Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[KA] готовятся к войне

Re:  [KA] готовятся к войне

Пля, тобі аби щось серанути повз унітаз! :facepalm:
Армія обстріляна, має на 2 роки більше бойового досвіду, обкатує бойові дрони.
Такого не буває, була "боєздатна" й раптом розлізлася.
Або не була боєздатна з самого початку, незважаючи на "переможні реляції свинюків", або все ж таки бойова компонента зростає.
мічіган, піздючье ви хуйове, я колись обіцяв вас не зачіпати. Тож, і ви не провоціруйте.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Цитувати
Возвращение российских военных в места постоянной дислокации после завершения контрольной проверки на юге России будет зависеть от действий, предпринимаемых с другой стороны границы

председатель комитета Госдумы по обороне
Владимир Шаманов
Чеченцы до сих пор не посадили на кол этого садюгу? Сколько он над мирняком издевался.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Контрактнікі в Криму були,  то здебільшо технарі Бельбеку, старшини в війську та старши матроси на флоті. Не часто, рідчайший случай - старший соддат, ефрейтор.

за більш ніж рік до вторгення в крим янукович скасував призов в зсу. призивали в внутрішні війська - зсу комплектували контрактниками. ну і контрактники , помилкове слово - не контрактники а заробітчани - бо контрактники це професіонали які маютьв ійськові рішення - то ж заробітчани в зсу після 2015 точно всі. а результат - промовистий. так що годі , беггі - бєса гнать

щоб стати кращими , суб.єктнішими, конкурентнішими - потрібно визнати свої помилки і ті риси які роблять неконкуреннтним несуб.єктним - визнати і працювати над їх виправленням

а не співати самі собі хвалебних пісень.
   
Re:  [KA] готовятся к войне
PAL

за пітра толпи народу стояли в черзі вчітися. Де вони зараз?

перепрошую, черги до воєнкоматів створилися не за Петра, а трошки раніше
А де вони - так це в Петра треба спитать. Бо вони пощезли саме за його каденції
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Это чисто даунбас, без всего того, что уже месяц едет.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Та все, расходитесь. Тов. Байден позвонил тов Хуйлу и предложил встретиться. Цели "войны" достигнуты.  Хуйло снова востребован. Движняк пошел.
А кацапские ваньки в обычном режиме поездили по кацапии, пожрали сухпай, помесили грязюку, поебались с техникой, как и положено в СА, где главный принцип был - "мне не надо шоб вы сделали, мне надо - шоб вы заебались". :laugh:
   
Re:  [KA] готовятся к войне

зеленьксий здобув собі репутацію того хто не дрогнув а відстояв україну  :lol:

і  - зауважте - це без дипломатичної і військової освіти - як не будемо показувтаи пальцями хто але це петро
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Перепрошую, панове, всім доброго здоровья! Може завтра відповім, може післязавтра.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Перепрошую, панове, всім доброго здоровья! Може завтра відповім, може післязавтра.

знов брешеш)

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Перепрошую, панове, всім доброго здоровья! Може завтра відповім, може післязавтра.
Та, бля, все сомлели от ожидания твоего мнения.  :lol:
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Это чисто даунбас, без всего того, что уже месяц едет.
https://t.me/DeepStateUA/4837
на цих можна не зважати - "алкани по 15 000 фублєй" плюс трошки "інструкторів з-за парєбріка".
Цих хіба кинуть "мінні поля розміновувати", або просто на кулемети щоб нашу систему оборони засвітити.
Головне що вони концентрують в Криму та на півночі біля Харківа-Суми.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

мічіган, піздючье ви хуйове, я колись обіцяв вас не зачіпати. Тож, і ви не провоціруйте.
пля, ото не пізді краще!
2 роки склади з боєприпасами не вибухають - сучих мародерних "свинарчюків" відігнали від керування тилом армії на всіх рівнях.
Знаєш що таке "іспанський сором"? Це коли американська армія знімає зброю з трупів іракських та інших "бедуїнів" - а ця зброя повинна бути на українських складах! Йобане чмо Грицак встигав "приторговувати", звичайно під дахом Підра та СБУ.
А його все рівно щось не влаштовує! 8-:

Останнє редагування: 13 квітня 2021 19:29:40 від Michigan
   
Re:  [KA] готовятся к войне

пля, ото не пізді краще!
2 роки склади з боєприпасами не вибухають - сучих мародерних "свинарчюків" відігнали від керування тилом армії на всіх рівнях.
Знаєш що таке "іспанський сором"? Це коли американська армія знімає зброю з трупів іракських та інших "бедуїнів" - а ця зброя повинна бути на українських складах! Йобане чмо Грицак встигав "приторговувати", звичайно під дахом Підра та СБУ.
А його все рівно щось не влаштовує! 8-:
зато всі програми оборонпрому похерено
   
Re:  [KA] готовятся к войне

зато всі програми оборонпрому похерено
Я читал другую инфу, совсем наоборот.
2 роки склади з боєприпасами не вибухають - сучих мародерних "свинарчюків" відігнали від керування тилом армії на всіх рівнях.
Знаєш що таке "іспанський сором"? Це коли американська армія знімає зброю з трупів іракських та інших "бедуїнів" - а ця зброя повинна бути на українських складах! Йобане чмо Грицак встигав "приторговувати", звичайно під дахом Підра та СБУ.
+100
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я читал другую инфу, совсем наоборот.
+100
на паркані слово з трьох букв, думаєш, він там є?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

на паркані слово з трьох букв, думаєш, він там є?
Я прессу читаю, а не парканы. Ты пруфов не привел, значит точно там прочитал.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Оце зовсім незрозуміло. Що третя лікарня в Горлівці, що Єнакієве - це відносний тил, нехай і не такий глибокий.
Дійсно дії оборонного характеру. Чи може Горлівка з Єнакієве збираються воювати? Третя лікарня як раз на шляху до Єнакієве.
Чи справді вірять в те, що Україна буде наступати? Тоді ці дії мають сенс.
Або роблять вигляд, що вірять в те, що Україна буде наступати.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я прессу читаю, а не парканы. Ты пруфов не привел, значит точно там прочитал.
Це ти пруфів не навів.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Та все, расходитесь. Тов. Байден позвонил тов Хуйлу и предложил встретиться. Цели "войны" достигнуты.  Хуйло снова востребован. Движняк пошел.
А кацапские ваньки в обычном режиме поездили по кацапии, пожрали сухпай, помесили грязюку, поебались с техникой, как и положено в СА, где главный принцип был - "мне не надо шоб вы сделали, мне надо - шоб вы заебались". :laugh:

+
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Це ти пруфів не навів.
Мне нет смысла тебе что-то доказывать и лопатить прессу за 2 года. Ты изначально утверждал что ЗЕ все сливает, поэтому ты должен подтверждать свои обвинения пруфами, а не я всяким прихильники певної політсили что-то доказывать и пояснять.
Що третя лікарня в Горлівці, що Єнакієве - це відносний тил, нехай і не такий глибокий.
Дійсно дії оборонного характеру. Чи може Горлівка з Єнакієве збираються воювати? Третя лікарня як раз на шляху до Єнакієве.
Чи справді вірять в те, що Україна буде наступати? Тоді ці дії мають сенс.
Або роблять вигляд, що вірять в те, що Україна буде наступати.
Это вообще не тыл, там все простреливается. Зачем защищать больницы ваще не понятно, ведь философия кацапов бабы еще нарожают. Или может потому, что теперь не быдло даунбаское планируют в бой отправлять, а кацапов, которых надо чтобы поменьше в гробах возвращалось.
   
Re:  [KA] готовятся к войне
fam

https://t.me/dvish_live/19321

а как я за эту сволочь когда-то переживал (похищение хуйловскими спецслужбами в чечне). А ведь, скорее всего, спектакль был  :facepalm1:
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Та, бля, все сомлели от ожидания твоего мнения.  :lol:
оце я ще тількі для ананальних асмердеев не дописував, піздуйте вдаль.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Аелітка, для тебе, ублюдок, є в мене гарна новина. Бігати не можу далеко, тож на казенному харчі ряха кругла стала, та півкіла набрав, тобі буде пріємно, що ти мене годуєшь.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Мне нет смысла тебе что-то доказывать и лопатить прессу за 2 года. Ты изначально утверждал что ЗЕ все сливает, поэтому ты должен подтверждать свои обвинения пруфами, а не я всяким прихильники певної політсили что-то доказывать и пояснять.
Это вообще не тыл, там все простреливается. Зачем защищать больницы ваще не понятно, ведь философия кацапов бабы еще нарожают. Или может потому, что теперь не быдло даунбаское планируют в бой отправлять, а кацапов, которых надо чтобы поменьше в гробах возвращалось.
повторюю, скіки батарей поставлено на чергування? так-так, ракетних... так-так, за час правління сонцесяйного?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

скіки батарей поставлено на чергування?
Кацапе, это военная тайна.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Оце зовсім незрозуміло. Що третя лікарня в Горлівці, що Єнакієве - це відносний тил, нехай і не такий глибокий.
Дійсно дії оборонного характеру. Чи може Горлівка з Єнакієве збираються воювати? Третя лікарня як раз на шляху до Єнакієве.
Чи справді вірять в те, що Україна буде наступати? Тоді ці дії мають сенс.
Або роблять вигляд, що вірять в те, що Україна буде наступати.

А легкопоранених куди везти? Саме в тил.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія