Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бар для гаража

Бар для гаража

   
Re: Бар для гаража

Занадто жирно такий бар для гаража.
   
Re: Бар для гаража
ATF

Піаніно в гаражі? А де логіка?
Хоча власник в праві в гаражі хоч опудало лося ставити.
   
Re: Бар для гаража

Піаніно в гаражі? А де логіка?
Хоча власник в праві в гаражі хоч опудало лося ставити.
просторий гараж, це щось типу балкона в совкових будинках - туди зтягується все, що шкода викинути. дитя вже відпілікало на фортепьяно, а рука витвір культури викинути не підіймається. а бар в гаражі вєшч нужна. от так причудливо і переплітаються бажання з можливостями.
   
Re: Бар для гаража

Живодеры....
   
Re: Бар для гаража

Для гаража - має бути така
   
Re: Бар для гаража
OS

можна і помріяти...
   
Re: Бар для гаража

 Дуже гарненько! (tu)  :-)o
   
Re: Бар для гаража

"ти не один" :-B
   
Re: Бар для гаража

   
Re: Бар для гаража
tyv

Ти в гаражі від дружини ховаєшся?
   
Re: Бар для гаража

Варварство. То страшне!
   
Re: Бар для гаража



   
Re: Бар для гаража

   
Re: Бар для гаража

   
Re: Бар для гаража

   
Re: Бар для гаража

 :facepalm1:


   
Re: Бар для гаража

Гараж не місце для побухаловок.
   
Re: Бар для гаража

Гараж не місце для побухаловок.

Как скушно ты жил..((
   
Re: Бар для гаража
ATF

Я звичайно не дизайнер і не естет. Але здається, коли в гаражі є бар, то він має мати якусь згальну рису з місцем пербування. Спільну концепцію, чи що...
А коли бар-піаніно в гаражі... То гараж має бути десь таким...
В стилі бутлегерів  США 30-х років.
   
Re: Бар для гаража

:facepalm1:


Показати зображення...

"  10этаж  грузового лифта нет"

Ыыыыы))))
   
Re: Бар для гаража

"  10этаж  грузового лифта нет"

Ыыыыы))))

Пришли вдвоём, сбросили с балкона, дрова убрали, раму в металлолом - 1000грн заработали. (P)
   
Re: Бар для гаража

Пришли вдвоём, сбросили с балкона, дрова убрали, раму в металлолом - 1000грн заработали. (P)

Нормальниє хозяєва не позволят.

Барная заготовка- в щепу.

Внизу обязательно вибежит  пятилетняя девочка 
   
Re: Бар для гаража

Нормальниє хозяєва не позволят.

Барная заготовка- в щепу.

Внизу обязательно вибежит  пятилетняя девочка 

Да. Внизу обязательно надо третьего ставить на шухере.

Один мой знакомый жену когда выгонял, то свалил все её манатки в пододеяльник и выкинул с балкона. (P)
   
Re: Бар для гаража

Нормальниє хозяєва не позволят.

Якось, побачив продають ще радянські тумбочкі, вирішив взяти собі в гараж, щоб трохи прибрати всякий мотлох. Приїхав з товаришем, забираємо, вантажимо в буса, а колишня власниця каже - ви потім їх поліролькою протріть...бля може й не гарно, але ми не втримались, почали ржати як коні.
   
Re: Бар для гаража

ащще не понимаю гаражных попоек.у меня в гараже есть типа второй уровень,9 или 10 квадратных метров комната.я там был два раза-когда покупал и когда приватизировал и получал доки на право собственности,с БТИ приходили меряли.хочется выпить-ну дома ,по людски или если с друзьями,то бары,кафе,рестораны.а в гараже-то нычкой от жены?
   
Re: Бар для гаража

ащще не понимаю гаражных попоек.у меня в гараже есть типа второй уровень,9 или 10 квадратных метров комната.я там был два раза-когда покупал и когда приватизировал и получал доки на право собственности,с БТИ приходили меряли.хочется выпить-ну дома ,по людски или если с друзьями,то бары,кафе,рестораны.а в гараже-то нычкой от жены?
коли сплочьонному водійському колективу хочеться в домашній обстановці, не переплачуючи в барах, і не на очах в перехожих і дітей, біля дому в місті, а не за містом на природі. я так розумію.
коли в квартирі жила, то як не заїду до гаража, там сусід весь час  з приятелями і приятельницями тусив і запрошував на чарочку. в нього там диван, столик, крісла були, і "бар", розташований в підвісних книжкових полицях радянських часів.
   
Re: Бар для гаража Нове

Я когд

Останнє редагування: 23 січня 2018 07:46:04 від авіатор
   
Re: Бар для гаража

Якось, побачив продають ще радянські тумбочкі, вирішив взяти собі в гараж, щоб трохи прибрати всякий мотлох. Приїхав з товаришем, забираємо, вантажимо в буса, а колишня власниця каже - ви потім їх поліролькою протріть...бля може й не гарно, але ми не втримались, почали ржати як коні.

Ну то тумбочка- тумбочкой.

І якщо якесь фа-но  ширпотребне,  роздовбане то теж.

Я якщо  хороший інструмент,  отстроенний,  наіграний,  то віддадуть тільки у гарні руки,  бо там души багато вкладено.
   
Re: Бар для гаража

ащще не понимаю гаражных попоек.у меня в гараже есть типа второй уровень,9 или 10 квадратных метров комната.я там был два раза-когда покупал и когда приватизировал и получал доки на право собственности,с БТИ приходили меряли.хочется выпить-ну дома ,по людски или если с друзьями,то бары,кафе,рестораны.а в гараже-то нычкой от жены?

Причем тут нычка от жоны?

Когда компаха собираеться шото- комуто  отремонтировать,   забетонировать яму , абгрейдить моцик или  перебросить  на пассате движок- это всегда весело и  ржачно.  В процессе появляеться  пивас,   непринужденная атмосфера ,  и кайф от совмесного творчества))
     Мы были молодые,  не все еще женатые,  и жены(девушки)  облегченно вздыхали,  когда узнавали что мы  после работы пхнем в гаражи.   Потому что когда  мы пхнули в  бары- рестораны...там  было о чем волноваться)) 
    У нас там были лаундж- территории,  барбекюшница, мангалы- автокресла,  и девченки -жены сами бывало забегали под вечер- это  было похоже  на междусоседскую движуху  на бек-ярдах))

    Потом все заматерели,  понакупали домов с гаражами, в разных странах,    компания разлетелась,  молодость ушла.

 Эх, былр времечко,  уууууу))
   
Re: Бар для гаража

Глубоко аднака
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія