Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

оскільки податки беруться у відсотках
то виходить, що Україні найменші в Європі податки

У відсотках від чого, знавець європейського законодавства, га?
Я тобі навіть допоможу: у Європі чи Америці перш ніж взяти податки відраховують купу розходів.
Наприклад, проїзд на роботу, плату за навчання, мінімальні витрати на споживання...
Якщо порахуєш, то в Україні податки чи не найбільші будуть, бо 18% від 100 це навіть не 50% від 10.
   
Re: ФОПи мітингують.

та якщо архітекторів і електриків плутати з податківцями
то податки можна і на обгортці шоколаду власними очима побачити
знову брешете(ТМ) 

  Знов брешете.
  Електрика у нас сама дорога в Європі(і бабуся альтернатив не має).
  Вбачаю, що Ваша мета виправдати здирницьку політику держави щодо малого бізнесу, і "загавкати" факт, що великий бізнес краде у сотні разів більше.
  Просто порівняти об'єми - розумному достатньо.
  На цьому розмову з Вами закінчую. B-)
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

з флешкою та ж історія - завантажується такий же файл XML, просто не підписаний

з флешкою зовсім інша історія  :gigi:
Бо вінда, цуко, сканує бут сектор флешки, сканує файло на ній та індексує його
А це вже достатньо, щоб зачепитися

Я не придумую, зовсім. Був досвід - відніс відеозапис свого ДТП з реєстратора на флешці до правоохоронних органів
Флешку відкрили й подивилися на ній відео

Й усьо, флешка була заражена

Мене те не обходить, бо я з віндою вже більше десятка років справ не маю взагалі, тому миттєво побачив справжній зміст флешки вдома
Але під віндою його не видно було, а виглядало все законно й красиво

   
Re: ФОПи мітингують.

У відсотках від чого, знавець європейського законодавства, га?
Я тобі навіть допоможу: у Європі чи Америці перш ніж взяти податки відраховують купу розходів.
Наприклад, проїзд на роботу, плату за навчання, мінімальні витрати на споживання...
Якщо порахуєш, то в Україні податки чи не найбільші будуть, бо 18% від 100 це навіть не 50% від 10.

Та я вже зрозумів, що ти знавець в оподаткуванні  :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

  І скільки податків додатково отримають можновладці?
  Реально?
  Скільки народу поїде "по світах"?
  Ви не помітили, як під час "карантину" маркети завинтили уверх ціни?
  А як абсолютно не буде у них конкуренції, то стане краще?
Я про це вже другий рік запитую у найрадивіших відстоювачів РРО. У відповідь - тиша, звалюють з гілки, потім у новій знов те саме.
НІХТО мені не сказав, яким же чином РРО збільшить надходження в бюджет і допоможе побороти контрабанду.
   
Re: ФОПи мітингують.

Та я вже зрозумів, що ти знавець в оподаткуванні  :laugh:
Показати зображення...
Ну, а яку частину з цих податків платить роботодавець? Як мінімум страхування на випадок безробіття, думаю, що ще щось.


Останнє редагування: 24 вересня 2021 18:38:26 від шафран
   
Re: ФОПи мітингують.

з флешкою зовсім інша історія  :gigi:
Бо вінда, цуко, сканує бут сектор флешки, сканує файло на ній та індексує його
А це вже достатньо, щоб зачепитися

Я не придумую, зовсім. Був досвід - відніс відеозапис свого ДТП з реєстратора на флешці до правоохоронних органів
Флешку відкрили й подивилися на ній відео

Й усьо, флешка була заражена

Мене те не обходить, бо я з віндою вже більше десятка років справ не маю взагалі, тому миттєво побачив справжній зміст флешки вдома
Але під віндою його не видно було, а виглядало все законно й красиво

то є правда, я кожен раз після податкової флешку чистив
але і у них не вінда, і цю історію з флешками у них звісно передбачили
тому бази там продають, а не задарма троянам роздають
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

Ну, а яку частину з цих податків платить роботодавець? Як мінімум страхування на випадок безробіття, думаю, що ще щось.

там дещо інший менталітет
роботодавець може виступать податковим агентом, але все одно пропозиції роботи даються у "брутто", тобто яку сумму згоден віддать роботодавець загалом
В нас не так. В нас розділені суми, й про бІльшу частину податків робітник навіть не підозрює
До речі, НМД це гарна практика: роботодавець каже: я буду платить 10000 грн. Всьо, далі то вже не його проблеми. Й на питання "як жеж так, чому на руки тіки 6000" може спокійно відповісти - "а 4000 то податки з тебе держава утримала, а я сплатив, як й обіцяв"
   
Re: ФОПи мітингують.

Ну, а яку частину з цих податків платить роботодавець? Як мінімум страхування на випадок безробіття, думаю, що ще щось.

У розглянутому нами прикладі програміст відраховує
до пенсійного фонду, на медичне страхування, страхування на випадок необхідності догляду та безробіття щомісяця
від 986 (сімейний) до 997 євро (той, хто не перебуває в шлюбі).
   
Re: ФОПи мітингують.

там дещо інший менталітет
роботодавець може виступать податковим агентом, але все одно пропозиції роботи даються у "брутто", тобто яку сумму згоден віддать роботодавець загалом
В нас не так. В нас розділені суми, й про бІльшу частину податків робітник навіть не підозрює
До речі, НМД це гарна практика: роботодавець каже: я буду платить 10000 грн. Всьо, далі то вже не його проблеми. Й на питання "як жеж так, чому на руки тіки 6000" може спокійно відповісти - "а 4000 то податки з тебе держава утримала, а я сплатив, як й обіцяв"
Тому, хто складав таблицю, треба навчитися рахувати, бо у мене все разом чомусь виходить 83.06%, а не 58.47% :laugh: в першій колонці, другу не рахувала. Значить, хтось бреше :)
А що стосується віплати всієї зарплати на руки і виплати податків робітником, я про це кажу щн з часів Ющенка :laugh: Хочете білу зарплату - нехай податки платить робітник, тому що роботодавцю тоді буде невигідно платити в сіру. Так ніхто ж не хоче так зробити :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

Страна победившего маразма. Зашел в АТБ - польский сыр дешевле нашего и вкуснее. Просто нет слов. Пока не будут адекватные налоги,то тут нехера не поменяется.
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

Страна победившего маразма. Зашел в АТБ - польский сыр дешевле нашего и вкуснее. Просто нет слов. Пока не будут адекватные налоги,то тут нехера не поменяется.

не покупай сыр в АТБ. Не надо. Там неадекватные цены.
Хотя стоит признать, что наши производители молочки не стесняются в ценообразовании
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

Фопи це є одна зі схем ухилення від податків.
ну и че помог? рро введеный для торговцев  крупной бытовой техники)))
податков больше стало? схемы исчезли? :weep:
   
Re: ФОПи мітингують.

Зашел в АТБ - польский сыр дешевле
Зараз Читач малюнків накидає...
   
Re: ФОПи мітингують.

Зараз Читач малюнків накидає...

польський сирний продукт часто приймають за сир
в АТБ доброго сиру не бачив
малюнків не буде
   
Re: ФОПи мітингують.

ну и че помог? рро введеный для торговцев  крупной бытовой техники)))
податков больше стало? схемы исчезли? :weep:
Чи допоміг не знаю, судячи з розміру  бюджету податків стало більше.
   
Re: ФОПи мітингують.

польський сирний продукт часто приймають за сир
в АТБ доброго сиру не бачив
малюнків не буде
Та ти шо? :S
Тут всі такі селюки необтесані, що сир від сирного продукту не відрізнять :laugh:
Тоді приведу тобі інший приклад: британський сир Чеддер витриманий, мій улюблений, в Британіі коштує 5 (П"ЯТЬ!!!) Фунтів за 1 кг. Це 180 грн. У нас він коштує від 800 грн./кг!!!

Останнє редагування: 24 вересня 2021 19:31:10 від шафран
   
Re: ФОПи мітингують.

Та ти шо? :S
Тут всі такі селяни необтесані, що сир від сирного продукту не відрізнять :laugh:
Тоді приведу тобі інший приклад: Британський сир Чеддер витриманий, мій улюблений, в Британіі коштує 5 (П"ЯТЬ!!!) Фунтів за 1 кг. Це 180 грн. У нас він коштує від 800 грн./кг!!!
Моя улюблена горгонзолла дольче у Італії у 4 рази дешевше ніж у нас коштує.
   
Re: ФОПи мітингують.

Та ти шо? :S
Тут всі такі селюки необтесані, що сир від сирного продукту не відрізнять :laugh:
Тоді приведу тобі інший приклад: британський сир Чеддер витриманий, мій улюблений, в Британіі коштує 5 (П"ЯТЬ!!!) Фунтів за 1 кг. Це 180 грн. У нас він коштує від 800 грн./кг!!!

Ну і про що це говорить, на твою думку
 британський сир дорожче в чотири рази бо:
- велике ввізне мито десь 200%
- великі податки на з/п продавців десь 200%
- великі витрати на РРО в продавців
   
Re: ФОПи мітингують.

Та я вже зрозумів, що ти знавець в оподаткуванні  :laugh:
Показати зображення...

тепер вкажи суму яку він буде отримувати і яку кількість часу у випадку безробіття.
дякую.

п.с. бінго !
   
Re: ФОПи мітингують.

Моя улюблена горгонзолла дольче у Італії у 4 рази дешевше ніж у нас коштує.

примітивно Барілла у нас вдвічі дорожча.
і дорожча від гнилих українських камаронів.
   
Re: ФОПи мітингують.

тепер вкажи суму яку він буде отримувати і яку кількість часу у випадку безробіття.
дякую.

п.с. бінго !

це важливо, це все змінило
тепер я все зрозумів в чому суть
я ж то тупий
а тре було відразу здогадатись
вся ж фішка в тому скільки на шару в держави отримати можна
   
Re: ФОПи мітингують.

Ну і про що це говорить, на твою думку
 британський сир дорожче в чотири рази бо:
- велике ввізне мито десь 200%
- великі податки на з/п продавців десь 200%
- великі витрати на РРО в продавців
     Відповідно до положень Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії на вказані у коментарі товари, походженням з Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії знижено ставки ввізного мита.


Cтавка   0 %
Діє   з 01.01.2021 до 31.12.2021

Підстава:

    Міждержавна угода від 08.10.2020
    Угода про полiтичне спiвробiтництво, вiльну торгiвлю i стратегiчне партнерство мiж Україною та Сполученим Королiвством Великої Британiї i Пiвнiчної Iрландiї
https://www.qdpro.com.ua/goodinfo/0406108000
   
Re: ФОПи мітингують.

це важливо, це все змінило
тепер я все зрозумів в чому суть
я ж то тупий
а тре було відразу здогадатись
вся ж фішка в тому скільки на шару в держави отримати можна

дядя, ти повний дебіл ?
42 % щомісяця у німеччині із зарплати платиться на випадок безробіття.
для тебе це шара,  полуумний ?  2000 євро щомісяця німець віддає.
а за це він у випадку беробіття отримає вже оплачену послугу на рік часу в розмірі 75% від зарплати.

ти довбаний комуніст і шаріков зелений якшо цього не розумієш.  (td)
   
Re: ФОПи мітингують.

там дещо інший менталітет
роботодавець може виступать податковим агентом, але все одно пропозиції роботи даються у "брутто", тобто яку сумму згоден віддать роботодавець загалом
В нас не так. В нас розділені суми, й про бІльшу частину податків робітник навіть не підозрює
До речі, НМД це гарна практика: роботодавець каже: я буду платить 10000 грн. Всьо, далі то вже не його проблеми. Й на питання "як жеж так, чому на руки тіки 6000" може спокійно відповісти - "а 4000 то податки з тебе держава утримала, а я сплатив, як й обіцяв"

 :facepalm1:

Страхування сплачується 50 на 50. Брутто це те що дали працівнику, свою частку по страхуванню працівника роботодавець сплачує додатково.
Реальність така, що працювати і чоловіку і жінці на середню навіть зарплату це просто треш по видаткам на страхування та податок.

Тому часто один працює на повну ставку, а інший бере неоподатковану мінімалку або півставки максимум.

Хочу побачити реакцію українця, якому треба сплатити тільки по медицині 750 гривень з 10 тисяч брутто зарплати.
   
Re: ФОПи мітингують.

Та я вже зрозумів, що ти знавець в оподаткуванні  :laugh:
Показати зображення...

Кожен може побачити, що відносний розмір податку у Німеччині (13-20%) не вищий за український хоча формально він у них до 45%.
З чим ти сперечаєшся?
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

Та я вже зрозумів, що ти знавець в оподаткуванні  :laugh:
Показати зображення...
мда уж меньше чем у нас, плюс ндс у них на многие товары  7%
(если есть вычиты типа на комуналку то получится значительно ниже чем у нас)

   
Re: ФОПи мітингують.

мда уж меньше чем у нас, плюс ндс у них на многие товары  7%
(если есть вычиты типа на комуналку то получится значительно ниже чем у нас)

 :lol:
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

:lol:
нема?)))
   
Re: ФОПи мітингують.

Совкова пропаганда з кожного кутка кричала про зашуганого західного робітника.
В якому жаху він там живе.
Але ж, суко, ніякий той західний робітник нізащо не хотів опинитись в совку.

Зараз наші пропагандони кричать про податковий рай для ФОПів.
Але ж, суко, наші кидають рай і валять в ту ж Польщу.
А от ті ж поляки нізащо не хочуть до нашого раю, хоча не довго думають, якщо самим з'являеться нагода поїхати до кращих місць.

Загадка якась...
   
Re: ФОПи мітингують.

Але ж, суко, наші кидають рай і валять в ту ж Польщу.
хто кидає і валить, ФОПи чи наймані?
   
Re: ФОПи мітингують.

хто кидає і валить, ФОПи чи наймані?

І ФОПИ з маленьких міст також.
Сам знаю такого, який звільнив 4х найманих і ту-ту...
   
Re: ФОПи мітингують.

Іноді піддана чернь перестає сприцмати патріотично націоналістично ссанину державності за сакральну і узрівають реальність))) толі й постає питання у черні - к сикуялж ми маємо платити цим бандитам - чиновникам обранцям скддям силовикам митникам етс - гроші)))) чому ми маєм на них працювати)))
?

Гавно а не форма життя
   
Re: ФОПи мітингують.

Ім'я користувача:AelitДата реєстрації:07 Серпень 2006, 03:10:00Повідомлень:88 008 (~16 в день)Вік:не зазначений
Час:24 Вересень 2021, 20:53:59Мова:UkrainianОстання активність:cьогодні в 20:53:28

гівно а не людина
   
Re: ФОПи мітингують.

Хватит демагогию разводить
Разговор был о контроле каждого товара с т.з. подавления контрабаса
Кассовый аппарат с перечнем товара это решает, но остается дыра в виде безналичных расчетов не плательщиками НДС
именно через них и продается весь контрабас(или вообще в черную)
зачем щемить мелочевку так и остается открытым вопросом
Де проходить контрабас? Через пункти пропуску. Їх в Україні трохи більше 200. Начальниками постів примзначені владою професійні чиновники з високими посадовими окладами і відповідною кваліфікацією задачеюяких є пропуск вантажів в законний спосіб. Поставте на кожен пункт по декілька фіскальних апаратів з круглодобовим відеомоніторингом Це доля відсотку від кількості тих що планується поставити в малі торгові точки. Якщо контрабас пройде значить його кришують государєви люді. Чому боротьба з перевертнями в погонах повинна відбіватись за рахунок дрібних торговців?
   
Re: ФОПи мітингують.

то не розводь демагогії,
сам по собі РРО нічого не вирішує, лише фіксує факт продажу
з ПДВ все суворіше - операції блокують
тому весь кантрабас(С) продається за готівку в секторі тіньової економіки
бо весь кантрабас(С) це товари для споживання, а не виробничі фонди і чи матеріали
тому як тільки той хто купив товар вирішив його продати відразу або РРО або ПДВ його появу засвітить

а так дійсно
навіщо переносити вилов контрабасу з митниці в середину території залишається загадкою
ну чи секретом полішинеля
Бо ліва рука кришує контрабас, а права вдає що з нею бореться. Хоча більше кормиться з лівої. Проблему корумпованості 200 поставлених на облаштовані за кошти суспільства злачні місця перевертнів в погонах  хочуть звести до  контролю мільйона самозайнятих осіб більшість з яких ледве вистачає на сімейні потреби. А в них по утопічних планах розвитку України мали б генеруватись значні кошти на розвиток і переростання з малого бізнесу в середній та великий.
   
Re: ФОПи мітингують.

Іде через таможню, яку, чомусь, не чіпають ...)
Так вона створена для цього. Як можна чіпати шарову годівницю?
   
Re: ФОПи мітингують.

Взять і паделіть. Абирвалг (с)
   
Re: ФОПи мітингують.

дядя, ти повний дебіл ?
42 % щомісяця у німеччині із зарплати платиться на випадок безробіття.
для тебе це шара,  полуумний ?  2000 євро щомісяця німець віддає.
а за це він у випадку беробіття отримає вже оплачену послугу на рік часу в розмірі 75% від зарплати.

ти довбаний комуніст і шаріков зелений якшо цього не розумієш.  (td)

Дядя штабна Чітачь - коментуй якшо зможеш :)
   
Re: ФОПи мітингують.

Страна победившего маразма. Зашел в АТБ - польский сыр дешевле нашего и вкуснее. Просто нет слов. Пока не будут адекватные налоги,то тут нехера не поменяется.

Никак не могу найти ответ на вопрос. В Украине продаются сыры производства Нидерланды, торговых марок Amstelland и Maestro. Поскольку в Нидерландах такие на глаза не попадались, погуглил малость. Обнаружилось, что такой сыр продается в основном в Украине, очень немного в Сербии и в Италии в одном единственном малозаметном магазинчике... Производителей не нашел.

Может кто подскажет, где зрада запряталась?

Сам сыр по вкусу будет получше украинских. По цене в разных магазинах от 150 до 170 гривен за кило.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія