Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[KA] готовятся к войне

Re:  [KA] готовятся к войне

Вы явно не доганяете в чем речь.
То поясніть, що маєте під втомилися від війни? Захід звісно захоче замяти все. Навряд вони пулятимуть на всі сторони та наважаться реальними вчинками залякати колективний захід. Європа відносно спокійно пережила війни на Балканах... а це враховуючи зовсім не далеко від Австрії та Італії відбувалося.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Стягивают силы в преддверии водных бунтов
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Взял грех на душу. :(
https://twitter.com/view/status/1376232994076291074https://twitter.com/view/status/1376239588340084740https://twitter.com/view/status/1376587578518933504

Я последние пол года жил в Краснодаре,
все эти движняки ни о чем,
они тут гоцают постоянно.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Схоже ми маємо шанс побачити як Зе "помре але не віддасть" херсонську область...
Ілі єто другоє? чи Зе саме Крим мав на увазі?
Тобто, ти все це "мусар-патріот Сірожа" будеш зі свого дівану спостерігати, а потім підеш працювати в окупаційну кацапську адміністрацію як тисячи подібних тобі мусарів з Криму та Донбасу?
Правильно ваше кодло Семен зразу до стінки ставив в 2014 році.
З мусарами треба робити зразу так.

Дивись на цих переляканих мусарів-зрадників? Впізнав себе, пєдріла? :K
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Тобто, ти все це "мусар-патріот Сірожа" будеш зі свого дівану спостерігати, а потім підеш працювати в окупаційну кацапську адміністрацію як тисячи подібних тобі мусарів з Криму та Донбасу?
Правильно ваше кодло Семен зразу до стінки ставив в 2014 році.
З мусарами треба робити зразу так.
Показати зображення...
Дивись на цих переляканих мусарів-зрадників? Впізнав себе, пєдріла? :K
жаль, что тех пидаров не расстреляли.. я б имея оружие в руках не выдержал и всех бы положил
   
Re:  [KA] готовятся к войне

а мы не готовимся..
Готовимся, только не пиз...м об этом на всех углах. ЗЕ гонит гвоздики на дамбас в товарном количестве.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я последние пол года жил в Краснодаре,
На расию переехал, жить и работать. ню-ню.
   
Re:  [KA] готовятся к войне


Пишет толик с прибором (npubop)
2021-03-30 15:09:00

Донбасское перемирие
Верховная Рада приняла заявление по ситуации на Донбассе
Его поддержали все партии, кроме ОПЗЖ. Всего 308 голосов «за».
В постановлении Рада требует от России:
✅ Прекратить обстрел и соблюдать режим прекращения огня.
✅ Вывести свои войска и боевую технику.
✅ Вернуть Украине контроль над ее границами.
Также ВР выражает соболезнования семьям погибших украинских воинов, призывает мировое сообщество к продолжению и усилению международного политического и экономического давления на Россию.

На третьем году карапуз понял, что нет смысла договариваться с русскими, ибо они не умеют не п***а. б***ь, как он надоел-то уже, скорее бы уже выборы чтоб поменять его.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Тобто, ти все це "мусар-патріот Сірожа" будеш зі свого дівану спостерігати, а потім підеш працювати в окупаційну кацапську адміністрацію як тисячи подібних тобі мусарів з Криму та Донбасу?
Правильно ваше кодло Семен зразу до стінки ставив в 2014 році.
З мусарами треба робити зразу так.
Показати зображення...
Дивись на цих переляканих мусарів-зрадників? Впізнав себе, пєдріла? :K
первого убил бы ублюдка маленького что второй слева .. потом бы поглядел на реакцию остальных и застрелил бы первого слева.. через мин 5 убил бы третьего слева а последнего бы сделал вид, что отпускаю и вдогонку  в затылок)
   
Re:  [KA] готовятся к войне

а мы не готовимся..
Готуємося, тільки іноді медведчуківські посіпаки - "ПЄСдюки" виття піднімають, мол, "Дани" закупаємо з Чехії, погано мля.
А те, що ці артилерійські системи кращі ніж весь той артилерійський мотлох що у нас є включаючи "МСТА-С" з виработаним ресурсом, про це ніхто нічого не хоче говорити.
А ми все робимо мовчки.
Навіть танкова бригада резерву створена.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

первого убил бы ублюдка маленького что второй слева .. потом бы поглядел на реакцию остальных и застрелил бы первого слева.. через мин 5 убил бы третьего слева а последнего бы сделал вид, что отпускаю и вдогонку  в затылок)
Знаєш скільки таких мусарів та іСБУшників по країні?
Донбас з Кримом показали що вони на 90-95% складаються з відвертих зрадників.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

ну вот и было б на 4 меньше.. уже не зря жизнь бы была прожита
   
Re:  [KA] готовятся к войне

а шо, панове? Или вы думали, что Мазурок спонтанно в Киеве появился?.. неее.. это нас готовили к войне вообще то
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Мазурок это была проверка наших иммитаторов на профпригодность.. Москали прислали Мазурка, который перестрелял наших охранников и благополучно сбежал, а дальше москали наблюдали как недолугие делают вид, что у них все под контролем).. По ходу операции были получены оч ценные сведения об профпригодности наших силовиков и по итогам этого позорища принято решение начать интеревенцию .. Недолугие!
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Мазурок это была проверка наших иммитаторов на профпригодность.. Москали прислали Мазурка, который перестрелял наших охранников и благополучно сбежал, а дальше москали наблюдали как недолугие делают вид, что у них все под контролем).. По ходу операции были получены оч ценные сведения об профпригодности наших силовиков и по итогам этого позорища принято решение начать интеревенцию .. Недолугие!
А мені здається що Мазурок - то випадковість, просто якійсь кіллер з-за порєбріку "забрьол" на українську теріторію.
А ось що було не випадковим це коли два чеченця-кілера 5 "беркутів" застрелили та збігли.
Після того розлючена мусарня цілий квартал рознесла в Одесі намагаючись їх знайти.
Саме тоді, на "бойових здібностях" Беркута було поставлено "хрест".
Непридатні крім того щоб бити та калічити бабульок та студентів на мирних мітингах.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

я тогда Мазурка на Юности встретил .. он садился в машину с беларусскими номерами.. я позвонил в полицию .. и началось) с кем я тока не говорил.. аж уже и не рад был, что позвонил этим недолугим
   
Re:  [KA] готовятся к войне

я тогда Мазурка на Юности встретил .. он садился в машину с беларусскими номерами.. я позвонил в полицию .. и началось) с кем я тока не говорил.. аж уже и не рад был, что позвонил этим недолугим
Тобто Мазурок таки збіг?
Я так й знав що вони якогось лівого хлопа застрелили.
Мусарня повністю деградувала й вже давно - нікого знайти не можуть, ніяких слідчих дій провести.
Туди йдуть працювати вінницькі колгоспники, просто щоб в селі не сидіти, бикам хвости не крутити :facepalm:

Останнє редагування: 30 березня 2021 18:14:02 від Michigan
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Ось такі красені потихеньку нам все потрібне привозять.


У військах вже цифровий захищений зв'язок.
Раніше кацапи всі наши радіо-розмови слухали :facepalm:
   
Re:  [KA] готовятся к войне

C монголами  :D

Как можно воевать самим с собой?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Тобто Мазурок таки збіг?
Я так й знав що вони якогось лівого хлопа застрелили.
Мусарня повністю деградувала й вже давно - нікого знайти не можуть, ніяких слідчих дій провети.
Туди йдуть працювати вінницькі колгоспники, просто щоб в селі не сидіти, бикам хвости не крутити :facepalm:
да.. это был зашквар страшный..
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Наближається показ фільму про вагнерівців.

Зепідараси сцццуцццця по повній.

Ім треба відволікти увагу від цього кіна. А мобілізація резервістів, 100500 баталйьонних бригад каців на кордоні, загроза гарячоі фази війни - це саме те, що треба, щоб манюпас не думав про кіно з вагнерівцями.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Наближається показ фільму про вагнерівців.

Зепідараси сцццуцццця по повній.

Ім треба відволікти увагу від цього кіна. А мобілізація резервістів, 100500 баталйьонних бригад каців на кордоні, загроза гарячоі фази війни - це саме те, що треба, щоб манюпас не думав про кіно з вагнерівцями.

кацапские СМИ включи послушай.
поймёшь, что не в зеле дело.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Александр Морозов
27 марта, 16:22  ·

в российских медиа все готовятся к войне с Украиной. потоки заявлений на эту тему. Только Трамп был в состоянии ненадолго снять российский публичный дискурс с украинского крючка. Но Трамп проплыл как сновидение в русском сознании, а Украина возвышается как Памир над русской равниной, в какую сторону света ни пойди - отовсюду видна эта нависающая над миром гора.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

в российских медиа все готовятся к войне с Украиной. потоки заявлений на эту тему. Только Трамп был в состоянии ненадолго снять российский публичный дискурс с украинского крючка. Но Трамп проплыл как сновидение в русском сознании, а Украина возвышается как Памир над русской равниной, в какую сторону света ни пойди - отовсюду видна эта нависающая над миром гора.
Да, если при обаме кацапы наступали, то и при Байдоне будут похоже. Трамп наверное им обещал как-то слить Украину по другому.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

кацапские СМИ включи послушай.
поймёшь, что не в зеле дело.

+100

Я вчора пробігся по їх каналах - там жаж. На повному форсажі іде накрутка на війну. Навіть не «єслі завтра вайна». А прямим текстом - «раздавить, унічтожіть фашістскую нєчість». Нємєдленно.

Якщо хто не знає, то у них хфовошисти це ми, українці.

24/7 накручують істерики - «нас акружілі са всєх старон і сабіраютса нападать. Мі єтога ждать нє будєм. Нє пазволім. Дадім рєшітєльний атпор».

І прямим текстом - «запад угражаєт нам рукамі українскіх маріонєток-хфвошістов. Запад бросил Украіну на заклінаніє, как жєртвєнного барана».

Я всякого Жіріновського бачив, але ТАКОГО ще ніколи. Натурально бився в припадку, з піною на губах. А Жірік просто так нічого не говорить. Він ОЗВУЧУЄ.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я всякого Жіріновського бачив, але ТАКОГО ще ніколи. Натурально бився в припадку, з піною на губах. А Жірік просто так нічого не говорить. Він ОЗВУЧУЄ.
а віде є?
хоча б назва
   
Re:  [KA] готовятся к войне

а віде є?
хоча б назва

Я що, документував? Поперемикав канали, а там якісь суцільні істерики. За тими груповими ґвалтами важко щось різібрати, але окремі викрики прориваються. На кшталт вищеприведених. Ну і окремі якісь від «Украіна ґатовіт нападєніє на нас» і до «аканчатєльно добіть єту хвошістскую мразь каторая падняла нєдабітую в 45-м  ґолову».
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я що, документував? Поперемикав канали, а там якісь суцільні істерики. За тими груповими ґвалтами важко щось різібрати, але окремі викрики прориваються. На кшталт вищеприведених. Ну і окремі якісь від «Украіна ґатовіт нападєніє на нас» і до «аканчатєльно добіть єту хвошістскую мразь каторая падняла нєдабітую в 45-м  ґолову».
ну хоча б фразу жиріка, де він запінився.
Може по фразі найду.
Цей шизік реально як барометр.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Мышеловка для всех эта война с Украиной . :( 


   
Re:  [KA] готовятся к войне

ну хоча б фразу жиріка, де він запінився.
Може по фразі найду.
Цей шизік реально як барометр.

Того що я мельком бачив я в Ютюбі не знайшов. Власне, особливо і не шукав.

Але знайшов трохи раніші відео. Там ПРОГРАМА. ПЛАН на 2021 рік. Не обов‘язково той план введуть в дію, але він є і його здійснення готується. А озвучує як завжди Жірік.

   
Re:  [KA] готовятся к войне

вот косвенные данные: «Коммерсант»: поставщикам сельхозтехники не хватает железнодорожных платформ, так как их забрали военные
Вони напишуть що вних вагонів просто на вистачає бо порізали коли була криза...
   
Re:  [KA] готовятся к войне

А колись молодий Жирік такі книжки писав антикацапські й антисемітські -  їпанутись.
Доволі цікава графоманія була.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Того що я мельком бачив я в Ютюбі не знайшов. Власне, особливо і не шукав.

Але знайшов трохи раніші відео. Там ПРОГРАМА. ПЛАН на 2021 рік. Не обов‘язково той план введуть в дію, але він є і його здійснення готується. А озвучує як завжди Жірік.

https://www.youtube.com/watch?v=HR_-nXn7uUo
хунья якась
не то.
немає піни і видно шо не вірить у те шо несе
   
Re:  [KA] готовятся к войне

хунья якась
не то.
немає піни і видно шо не вірить у те шо несе

Развлекайсо, тут жирик за неделю

сцыло




   
Re:  [KA] готовятся к войне

Развлекайсо, тут жирик за неделю

сцыло
https://youtu.be/ApTONxWet-o
https://youtu.be/UddM-FpAkHk
танунах таку хунью постить ваще.
там навіть ведучий сказав жиріку завязувати з наркотою
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Стягивают силы в преддверии водных бунтов
не буде там бунтів. Відпетляли цього року.
А там знов сезон дощів можливо буде
   
Re:  [KA] готовятся к войне

танунах таку хунью постить ваще.
там навіть ведучий сказав жиріку завязувати з наркотою

Ну тыж хотел свежего жирика. получи и распишись.

Жирик как жирик в своем репертуаре  но правда немного в эйфории  :gigi:
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Ну тыж хотел свежего жирика. получи и распишись.
нє, тре те шо маковій казав.
Там де піна з дєдка пішла
   
Re:  [KA] готовятся к войне

По стране обновляют авто парк военной техники. Если даже в Подмосковье техника и оборудование еще советских времен.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

нє, тре те шо маковій казав.
Там де піна з дєдка пішла
Посмотришь видео по ссылке и будет тебе и піна і сказ але є велика імовірність того шо під кінець перегляду сказ піде і в тебе :weep:  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія