Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

так там же ж смалять відкрито.
Але при собі можна мати лише 5 грам
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Там дорого. І дози малі. Пивас наливають у 0,25-0,33 і це 5-7 ойро :laugh:  Потріарху щоб нажертись треба 100 євро!
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Там дорого. І дози малі. Пивас наливають у 0,25-0,33 і це 5-7 ойро :laugh:  Потріарху щоб нажертись треба 100 євро!

Я не думаю, что народный философ бухает по кабакам. Дочь ему может спокойно и в супермаркете алкоотделе накупить бухлишка, побаловать старика
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Там дорого. І дози малі. Пивас наливають у 0,25-0,33 і це 5-7 ойро :laugh:  Потріарху щоб нажертись треба 100 євро!
Алкотури нах дойчлянд
Там подешевше)

Нідерлендери дають свій типу джин в пиво і то рідкісне куйня.
Сам іх джин з вівса ще +/-
З пивом ---'
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Я не думаю, что народный философ бухает по кабакам. Дочь ему может спокойно и в супермаркете алкоотделе накупить бухлишка, побаловать старика
Ромчик індерлянд.
Гріє кісточки
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Ромчик індерлянд.
Гріє кісточки

Вольф по конинке любит ударять
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Показати зображення...
6 євро за 0.7л вотка в дойчлянд
Немає потреби хімічіти
Хіба щоб квалііікауію не втрати якщо тс вміє)


   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольтер все правільно пише. Президент говорить якісь ляпаси про не нужно бить жадним і потрібно ділитись українськими територіями,  пішли процеси явно не на користь України, як з Медведчуком.

Я надіявся що «не нужно бить жадним», це звичайна обмовка, з ким не буває, але після спроби розколу України за допомогою Медведчука, це вже системно.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольф по конинке любит ударять
9євро літр конінка 3* від жабожерів
Хай ловить акцію в дойчлянд.
Хоча аленделон не пьйот адекольон 3*
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольтер все правільно пише. Президент говорить якісь ляпаси про не нужно бить жадним і потрібно ділитись українськими територіями,  пішли процеси явно не на користь України, як з Медведчуком.

Я надіявся що «не нужно бить жадним», це звичайна обмовка, з ким не буває, але після спроби розколу України за допомогою Медведчука, це вже системно.
Те під яким тиском тепер зе не кожен вистоіть.
Нмд порівняти можна лише з першим тижнем і то не факт.
Вся срака європка крім балтів і поляків мізки засирає.
ХЗ чи встоіть.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Інтелектуальна дискусія про те, скільки та що автор гілки мав би випити. Зате не забанять!
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Інтелектуальна дискусія. Зате не забанять!
Фуп потребує закриту гілку алкофілософів.
Навіть модера не пускати.
Вхід - сотка 40'
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Ну в кабаках я не особо и вправду не дешево, бухло практически стоит столько же как и у нас, ну хорошее. Пару разиков в неделю могу и спаскудится слегка, как 85% тут присутствующих. И да, волонтёрствуем помаленьку...ну что-то вроде
Ну так реТЧ не про меня ж! душа за Буубочку болить! Вы поглядите его вечернее выступление или запись вчерашнего или позавчерашнего и сами поймёте! Это ж горе прямо.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Те під яким тиском тепер зе не кожен вистоіть.
Нмд порівняти можна лише з першим тижнем і то не факт.
Вся срака європка крім балтів і поляків мізки засирає.
ХЗ чи встоіть.

Тобто ти рахуєш що презедент зламався і немає сил контролювати ситуацію? Кому потрібен був Медведчук зараз?
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

безпосередньо
ви кого мали на увазі ? хто оговтався і взявся бикувати?
косим под неадеквата?
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

вообщем вот так.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Фуп потребує закриту гілку алкофілософів.
Навіть модера не пускати.
Вхід - сотка 40'
======================
який жалкий пердьож.... сказати ничого? :D
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вы поглядите его вечернее выступление или запись вчерашнего или позавчерашнего и сами поймёте! Это ж горе прямо.
так ми й дивилися наче
і що не так ?
втомлений, це очевидно, відповідальність велика, напруга постійна
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

косим под неадеквата?
зважте - ви сам це сказали
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

так ми й дивилися наче
і що не так ?
втомлений, це очевидно, відповідальність велика, напруга постійна
====================
   Та он читать с суфлера не успевал! Кто там так лажает? Жесты не успевали, выражение лица.... Что, западло было дать нашему Бубочке хотя бы еще минуту в выступлении-было бы натуральнее, ну как почти 2 месяца до того. Это ж любо-дорого было смотреть! И речь и жесты и цитаты и как будто все сам!

Я всем говорил-понимает ли он или нет и все ли понимает, но доносит правильно, а чего еще желать? Знаешь, Мирося, а ты вот подумай: а не в кацапском шпионском кубле Ермака там его спецом дискредитируют? Кидают на конфликт? Перед войной его уже совсем подставили-бубочку нашего. Я , кстати, не шучу-это может быть реально. B-)
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

======================
ясказати ничого? :D
Скажу що ти не єдиний можеш під парами писати.
Думаю що тут є ще люди
Не тягни йопт все на себе
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольтер все правільно пише. Президент говорить якісь ляпаси про не нужно бить жадним і потрібно ділитись українськими територіями,  пішли процеси явно не на користь України, як з Медведчуком.

Я надіявся що «не нужно бить жадним», це звичайна обмовка, з ким не буває, але після спроби розколу України за допомогою Медведчука, це вже системно.

Ти подивився все інтерв‘ю? Чи просто ляпаєш по клавішам… :facepalm:
І що за «розкол України за допомогою Медведчука»? Назвали призвіща тих хто допомагав Медведчуку хапнути трубу?
І хто дозволяв йому вугілля з ДНР за кеш купувати…

Останнє редагування: 23 травня 2022 19:31:56 від SlavRedko
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

що презедент зламався
Вважаю що його ломають  прогнутися
Деякі підари
Крім того жодного слова як насправді складеться не писав.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Я не думаю, что народный философ бухает по кабакам. Дочь ему может спокойно и в супермаркете алкоотделе накупить бухлишка, побаловать старика
Уявив собі Вольку і 2 ящика хайнікен 20 пляшок по 0.2, кухню і зятя який в ахуї сидить і готовий особисто вбити хуйла  :laugh:
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Нідерлендери дають свій типу джин в пиво і то рідкісне куйня.
Сам іх джин з вівса ще +/-
З пивом ---'
Там є бельгійські наливайки. Пивас - нектар, навіть я випив 6 (наче)
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Уявив собі Вольку і 2 ящика хайнікен 20 пляшок по 0.2, кухню і зятя який в ахуї сидить і готовий особисто вбити хуйла  :laugh:
=====================
В нашей семье, Утя, пиво не пьють....ты по себе, нищеброд, не равняй. :fuck:
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

В нашей семье, Утя, пиво не пьють....ты по себе, нищеброд, не равняй.
Волька, знову намагаєшся образити? Я ж на алкофілософа зла тримати не можу  :drinks:

Доречі, в мене в родині п'ю лише я і то пару раз на рік.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Уявив собі Вольку і 2 ящика хайнікен 20 пляшок по 0.2, кухню і зятя який в ахуї сидить і готовий особисто вбити хуйла  :laugh:
Так тара ще менше.
Мерзавчики по 0.04
В кожній кишені по дві повних єгермейстера
Під ліжком десяток пустих

Євротара розвиває євроалкохолізм   :weep:
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Євротара розвиває євроалкохолізм
Так і екологію засирає. Уяви собі склотару на кухні зятя  :laugh:
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Lemberg.AT  у нас 15 гривневое ботоЧМО. Обратите внимание на феноменальную тупость ермаковских червяков. B-)
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Волф, развей споры и расскажи ребятам как пьешь, что и по чём?
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольфганг вроде больше по бухлу, пан Фома

Він мене проігнорував. А я, між іншим, навіть не намагався тролити поважну людину
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Волф, развей споры и расскажи ребятам как пьешь, что и по чём?
І фоточку можна!
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

ермаковских
Йермак в тебе в макітрі поселився
Трави його градусом
Не здавайся.
...
То халепа панове як може реальний юзер в солідних роках так все на себе натягувати.
Як дитина йопт
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Волф, развей споры и расскажи ребятам как пьешь, что и по чём?
======================
Для начала я пошлю некоторых ботошвальных "ребят" за русским кораблём. Причем некоторые турчи могут за столь опасные маневры тоже попасть под "friendly fire"- это ничего , что я по английски?  Привыкаю под вискарь. B-)

 Короче: дайте Бубочке достаточно времени для чтения суфлёра ! нарид жаждет! Ермаки уничтожают авторитет нашего  бубочки, по указке Маасквы. как делали это перед самой войной. Вы не предполагаете, что игра там более тонкая, чем кажется? У меня есть допущения...
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

======================
Для начала я пошлю некоторых ботошвальных "ребят" за русским кораблём. Причем некоторые турчи могут за столь опасные маневры тоже попасть под "friendly fire"- это ничего , что я по английски?  Привыкаю под вискарь. B-)

 Короче: дайте Бубочке достаточно времени для чтения суфлёра ! нарид жаждет! Ермаки уничтожают авторитет нашего  бубочки, по указке Маасквы. как делали это перед самой войной. Вы не предполагаете, что игра там более тонкая, чем кажется? У меня есть допущения...

Да ладно! Что тут такого? Я тебе написал как и сколько могу выпить. А ты прям обозлился. Вискарь? Где покупаешь и сколько стоит?
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Так і екологію засирає. Уяви собі склотару на кухні зятя  :laugh:
Вольт схоже ще євротему мерзавців по 0.2с  в кишенях не вкурив.
І впливу євромікротари на євромакроалкохолізм
Тому й огризається і без потреби і якось недолуго замість розвивати горизонти)
   
К слову... кто там раньше писал бубочке спичи? Раньше он успевал подстроится по суфлер ( чай опыт есть), мог рожицу сделать драматичной, мог ручками эдак развести, девушки за 50 аж плакали! Нарид преисполнялося верой и надёжей...А теперь там Лещенко-железнодорожник заправляет с ермаками, суфлер по вечерам бубочке пускают как то ускоренно, бубочка не к месту восклицает, ручками разводить не поспеваеть, машет ими без толку-даже небритость не помогает-надо ж с ентим что-то делать, мы то мирились, ну пусть пока поработает говорящей головой, а теперь и голова не к месту и брякнет опять то один, то другой зашквар,

 Короче опять силу взял Ермак и все идет прахом! А нам еще надоть как-то ослобонять страну. верните нам нашего Президента! Почти два месяца любо-дорого было посмотреть! Я шо? не прав?!!! :weep:
Блин надо собраться и хоть раз посмотреть это выступление
Порекомендуйте какое
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольт схоже ще євротему мерзавців по 0.2с  в кишенях не вкурив.
Думаю що саме зараз проводить практичні дослідження.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

====================
   Та он читать с суфлера не успевал! Кто там так лажает? Жесты не успевали, выражение лица.... Что, западло было дать нашему Бубочке хотя бы еще минуту в выступлении-было бы натуральнее, ну как почти 2 месяца до того. Это ж любо-дорого было смотреть! И речь и жесты и цитаты и как будто все сам!

Я всем говорил-понимает ли он или нет и все ли понимает, но доносит правильно, а чего еще желать? Знаешь, Мирося, а ты вот подумай: а не в кацапском шпионском кубле Ермака там его спецом дискредитируют? Кидают на конфликт? Перед войной его уже совсем подставили-бубочку нашего. Я , кстати, не шучу-это может быть реально. B-)
Я сьогодні не впевнена у правдивості тези про коцабського шпіона Єрмака
Навіть навпаки неодноразово наголошувалося, причому західними партнерами України, що саме Єрмак багато робить корисного на міжнародній арені
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія