Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

гаразд, спробую людськими словами - початківець має починати з відверто хуйових інструментів. Тоді, дійшовши до 80 левела, він і на одній струні зіграє. Це стосується будь-якого фаху.
Зрештою, по вашій логіці - чому не ОРГАН????

Я так розумію - єта Ви так шуткуєте ? )))
И учиться и играть нужно на хороших инструментах. Это аксиома. Просто не всем это доступно,к сожалению....
Вы бы ещё для доходчивости предлижили пианисту учитсья играть на зубьях пилы - тогда все остальное было бы нипочем !  :pooh_lol:
   
:facepalm1:
бачу, розмова  ні про що.

О! Та ми не знаємо що таке семпл і його динамічні шари?!
З цього треба було починати.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

А ось ще одна електронна балалайка
https://www.youtube.com/watch?v=TlX88lMRQ1I
Хе-хе... Покажи мені хоч одну дитячу музичну школу,
де у піанінок такий звук?
:facepalm1: Та як ви не розумієте, що семпл, навіть - це штучне утворення, уже готове, оброблене, його вже не зміниш руками, як не старайся. На семплах не навчиш правильній артикуляції, голосоведенню, я вже не кажу про роботу з педалями.  Принаймні якщо ви свідомо орієнтуєте дитину максимум на лабання у шинку, то не видавайте ваші домисли за експертне судження.
   
90 % скрипалів без особливої проблеми оволодіють грі на фортепіано, але далеко не кожен піаніст зможе із такою ж легкістю опанувати скрипкою. Скрипка - основа, все інше після неї йде дуже легко...особливо струнні.
Як людина, що грала в дитинстві на скрипці, скажу - повна дурня, скрипка не є складніша, ніж Ф-но. Просто різні інструменти. Це відомий стереотип, віддають дітей на фно, бо думають, що воно найпростіше, що не відповідає дійсності. В результаті маємо купу класичних піаністів, а їх насправді не треба так багато.
   
:facepalm1: Та як ви не розумієте, що семпл, навіть - це штучне утворення, уже готове, оброблене, його вже не зміниш руками, як не старайся. На семплах не навчиш правильній артикуляції, голосоведенню, я вже не кажу про роботу з педалями.  Принаймні якщо ви свідомо орієнтуєте дитину максимум на лабання у шинку, то не видавайте ваші домисли за експертне судження.
В принципі, якщо сучасна зважена мідіклава, і серйозна бібліотека на багато гігів, то там дуже навіть відчувається звуковидобування, артикуляція і інші штуки.
   
Зі свого боку, я б сказав таке - піаністів дуже багато, в той час, як серйозних електронщиків - "шаром покаті". А останні дуже востребувані. Класична освіта, це не є погано, звісно, але більшість з цих клавішників потім так і грають, коли від них вимагаються дещо інші речі.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

В принципі, якщо сучасна зважена мідіклава, і серйозна бібліотека на багато гігів, то там дуже навіть відчувається звуковидобування, артикуляція і інші штуки.
Відчувається, але це ДАЛЕКО не те саме, що правильно відрегульований механізм на акустиці. 
   
Я так розумію - єта Ви так шуткуєте ? )))
И учиться и играть нужно на хороших инструментах. Это аксиома. Просто не всем это доступно,к сожалению....
Вы бы ещё для доходчивости предлижили пианисту учитсья играть на зубьях пилы - тогда все остальное было бы нипочем !  :pooh_lol:
на жаль, цілком серйозно. щоб стати хорошим музикою - піаніно Україна чернігівської меблевої фабрики в поміч, хорошим бухгалтером -починати  з рахівниці, хорошим інженером-електроніком - зі стоватного паяльника-сокири, автомеханіком - з китайських одноразових ключів. Потім, з кожним переходом на наступний рівень ти отримуєш інструмент згідно свого статусу.
Якщо слідувати вашій логіці, то студенти-програмери мають тренуватись виключно на реальних датацентрах, а в автошколах мають бути, як уже казав, боліди Ф1. В аероклубах - Боїнги 747 та аеробуси, а не планери, кукурузники та цесни.
   
Відчувається, але це ДАЛЕКО не те саме, що правильно відрегульований механізм на акустиці. 
У вчителя, чи в школі буде грати на акустиці. До речі, ще було б добре, щоб звикав до синтезаторної клави, це необхідно.
   
О! Та ми не знаємо що таке семпл і його динамічні шари?!
З цього треба було починати.
Долг платєжом - а читати ви вмієте? Сказав же , що я- електронік. відповідно про синтез звуку можу говорити не довго, а дуже довго.
   
Чтоб я поменял пианино Ronisch Super на электронику, да вы совсем с дуба рухнули!

Ця залізяка твого дідуся і в хвіст, і в гриву.
 https://www.youtube.com/watch?v=HNfJ2S_-kbY
   
Долг платєжом - а читати ви вмієте? Сказав же , що я- електронік. відповідно про синтез звуку можу говорити не довго, а дуже довго.

Семпли - це не синтез. Це запис.
   
Відчувається, але це ДАЛЕКО не те саме, що правильно відрегульований механізм на акустиці. 
Ти багато бачив правильно відрегульованих механізмів на піанінках?
Чи добре настроєних інструментів?
Ну хло-о-о-опці, ну я дав звукові приклади, ну послухайте для початку!
   


Единственный пробел в топике Бартки: ребенок сам должен хотеть заниматься музыкой.

Это вообще не пробел.Ребенка нужно поменьше слушать вообще. Меня никто не слушал, когда отдавали в музыкалку
   
хз про що ви спорите?
для мене то всьо бринчить однаково :laugh:
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Як людина, що грала в дитинстві на скрипці, скажу - повна дурня,
Ось якщо б ви спочатку в дитинстві опанували фортепіано, а пізніше скрипкою, то можна було б так говорити, але в даному випадку ви лише підтвердили мою тезу.

скрипка не є складніша, ніж Ф-но. Просто різні інструменти. Це відомий стереотип, віддають дітей на фно, бо думають, що воно найпростіше, що не відповідає дійсності. В результаті маємо купу класичних піаністів, а їх насправді не треба так багато.

 Хорошого занадто багато бути не може...
   
на жаль, цілком серйозно. щоб стати хорошим музикою - піаніно Україна чернігівської меблевої фабрики в поміч, хорошим бухгалтером -починати  з рахівниці, хорошим інженером-електроніком - зі стоватного паяльника-сокири, автомеханіком - з китайських одноразових ключів. Потім, з кожним переходом на наступний рівень ти отримуєш інструмент згідно свого статусу.
Якщо слідувати вашій логіці, то студенти-програмери мають тренуватись виключно на реальних датацентрах, а в автошколах мають бути, як уже казав, боліди Ф1. В аероклубах - Боїнги 747 та аеробуси, а не планери, кукурузники та цесни.

Я НЕ писала, что учиться играть нужно ОБЯЗАТЕЛЬНО на концертном Стейнвее !!! Я писала, что инструмент должен быть ХОРОШИМ, и обязательно настроенным (и регулярно настраиваемым). А хороший - это и да, старая Украина черниговской мебельной фабрики, та, которая ещё из дерева, а не из тырсоплиты. А та, что из тырсоплиты - в топку.
Потому что уши и пальцы воспитывают только хорошим звуком. Именно в 12 лет мне купили Бехштейн - и новый мир открылся передо мной. 


Останнє редагування: 18 травня 2017 23:35:47 від Бяка
   
Ось якщо б ви спочатку в дитинстві опанували фортепіано, а пізніше скрипкою, то можна було б так говорити, але в даному випадку ви лише підтвердили мою тезу.

Хорошого занадто багато бути не може...
Я про те. що фно не є простіше, ніж скрипка. Так, для скрипки кращий слух треба мати, це само собою. Кажу ж, це відомий стереотип.
   
Скрипка - основа

Як ти на скрипці покажеш дитині, що таке гармонія?
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Это вообще не пробел.Ребенка нужно поменьше слушать вообще. Меня никто не слушал, когда отдавали в музыкалку

Какая-то польза от этого была?
   
Какая-то польза от этого была?

Батько Паганіні прав його як сидорову козу - заставляв грати.
І таки вибив зірку.
   
Я НЕ писала, что учиться играть нужно ОБЯЗАТЕЛЬНО на концертном Стейнвее !!! Я писала, что инструмент должен быть ХОРОШИМ, и обязательно настроенным (и регулярно настраиваемым). А хороший - это и да, старая Украина черниговской мебельной фабрики, та, которая ещё из дерева, а не из тырсоплиты. А та, что из тырсоплиты - в топку.
Потому что уши и пальцы воспитывают только хорошим звуком. Именно в 12 лет мне купили Бехштейн - и новый мир открылся передо мной. 
ну, бачиш, значить в 12 років вийшла на належний рівень, і тепер маєш поняття "добра і зла". :)
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Батько Паганіні прав його як сидорову козу - заставляв грати.
І таки вибив зірку.

А іншим, з яких не вибили зірку, яка користь?
   
Семпли - це не синтез. Це запис.
а до того, як стати семплом- він з неба впав? :facepalm1:
   
Батько Паганіні прав його як сидорову козу - заставляв грати.
І таки вибив зірку.
=========================
Это же любили повторять и мои родители.Толку не было!
Заставлять детей заниматься музыкой против их желания-изуверство!
   
А іншим, з яких не вибили зірку, яка користь?

Інші зализали рани і пішли в двірники.
Музичний талант - це Дар Божий.
Мало хто це отримує.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Ця залізяка твого дідуся і в хвіст, і в гриву.
 https://www.youtube.com/watch?v=HNfJ2S_-kbY
Это как спор о том какие часы лучше электронные или механические - он вечен.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

=========================
Это же любили повторять и мои родители.Толку не было!
Заставлять детей заниматься музыкой против их желания-изуверство!

Мы еще и спортом заставляем заниматься. Но там как бы польза очевидна. А что полезного в занятиях музыкой?
   
Мы еще и спортом заставляем заниматься. Но там как бы польза очевидна. А что полезного в занятиях музыкой?

Мене також били, я ненавидів музику.
Але раптом з'явилися Бітли...
Музика - це мій кусень хліба,
неслабий такий кусень.
Чи за Австрії, чи за Польщі, чи за совітів
музикантам, навіть середнякам, завжди жилось добре.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Мене також били, я ненавидів музику.
Але раптом з'явилися Бітли...
Музика - це мій кусень хліба,
неслабий такий кусень.
Чи за Австрії, чи за Польщі, чи за совітів
музикантам, навіть середнякам, завжди жилось добре.

Зрозуміло. У вас є діти, ви навчали їх музиці?
   
Зрозуміло. У вас є діти, ви навчали їх музиці?
Так. Одно пішло по музиці, а друге, глуховате, в програмісти.
   
Так. Одно пішло по музиці, а друге, глуховате, в програмісти.

 :lol:
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.
IP

нулевой пункт забыли. наличие слуха. если слуха нет, в музшколу отдавать ребенка нет смысла. это говорит вам композитор и человек, который играет на нескольких инструментах.

слух є у всіх. Не всіх навчили, не знайшли підхід. Гарно грають навіть повністю глухі.
   
так какую самограйку лучше взять?
если через комп со взвешеными клавишами?
600 баксов это овердохуя я считаю
   
п.2 - убити слух.
+1
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Так. Одно пішло по музиці, а друге, глуховате, в програмісти.
(tu)
   
так какую самограйку лучше взять?
если через комп со взвешеными клавишами?
600 баксов это овердохуя я считаю

Ти вже визначся, бо самограй і міді клавіатура то різні речі.
   

слух є у всіх. Не всіх навчили, не знайшли підхід. Гарно грають навіть повністю глухі.

Це педагогічна легенда для лохів.
   
Ти вже визначся, бо самограй і міді клавіатура то різні речі.

миди
   
миди

Не знаю що і сказати.
Ти не поставив виставив умов.
Скільки клавіш, чи для навчання, чи для студії, чи для сцени, чи просто для душі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія