Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

то "шо" там з кримом?коли вже 600 000+ укрсиловиків звільнять крим від окупанта?

чи їм в новій формі і берцах не звільняєтьсся -- жмуть чи "шо"

?
   
провернути таку ж як кацапи спецоперацію - раптово увійти в крим - заблкувати всі кацапські бази захопити всі кацапські кораблі - - і кацапи відразу здадуться - і або втечуть на материк або перейдуть на службу в ЗСУ\сбу\мвд
   
Каланчак — тимчасовий пункт пропуску через адміністративний кордон України на межі з анексованим Росією Кримом.

Розташований в Каланчацькому районі Херсонської області, неподалік Армянська, на автошляху E97.

Вид пункту пропуску — автомобільний. Статус пункту пропуску — спеціальний.

Характер перевезень — пасажирський, вантажний.

Види контролю — прикордонний, митний, радіологічний, ветеринарний, санітарний.

Режим роботи — цілодобово.
   
Чонгар (Салькове) — тимчасовий пункт пропуску через адміністративний кордон України на межі з анексованим Росією Кримом.

Розташований в Генічеському районі Херсонської області, поблизу сіл Чонгар та Салькове на автошляху М18 (E105).

Вид пункту пропуску — автомобільний. Статус пункту пропуску — спеціальний.

Характер перевезень — пасажирський, вантажний.

Види контролю — прикордонний, митний.

Режим роботи — цілодобово.
   
Давай, Аелітік, "я дам вам парабеллум". Ході на фронт, побіжиш у перших лавах. Хоробрий який, чужими руками.
   
Давай, Аелітік, "я дам вам парабеллум". Ході на фронт, побіжиш у перших лавах. Хоробрий який, чужими руками.

ну так сотні тисяч дармоїдів освоюють бюджет - штурмують столовки. а виконувати свою функцію - нехай аелітіки ге?)) 
мислиш по українськи (tu)  [ua]

хай аелтіки воюють а ми буем марширувать на парадах називатись вллїнами захисниками перемагати с=в столовках і ждать чергову получку [ua]

   
ну так сотні тисяч дармоїдів освоюють бюджет - штурмують столовки. а виконувати свою функцію - нехай аелітіки ге?)) 
мислиш по українськи (tu)  [ua]
хай аелтіки воюють а ми буем марширувать на парадах називатись вллїнами захисниками перемагати с=в столовках і ждать чергову получку [ua]

ну ти і мразота  (td)
   
чи їм в новій формі і берцах не звільняєтьсся -- жмуть чи "шо"

?

іпансь об стіну головою, щоб нічого не жало  :(
   
ну ти і мразота  (td)

природня реакція цеєвропейця на правду)))))

пригадаймо. як і крим крим був просраний . і чия була функція територілаьан цілісність. і була і є
   
все ждут когда их придет и поведет вперед комиссар аэлит
   
все ждут когда их придет и поведет вперед комиссар аэлит
я зарікся мати будь які справи з українцями))) та й бюджет не освоюю . громадський хліб не їм .  присяяягу не давав. в стловках не перемагаю :laugh:
   
скоро за саму згадку ппро крим - "патріоти" "будут біть" :laugh:
   
я зарікся мати будь які справи з українцями))) та й бюджет не освоюю . громадський хліб не їм .  присяяягу не давав. в стловках не перемагаю :laugh:

если обосрался, то сиди тихо и не отсвечивай, серло
   
если обосрался, то сиди тихо и не отсвечивай, серло

хто абасрался? ти про 600 000 "захисників"-дармоїдів?)) так вони до тебе не прислухаються- . їм на тебе насрать. вонни штурмують бюджети [ua]
   
ну ти і мразота  (td)

Звичайно, мразота. Він цю репутацію давно вже на цьому форумі плекає.
   
я зарікся мати будь які справи з українцями))) та й бюджет не освоюю . громадський хліб не їм .  присяяягу не давав. в стловках не перемагаю :laugh:
додай- " харчуюсь за рахунок накинутого гівна на вентилятор в інтернеті "
   
додай- " харчуюсь за рахунок накинутого гівна на вентилятор в інтернеті "

какая у  вас насыщенная жизнь (tu)
   
Звичайно, мразота. Він цю репутацію давно вже на цьому форумі плекає.

мене б навіть  мій пес би зневажав якби мене мали б за свого лохторати укрпадлітиків  ;)
   
какая у  вас насыщенная жизнь (tu)
річ про тебе, безсребреннік
   
річ про тебе, безсребреннік

о. ще один аелітолог))))   :laugh:

природня реакція бантустанця продажного рехуна зрадника імітатора дармоїда на правду -  ;)
   
спочатку діра

спочатку діра а крим папазже - це і є план хуйла - яким  бантусан корупціонерія - вкупочці з найбоєздатнішою , нацгвардією і сбу - слухняно слідують.
   
мене б навіть  мій пес би зневажав якби мене мали б за свого лохторати укрпадлітиків  ;)
судячи з твоїх висерів собака неодноразово  покусала тебе за сраку і за голову .Хоча там нема різниці .
   
спочатку діра а крим папазже - це і є план хуйла - яким  бантусан корупціонерія - вкупочці з найбоєздатнішою , нацгвардією і сбу - слухняно слідують.

інакше не вийде полюбе
   
інакше не вийде полюбе

чому. якщо грати х хуйлом по його правилах - то в будья кому разі програєш. чому б н епіти ходканьому - взяти і відбити крим взад - ми ж маємо 300 тисяч найбоєздатнших + 300 тисяч мвд нацгвардійців - + 40 тисяа сбу +20 тисяч самих тільки прокурорів - ))) які майже всі мають убд :laugh:
   
Давай, Аелітік, "я дам вам парабеллум". Ході на фронт, побіжиш у перших лавах. Хоробрий який, чужими руками.

А чого Аеліт? Першим має бутки Бірюков! :)
   
судячи з твоїх висерів собака неодноразово  покусала тебе за сраку і за голову .Хоча там нема різниці .

український суд це анекдот. визнаний у всьому світі))) навіть смішніше ніж зімбвабвійський суд)))
   
А чого Аеліт? Першим має бутки Бірюков! :)

ні. першим має бути герой першої оборони криму мачур. з ним в ряду гелетей який обіцяв в кримум парад - ну і найвидатніші полководці хомчак з муженком
   
чому. якщо грати х хуйлом по його правилах - то в будья кому разі програєш. чому б н епіти ходканьому - взяти і відбити крим взад - ми ж маємо 300 тисяч найбоєздатнших + 300 тисяч мвд нацгвардійців - + 40 тисяа сбу +20 тисяч самих тільки прокурорів - ))) які майже всі мають убд :laugh:

тут проста логіка - діру звільнити простіше
   
український суд це анекдот. визнаний у всьому світі))) навіть смішніше ніж зімбвабвійський суд)))
в  тебе все гаразд? Переплутав гілки та форуми? Тобі про сраку і собаку, а ти про суд.Мда...
   
в  тебе все гаразд? Переплутав гілки та форуми? Тобі про сраку і собаку, а ти про суд.Мда...

"судячи з твоїх ")

про сраку ти тільки й можеш)) це твій рівень. але ти не винен. це генетика
   
тут проста логіка - діру звільнити простіше

то що ж заважає    600 000 воїнів звільнити діру? 
   
"судячи з твоїх ")

про сраку ти тільки й можеш)) це твій рівень. але ти не винен. це генетика
та собаку шкода-тебе вкусила гімна наїлася
   
то що ж заважає    600 000 воїнів звільнити діру? 

не на часі
   
Народ, ви що зовсім з розуму вижили?  8-:
Навіщо ви годуєте троля?  :punish:
Просто ігноруйте його.  :-X 
   
не на часі

ждем інопланетянн)) а поки мародерим бюджет і хвацько крокуємо парадами (tu)  [ua]
   
Народ, ви що зовсім з розуму вижили?  8-:
Навіщо ви годуєте троля?  :punish:
Просто ігноруйте його.  :-X 



тобто патріоти корупціонерії вважають питання окупації деокупацції криму тролінгом.

пособніки кацапоокупантів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія