Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто там розуміється на чипах?

Хто там розуміється на чипах?

 В мене від старого охвісу, років за 10 накопичилося чотири системних блоку від компів-працюючих стаціонарів, та 3 ноути, у яких зламалося там контроллер якісь, там щось з екраном, але чипи цілі. Кажуть що вживані чипи можуть бути використані в якихось дронах камікадзах, чи ще в якихось снарядах та прибамбасах.

 Принаймні, якщо підходять, то хоч раз й...бнути по русні- і то добра справа. У нас такі чипи хтось збирає? Я б відіслав би.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

В мене від старого охвісу, років за 10 накопичилося чотири системних блоку від компів-працюючих стаціонарів, та 3 ноути, у яких зламалося там контроллер якісь, там щось з екраном, але чипи цілі. Кажуть що вживані чипи можуть бути використані в якихось дронах камікадзах, чи ще в якихось снарядах та прибамбасах.

 Принаймні, якщо підходять, то хоч раз й...бнути по русні- і то добра справа. У нас такі чипи хтось збирає? Я б відіслав би.
Нет там ничего полезного , да и все можно купить.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

В ноутбуках нічого цінного для дронів немає.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?
den

Блоки живлення ідуть в роботу для павер банків військовим
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

А що ж там від пральних машинок беруть?  Не розумію- геніальні люди все знати не можуть.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

А що ж там від пральних машинок беруть?  Не розумію- геніальні люди все знати не можуть.

мікроконтролери.

В ноутбуках їх немає.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

 Ну що поробиш-я спитав. Нажаль...
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

мікроконтролери.

В ноутбуках їх немає.
Є. Підказка: його кличуть мультик, в нього 100500 лапок, він контролює заряджання аккума, обробляє кнопку включення, клавіатури і т.п.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?
den

Ну що поробиш-я спитав. Нажаль...

Повторюсь про блоки живлення
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Є. Підказка: його кличуть мультик, в нього 100500 лапок, він контролює заряджання аккума, обробляє кнопку включення, клавіатури і т.п.

Так, але це трошки не те, що потрібно для виготовлення зброї.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

З батарей ноутів можна вийняти 18650

та позапихувати у:

   
Re: Хто там розуміється на чипах?

З батарей ноутів можна вийняти 18650

18650 то в геть старих ноутах були, з часів Core 2 Duo почався тотальний перехід на "бутерброди"
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

   
Re: Хто там розуміється на чипах?

А що ж там від пральних машинок беруть?  Не розумію- геніальні люди все знати не можуть.
ничего не берут, только полный профан может в такое поверить ... но корифей ФУПа тоже иногда имеет право на ошибку :)
в стиральных машинках и микроволновках могут использоваться те же копеечные микросхемы- контроллеры, которые могут устанавливать в в дронах. Но это не значит, что кто-то будет выпаивать микросхемы из стиралок
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

ничего не берут, только полный профан может в такое поверить ... но корифей ФУПа тоже иногда имеет право на ошибку :)
в стиральных машинках и микроволновках могут использоваться те же копеечные микросхемы- контроллеры, которые могут устанавливать в в дронах. Но это не значит, что кто-то будет выпаивать микросхемы из стиралок

Тим більш що в такі девайси гарантовано йдуть версії МК з одноразовим програмуванням. Перепрошити їх під інші потреби буде неможливо.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

старі лептопи таки можна використовувати саме у військовій справі. До речі, саме лептопи зі старими процесорами використовують у космосі бо більша надійність...
якщо розбитий дисплей що трапляється часто - то його відділяють, що зменшує вагу, і використовують дисплей десктопний.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

в принципі, плата з комп'ютера може керувати чим завгодно, пишеш на ассемблері програму та керуй, виходи через порт принтера, чи через інші порти, друга справа, що легше купити сучасні контролери, та випускай на них девайс в необмеженій кількості ...
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

А що ж там від пральних машинок беруть?  Не розумію- геніальні люди все знати не можуть.
:no2: капець ти повірив ?!
То ти ще як дитина.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

:no2: капець ти повірив ?!
То ти ще як дитина.
====================================
Сам ти дитина! B-)  Я користуюся компами з 1992 року. Ще з 286-го... але знати його нутрощи генію не обов'язково. Геній не повинен знати все. А ще на піаніні не можу грати -то й що? B-)
   
Re: Хто там розуміється на чипах?
U2

====================================
Сам ти дитина! B-)  Я користуюся компами з 1992 року. Ще з 286-го... але знати його нутрощи генію не обов'язково. Геній не повинен знати все. А ще на піаніні не можу грати -то й що? B-)

Ще 300 з чимось років тому Віктор Гюго писав: «Можно быть гением, но ничего не смыслить в чуждом тебе искусстве».
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

====================================
Сам ти дитина! B-)  Я користуюся компами з 1992 року. Ще з 286-го... але знати його нутрощи генію не обов'язково. Геній не повинен знати все. А ще на піаніні не можу грати -то й що? B-)
А в якій сфері ( сферах) Ви геній? Бо я ще досі не чула  - мабуть, десь пропустила, або не в ті гілки заходжу, ото тільки знаю, що Ви спец по пептидах для лисих, ну і філолог , а ще хобі - чи захоплення - молоді відьмочки, ну ніби і все?
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

А в якій сфері ( сферах) Ви геній? Бо я ще досі не чула  - мабуть, десь пропустила, або не в ті гілки заходжу, ото тільки знаю, що Ви спец по пептидах для лисих, ну і філолог , а ще хобі - чи захоплення - молоді відьмочки, ну ніби і все?
================================
Ну як тобі це сказати...щоб коротко... я ще трохи готувати вмію! :D  X(    Питання не корректне.  І зовсім особисте. Це як спитати тебе: А в чому ти дуркувата? Взагалі то, я спитав про можливу допомогу для військових, сказав відразу, що не торопаю в комп'ютерних нутрощах. Нормальне питання... От скажеш, в чому ти дуркувата, я скажу де я ще геній. :D  X(
   
Re: Хто там розуміється на чипах?
mar

:no2: капець ти повірив ?!
То ти ще як дитина.


Саксаул ФУПа, аін такий!
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

чого напали на людину? По доброму запитала, попередивши що не розбирається.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Ну не може людина і на чипах і на пептидах розбиратись.
Ото ті хто нападає на пептидах розуміються?
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Сам ти дитина!   Я користуюся компами з 1992 року
то неважливо.
Ти хоча б раз бачив розібрану пральну машину ? там плата 2*5*10 см.
На фронті бодай раз бачив склад розібраних машин ? чи вони с барабанами у у ракети переробляють ? Як ти йявляешь замовлення заводу з виробництва ракет - привезіть нам 2 десятки якихось мікросхем та кульок резисторів ?  :gigi:
Тут банальна ерудиція. Ну добре. насправді мені один ІТ шник трохи раніше розповів і теж 50.50 мірковував. Це такий абсудр що спочатку з'являється ступор :)
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

отже волька, задонать суму на 7 мікроконтролерів і тикни цим умнікам в морду.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Я користуюся компами з 1992 року. Ще з 286-го.
В 1992р. вже 386 тре було купувать.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Вольтер, загугліть пару хлопів на здачу на драги або тих кто купує неробочі

Здайте гамузом, якусь тисячу -півтори задонатьте ЗСУ

Єдине що там ціннішого з компів - процесори з золотими ніжками і оперативка з жовтими ламелями

Якщо корпуси дуже древні - то дорогі процесори з золотим квадратом посередині типу Інтел Пентіум про

В стаціонарах саме цінне це блоки живлення. Вони стабілізовані і дають хороших 5-12в. Інше - металобрухт
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Вольтер ти пропустив тему Лівандовича про боротьбу з дронами на звук.

Там пояснювали. Що є спеціалізовані швидкі мікросхеми і для військових цілей вони інші і в 10 раз дорожчі.

Там де можна дешевше використати там їх і так купують пачками.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

В 1992р. вже 386 тре було купувать.

До речі 286 386 плати свого часу купляли дорого на станки ЧПУ старі

А взагалі є серія проців з позолотою 486DX-2 старі Пентіуми та Cyrix. На переплавку чисто

Типу ось:

   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Ще раз до речі про блоки живлення компютерні

На фоні нинішніх дешманських китайських зарядок - компютерний БЖ просто чудо

Навіть банальну зарядну станцію для зарядки гаджетів при наявності світла

А знавці з них роблять все що завгодно від лабораторних блоків живлення до зарядок на авто і зварювальних апаратів точкових.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Як ти йявляешь замовлення заводу з виробництва ракет - привезіть нам 2 десятки якихось мікросхем та кульок резисторів ?
Цікаво, як ти уявляєш, бо щось намішав все до купи.
Є наприклад окреме виробництво, яке збирає блоки навігаціі
або керування крилами чи двигуном.
І таки да, привезіть мені мішок контролерів і конденсаторів.
Іранські мопеди чи будь що інше штучне так і робиться.
Ракета не айфон.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Цікаво, як ти уявляєш, бо щось намішав все до купи.
Є наприклад окреме виробництво, яке збирає блоки навігаціі
або керування крилами чи двигуном.
я знаю як працюэ виробництво. Від специфікації. Назви чип, який вони шукають, не знаешь ? отож.
Більшість побутові мікросхеми не подвійного призначення і коштують по 2-10 сентів у рулонах по 1000 штук на будь-якому ринку.
це дикий абсурд, до того ж наголошую, що немає жодного доказу слідів такої діяльності.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

====================================
Сам ти дитина! B-)  Я користуюся компами з 1992 року. Ще з 286-го... але знати його нутрощи генію не обов'язково. Геній не повинен знати все. А ще на піаніні не можу грати -то й що? B-)
ну я користуюся з 96-97 з 166 Пентіума. На той момент не знати нутрощі було неможливо, бо ніхто ніхуя не розумів і правильно відповісти на неправильне питання не міг. Мені взагалі привезли кілька коробок і сказали - ось комп'ютер, збирай та розбирайся.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

ось комп'ютер, збирай та розбирайся.
Так там же нема двох однакових роз'ємів. :)
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Так там же нема двох однакових роз'ємів. :)
  :lol:  :lol:  :lol:
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

  :lol:  :lol:  :lol:
А ти не пам'ятаєш, друже, в якому році почали ставити на компютери оті автоматичні тримачі для кави?
Ну ото натискаєш кнопку, воно виїїжа і можна туди горнятко поставити.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

А ти не пам'ятаєш, друже, в якому році почали ставити на компютери оті автоматичні тримачі для кави?
Ну ото натискаєш кнопку, воно виїїжа і можна туди горнятко поставити.
в якому не знаю, але у мене був. здається 8х. Я 95 вінду з CD ставив, потім ще Plus щоб стало красивіше :D
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Я 95 вінду з CD ставив
Я з дискет... 12 чи 14, вже забув.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія