Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Ні.
Місце дії (зебра) - не дорога, а розрив тротуару для проїзду машин у двір. Велика стрілка - напрям руху машин у двір.

Чоловік з собаками пішов по зебрі, тобто саме по тротуару.

Я живу у дворі навпроти того ЖК, знаю місцевість достеменно.

Покажи на гугл-картах это место.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Найшла коса на камінь.
   
здрасьте, я хочу послушать речь адвоката : боксёр бил без умысла!

бив без умислу на вбивство. що не так?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

обоснуйте умысел, будте добры

Та мені не важко вчетверте обоснувать.

Нанесення ударів в життєво важливі органи такі як голова, тулуб є свідченням того, що особа, яка їх наносить, вже має на меті замах на вбивство. А тим більше, їх наносив професійний боксер, який знав, що удари, нанесені в конкретні частини голови, шиї, тулубу можуть бути і смертельними. Він це знав і міг передбачити. Ви хочете сказати, що боксерів не вчать правильно наносити удари, щоб пошвидше нейтралізувати противника?

Якби він наніс свій удар в ПІДвисочну область - по щоці, по щелепі бив - ще можна було б відпетляти. А він вдарив рівно в лобну частину, бо якби вдарив у височну, то потерпілий летів би трішки на бік, а так він упав на спину. І да, якби удар був у щелепу чи в щоку, то летів би набік. Якби бив у перенісся, лікарі б не констатували смерть від удару. Там чи не лопнули лобні кістки. То треба ще знати як правильно бити.

ЧОМУ цілився у лоба?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Я дивилась.
Ще раз - там розрив тротуару, і намальовано зебру. Це в"їзд в середину кварталу, це не дорога.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Покажи на гугл-картах это место.

Саперне поле 12.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Боксьор фіксував. І оскільки йому перегородили шлях а не він, то суддя буде на його боці

Він стояв під забором? Чи ззаду була височезна купа снігу, що він не міг її перейти/перескочити/обійти? ЧИМ була від боксера відрізана четверта сторона - його сторона у сходкі? з трьох боків стояли розмовляли ті мужики, а він з четвертого боку. ЩО саме за ним було таке, що не дозволяло йому звідти пітти?

І чому він так дуже близько сам до них підійшов? НАВІЩО прив*язував собаку? Що йому заважало стояти із собакою, щоб убезпечити їхнє наближення до нього? Машина не піліцейська, вони не у формах. Нахрена він так вчинив? Чи він із самого початку планува когось із них одпиздить?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Угрозы это есть напад

Ну, чюдні люди.... ХТО зараз ті угрози докаже? Слова вбивці проти ДВОХ свідків? Не смішіть пипку. Не проканає. А диктофон він увікнути забув з переляку. А в даній ситуації він би згодився.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

судья баксёру сразу поверит... Если друзья баксёра судье чемодан денег занесут.

ДА! Але ще більше повірить, якщо такий самий чумайдан занесуть і потерпілій стороні - тоді всі у все повірять одночасно.
   
Саперне поле 12.

Так это ЖК Бульвар Фонтанов, а не ЖК Французкий бульвар квартал.

Останнє редагування: 4 січня 2019 01:04:35 від alex_kiev
   
Нанесення ударів в життєво важливі органи такі як голова, тулуб є свідченням того, що особа, яка їх наносить, вже має на меті замах на вбивство
Там взагалі не видно вернью частину картинки. Чи був удар взагалі чи був легкий поштовх, а мент впав бо був п'яний. А вже падаючи гепнувся головою об асфальт, що причинило такі фатальні наслідки. Не бачу я широкого замаху як при хуці або свінгу. Легенький джеб - максимум
   
Ну, чюдні люди.... ХТО зараз ті угрози докаже? Слова вбивці проти ДВОХ свідків? Не смішіть пипку. Не проканає. А диктофон він увікнути забув з переляку. А в даній ситуації він би згодився.
Яких свідків? На нього троє напали. То не свідки а співучасники
   
Провадження відкрите по ч. 1 ст. 115 умисне вбивство
   
ДА! Але ще більше повірить, якщо такий самий чумайдан занесуть і потерпілій стороні - тоді всі у все повірять одночасно.
у нас не только прокуроры бриллиантовые. Судьи тоже ведь люди.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

пункт 7-й на лбу бокскора написан

7) з хуліганських мотивів;

Можна спробувати притягнути і цей пункт, але хуліганка там би була, якби той удар був нанесений невмотивовано просто випадковому перехожому. А там же ж все ж таки був конфлікт.
   
Провадження відкрите по ч. 1 ст. 115 умисне вбивство

Кароффка на высоте.
   
Провадження відкрите по ч. 1 ст. 115 умисне вбивство

можуть і перекваліфікувати. це неважко.
   
Яких свідків? На нього троє напали. То не свідки а співучасники
там ещё такса и мастино рядом крутились.
   
Він стояв під забором? Чи ззаду була височезна купа снігу, що він не міг її перейти/перескочити/обійти? ЧИМ була від боксера відрізана четверта сторона - його сторона у сходкі? з трьох боків стояли розмовляли ті мужики, а він з четвертого боку. ЩО саме за ним було таке, що не дозволяло йому звідти пітти?

І чому він так дуже близько сам до них підійшов? НАВІЩО прив*язував собаку? Що йому заважало стояти із собакою, щоб убезпечити їхнє наближення до нього? Машина не піліцейська, вони не у формах. Нахрена він так вчинив? Чи він із самого початку планува когось із них одпиздить?
Що значить близько підійшов?  :facepalm: вони з машини вискочили і підбігли до зебри де і був боксьор
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

хватит херню городить нет тут умысла, он должен осознавать что его удар может причинить смерть. как много ударов которые он когда либо наносил были смертельными? если не было ниодного смертельного как он мог осознать что именно этот бцдет смертельным. умысла нет 119 ч1

БИЛ умисєл. Ви його не розпитували, чому він полишив свою боксерську кар*єру? А ТОЙ випадок, що послугував причиною, може багато чого розкрити.
   
Там взагалі не видно вернью частину картинки. Чи був удар взагалі чи був легкий поштовх, а мент впав бо був п'яний. А вже падаючи гепнувся головою об асфальт, що причинило такі фатальні наслідки. Не бачу я широкого замаху як при хуці або свінгу. Легенький джеб - максимум

Может боксёр не бил, а просто глубоко выдохнул?
   
бля, невже ще на форумі залишились люди, які щось намагаються довести особі, яка вкрала нік А.Сурженко, і тепер тут несе відверту маячню, що генерує його шизофренічний мозок?  :facepalm1:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Боксер тяж знает силу своего удара без перчатки

От саме ЦЕ я і маю на увазі. Він ЗНАВ наслідки свого кулака, але пішов на це.
   
Может боксёр не бил, а просто глубоко выдохнул?
или пукнул.
   
бля, невже ще на форумі залишились люди, які щось намагаються довести особі, яка вкрала нік А.Сурженко, і тепер тут несе відверту маячню, що генерує його шизофренічний мозок?  :facepalm1:
Соотєчєственік, швиденько в будку заховайся  :gigi:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Так это ЖК Бульвар Фонтанов, а не ЖК Французкий бульвар квартал.

Ні, це саме Французьский квартал.
Бульвар Фонтанів - це 3 і 5по Саперному полю . І недобудований ще один.
Там плутанина з номерами.
   
Та мені не важко вчетверте обоснувать.

Нанесення ударів в життєво важливі органи такі як голова, тулуб є свідченням того, що особа, яка їх наносить, вже має на меті замах на вбивство. А тим більше, їх наносив професійний боксер, який знав, що удари, нанесені в конкретні частини голови, шиї, тулубу можуть бути і смертельними. Він це знав і міг передбачити. Ви хочете сказати, що боксерів не вчать правильно наносити удари, щоб пошвидше нейтралізувати противника?

Якби він наніс свій удар в ПІДвисочну область - по щоці, по щелепі бив - ще можна було б відпетляти. А він вдарив рівно в лобну частину, бо якби вдарив у височну, то потерпілий летів би трішки на бік, а так він упав на спину. І да, якби удар був у щелепу чи в щоку, то летів би набік. Якби бив у перенісся, лікарі б не констатували смерть від удару. Там чи не лопнули лобні кістки. То треба ще знати як правильно бити.

ЧОМУ цілився у лоба?

в якого лоба?  :facepalm:
   
Соотєчєственік, швиденько в будку заховайся  :gigi:

я тобі не саатєчіствіннік, вор
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

здрасьте, я хочу послушать речь адвоката : боксёр бил без умысла!

у него руки летают сами по себе .
Это будет посмешище на весь Киев

Если были нокауты, то значит знал, что удар без перчатки может быть смертельным

 :lol:

   
в якого лоба?  :facepalm:

Ну от Карофка також бачить по відео, що був несильний джеб. Від нього в нокаут не попадеш, але якщо людина п'яна то може втратити рівновагу
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Провадження відкрите по ч. 1 ст. 115 умисне вбивство

ХА! Жаль, що не спорила.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Вот та Кароффка, что я чувствовал, что она есть, злобная умная сука прокурор, профи, а не вон та игривая глупая матершинница. Я рад, что не ошибался в вас, спасибо. Я вас люблю.
   
можуть і перекваліфікувати. це неважко.

Как для Зайки?
   
Передивився відео, ще раз.  Боксер там попав по повній. Умисел там по відео явно видно. Він не захищається і навіть не має таких намірів. Він тупо підходить до людини і бьє її.

І ще одне якби менти мали намір його побити вониб це зробили, тим більш після того як вдарили їх товариша.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

В Черкассах сын бизнесмена получил условный срок за убийство человека


16 августа 2018 21:43

Скандальный вердикт. В Черкассах убийца получил 5 лет условно. Судьи изменили первоначальную статью на более мягкую. О подробностях этого громкого дела расскажет Станислав Кухарчук.

На этих кадрах Сергея Бондаренко из ночного клуба пинками выводит призер соревнований по боям без правил Илья Новиков, и уже на улице наносит смертельные удары. Через год - суд первой инстанции приговаривает Новикова к восьми годам лишения свободы по статье "умышленное нанесение тяжких телесных повреждений, повлекших смерть", спустя год, заседание по апелляции - адвокат убийцы требует переквалифицировать статью на более мягкую, а прокурор - максимальный срок.

"За обставин, за способом вчинення даних кримінальних правопорушень, з зухвалістю вчинення, при наявності стількох тілесних ушкоджень. Вважаю, що міра покарання являється занадто м'якою", - говорить Максим Очеретяный, прокурор отдела прокуратуры Черкасской области.

Почти за два года судебных разбирательств Новиков не провел под стражей ни дня - все это время он весьма условно находился под домашним арестом. На этом видео сын бизнесмена спокойно отдыхает в одном из черкасских кафе.

На апелляционном заседании Новиков настаивает - условий домашнего ареста не нарушал и даже проходил лечение. Дальше - буквально выдавливает из себя раскаяние.

"Это от сердца, я хочу быть, могу быть полезным потерпевшим я готов помогать в том, что они захотят. Я хотел бы, чтоб мне дали больше свободы и возможностей", - говорит Илья Новиков, подсудимый.

После этого - судья оглашает договор между Новиковым и родственниками погибшего Сергея, согласно которому - родные претензий к нему больше не имеют. И приговаривает Новикова к пяти годам лишения свободы с испытательным сроком - три года. Гособвинитель в недоумении - как судьи могли переквалифицировать изначальную статью на "убийство по неосторожности".

"Ми переконувалися і в апеляційному суді і в суді першої інстанції - це було саме безпосереднє відео, як відбувалися події, саме умисел їх спричинення", - говорит Максим Очеретяный, прокурор отдела прокуратуры Черкасской области.

"На смягчение приговора, а тем более на переквалификацию статьи".

"Людини вже немає, але різниця в санкції, у відповідальності за це правопорушення, а це вже складова для корупції", - говорит Александр Галкин, юрист.

Прокуратура намерена обжаловать решение в Верховном суде. Правда, следователи бояться, что пока дело дойдет до кассации, подсудимый может сбежать из страны.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

в якого лоба?  :facepalm:

А ти уважно подивися на відео. Там рука пролетіла над урізкою, отже, удар був не в тулуб, а в голову. Продивися траекторію польоту - він падає не по прямій, а наче дугою - голова летить швидше усього тулуба. Якби удар прийшовся у тулуб - ми б побачили руку, хоч і обрізаний верх картинки. А ще до цієї картинки прив*яжи констатацію ЛІКАРІВ, які констатували смерть - лікарі саме в отой перший момент кажуть найправдивішу причину смерті - це вже ПОТІМ ідуть інсинуації (перевірено кров*ю рідних). А лікарі констатували, що він помер саме від удару, а не від падіння. Отже, удар був нанесений у життєво важливий орган і нанесений так, що його наслідки побачили і лікарі. ФЕРШТЕЙН?
   
Ну от Карофка також бачить по відео, що був несильний джеб. Від нього в нокаут не попадеш, але якщо людина п'яна то може втратити рівновагу

карофка для мене не авторитет.
і я бачу на відео, що чувак падає вже без свідомості.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ну от Карофка також бачить по відео, що був несильний джеб. Від нього в нокаут не попадеш, але якщо людина п'яна то може втратити рівновагу

Я не знаю, що таке ваш джеб, але те, що там було, то було сильне і саме від нього він помер, а не від падіння. Там ще могло бути, що він під час падіння інтуїтивно піднімав голову щоб уникнути удару об асфальт. Може і не було удару головою об асфальт - тоді боксеру взагалі жопа. Ніякої перекваліфікації не буде, якщо не знайде судмедекспертиза на протилежній від кулака частині голови мента травму, НЕ СУМІСНУ з життям. Защітніки боксера, як ви думаєте, знайде чи не знайде СМЕ таку травму на голові? Ну, не з переляку ж він помер!
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Передивився відео, ще раз.  Боксер там попав по повній. Умисел там по відео явно видно. Він не захищається і навіть не має таких намірів. Він тупо підходить до людини і бьє її.

І ще одне якби менти мали намір його побити вониб це зробили, тим більш після того як вдарили їх товариша.

 :blush2: а ти таку позицію із солідарності маєш, чи і справді так вважаєш?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

а кто в странах Балтии разгуливает по улице со стволами за поясом? В Чехии таких не встречал.
"разгуливают" те, кто имеет право на скрытое ношение оружия. В твоём представлении носят демонстративно заткнув за пояс?  Довольно многие в Чехии носят оружие.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія