Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

за що Аеліт в ніколи :S

Re: за що Аеліт в ніколи  :S

:lol:  :weep:
Ви, очевидно штабна/штабний, часом не забули проаналізувати вміст власних "мішків" перед написанням свого пасквілю?
Кого багато на форумі?
Відкрийте гілку : "Петя - бох! так/ні " і побачите на власні очі щиру правду : кількість вас, педрюків, на форумі зашкалює, очевидно не віддзеркалюючи стану суспільства.
Та й взагалі - до чого це ваше жалюгідне скиглення?
ваше кредо-"мільйони лемінгів не можуть помилятись" B-)
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

:lol:  :weep:
Ви, очевидно штабна/штабний, часом не забули проаналізувати вміст власних "мішків" перед написанням свого пасквілю?
Кого багато на форумі?
Відкрийте гілку : "Петя - бох! так/ні " і побачите на власні очі щиру правду : кількість вас, педрюків, на форумі зашкалює, очевидно не віддзеркалюючи стану суспільства.
Та й взагалі - до чого це ваше жалюгідне скиглення?
А Кнур з Жидоробраро вийдуть? :weep:
Де скиглення? ОМГ, дарма я порушила власне правило не спілкуватись з ботами-дислексиками
Більше так не буду :)

Зі Забаньте Аеліта, дайте почитати людям інших фупчиків - рощзумних і фахових
Вони ж із-за нього не пишуть і в теми не заходять
До того ж він постійно порушує правила ФУП
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

А   з Жидоробраро вийдуть? :weep:
Де скиглення? ОМГ, дарма я порушила власне правило не спілкуватись з ботами-дислексиками
Більше так не буду :)

Зі Забаньте Аеліта, дайте почитати людям інших фупчиків - рощзумних і фахових
Вони ж із-за нього не пишуть і в теми не заходять
До того ж він постійно порушує правила ФУП

пруфи як аеліт постійно порушує правила форуму) брухуняко :)
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Тому що ви і аеліт маєте всі ознаки штабних, і постійно порушуєте правила - закидуючи теми сміттям
За це і мають вас банити, все згідно правил :)
Із-за вашої активності еможливо читати теми, навіть якщо ви стоїте в ігнорі, а в мене приміром стоїте
Не всі люди бажають слави такого штибу і штину як у вас, корови чи аеліта :)
Зрозумійте, більшість хочуть почитати, що пишуть люди розумні, компетентні в своїй сфері чи цікаві
А тут ви з своїми повними мішками лайна, кнурів, мамчурів і жидоромбаро
От ви хто за професією? Які ваші хобі, інтереси?  Взагалі незрозозуміло що вас цікавить чи чим займаєтесь в житті
Чому вас так багато на форумі, яка причина?
 Думаю, ви просто штабні, те, що називають боти, за вашими дописами нема особи, вона не проглядається ніяк

ще раз. пруфи  де аеліт порушує правила форуму  :) .
але требувати пруфи від потомственного брехуна - наївність.

 [ua]
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

отже свиноферма - не маючи жодних контраргшументів і антитез - влаштувала в адмінці майдан "забаньте аеліта" - "він не дає нам гардіцца " "при ньому говорити брехню про успіхи порошенка чи інших "патріотів" так само як говирити  кісі вороб.янінову компліменті лізі при офіціанту" :lol:

брехуняко. давай пруфи . що я порушую правиола. як ти брешеш . і брешеш що постійно [ua]
але тобі брехати що дихати. юга луценко поціновує

   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ще раз. пруфи  де аеліт порушує правила форуму  :) .
але требувати пруфи від потомственного брехуна - наївність.

 [ua]
заради справедливості - п.4.3 в частині "зловмисний флуд" ридає за тобою крокодилячими сльозами
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

заради справедливості - п.4.3 в частині "зловмисний флуд" ридає за тобою крокодилячими сльозами

ну не був би ти уні-калом що кичиться укрдіпломом - якби міг розрізняти постінг від флуду і зловмисного флуду)

а ларчік відкривається просто - у вас - упоротих - всіх від моїх постів репають пукани . у вас болить . тому і ці постійні поросячі верески "распні єво" [ua]

нема вам чим крити - окрім колективних чєлобітних "распні єво :) "
 а правди - відображення реальності - ви сретесь як і кожен луценко

це нормально - це україна. це європа
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ну не був би ти уні-калом що кичиться укрдіпломом - якби міг розрізняти постінг від флуду і зловмисного флуду)
В твоєму випадку ти флудиш зумисно. Отримуєш задоволення роблячи іншим не приємно.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

В твоєму випадку ти флудиш зумисно. Отримуєш задоволення роблячи іншим не приємно.
Тіммі, виходить так, що ти сам флудиш ненавмисно і без будь-якого задоволення?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ну не був би ти уні-калом що кичиться укрдіпломом - якби міг розрізняти постінг від флуду і зловмисного флуду)

а ларчік відкривається просто - у вас - упоротих - всіх від моїх постів репають пукани . у вас болить . тому і ці постійні поросячі верески "распні єво" [ua]
нема вам чим крити - окрім колективних чєлобітних "распні єво :) "
 а правди - відображення реальності - ви сретесь як і кожен луценко

це нормально - це україна. це європа
хизується... але ні. цей папірець чесно заслужений.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Тіммі, виходить так, що ти сам флудиш ненавмисно і без будь-якого задоволення?

Ти судиш по собі і флудиш з задоволенням виходить?

Я про Алієта говорю, він не скриває що отримує задоволення що іншим пише брехню, він добре знає що брехня і з його боку тролінг, та всі так бігають і кумедно зляться. Прояв егоїзму.

Думаєш йому цікаво корупціонери? Йому цікаво, що на ці твердження видуться...
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

так а в чому брехня?
в тому, що корупція пронизала Україну згори донизу і не видно найменшого поруху, що це колись буде подолано? чи в чому?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

так а в чому брехня?
в тому, що корупція пронизала Україну згори донизу і не видно найменшого поруху, що це колись буде подолано? чи в чому?
в тому, що ви крадете зі збитків, а не прибутків
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Ти судиш по собі і флудиш з задоволенням виходить?

Я про Алієта говорю, він не скриває що отримує задоволення що іншим пише брехню, він добре знає що брехня і з його боку тролінг, та всі так бігають і кумедно зляться. Прояв егоїзму.

Думаєш йому цікаво корупціонери? Йому цікаво, що на ці твердження видуться...

ще раз кажу. наведи цитату де я брешу .

саме те що я пишу виключно неприємну для вас правду і є секрет того що вас так всіх бомбить і вивергає ваші пукани)))

то ж, брехуне. цитату. де я брешу. швидко

не кажучи вже про те що ти - брехуне  - брешеш що я постійно брешу.

то ж наведи факти - брехуни - цитати моєї постійної брехні

і зараз ти почнеш морозитись і відбріхуватись :laugh:

   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ще раз кажу. наведи цитату де я брешу .

саме те що я пишу виключно неприємну для вас правду і є секрет того що вас так всіх бомбить і вивергає ваші пукани)))

то ж, брехуне. цитату. де я брешу. швидко

не кажучи вже про те що ти - брехуне  - брешеш що я постійно брешу.

то ж наведи факти - брехуни - цитати моєї постійної брехні

і зараз ти почнеш морозитись і відбріхуватись :laugh:
ти зациклився... B-)  і це дуже нездорово
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ти зациклився... B-)  і це дуже нездорово

 це український суспільно політичний форум. і про це ж і моя тематика

брехун тіммі вкотре збрехав що я брешу - то ж хай наведе  мої цитати - де як він бреше - я брешу)

в тому і "прєлєсть" мого перебування тут - що я не брешу - і саме тому  мої дописи генерують так багато рвання пердаків. я щиро чесно і свідомо розповідаю -  і на конкретних прикладах і на подіях і явищах - що таке українці і чому україна є те що вона є.


   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

це український суспільно політичний форум. і про це ж і моя тематика

брехун тіммі вкотре збрехав що я брешу - то ж хай наведе  мої цитати - де як він бреше - я брешу)

в тому і "прєлєсть" мого перебування тут - що я не брешу - і саме тому  мої дописи генерують так багато рвання пердаків. я щиро чесно і свідомо розповідаю -  і на конкретних прикладах і на подіях і явищах - що таке українці і чому україна є те що вона є.

Показати зображення...
і я також брехун, так?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

і я також брехун, так?

про тебе я то не казав, оскільки не відслідковував

але мені не зрозуміло як ти можеш симпатизувати\підтримувати кондовому калірованому брехуну шахраю казнокраду корупціонеру порошенку і його братії луценок . але це тема не цієї гілки

однак якщо ти їм симпатизуєш підтримуєш і захищаєш на фупі отже тобі їх якості не дисонують - . що мені є дивним . і симптоматичним.

але й прихильників зеленого я задовго до перемоги попереджав що зелені будуть чи не гіршим лайном ніж шоколадні - оскільки в україні інших не має, українці інших обрати і визнати над собою не можуть - лиш собі подібних - ну і кожне наступне покоління українців значно корупціонерніше і українськіше за попереднє - оскільки ці вже виховувались і зростали в ультракорумпованому суспільстві - то ж інакшими стати і шансів власне не мали

далі ж буде гірше. або жахливий кінець - або безкінечний жах до ще жахливішого кніця. і  - оскільки то роблять самі українці з собою - то логічно , закономірно а отже і справедливо .

 
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ще раз кажу. наведи цитату де я брешу .

саме те що я пишу виключно неприємну для вас правду і є секрет того що вас так всіх бомбить і вивергає ваші пукани)))

то ж, брехуне. цитату. де я брешу. швидко

не кажучи вже про те що ти - брехуне  - брешеш що я постійно брешу.

то ж наведи факти - брехуни - цитати моєї постійної брехні

і зараз ти почнеш морозитись і відбріхуватись :laugh:

Кожен твій пост це брехня... Як і зараз ти збрехав.  :tease:

Всі знають що мета твого життя це брехати.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Кожен твій пост це брехня... Як і зараз ти збрехав.  :tease:

Всі знають що мета твого життя це брехати.

іншого ти й збрехати не зміг [ua]
ні пруфів ні цитат ні спростовуючих посилань  - якими я завжди аргументую кожну свою тезу - від чого у вас - упоротих і бомбить

але тіммі - ти не винен що брехун. у тебе вибору не було. якби твої батьки були наприклад гримучими зміями - ти б був би красивою  і грізною  гримучою змією, а так ти безпринципний брехун без честі , але з гнидністю через край :)

ну як же тут не пишатись :laugh:




   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

В алієте не було вибору ніж збрехати як завжди...

Нічого дивного, людина живе тим що інших ображає...

За все доводиться платити і за таке сумнівне задоволення.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

В алієте не було вибору ніж збрехати як завжди...

Нічого дивного, людина живе тим що інших ображає...

За все доводиться платити і за таке сумнівне задоволення.

брехуне. ти ж не навів жодного спростування моїх тез - тобі тільки й залишається що луценкувати))

як сказали наші нові старші брати американці -генпрокурор  луценко бреше щоразу коли відкриває рота (tu)  оце так слава українців і україни :weep:

і за це українці платять. вимираючи в 30% в період одного покоління  [ua] при вічно допапуасному номінальному подушному ввп :gigi:

як  роса на сонці правди
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Тепер У брехунця Алієта нова фішка, він закохався в Луценка.

Дивитись на це гидко... Адже прояв любові у цього брехуна і троля, це того хто любить обливати брудом.

Бідні його рідні.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Аеліт, кинь цю дурну справу
Тимко спершу хотів тебе потроллити
але позаяк є не дуже розумним і не дуже креативним, то досить швидко заплутався у всіх двох своїх думках
Зараз вже й сам не може згадати, що хотів сказати, а ти все ще ведешся
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Аеліт, кинь цю дурну справу
Тимко спершу хотів тебе потроллити
але позаяк є не дуже розумним і не дуже креативним, то досить швидко заплутався у всіх двох своїх думках
Зараз вже й сам не може згадати, що хотів сказати, а ти все ще ведешся
О, Мироська закохалась в Алієта...

 :facepalm1:

Тепер дві пари будуть.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ну от
я ж казала - дурачок
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ну от
я ж казала - дурачок

 :facepalm1:

Н-да, людина реально далека від реальності і дуже самотня.


 :facepalm1:

Алієт отримує задовлення коли його тролять і коли він може в чергове збрехати про корупціонерів.

Він цим живе... А ця, пробує в дитини Алієте сцикуна забрати цукерку...

Яка жорстока, сама не живе і Обманщикам і корупціонера Алієтам недає...

Схаменись будь людиною, не забираю у Алієта щастя.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

в чергове збрехати про корупціонерів.
:facepalm1:
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

:facepalm1:
Алієт, Як думаєш Мироська гідна донька Козаків, отих що люблять корупцію?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

хизується... але ні. цей папірець чесно заслужений.
:weep: доПЕСдівся... це вже не документ, а папірець. За скіке ти його купив?

А служив як? Ось так?



Під час вибору картинки я врахувала твої сантиметри.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Тіммі, виходить так, що ти сам флудиш ненавмисно і без будь-якого задоволення?


мені приємно що я тобі аж так в борщ насрав що ти бігаєш за мною по всім гілкам.  :gigi:  для цього і живу  [ua]
і так. заспокою тебе. в своєму житті я робив підлості . в школі я займався тим що зараз називають булінг
за що мені відверто соромно. але що було то було. не вернеш (

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1082584.msg24366315#msg24366315

Пані Миросько, тут зізнання... А тепер розказуй хто помиляється... :facepalm1:

Просто коли тобі старші і розумніші кажуть правду, варто її слухати.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1082584.msg24366315#msg24366315

Пані Миросько, тут зізнання... А тепер розказуй хто помиляється... :facepalm1:

Просто коли тобі старші і розумніші кажуть правду, варто її слухати.
Чесно і відкрито визнати свої помилки або недостойну поведінку - то найвища сила людини.
А ти що хотів сказати?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Чесно і відкрито визнати свої помилки або недостойну поведінку - то найвища сила людини.
А ти що хотів сказати?
Перш ніж зайти і побачив що ти дописала, подумав вона буде чи ні захищати негідника? І був впевнений що буде. Мою оцінку ти виправдала.

Він зізнається в цьому щоб робити підлість і надалі. Тільки уже індулігенцією, що відчуває сором.

Хоча якщо почитати далі його дописи, видно що від розводу такого він отримує і далі задовлення.

Добре що ти мене не розчарувала, захищаєш негідника...
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Перш ніж зайти і побачив що ти дописала, подумав вона буде чи ні захищати негідника? І був впевнений що буде. Мою оцінку ти виправдала.

Він зізнається в цьому щоб робити підлість і надалі. Тільки уже індулігенцією, що відчуває сором.

Хоча якщо почитати далі його дописи, видно що від розводу такого він отримує і далі задовлення.

Добре що ти мене не розчарувала, захищаєш негідника...
Поверхневий аналіз цього тексту свідчить про тепер вже очевидне
Ти пишеш звичною для тебе російською, потім забиваєш текст у гугл-перекладач і - вуаля!
Незграбний текст, важко вловлювана головна думка допису...Вгадала?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Поверхневий аналіз цього тексту свідчить про тепер вже очевидне
Ти пишеш звичною для тебе російською, потім забиваєш текст у гугл-перекладач і - вуаля!
Незграбний текст, важко вловлювана головна думка допису...Вгадала?
давай не згадуватимемо "розчіску" ;)
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

давай не згадуватимемо "розчіску" ;)
а я згадувала?  ;o
До речі, це якраз свідчення незадіяності гугл-перекладача
крім того, іменник походженням від дієслова, яке позначає конкретну дію, є цілком припустимим
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Поверхневий аналіз цього тексту свідчить про тепер вже очевидне
Ти пишеш звичною для тебе російською, потім забиваєш текст у гугл-перекладач і - вуаля!
Незграбний текст, важко вловлювана головна думка допису...Вгадала?

Бідна Мигося, уже задля захисту негідника упала ниже плінтуса... Хоча, так само вона падає коли пробує захищати Тімошенко.

Людина яка пробує їй відкрити очі не негідника для неї стає ворогом.  :facepalm1:

   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Як казав Шльома Давидович царь Іудейський, Соломон: Немає більшого сліпого ніж той що відмовляється бачити.

   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

а я згадувала?  ;o
До речі, це якраз свідчення незадіяності гугл-перекладача
крім того, іменник походженням від дієслова, яке позначає конкретну дію, є цілком припустимим
ну тоді вже "чесалка" :lol:
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ну тоді вже "чесалка" :lol:
чешуйка, бля!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія