Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Офіцер все мені чоколядку приносив

Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я теж помітив, що більше всіх від голодомору постраждали галичани  :weep:

це ти так пожартувати вирішив? чи може даш відповідь чому галичину практично минув голод 47-го?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Так британские архивы тоже закрыты

принаймі загалу відомо що саме і наскільки засекречено в британських архівах, з переду рік до якого справа є закритою:

2041: Deputy Führer Rudolf Hess flew from Germany to Scotland on May 10, 1941, claiming that he wanted to discuss peace terms with Britain and that their common enemy was the Soviet Union. Hess was imprisoned and interrogated. After the war, he was convicted at the Nuremberg trials and sentenced to life at Spandau Prison. A British intelligence file said to contain an interrogation transcript and Hess’ correspondence with King George VI is scheduled to be unsealed 100 years after his arrest. Historians say the papers might show whether British intelligence tricked Hess into undertaking his fateful mission.

2045: In May 1945, the British Royal Air Force (RAF) attacked two German ships in the Baltic Sea carrying 7,000 survivors of the Neuengamme concentration camp. Only 350 survived. RAF intelligence had mistakenly believed the vessels held Nazi officials escaping to Norway or Sweden. Because the RAF ordered the records to remain classified for 100 years, scholars have been unable to offer a complete account of one of the worst “friendly-fire” incidents in history.

2045: During World War II, the Royal Canadian Air Force (RCAF) lent Britain highly skilled radar technicians—“the Secret 5,000”—who flew on patrols over the Atlantic Ocean to detect German submarines and aircraft. The RCAF deemed its work so classified it sealed all pertinent records about the operation for a century. Even today, the Secret 5,000 are not mentioned in official RCAF histories.

давай тепер список совкових архівів з рашки...
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

це ти так пожартувати вирішив? чи може даш відповідь чому галичину практично минув голод 47-го?


тому що погодний фактор грав вирішальну роль, голод був там де знищений був урожай суховіями
що ж тут секретного

не секрет і чому галичани більше всіх репетують про голод, який був майже 100 років тому і до них не мав жодного стосунку
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я теж помітив, що більше всіх від голодомору постраждали галичани  :weep:

Ти зараз смішно пожартував. Адже галичани дійсно не постраждали від голоду. Але вони були в курсі, що робилося по той бік Збруча. В 33-му році галичани створили Комітет Порятунку, через який намагалися переслати продукти харчування до совєцької України. Але офіційною позицією совєтів було заперечення голоду і відмова від будь-якої допомоги.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я теж помітив, що більше всіх від голодомору постраждали галичани  :weep:
постраждали меньше, та на відміну від вас, манкуртів, то памьятають.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

тому що погодний фактор грав вирішальну роль, голод був там де знищений був урожай суховіями
що ж тут секретного

не секрет і чому галичани більше всіх репетують про голод, який був майже 100 років тому і до них не мав жодного стосунку

Вшанування пам'яті жертв голодомору - це офіційний захід. Поширення інформації про голодомор - це справа Києва, а не Львова. Серед українських президентів та міністрівза останні 30 років галичан було мало-мало. До чого тут галичани?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ти зараз смішно пожартував. Адже галичани дійсно не постраждали від голоду. Але вони були в курсі, що робилося по той бік Збруча. В 33-му році галичани створили Комітет Порятунку, через який намагалися переслати продукти харчування до совєцької України. Але офіційною позицією совєтів було заперечення голоду і відмова від будь-якої допомоги.

ОлдБою, а чим твої діди в час Голодомору займалися?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

ОлдБою, а чим твої діди в час Голодомору займалися?


один був завфермою. коли почали пухнути в селі, він став після доїння наливати по кухлю молока тим, хто приходили під ферму.
односельці написали донос, що розбазарює народне добро. його арештували.
уже в Полтаві коли вели на допит у коридорі зустрів старого друга. ще під час лікнепу той був молодим комуністом і приїхав із харкова учителювати в село, жив у прадіда мого в хаті, подружились. А на той час уже був слідчим у Полтаві. Він його впізнав, не побоявся підійшов, обняв при конвоїрах.
ну і потім якось вирішив, що відпустили. побили добре, але живого.
іще один десь на Таврії жив на хуторі, від голоду не страждав.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

постраждали меньше, та на відміну від вас, манкуртів, то памьятають.

То шо было не со мной помню.
Прямо кобзон какой то , а не галичане
   
Цитата: OldBoy link=topi :K c=1109631.msg25857503#msg25857503 date=1634662864
у коридорі зустрів старого друга.

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

нє, ну буває птічка ве життя проживе і у неї друг той, із ким випив.  ну або гроші крав разом.

а буває в житті зустрічають друзів, які життя рятують.  навіть ціною власного.

у мого прадіда іще була історія після полону при обороні Києва. Він поранений був, полонених були тисячі, якщо не десятки тисяч. Принаймні він розказував що колона до горизонту тягнулась.
Тут розказували, що добрі німці полонених по домам розпустили, а мені прадід розказував, що колону переганяли і хто відставав того пристрелювали.
а він поранений був і йти нормально не міг. Узялись тягнути його двоє молодих хлопців, які разом із ним у полон потрапили.
Цілий день на плечіх тягнули, а під вечір стали слабнути. Але все одно не відмовляись його тягнути. І він сам попросив, щоб відпустили.
смеркатись почало, він упав і покотився по крутому схилу в кущі. конвоїри чи не помітили чи полінились стріляти. він вижив.

а хлопців тих шукав після війни. не повернулись із полону. обоє.

москалі хлопці обоє.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив




немци собирали детей в лагеря отдыха и усиленно кормили чоколядом

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

миллионы советских людей проделали титанический труд на протяжении десятков лет, во многом себе отказывая в потреблении.
Розумію, що ця цитата - майже некропостінг, але не втримаюсь - яке ж писдавате створіння.. :facepalm:
Ставлю мєточку коло цього нікнейму.
Оні отказивалі сєбє в самой жизні, блєать, при дієвій допомозі нквдстів з охорони таборів і з загонів продразвьорстки.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

а почему в нормальных странах электричество в розетках появилось гораздо раньше, и миллионы людей проделали тот же труд, но ни в чём себе не отказывали в потреблении?
наверно были другие, более адекватные способы обеспечить розетки электричеством, без ГУЛАГов и без Голодоморов?
Плюс багато. Мій улюблений аргумент. (tu)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

тут лишається тільки нагадати коли писемність виникла в "нормальних странах", коли етика виникла, коли університети виникли, коли традиції аристократії і лицарства виникли, коли конституції виникли, суспільні біліотеки і ще багато чого виникло у "нормальних странах"

те що ви себе рівняєте по "нормальним странам" це дійсно спадок совка, який замахнувся на цивілізаційне лідерство.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я ж бачив усе на власні очі
От звідки у подчиньонной оце "головне, що я ЗНАЮ".(С)))
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив




немци собирали детей в лагеря отдыха и усиленно кормили чоколядом

Показати зображення...

От, ще фотку підкину.

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

так само як зараз в загальну колонку жертв російської агресії пишуть тих, хто загинув від бомбардувань ЗСУ на непідконтрольній території

Олдбой ти може хочеш сказати, що ВСУ бомбить мирне населення на Донбасі?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

та так і вижили
відступали німці і підпалили хату.
солдат стояв на дверіх із автоматом поки дах не почав падати, щоб із хати нічого не винесли. залишилось тільки те що на них було
зимували у землянці із дитиною (прабабця із бабцею) а на весну прабабця із глини і хмизу зліпила хатку, яка стоїть досі і там живуть люди
Виходить то типова історія. Я вже про таке чув. Чи може ви з Петрищево випадково?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

То шо было не со мной помню.
Прямо кобзон какой то , а не галичане
вам хочеться, щоб забули?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Стовбина Долина

80-і

мотобольна команда "Колос" була бронзовим призером чемпіонату СССР

старих фото у мене немає, а от свіжих можу наробити. Там зараз можна фільми жахів знімати про постапокаліпсис
То виходить палили хати не в Петрищево? А в Стовбиній Долині. Предки нинішніх окупантів та мародерів.
Сто́вбина Доли́на — село в Україні, в Новосанжарському районі Полтавської області. Населення становить 397 осіб. Орган місцевого самоврядування — Стовбино-Долинська сільська рада.
Село постраждало внаслідок Голодомому-Геноциду українського народу, проведеного урядом СССР 1932-1933 та 1946-1947. Комуністи позбавили селян конституційного права на вільне пересування.
З 1917 - у складі УНР. До 1923 року Стовбина Долина входила до Великокобелячківськ ої волості Кобеляцького повіту Полтавської губернії СССР. 1923 Стовбино-Долинська сільська рада належала до Новосанжарського району Полтавської округи Полтавської губернії. До неї входили населені пункти Стовбина Долина, Голуби, Давиденки, Грекопавлівка, Коби, Знам"янка
Селяни чинили опір новітньому кріпацтву - колгоспам. Але через упокорення голодом більшість вимушено було піддатися комуністам
Колгоспи були модераторами голодоморних акцій комуністів, жертвами яких стали переважно діти та старі.
В роки Німецько-радянської війни виїхали на роботи до Німеччини із Стовбино Долини — 4, Кобів — 23, Грекопавлівки — 9, Давидівки — 18, Голубів — 12 чоловік. Розстріляно чотирьох жителів. Комуністи спалили 81 хату. На фронтах вони ж довели до смерті 295 жителів сільської ради.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

давно відомий факт, що чим далі на схід тим звірства бандерівців стають сильнішими, а в москві, то взагалі все палає від тих звірств
Гарно, трясця! B-)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

За німців здавали. Но, за гроши, і собі лишали на прожиття. Сукню бабусі купили, не вигрібали все, як шахраї.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

 
Типова брехня як завжди у україножера.
Прєкращай, Тимко, юзати це слово щодо банальної гниди. Воно не може "жерти", часи не ті.
Все, що лишилось - дристати рідким на все українське, як і решті подібних блядєй на фупі. Теж капосна функція, але не смертельна.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

голод був там де знищений був урожай суховіями
що ж тут секретного
Де, суко ти безродна? На Поліссі - суховіями?
Народ там пухнув так само, як в 33-му.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

голод був там де знищений був урожай суховіями
що ж тут секретного
Де, суко ти безродна? На Поліссі - суховіями?
Народ там пухнув так само, як в 33-му.
москалі хлопці обоє.
Та ясно, що не галичане.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Де, суко ти безродна? На Поліссі - суховіями?
Народ там пухнув так само, як в 33-му.
До Збруча дойшли ті суховії. Невелика річка зупинила смертельну засуху.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

До Збруча дойшли ті суховії. Невелика річка зупинила смертельну засуху.
Бач, а поліські болота і дрімучі ліси їх не втримали...
Потужна річка - Збруч, її води для олдбоїв - як ладан для чорта.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

засуха 1946 року порівнювалась із 1921 роком

урожайність була 4.6 центнера із гектару
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

До Збруча дойшли ті суховії. Невелика річка зупинила смертельну засуху.

http://portal.rusarchives.ru/publication/golod.shtml

"В 1932-1933 гг. массовый голод поразил не только Украину, но и Поволжье, Северный Кавказ, Центральный Черноземный район, Урал, Западную Сибирь, Казахстан и другие районы Советского Союза."

Засуха, ага. Вот жеж тварь....
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Комуністи спалили 81 хату. На фронтах вони ж довели до смерті 295 жителів сільської ради.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0


клас  :laugh:

це ти написав?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

на скільки я памятаю на фронті загинули більше 300 із Стовбиної. 330 із чимось

так що можеш написати, що 330 комуністи довели до смерті, спровокувавши німців на застосування зброї з метою самозахисту.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

СВІДЧЕННЯ ОЧЕВИДЦІВ. НОВОСАНЖАРСЬКИЙ РАЙОН — 1095

ГОЛУБ
Варвара Савівна,
1918 р. н., жителька с. Стовбина Долина
Новосанжарського району Полтавської області

(запис 07.05.2008 р.,
Река Галина Володимирівна)

4. Голод 1932-1933 та 1946-1947 років пам'ятаю добре.
5. На мою думку причиною голоду було те, що забирала урожай влада.
6. Не хочу називати цих людей, щоб не наробити зла їх онукам.
7. Не було.
8. Не мали, приходили вночі два чоловіки і дві жінки. У нас взагалі забрали 10 підвід зерна, дві корови, коні з реманентом, троє свиней, шестеро овець. В дворі зробили колгоспний двір, а з хати зробили контору і кухню. Вижили ми завдяки тому, що жили поруч з цією кухнею.
9. Хотіли висилати, але не вислали, не били.
10. Не мали.
11. Якщо ховали десь в одязі гроші чи речі, то брали на руки дітей і плакали, кричали всі.
12. Ми зуміли сховати частину муки в колодязі -впустили на вірьовці.
13. Не скажу, щоб не робити зла дітям і онукам, адже це все були свої люди з бідноти.
14. Ходили групами чоловік по 4 у нічний час.
15. Ми ховали в колодязі.
16. Брат Федір ходив до колгоспу, то його годували за роботу.
17. Забирали і інші речі. Вивозили сундуки з одягом. Нам залишили те, що було на нас одягнене.
18. Нечула.
19. Не дозволяли. Був один хороший сторож, який дозволяв дітям збирати, то його розстріляли за це.
20. Сторожі були найняті з чужого села.
21. Бідняки хотіли, багатодітні.
22. Змушували розкуркулюючи. Забрали все і сказали, що ми тепер у колгоспі.
23. Ми заховати не вспіли.
24. У нічний час.
25. Один раз, забрали все зразу.
26. На початку весни 1933 року.
27. Відвозили в город і залишали. Дуже багато вмирало.
29. Не знаю, мабуть здоровіші.
30. Родичі допомагали по можливості. Мені допоміг батьків брат.
31. Їли траву.
32. Батьків рідний брат допомагав.
33. Споживали листя берестка, товкли, замішували, пекли на голій сковороді.
34. З берестка.
35. Не їли.
36. Можна. У 1947 році у кого були велосипеди їздили в Полтаву по продукти. А були що ходили і пішки.
37. Не було.
38. На нашім хуторі Голуби померло 4 Гуньків, була Наталка з сином, померла, Хоменки померли, Старшиненки, Горобець Василь, Ганна, Яків і дитина.
39. На хуторі Сліпки чула, що жінка їла дітей. Не знаю чи правда.
40. Або родичі хоронили, або в одній ямі або в колодязях.
42. Хутір Барнаші весь вимер, всі поховані в одній ямі.
43. Поминають.
44. За часів радянської влади не згадували навіть, тепер поминають в церкві і біля пам'ятника «Жертвам голодомору».
45. Є церква Покрови Пресвятої Богородиці. Відноситься до Київського патріархату.
46. В с. Стовбина Долина встановлено пам'ятник «Жертвам голодомору 1932-1933 рр.»
47. Сучасна молодь багато знає про ті події. Звичайно розповідала і дітям і онукам і сусідам.
48. Хіба я знаю хто винен, були чужі люди, їх заставляли ходити збирати, трусити. Вони і бідних трусили.
51. Такий магазин був у Полтаві, ми поміняли перстень на борошно, крупи, сіль.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

на скільки мені розповідали, то нікого чужого не було в окрузі на багато кілометрів
усе робили свої  селяни

у громадянську там нерозбериха була, купа банд було, часто не розуміли хто за кого.
а в 30-і уже все ясно було
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

на скільки мені розповідали, то нікого чужого не було в окрузі на багато кілометрів
усе робили свої  селяни

у громадянську там нерозбериха була, купа банд було, часто не розуміли хто за кого.
а в 30-і уже все ясно було

Звичайно що свої. Організувались самостійно, відбирали в таких самих як вони і відправляли на експорт. На допомогу голодуючим Лондона.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив



Радянські газети 1932 року не згадували про голод в Україні. Натомість охоче повідомляли про "голодні походи" робітників у Лондоні.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Звичайно що свої. Організувались самостійно, відбирали в таких самих як вони і відправляли на експорт. На допомогу голодуючим Лондона.


зводили рахунки один із одним, упивались владою, проявляли садизм

коли відбирали всю можливу їжу, то це до заготівлі уже не мало ніякого відношення
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

зводили рахунки один із одним, упивались владою, проявляли садизм

коли відбирали всю можливу їжу, то це до заготівлі уже не мало ніякого відношення

Як в лугандоні. Всі билі своі, ополчєнци. Батракі і зємлєкопи. А вашіх там нє било.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив



не всем хватило немецкого чоколяда

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія