Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

новий курс юлії тимошенко - липа. я хотів на нього потрапити і не потрапив

Цікаво, які дії ви зробили щоб потрапити на форум?
На момент розвішування Юлі на всіх стовпах, реєстрацію учасників на сайті вже було закрито, наскільки я розумію.
На сайті також немає ніякої інформації ні про організаторів ні про учасників.
Штабні юльки теж нічого не знають.
   
реєстрація на сайті тупо не фуричила . так що юльволодирівна прогнала запрошуючи всіх експертів фахівців і далі по тексту( а я був повірив. навіть сорочку погладив(

даремно сорочку погладив(
   
(
Ви ж хворі!
Мабуть тому Вас і не пустили :)
   
У вас є скріни або вірити на слово?
   
вчора в гілочці інтурдера я просив інвайт - потім перейшов на пейсбук баткьівщини - потім на сайт нового курса там у верхньому правому кутку була така фігна рєєстрація - я на неї тиснув - і ніфіга.

сенс мені брехати - я троль-противсіх-зрадофіл. навпаки б з радістю поїхав позирить на юлі і інших достойників - а замість того поперся в больнічку .
   
У вас є скріни або вірити на слово?

Спробуйте самі!
   
вчора в гілочці інтурдера я просив інвайт - потім перейшов на пейсбук баткьівщини - потім на сайт нового курса там у верхньому правому кутку була така фігна рєєстрація - я на неї тиснув - і ніфіга.

сенс мені брехати - я троль-противсіх-зрадофіл. навпаки б з радістю поїхав позирить на юлі і інших достойників - а замість того поперся в больнічку .
Тролль-веган-протывсих. И нахрен тебя пускать в приличное общество? Что ты достойного можешь сообщить обществу? :gigi:
   
вчора в гілочці інтурдера я просив інвайт - потім перейшов на пейсбук баткьівщини - потім на сайт нового курса там у верхньому правому кутку була така фігна рєєстрація - я на неї тиснув - і ніфіга.

сенс мені брехати - я троль-противсіх-зрадофіл. навпаки б з радістю поїхав позирить на юлі і інших достойників - а замість того поперся в больнічку .
прийди внаглу, намагайся туди потрапити зі всією наснагою, і знімай на камеру. прикольно буде. (tu)
   
то мо рилом не вийшов   :-B
   
прийди внаглу, намагайся туди потрапити зі всією наснагою, і знімай на камеру. прикольно буде. (tu)

а й піду йомайо. фуп мені мапнад дав то й усьо
   
Так, підчистили стару сторінку, як всплив скандал, були тут скріни сторінки))))


 [ua] Можливо це могла бути стара сторінка, яку забули видалити ))))
   
а й піду йомайо. фуп мені мапнад дав то й усьо
ага. "фуп благословив мене і народні накази донести" :D
   
ага. "фуп благословив мене і народні накази донести" :D

ну. може мені там навіть слово дадуть ( ща треба бейджик фуп зробить) а уж що спитать юль володирівну я знаааааю)))
   
ща ще спробую зарегитись як біла людина
   
от

https://nku.com.ua/#

заходимо і пробуємо тицьнути на реєстрацію. може в мене браузер не занадто сучасний для цього сайту чи операційка( браузер опера операційна віндхп)
   
в когось виходить зареєструватись?
   
Цікаво, які дії ви зробили щоб потрапити на форум?
На момент розвішування Юлі на всіх стовпах, реєстрацію учасників на сайті вже було закрито, наскільки я розумію.
На сайті також немає ніякої інформації ні про організаторів ні про учасників.
Штабні юльки теж нічого не знають.

обстановка повишеной сєкрєтності :to_keep_o:
Ніфатала ще з вулиці пускать.
Там тіко для провєрєних юльків.
Тре' у Олдбоя попитать..
   
обстановка повишеной сєкрєтності :to_keep_o:
Ніфатала ще з вулиці пускать.
Там тіко для провєрєних юльків.
Тре' у Олдбоя попитать..

а пост на фупі пидріота що я йулько підійте як посвідка що я йульок? десь тиждень тому якийсь упоротий петько мене обізвав йульком. ща пориюсь роздрукую завірю у нотаріуса і вуаля - у мене посвідка що я йульок
   
Спробуйте самі!



Я так розумію, що в ТС були дещо інші проблеми.
   
юльки - ну я розумію що президентськ іперемоги в корупціонерії - хто більше набреше - але починати зі старту так брехати - абідна( я й сорочку погладив.
   

Я так розумію, що в ТС були дещо інші проблеми.

в мене такого не має. то що. вже не пустять іксперда фахівця громадського діяча ( я секретар клубу рибалок) представника медіа ( а фуп це медіа) аеліта карловича мюнхаузена на новий курс юлій тимошенко? це дискримінація. я буду жаловаться
   
ща ще спробую зарегитись як біла людина

Ясен хрен, что  спикеры и участники уже давно подобраны, и это в принципе нормально. Главное о чем будут говорить, и насколько оно будет воплощаться в жизнь...

А во сколько начало? На сайте обещают прямую трансляцию, но время не указано.

О, пока писал, уже появилось время.
   
Аеліт, ти дарма тут кілька днів сорочку за Юльку рвав. Дякуй Богові що обламався на початку, а не коли вклав в неї кілька років свого життя
   
Аеліт, ти дарма тут кілька днів сорочку за Юльку рвав. Дякуй Богові що обламався на початку, а не коли вклав в неї кілька років свого життя

гражданін - а чи не замовив би ти за мене перед юльволодимирівною словечко)
   
гражданін - а чи не замовив би ти за мене перед юльволодимирівною словечко)

Ему похоже в команде педро миску похлебки дали, но то уже уходящий поезд...
   
обстановка повишеной сєкрєтності :to_keep_o:
Ніфатала ще з вулиці пускать.
Там тіко для провєрєних юльків.
Тре' у Олдбоя попитать..

Я у всіх Юльків питав.
Мовчать мов партизани, або мляво на срач перевести хочуть.
Цікаво що більшість юльків на ФУПі не відповідають ні на які запитання і не мають жодної власної думки.
Як діти, грають в гру "так і ні не казати".
Навіть не хочуть відповісти що то за подія піариться.
Не кажучи вже про те  ким саме проводиться  і який документ має бути вироблено.
Сумно :(

   
сікрєтний список запісі на форум тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1007154.0
   
Я у всіх Юльків питав.
Мовчать мов партизани, або мляво на срач перевести хочуть.
Цікаво що більшість юльків на ФУПі не відповідають ні на які запитання і не мають жодної власної думки.
Як діти, грають в гру "так і ні не казати".
Навіть не хочуть відповісти що то за подія піариться.
Не кажучи вже про те  ким саме проводиться  і який документ має бути вироблено.
Сумно :(
А чо сумно?
Нормально! :)
   
Ясен хрен, что  спикеры и участники уже давно подобраны, и это в принципе нормально. Главное о чем будут говорить, и насколько оно будет воплощаться в жизнь...

А во сколько начало? На сайте обещают прямую трансляцию, но время не указано.

О, пока писал, уже появилось время.

Хто організатор форуму ви не знаєте випадково?
   
Ну не знаю с кем вы общаетесь.   Я не хотел, но меня пригласили.



   
а пост на фупі пидріота що я йулько підійте як посвідка що я йульок? десь тиждень тому якийсь упоротий петько мене обізвав йульком. ща пориюсь роздрукую завірю у нотаріуса і вуаля - у мене посвідка що я йульок

так ото ж з посвідки й треба було починати!
Ти без посвідки хотів?? ;o
Встреча для закрытого элитного клуба так сказать..(цы)
   
Ну не знаю с кем вы общаетесь.   Я не хотел, но меня пригласили.

ты ж колоРады отличился..
А Аелит шо??
   
ты ж колоРады отличился..
А Аелит шо??
Да ни хрена я не делал под ВРУ. Если делал, то исключительно в самой Раде)))
   
Ему похоже в команде педро миску похлебки дали, но то уже уходящий поезд...
то я вже порохобот?))
   
Да ни хрена я не делал под ВРУ. Если делал, то исключительно в самой Раде)))

 ты - ляшко  ;o  ;o  ;o
   
ты ж колоРады отличился..
А Аелит шо??

а аеліт викриває петькорупцію)) це що мало? ( мо тому мене не запросили бо викривання корупції не подобається і йулі)))))
   
Да ни хрена я не делал под ВРУ. Если делал, то исключительно в самой Раде)))

ну, видишь, есть заслуги (tu)
А Аелит с улицы просочиться хотел
   
так ото ж з посвідки й треба було починати!
Ти без посвідки хотів?? ;o
Встреча для закрытого элитного клуба так сказать..(цы)

слухай - ти ж наче порохобот. зварганьте мені посвідку що я йульок і ворог порохоботів. пічать подпісь всі діла.

тільки не попандоруло із адєси. таке я й сам можу намалювати))
   
а аеліт викриває петькорупцію)) це що мало? ( мо тому мене не запросили бо викривання корупції не подобається і йулі)))))

от бачиш.. Починаєш розуміти.
Та й без посвідки якось воно.. той..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія