль це завжди була її ліквідація. Всі ті "торгівельні війни" та викручування рук і шантажи з газом - то все були невід'ємні складові цієї кампанії. До геноцидної війни вони вдались лише коли хуйло зрозумів що іншими засобами він вже не встигне зламати Україну

Так була торгівельна війна з кацапами перед Майданом, чи не було?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Так була торгівельна війна з кацапами перед Майданом, чи не було?

"Торгівельні війни", а точніше ігри з вентилями починалось рівно тоді коли в Україні щось йшло не за кацапськими планами, тобто після майданів
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

"Торгівельні війни", а точніше ігри з вентилями починалось рівно тоді коли в Україні щось йшло не за кацапськими планами, тобто після майданів

а це що?

Росія заборонила імпорт сирів трьох українських заводів
СРЕДА 08 ФЕВРАЛЯ 2012 08:48

https://www.рбк-укр/ukr/news/rossiya-zapretila-import-syrov-treh-ukrainskih-zavodov-08022012084800

Росія заборонила імпорт в країну продукції української Roshen
ПОНЕДЕЛЬНИК 29 ИЮЛЯ 2013 08:11
https://www.рбк-укр/ukr/news/rossiya-zapretila-import-v-stranu-produktsii-ukrainskoy-29072013081100



   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Портникова ( невже я це кажу  ;o ) подивіться.  Капец... а) конфлікт на десятирічча. б) в принципі  каже що це  політичні ігрища в Польщі.  в) лякає поляків наслідками... це буде раша на кордоні  г)  лякає польських политиків  чім це для них  закінчиться...  їх замінять хуйловці в польскої владі, та всі ці туски та інши будуть на смітнику.

Тому ті хто шукає десть там що ми самі винні... знайдіть того портникова, та глянте.    дуже коротко в нього це сьогодні вийшло, та дуже шокуючи протверезить.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Портникова ( невже я це кажу  ;o ) подивіться.  Капец... а) конфлікт на десятирічча. б) в принципі  каже що це  політичні ігрища в Польщі.  в) лякає поляків наслідками... це буде раша на кордоні  г)  лякає польських политиків  чім це для них  закінчиться...  їх замінять хуйловці в польскої владі, та всі ці туски та інши будуть на смітнику.

Тому ті хто шукає десть там що ми самі винні... знайдіть того портникова, та глянте.    дуже коротко в нього це сьогодні вийшло, та дуже шокуючи протверезить.
Так дайте посилання.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Так була торгівельна війна з кацапами перед Майданом, чи не було?
З кацапами не було, Україна з ними не вела торговельної війни. То вони з Україною.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

а це що?

Росія заборонила імпорт сирів трьох українських заводів
СРЕДА 08 ФЕВРАЛЯ 2012 08:48

https://www.рбк-укр/ukr/news/rossiya-zapretila-import-syrov-treh-ukrainskih-zavodov-08022012084800

Росія заборонила імпорт в країну продукції української Roshen
ПОНЕДЕЛЬНИК 29 ИЮЛЯ 2013 08:11
https://www.рбк-укр/ukr/news/rossiya-zapretila-import-v-stranu-produktsii-ukrainskoy-29072013081100

білий шум
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

У вівторок гостем Богдана Римановського в ефірі Радіо ЗЕТ був міністр розвитку і технологій Кшиштоф Гетьман. Серед тем розмови були, серед іншого, питання, що стосуються запланованої урядом програми іпотечного кредитування та проблем польських фермерів, що виникають внаслідок привілейування сільськогосподарськ ої промисловості з України за рахунок польського.
Гетьман: Я враховую повне ембарго
– Я підтримую протести фермерів – так. Вони протестують у справедливій справі. Вони в розпачі, і я розумію, що вони виїхали на дороги – сказав Гетьман, коли його запитали про загальний страйк фермерів. На вівторок було оголошено близько 200 блокувань. На дорогах може з'явитися до 30 тисяч тракторів.
У понеділок політики ПіС зажадали від уряду ввести ембарго на всі сільськогосподарськ і товари, що імпортуються з України, в той же день.
– Зараз вони такі сміливі, і вони мали всі інструменти для цього протягом двох років і практично нічого не зробили, – звернув увагу політик. – Саме вони призвели до ситуації, що фермери сьогодні вийшли на дороги, – сказав Гетьман, нагадавши, що ПіС запровадив ембарго лише на чотири види продукції з України. – Але, як виявляється, могли в'їхати і ті, на які ввели заборону, – додав він.
– Можливо, виходу не буде, і потрібно буде ввести таке ембарго. Я враховую це я і моє політичне середовище, яким є ПСЛ. [...] Потрібно пам'ятати, що це двосічний меч. Торгівля між Польщею та Україною, дивлячись на абсолютні цифри, вигідніше для Польщі. «Це факти, але ми повинні вжити заходів, щоб врятувати фермерів, які дійсно перебувають у драматичній ситуації», – сказав Гетьман.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

У вівторок гостем Богдана Римановського в ефірі Радіо ЗЕТ був міністр розвитку і технологій Кшиштоф Гетьман. Серед тем розмови були, серед іншого, питання, що стосуються запланованої урядом програми іпотечного кредитування та проблем польських фермерів, що виникають внаслідок привілейування сільськогосподарськ ої промисловості з України за рахунок польського.
Гетьман: Я враховую повне ембарго
– Я підтримую протести фермерів – так. Вони протестують у справедливій справі. Вони в розпачі, і я розумію, що вони виїхали на дороги – сказав Гетьман, коли його запитали про загальний страйк фермерів. На вівторок було оголошено близько 200 блокувань. На дорогах може з'явитися до 30 тисяч тракторів.
У понеділок політики ПіС зажадали від уряду ввести ембарго на всі сільськогосподарськ і товари, що імпортуються з України, в той же день.
– Зараз вони такі сміливі, і вони мали всі інструменти для цього протягом двох років і практично нічого не зробили, – звернув увагу політик. – Саме вони призвели до ситуації, що фермери сьогодні вийшли на дороги, – сказав Гетьман, нагадавши, що ПіС запровадив ембарго лише на чотири види продукції з України. – Але, як виявляється, могли в'їхати і ті, на які ввели заборону, – додав він.
– Можливо, виходу не буде, і потрібно буде ввести таке ембарго. Я враховую це я і моє політичне середовище, яким є ПСЛ. [...] Потрібно пам'ятати, що це двосічний меч. Торгівля між Польщею та Україною, дивлячись на абсолютні цифри, вигідніше для Польщі. «Це факти, але ми повинні вжити заходів, щоб врятувати фермерів, які дійсно перебувають у драматичній ситуації», – сказав Гетьман.

Вн дебіл?  Тобто торгівля між україною і польшею вигфдніша для подьші ну він пропонує обнулити цю торгівлю
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

У вівторок гостем Богдана Римановського в ефірі Радіо ЗЕТ був міністр розвитку і технологій Кшиштоф Гетьман. Серед тем розмови були, серед іншого, питання, що стосуються запланованої урядом програми іпотечного кредитування та проблем польських фермерів, що виникають внаслідок привілейування сільськогосподарськ ої промисловості з України за рахунок польського.
Гетьман: Я враховую повне ембарго
– Я підтримую протести фермерів – так. Вони протестують у справедливій справі. Вони в розпачі, і я розумію, що вони виїхали на дороги – сказав Гетьман, коли його запитали про загальний страйк фермерів. На вівторок було оголошено близько 200 блокувань. На дорогах може з'явитися до 30 тисяч тракторів.
У понеділок політики ПіС зажадали від уряду ввести ембарго на всі сільськогосподарськ і товари, що імпортуються з України, в той же день.
– Зараз вони такі сміливі, і вони мали всі інструменти для цього протягом двох років і практично нічого не зробили, – звернув увагу політик. – Саме вони призвели до ситуації, що фермери сьогодні вийшли на дороги, – сказав Гетьман, нагадавши, що ПіС запровадив ембарго лише на чотири види продукції з України. – Але, як виявляється, могли в'їхати і ті, на які ввели заборону, – додав він.
– Можливо, виходу не буде, і потрібно буде ввести таке ембарго. Я враховую це я і моє політичне середовище, яким є ПСЛ. [...] Потрібно пам'ятати, що це двосічний меч. Торгівля між Польщею та Україною, дивлячись на абсолютні цифри, вигідніше для Польщі. «Це факти, але ми повинні вжити заходів, щоб врятувати фермерів, які дійсно перебувають у драматичній ситуації», – сказав Гетьман.

Принаймні в сфері аграрки так, бо вони експортують до нас товари з високою доданою вартістю, а ми до них - сировину.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

2.Польські фермери продовжують протестувати проти неконтрольованого припливу сільськогосподарськ ої продукції з України. З'являються нові повідомлення про те, що від наших сусідів в'їжджають транспорти з зерном, яке підпадає під ембарго. У мережі з'явилися фотографії, які показують, що на залізничних сайдингах і перевантажувальних терміналах в Дорогуську є, серед іншого, ріпак. Фермери попереджають, що продукти з України перевантажуються, а потім відправляються в Польщу чи Німеччину як польські.
У понеділок про ситуацію говорив віце-президент профспілки «Солідарність індивідуальних фермерів» Томаш Вогняний у програмі Жасміни Новак в ефірі радіо WNET.
На запитання про втручання фермерів у Дорогуську, він сказав, що поведінка поліції дивується. – Ми переконані, що всі про все знають. Процес триває в кращому вигляді, компанії з Польщі або з Німеччини продовжують замовляти товар в Україні. [...] «Це неймовірно охороняється поліцією та охороною залізниць», – сказав він, додавши, що служби піклуються про те, щоб фермери не мали уявлення про те, що насправді перевозиться.
– «Ми чули від місцевих організаторів протестів, що перевантажувальні порти на кордоні або біля кордону є приватними», – сказав він, додавши, що власники залізничних терміналів лякають фермерів судами, якщо вони намагаються заблокувати проїзди.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Вн дебіл?  Тобто торгівля між україною і польшею вигфдніша для подьші ну він пропонує обнулити цю торгівлю

Вона вже практично обнулена протестами
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Так дайте посилання.

самому це ( перетворення в онлайн кинотеатр) фупа не подобається. тому тягнути його не буду, хто має бажання знайде. сьогодні він на своєму ютюб каналі був з відео. але  тезісно я намалював картину маслом.  нажаль настрою відео це не передає, там капец.... мабуть в нервовий тик....  ті хто має слабку нервову систему мабуть дивитися не варто  :)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Вона вже практично обнулена протестами

Не обнулена, але страждає.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Вн дебіл?  Тобто торгівля між україною і польшею вигфдніша для подьші ну він пропонує обнулити цю торгівлю

Він каже те, що від нього хоче почути відповідний прошарок населення.
Ніякого ембарго не буде. ЄС та СОТ будуть незадоволені.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

отаке

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

3.Гугл-переклад, тому як є
Фермер з Підляшшя, який виявив порушення, пов'язані з імпортом українського зерна, потрапив до списку ворогів української держави і отримує погрози.
Чутливі дані польського фермера Губерта Ойдана були опубліковані в мережі організацією Myrotworec. Крім фотографій чоловіка, було розкрито його місце проживання та номер телефону.
Польський фермер у списку ворогів України
Фермера звинуватили в причетності до гуманітарної агресії проти України під час російсько-української війни та свідомих діях на шкоду економіці України та Польщі. Було запропоновано співпрацювати з російськими службами для виявлення та блокування військових вантажів для отримання особистої фінансової вигоди, а також було звинувачено в організації та участі в актах знищення їжі стратегічного значення.
Однак на цьому не закінчується. Виявляється, що фермера залякують, про що повідомляє, серед іншого, солідарний сервіс Agro Profil, який солідарний з протестуючими фермерами.
Більше дізнаємося з профілю Яцека Сломи на платформі X. Як ми читаємо, Ойдану внесено до українського списку поруч із воєнними злочинцями, вбивцями та сепаратистами. «Це призвело до телефонів і повідомлень, які несли з собою погрози смерті. Відчуваючи себе оточеним, він і його сім'я виїхали з країни», – читаємо.
Хуберт Ойдана - фермер з Підляська, який активно бере участь у протесті фермерів. Як повідомляє Томаш Бучек з Конфедерації, саме він виявив порушення, пов'язані з імпортом українського зерна, його поганим станом, а також вигадкою гуманітарної допомоги. Він був одним з тих, хто в понеділок знайшов у Дрогуську вагон з запліснявою кукурудзою і поїзд, завантажений ріпаковим зерном, а також попереджав про приховані в лісах вантажні термінали, де «цементними вагонами привозять зерно, ріпак, кукурудзу», потім перевантажуються на польські цементні вантажівки.
Про справу повідомив заступник міністра сільського господарства Міхал Колодзейчак, який через день відправився на місце і вимагав пояснень від PKP Cargo Connect. Однак він приховував комерційну таємницю і відмовився надати інформацію з цього приводу.



Останнє редагування: 20 лютого 2024 18:48:34 від mynameis
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

А чому наши торгаши не блокують купівлю продуктів у польши?
---
Ти все продовжуєш шукати виправдання полякам??? :S
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ці "страйкуючі", коли подавали  запит на протест, яку ціль вони вказали? Чи можливо їх юридично наказати за протест, який не співпадає х їхнім запитом?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

отаке

https://twitter.com/view/status/1759969575087620097

Це не фотошоп? І що, ніхто навіть трактор той не спалив? Я думав поляки кацапів ненавидять не менше нашого.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Re: Поляки блокують кордон  :X

А я думаю чому це вони так протестують - а ось воно чому...  :facepalm:

гуглопереклад з польської...
Польські фермери з черговим рекордом. Підраховують прибуток від продажів

Минулий рік, згідно з даними KOWR, став рекордним з точки зору експорту для польських фермерів. Найбільші доходи отримано від експорту м'яса та м'ясопродуктів.

За інформацією генерального директора Національного центру підтримки сільського господарства (KOWR) Генрика Смоляржа, 2023 рік приніс черговий рекорд експорту продовольства з Польщі.

Вітчизняні підприємці продали за кордон рекордну кількість агропродовольчої продукції на 51,8 млрд євро, що в перекладі на 236 млрд злотих. Це означає зростання на 8,1%. порівняно з попереднім роком. Найбільші доходи отримано від експорту м'яса та м'ясопродуктів.

https://www.money.pl/gospodarka/polscy-rolnicy-z-kolejny-rekordem-licza-zyski-ze-sprzedazy-6996972434221824a.html
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Не обнулена, але страждає.

Проблема в тому що страждає зараз не лише торгівля.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

А шо в Укрзалізниці пишуть про такі цікаві написи на вагоні?
поця ,це українській вагон (22)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Це не фотошоп? І що, ніхто навіть трактор той не спалив? Я думав поляки кацапів ненавидять не менше нашого.

Не фотошоп, нова реальність

https://rybnik.wyborcza.pl/rybnik/7,180134,30720253,rolniczy-protest-zablokowal-zjazd-z-autostrady-a1.html
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

поця ,це українській вагон (22)

 чому вагони марковані ворожою мовою?  ганьба! :diablo:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

отаке

https://twitter.com/view/status/1759969575087620097
мені здається це фотошоп -  в Польщі таких дебілів з прапором сересер мабуть вже не існує...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Не фотошоп, нова реальність

https://rybnik.wyborcza.pl/rybnik/7,180134,30720253,rolniczy-protest-zablokowal-zjazd-z-autostrady-a1.html
бляяяя серйозно????  ;o  :facepalm:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Впевнений, якби хуйло напав на польщу, всі ці протестуючі перші бігли б до європи та штатів і ніхто з них не захищав би свої ферми. Їм похуй польща і чого вже говорити про Україну.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Заступник міністра сільського господарства Міхал Колодзейчак знову відправився до Дорогуська з парламентським контролем. Йдеться про перевантажувальний термінал в Дорогуську. Протестуючі там фермери попереджають, що з України в'їжджають транспорти з зерном, яке підпадає під ембарго.
Колодзейчак з'явився на місці у вівторок вранці і оголосив, що хоче перевірити, як проходять перевірки. Заступник міністра попросив протестувальників вказати йому будь-які порушення, які вони є свідками. Серед іншого, фермери підозрюють, що на територію Польщі впускаються перевезення з нелегальною їжею.

Колодзейчак втрутився в перевантажувальний термінал і підтвердив, що є проблема. – Очевидно, у нас є проблема. Я увійшов, бажаючи зробити парламентський контроль. Виявляється, ніхто не хоче показувати документи – повідомив у своїй заяві для журналістів Polsat News.
Чиновники повідомили йому, що в Польщу в'їхала соняшникова шрот. Однак фермери переконані, що це брехня. – Кожен дурний знає, що це таке. Це шрот? Це не шрот. Це ріпак. Вантажівки завантажуються на цих перевантажувальних терміналах – пояснив один з протестувальників, показавши фотографію вантажівки, що завантажується на терміналі в понеділок близько години. 16:30.
– У мене таке враження, що хтось не хоче показувати, які два поїзди приїхали, і я далекий від того, щоб щось підозрювати, але я хочу це перевірити, – сказав Колодзейчак. Він сказав, що чиновники закриваються "чутливими даними" в документах.
– Є великий опір. Я не вийду з цього офісу, поки документи не будуть пред'явлені – повідомив Колодзейчак.
Заступник голови міністерства повідомив про все КАС, яка має надіслати чиновників. Він сказав, що також повідомить воєводу, щоб він приїхав на місце. – Я більше вірю тут фермерам, ніж чиновникам, – зазначив він.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

поця ,це українській вагон (22)

Краківський ухилянт не знає, що на УЗ до війни заходили вагони з білорашкі та рашкі з вантажами. З початком війни вагони залишились в Україні та використовуються УЗ.

Може він ще пошукає польські вагони на УЗ
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

чому вагони марковані ворожою мовою?  ганьба! :diablo:
треба спитати власника
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Не фотошоп, нова реальність

https://rybnik.wyborcza.pl/rybnik/7,180134,30720253,rolniczy-protest-zablokowal-zjazd-z-autostrady-a1.html

то чому вони до українського кордону лізуть? хай рулять до Калінінградської області, там їх радо приймуть  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія