Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Живеш як на вулкані. :shuffle:

Живеш як на вулкані. :shuffle:

   Живеш собі спокійно, нікого не зачіпаєш (не наживаєш ворогів) їздиш на роботу і витрачаєш гроші як вважаєш потрібним. Тут теоретично і проблем бути не повинно та…
   Випадково виявляєшся поряд із жертвою теракту і…  :weep:
   Випадково проходиш там, де обкурений, обколотий мажор на крутій іномарці показує майстер-клас водіння і…  :weep:
   Випадково опиняєшся в епіцентрі перестрілки між людьми, котрі виясняють відносини і…  :weep:
  Заходиш в ресторан чи нічний клуб і в той момент туди залітають поліціанти і усіх кладуть мордами на підлогу… Виживеш але… :weep:
   Їдеш на своєму авто а назустріч тобі в лоб на своєму авто самогубець. Твої 120 км/г од  + його 140.  :weep:
  Ти можеш випадково отруїтися в кафе, купити будь-де будь-який фальсифікат і…     А мо раз таке робиться, зовсім не виходити з дому? Не допоможе. Тобі зелені чоловічки вручать повісту котра ще залишає шанси. Гірше коли у сусіда навмисне чи випадково рвоне газ. Пожежа теж не виключена. А коли живеш поряд із складом боєприпасів то це вже повний пупець. :weep:  Варіантів загибелі чи каліцтва море. Життя сьогодні – це як прогулянка по мінному полю. Читаєте новини? Так отож…  B-)
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

новини можна не читати...
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Прикинь, скільки є способів покалічитись не виходячи з дому, та тут люди в гори, на лижі їдуть... B-)
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

новини можна не читати...
(tu)
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

http://fakty.ua/249364-tragicheskoe-zakrytie-sezona-v-kieve-motociklist-pogib-pod-kolesami-kamaza-foto
Он байкер їхав собі, не порушував правил руху та... його підрізав "Ланос". І...  :(
http://fakty.ua/249352-v-zone-ato-nacgvardeec-sluchajno-zastrelil-kollegu
Випадково один нацгвардієць застелив іншого... А хто знав що так станеться? Все випадково...

Останнє редагування: 2 листопада 2017 09:41:23 від antik
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

треба ж. тільки зараз задумався.
я про це вперше подумала ще в ранньопідлітковому віці, коли побачила як машина збила насмерть, перебігаючу дорогу собаку.
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Життя - дуже небезпечна річ... Ще ніхто з нього живим не вибрався. :sad:
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Ось так жити безпечно       :)
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

ВашаЦЦо! Виходу нет! ;o  :weep:
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

ВашаЦЦо! Виходу нет! ;o  :weep:


не сци волько....
ще побачим секс-ляльок з сучеством
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

не сци волько....
ще побачим секс-ляльок з сучеством
============================
Оце тільки надією на секс-ляльок і живу.... B-)
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

============================
Оце тільки надією на секс-ляльок і живу.... B-)
:-B
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

... понял непреложную истину: смерть подстерегает тебя на каждом шагу,
и если ты еще жив, значит, Всеблагой Господь оберегает тебя.
А если настал твой смертный час, то и на это Его воля.


Не читайте савецьких газєт ... і кацапських новодєлів... перед їдой. :buba:
"Укурені папуаси" постигли смисл битія, ще коли ви тільки глечики розмальовували і то ... доволі кривенько...  B-)
А у московитів ше й жаби не квакали... бо бля на морозі під льодом не сильно то і поквакаєш... :gigi:
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Ось так жити безпечно       :)
Показати зображення...
а навіщо м*які стіни, якщо залізна кровать? Так і убіцца можна. :D
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Летіли собі спокійно люди в Малайзійському Боінгу...
Летів в Рашу Качинський із командою підзначати річницю розстрілу полонених земляків...
Працювали собі спокійно люди в "Баштах-близнюках"...
А хто ж знав?  8-)
Так і кожен із нас....
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Як страшно жити  ;o
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Случается, человек находит в целости и сохранности свою драгоценность,
оброненную много времени назад в людном месте.
А другой теряет деньги в собственном доме, спрятав их от чужого глаза.
Кого хранит Всевышний, тот будет цел и невредим даже в диком лесу среди хищников.
Но тот, от кого отвернулся Господь, внезапно умрет в окружении родных и близких, слуг и опекунов.
К кому не благоволит Всевышний, тот не найдет спасения даже за самыми толстыми стенами.


   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Летіли собі спокійно люди в Малайзійському Боінгу...
Летів в Рашу Качинський із командою підзначати річницю розстрілу полонених земляків...
Працювали собі спокійно люди в "Баштах-близнюках"...
А хто ж знав?  8-)
Так і кожен із нас....
про "Башти-близнюки" кацапи попереджали за рік  :shuffle:
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Як страшно жити  ;o

 все кто ел хоть раз морковку умерли, вывод маковка яд. :D
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Отака от зрадонька...  :weep:

Действиями чувств и тела управляет Мировая Душа,
а мы лишь зачарованно смотрим за происходящим.



   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Случайность - это не осознанная закономерность!

анекдот:
Женщина лежит в постели с любовником. Вдруг раздается
звонок в дверь, она понимает, что пришел муж и в порыве отчаяния
восклицает:
— Господи, сделай так, чтобы он ничего не заметил!
Разверзаются небеса и господь говорит:
— Хорошо, я так сделаю, но ты умрешь от воды.
Она говорит:
— Хорошо.
Проходит год, два года. Женщина не купается, моется только под душем, старается
по возможности любыми путями избегать воды. Проходит 3 года, она
неожиданно выигрывает путевку в морской круиз.
Посомневалась-посомневалась, и решила поехать. Плывет она на шикарном
лайнере, вдруг ночью начинается шторм, все в панике корабль тонет. Она
опять в порыве отчаяния восклицает:
— Господи, ну ты же не можешь из-за меня одной потопить весь корабль!
Разверзаются небеса и господь говорит:
— Да я вас, БЛЯДЕЙ, на этот корабль три года собирал.
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Добряче Вас, Антіку, залякали в Сов.союзі.
Вишикуєте в новинах негатив? Нафіг?
Що за депресивний погляд на життя?
Ви читали М. Зощенка "Перед восходом солнца"? Може, щось би Вам допомогло дивитися на життя менш похмуро
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Ось так жити безпечно       :)
Показати зображення...
Розповідав сокамерник. Таксував раніше. Колега взяв пасажира й завіз куди той замовив. Пасажив щедро розрахувався й виходячи сказав: "Чекай мене рівно 20 хвилин. Не повернусь - їдь назад"
Минуло 20 хвилин. Ще 10. Ще 5. Пасажира не було. Рушив їхати та... та помітив, що пасажир забув на задньому сидінні сумку. В пориві благородства зяв сумку й зайшов в двір будинку щоб повернути забуте.. Відкрив двері і... і побачив пасажира в наручниках в оточенні міліціонерів та понятих. Ті в присутності свідків відкрили ту важку сумку а там... пачки рублів по 100, 50, 25.
Пасажир поглянув на таксиста, підняв руки в наручниках і покрутив пальцем біля скроні.
Гірко констатував: "З"їхав з глузду мій колега - спочатку невпиннго бив сам себе та матюкав а далі було ще гірше. От і відвезли в дурку..."
 :weep:
Свідомість вона така... Карколомна помилка і... І збій бортового компютера.... B-) 
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Один мой давний знакомый, так он скопытился прямо на любовнице. Вернее под ней. Вот это было горе. Неожиданное. А любовница заметила только тогда когда сама...кончила.
В общем затрахала до смерти.  :(
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:




С помощью тела и мысли душа пытается установить власть над зримым миром
— и по виду тела можно определить, насколько это удалось ей.
Однако же приходит срок, и она вынуждена оставить бренную плоть,
а вместе с нею и власть, и обладание.


 :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Один мой давний знакомый, так он скопытился прямо на любовнице. Вернее под ней. Вот это было горе. Неожиданное. А любовница заметила только тогда когда сама...кончила.
В общем затрахала до смерти.  :(

добре що не на памятнику Леніна
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

добре що не на памятнику Леніна
и самое интересное, так это то, шо даже умерши, член то у него стоял как у живого или даже лучше. Так объяснила свою невнимательность любовница.. :weep:
Вот так вот- живёшь себе живёшь, потом помираешь, а тебя и после смерти продолжают... :weep: ипать.
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Радости и печали в вещественном мире — не более чем игра воображения.
Все образы во внешней природе имеют такое же отношение к действительности, как сновидения к яви.
Ложно все, что находится в области чувственного восприятия.


НАЇБАВ сука МАЛА!!!  :diablo:

   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Один мой давний знакомый, так он скопытился прямо на любовнице. Вернее под ней. Вот это было горе. Неожиданное. А любовница заметила только тогда когда сама...кончила.
В общем затрахала до смерти.  :(

Схожа історія:
"...Кинул последние в жизни две палки
И меня отвезли в кафаталке..."
 :facepalm1:
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

   Живеш собі спокійно, нікого не зачіпаєш (не наживаєш ворогів) їздиш на роботу і витрачаєш гроші як вважаєш потрібним. Тут теоретично і проблем бути не повинно та…
   Випадково виявляєшся поряд із жертвою теракту і…  :weep:
   Випадково проходиш там, де обкурений, обколотий мажор на крутій іномарці показує майстер-клас водіння і…  :weep:
   Випадково опиняєшся в епіцентрі перестрілки між людьми, котрі виясняють відносини і…  :weep:
  Заходиш в ресторан чи нічний клуб і в той момент туди залітають поліціанти і усіх кладуть мордами на підлогу… Виживеш але… :weep:
   Їдеш на своєму авто а назустріч тобі в лоб на своєму авто самогубець. Твої 120 км/г од  + його 140.  :weep:
  Ти можеш випадково отруїтися в кафе, купити будь-де будь-який фальсифікат і…     А мо раз таке робиться, зовсім не виходити з дому? Не допоможе. Тобі зелені чоловічки вручать повісту котра ще залишає шанси. Гірше коли у сусіда навмисне чи випадково рвоне газ. Пожежа теж не виключена. А коли живеш поряд із складом боєприпасів то це вже повний пупець. :weep:  Варіантів загибелі чи каліцтва море. Життя сьогодні – це як прогулянка по мінному полю. Читаєте новини? Так отож…  B-)


корнет, нас всех волнует вопрос: вы женщина? (с)
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Кто осознал себя вечным среди преходящего наваждения, тот никогда не предается скорби.
Кто осознал, что душа вечна посреди бренной плоти, тому неведома печаль.
Кто печется о временном, тому не вкусить сладкого плода умиротворения.




Он — единая, всемирная Душа, находящаяся в каждом существе.
Он заставляет деревья тянуться к солнцу,
травы разбрасывать семена, людей искать смысл жизни.
Он окружающее нас вещество в целом, Он в каждом предмете
и в каждом свойстве вещества.
Он в каждом состоянии существа.
Он был, есть и будет.
Он начало и конец творения.
Он свидетель всего сущего.
Он внутри и снаружи нас.
Он во всем, но Он невидим.
Он — все свойства в совокупности и в отдельности,
Он неописуем. Он — все, и Он неделим.
Он — в движении, и Он неизменен.
Он вечен, и Он всякий раз другой.
Он сознающее Себя Блаженство.
Он побуждает верить в Него, и
Он же отбирает эту веру.




   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

1. Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду,
2. на пасовиськах зелених оселить мене, на тихую воду мене запровадить!
3. Він душу мою відживляє, провадить мене ради Ймення Свого по стежках справедливости.
4. Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твоє жезло й Твій посох вони мене втішать!
5. Ти передо мною трапезу зготовив при моїх ворогах, мою голову Ти намастив був оливою, моя чаша то надмір пиття!
6. Тільки добро й милосердя мене супроводити будуть по всі дні мого життя, а я пробуватиму в домі Господньому довгі часи!
(Псалми 22:1-6)
Так отож...  ;)
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

   Живеш собі спокійно, нікого не зачіпаєш (не наживаєш ворогів) їздиш на роботу і витрачаєш гроші як вважаєш потрібним. Тут теоретично і проблем бути не повинно та…
   Випадково виявляєшся поряд із жертвою теракту і…  :weep:
   Випадково проходиш там, де обкурений, обколотий мажор на крутій іномарці показує майстер-клас водіння і…  :weep:
   Випадково опиняєшся в епіцентрі перестрілки між людьми, котрі виясняють відносини і…  :weep:
  Заходиш в ресторан чи нічний клуб і в той момент туди залітають поліціанти і усіх кладуть мордами на підлогу… Виживеш але… :weep:
   Їдеш на своєму авто а назустріч тобі в лоб на своєму авто самогубець. Твої 120 км/г од  + його 140.  :weep:
  Ти можеш випадково отруїтися в кафе, купити будь-де будь-який фальсифікат і…     А мо раз таке робиться, зовсім не виходити з дому? Не допоможе. Тобі зелені чоловічки вручать повісту котра ще залишає шанси. Гірше коли у сусіда навмисне чи випадково рвоне газ. Пожежа теж не виключена. А коли живеш поряд із складом боєприпасів то це вже повний пупець. :weep:  Варіантів загибелі чи каліцтва море. Життя сьогодні – це як прогулянка по мінному полю. Читаєте новини? Так отож…  B-)
Кому суждено быть повешеным, тот не утонет.  B-)
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Випадково
Якщо з кимось таке щось трапиться, то це не буде випадковим. Це буде наслідком думок та вчинків самої людини.
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

   Живеш собі спокійно, нікого не зачіпаєш (не наживаєш ворогів) їздиш на роботу і витрачаєш гроші як вважаєш потрібним. Тут теоретично і проблем бути не повинно та…
   Випадково виявляєшся поряд із жертвою теракту і…  :weep:
   Випадково проходиш там, де обкурений, обколотий мажор на крутій іномарці показує майстер-клас водіння і…  :weep:
   Випадково опиняєшся в епіцентрі перестрілки між людьми, котрі виясняють відносини і…  :weep:
  Заходиш в ресторан чи нічний клуб і в той момент туди залітають поліціанти і усіх кладуть мордами на підлогу… Виживеш але… :weep:
   Їдеш на своєму авто а назустріч тобі в лоб на своєму авто самогубець. Твої 120 км/г од  + його 140.  :weep:
  Ти можеш випадково отруїтися в кафе, купити будь-де будь-який фальсифікат і…     А мо раз таке робиться, зовсім не виходити з дому? Не допоможе. Тобі зелені чоловічки вручать повісту котра ще залишає шанси. Гірше коли у сусіда навмисне чи випадково рвоне газ. Пожежа теж не виключена. А коли живеш поряд із складом боєприпасів то це вже повний пупець. :weep:  Варіантів загибелі чи каліцтва море. Життя сьогодні – це як прогулянка по мінному полю. Читаєте новини? Так отож…  B-)

Не пойму, чем Вы , верующий человек, недовольны? Всё , что происходит - угодно господу. А иначе - зачем? :-)o
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

І в чому, власне, проблема??? Що ви особисто можете не дожити до вечора? Вас це непокоїть?

Так це правда, ймовірність не нуль. Поїде взуття на осінньому листі, потилицею об камінь на узбіччі хрясь = добрий вечір морг.

Наприклад. Нічого страшного, з будь ким може трапитись. Страшно, то коли з близькими вам людьми. А особисто - то не моя проблема. Чого хвилюватись.

Як мене не існувало до 1968 року - так само не буду існувати після смерті. Пофіг абсолютно.  :-B 
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:


Схожа історія:
"...Кинул последние в жизни две палки
И меня отвезли в кафаталке..."
 :facepalm1:

 :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Наприклад. Нічого страшного, з будь ким може трапитись. Страшно, то коли з близькими вам людьми. А особисто - то не моя проблема. Чого хвилюватись.


рація в цьому є
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

https://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=79972
Мила вікна і...
https://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=79965
Брати посварилися і...
Ніхто не застрахований від смерті! Ніхто. Навіть рицарі "Червоної революції"  :facepalm1:
А втім, це тема іншої розмови... ;)
   
Re: Живеш як на вулкані. :shuffle:

Як казав небіжчик Євдокимов? - Судьбаааа !!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія