Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

война это комплекс.
логистика без оружия до жопы. оружие без логистики до жопы через некое короткое время
надо и то и то и еще много чего

правильно!
Тому казать "не треба доріг, давайте замість них гаубиць" - це дурість!
Треба й те й те, треба тримать баланс

Я навіть більше скажу. У цій війні логістика набагато важливіша за виробництво зброї!
Знаєш чому?
Тому що ми гарантовано фізично не зможемо виробити зброї більше за кацапню, хоча б з причин обмеженості бюджету, не кажучи про те, що кацапня ракетами руйнує все виробництво та в першу чергу намагається захватити промислові регіони (вони ж на сході сконцентровані)
Тому зброю нам постачають союзники, тому БК нам постачають союзники, тому паливо нам постачають союзники!
Але це все треба доставити на фронт!

Чому так важко на сході зараз? Бо кацапня зробила висновки з розгрому під Києвом, тому що в кацапні зараз налаштована логістика залізницею, в них безлімітний БК! Вони тупо хєрачать за тактикою випаленої землі.
А нам постачати зброю треба ажно з західного кордону, це довго й важко, бо що? Бо ЛОГІСТИКА!


Тому, коли я читаю "не треба було будувать дороги, треба було вироблять зброю" - я чітко знаю, що  пише це або дурень або ворог, який вже почав передвиборчу кампанію!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

То что мы были изначально неспособны и не имели чем противостоять кацапской авиации было понятно всем, и после того как кацапскую авиацию уничтожили, стало понятно, что против кацапов воюем не только мы.
А оце чисто і тупо кацапський нарратив  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Тому, коли я читаю "не треба було будувать дороги, треба було вироблять зброю" - я чітко знаю, що  пише це або дурень або ворог, який вже почав передвиборчу кампанію!

Так пише порохня.
А ще слід відзначити збудовані/відремонтовані дороги, які конче придались під час масової евакуації в березні...
Якими драпали ті самі порохоботи.
Тому вони гаже кацапів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

 Коригували на Зміїному TB2
А казали тут нашо збирати на дрони
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А как же подвиг генерала?

бєздарно просран і прідан забвєнію
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

бєздарно просран і прідан забвєнію

Ну чо так відразу? Може шкільну парту  десь в єбєнях расеюшкі зроблять. Шоби личинки постігалі і гарділісь. Духом гєройскім прапітивалісь!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Бггг. Нафі - константа долбоєбізму  :weep:
ПРом - константа кацапського падла. Нагадаю, що свій нік він створив на честь ПР - Партії Регіонів ще в якомусь сратому році,  а потім перевзувався безліч разів по директивам з Цетра. Нік, щоправда, міняти не став, гадав що всі забудуть, телепень :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ПРом - константа кацапського падла. Нагадаю, що свій нік він створив на честь ПР - Партії Регіонів ще в якомусь сратому році,  а потім перевзувався безліч разів по директивам з Цетра. Нік, щоправда, міняти не став, гадав що всі забудуть, телепень :gigi:

Мєлко, Хоботов! Мєлко і унило  :lol:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Украина впервые сообщила об использовании комплекса «Грім-2» на базе баллистической ракеты

26 июня Россия запустила по Одессе несколько ракет. Две из них были сбиты, но не системой противовоздушной обороны.

Что известно
Для уничтожения российских ракет использовался оперативно-тактический ракетный комплекс «Грім-2». Ранее о его применении не сообщалось.

«Грім-2» построен на основе баллистической ракеты. Комплекс был разработан в 2013 году конструкторским бюро «Південне» по проектам «Борисфен» и «Сапсан». Дальность действия составляет 280 км, но в перспективе будет увеличена до 500 км, как в российском «Искандер-М». При необходимости «Грім-2» может использовать зенитные, противокорабельные и оперативно-тактические ракеты.
https://gagadget.com/ru/141552-ukraina-vpervyie-soobschila-ob-ispolzovanii-kompleksa-grm-2-na-baze-ballisticheskoj-raketyi/
бля...
я слышал неделю назад этот прикол  :gigi:
что было: какоето наше ведомство написало что взрывов не было это был гром... один из новостных сайтов подхватил что комплекс Гром сбил ракету...
и понеслось  :facepalm1:
не слушайте херню
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

бля...
я слышал неделю назад этот прикол  :gigi:
что было: какоето наше ведомство ннаписало что взрывов не было это был гром... один из новостных сайтов подхватил что комплекс Гром сбил ракету...
и понеслось  :facepalm1:
не слушайте херню
:lol:   (tu)

зы. а я задумался как баллистической можно ракету сбить
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ну чо так відразу? Може шкільну парту  десь в єбєнях расеюшкі зроблять. Шоби личинки постігалі і гарділісь. Духом гєройскім прапітивалісь!

Дєди нє смивалі !
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://m.youtube.com/watch?v=sOJ5jbXQIa8

про такие пушечки никто не сообщал.
интересненько
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

:lol:   (tu)

зы. а я задумался как баллистической можно ракету сбить

«Грім» — український оперативно-тактичний ракетний комплекс на базі твердопаливної балістичної ракети, розроблений конструкторським бюро «Південне». Комплекс розробляється з 2013 року на базі попередніх розробок за проєктами «Борисфен» та «Сапсан». Вікіпедія
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Логісти пройдіть на

Тим більш ви в цьому не шарите ніфіга
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А оце чисто і тупо кацапський нарратив
ну тут они правы, просто они не верили, что Запад не зассыт их "мощщи". Оказалось, что тех мощщей нечего и боятся.

Но если кто-то верит, что у нас такая передовая военная промышленность, которая на пшенице и советских домнах одолела освоившую триллионы долларов, постоянно закупавшую все последние технологии кацапскую, то это патриотизм за гранью здравого смысла
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

:lol:   (tu)

зы. а я задумался как баллистической можно ракету сбить

тю, в мене те саме було після прочитання сводки новин...про погоду.

правда, з початку я навіть не подумала, що то про погоду.

новина лунала десь так -очикується град і ураган, порада не виходити на вулицю, сховати свої автівкі в гаражі і тощо.

я подзависла з розмірковуванням - ну як гаражі врятують від прильоту градів і ураганів? шозах?

потім дочитую новину - наразі до вечора небо проясниться і буде сонячно.
Я таак зависаюююю... і начинаю розуміти, що мова йде про погодні явища град і ураган.

це капець, панове. це просто капец.

от така деформація... в ментальності.

Останнє редагування: 30 червня 2022 14:08:01 від эЛКа
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Мєлко, Хоботов! Мєлко і унило  :lol:
Вскрився нарешті, падло. Ще нам Мєсто встрєчі ізмєніть нєльзя зацитуй
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

правильно!
Тому казать "не треба доріг, давайте замість них гаубиць" - це дурість!
Треба й те й те, треба тримать баланс

Я навіть більше скажу. У цій війні логістика набагато важливіша за виробництво зброї!
Знаєш чому?
Тому що ми гарантовано фізично не зможемо виробити зброї більше за кацапню, хоча б з причин обмеженості бюджету, не кажучи про те, що кацапня ракетами руйнує все виробництво та в першу чергу намагається захватити промислові регіони (вони ж на сході сконцентровані)
Тому зброю нам постачають союзники, тому БК нам постачають союзники, тому паливо нам постачають союзники!
Але це все треба доставити на фронт!

Чому так важко на сході зараз? Бо кацапня зробила висновки з розгрому під Києвом, тому що в кацапні зараз налаштована логістика залізницею, в них безлімітний БК! Вони тупо хєрачать за тактикою випаленої землі.
А нам постачати зброю треба ажно з західного кордону, це довго й важко, бо що? Бо ЛОГІСТИКА!


Тому, коли я читаю "не треба було будувать дороги, треба було вироблять зброю" - я чітко знаю, що  пише це або дурень або ворог, який вже почав передвиборчу кампанію!

Ну немногие могут понять шо для одного орудия на день работы нужно гонять высокотонажную машину для привоза бк, для одного орудия одну машину

И не до ближайшего склада или жд станции а куй знает в какие ибеня.

А у кацапов составами по жд без лимита, сколько нада столько и бери.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ну тут они правы, просто они не верили, что Запад не зассыт их "мощщи". Оказалось, что тех мощщей нечего и боятся.

Но если кто-то верит, что у нас такая передовая военная промышленность, которая на пшенице и советских домнах одолела освоившую триллионы долларов, постоянно закупавшую все последние технологии кацапскую, то это патриотизм за гранью здравого смысла

ну ти ж сам бачиш що у закупавших тєхнологіі кацапів ніхуя не працює

ти, як і кацапи, ще до сих пір знаходишся під впливом облуди про вторую армію міра яка насправді виявилася гівном

які ще тобі докази треба після крейсера і після того як половина кацапських танків не доїхала до Києва ?

ті тріліони просто були спизжені, а ти не газда а наївний інфантил, як що до сих пір цього не второпав
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Праскачілі пацани, шкода. І чо нє на скрєпной буханке?

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Схиляюсь до думки, що дороги таки грають роль.
Однозначно, логістика була б ускладнена.

Що не відміняє пройобів в оборонному замовленні.

ПС. Наффі  в своєму репертуарі
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ну немногие могут понять шо для одного орудия на день работы нужно гонять высокотонажную машину для привоза бк, для одного орудия одну машину
И не до ближайшего склада или жд станции а куй знает в какие ибеня.

А у кацапов составами по жд без лимита, сколько нада столько и бери.

Ги-ги.
Безлиміт БК то є добре. Але ресурс стволу ніхто не відміняв ))))))))
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Agh

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ги-ги.
Безлиміт БК то є добре. Але ресурс стволу ніхто не відміняв ))))))))

Безліміт БК - це міф російської пропаганди. Багато, це факт, але вони не від хорошого життя його з Білорусії тягають.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/uniannet/62235

окрім того антон ще й пасивний педераст, оце оркі будуть раді коли порцайку кровушкі підарської отримають

це можна буде вважати - отпєтушонний
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Причина кризиса международного права, который, по словам  хуйло, наблюдается в мире, связана с попытками подменить его «диктатом» и юрисдикцией отдельных государств. Об этом президент заявил во время обращения к участникам Петербургского международного юридического форума.

По словам хуйло, некоторые страны, верят в свою исключительность и переступают через международное право, игнорируя свободу слова и неприкосновенность собственности.


просто піздєц

навіть незнаю як це  назвати
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

про такие пушечки никто не сообщал.
интересненько

105 мм. із Нової Зеландії
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

Причина кризиса международного права, который, по словам  хуйло, наблюдается в мире, связана с попытками подменить его «диктатом» и юрисдикцией отдельных государств. Об этом президент заявил во время обращения к участникам Петербургского международного юридического форума.

По словам хуйло, некоторые страны, верят в свою исключительность и переступают через международное право, игнорируя свободу слова и неприкосновенность собственности.

просто піздєц

навіть незнаю як це  назвати

ну да
це той унікальний випадок, коли хуйло НЕ бреше  :laugh:
просто він не сказав ймення тої країни, але ми усі добре його знаємо, чи не так?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Причина кризиса международного права, который, по словам  хуйло, наблюдается в мире, связана с попытками подменить его «диктатом» и юрисдикцией отдельных государств. Об этом президент заявил во время обращения к участникам Петербургского международного юридического форума.

По словам хуйло, некоторые страны, верят в свою исключительность и переступают через международное право, игнорируя свободу слова и неприкосновенность собственности.

просто піздєц

навіть незнаю як це  назвати
цинізм кегебіста.
нічого святого, жодної моралі, етики, сумління, співчуття, емпатії, людяності.
ім вихолащують там усе, душі немає.
   
Не сваріться, прихильники  оборонних замовлень і будівництва доріг.  Потрібно і те і те.

Просто треба було будувати дороги по нормальних цінах, а не спеціально завишувати розцінки, і не красти надлишок щоб платити в конвертах своїм депутатам, а зекономлені на нормальних цінах кошти вкладати в оборонку.

І мали би ми і дороги, і Нептуни, і Вільхи, і, можливо, не допустили б кацапню до Херсона і  Сєвєродонецька.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

"Тyристическое Агенство имени Стерненко и Виты Зивирюхи"
приветствyет пyтешественников-тyристов из Украины
на землях благодатной Белгородчины!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія