Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

шашлик

Re: шашлик

задня нє пайдьот

точно є вирізка
а другий кусок хз..то я припустив, що задня, бо хулє там того телятки..
жінка м"ясника говорила як то називається, але я забув
   
Re: шашлик

майонез?  :facepalm1:
ти що?
не можна майонез смажити..там одні яди виділяються..
О... ;o
Не знав цього.
Тепер буду знати.
   
Re: шашлик

ничего лучше свинины на углях нет...
підтверджую
причому - не шашлик маринований у хз чому, а натуральна свиняча шийка, нарізана впоперек  а-ля стейк (не тонко, см 2-2,5), змазуєш легенько щіточкою олією - і на решітку на жар.
2 хв на одному боці - перевертаєш, солиш-перчиш підсмажений бік, потім так само з другого боку, і ще по 2 хв на кожну сторону вже приправленим.
Потім! головне не одразу зжерти! тримати себе в руках! :D  - і дати йому полежати 2-3 хв під кришкою (зазвичай в тім же банячку, що м"ясо виносилось - і ось аааж тодіііі - мммм! - тане в роті.
Скільки не експериментували з мняском - так виходить найкраще. А ще як правильна шия попадеться... :rotate:
   
Re: шашлик

О... ;o
Не знав цього.
Тепер буду знати.

та як?
в інтернеті почитай
то навіть кожна бабка знає, що майонез при нагріванні дуже шкідливий
він і без того шкідливий))
   
Re: шашлик

точно є вирізка
а другий кусок хз..то я припустив, що задня, бо хулє там того телятки..
жінка м"ясника говорила як то називається, але я забув
якщо кругленький і м'який, то "черепашка".
   
Re: шашлик

от я думаю, тиснути гранати туди чи не варто...

М'ясо це точно не зіпсує.
   
Re: шашлик

М'ясо це точно не зіпсує.

то що брати гранати і тиснути з них сік?
дорогий шашлик вийде))))
   
Re: шашлик

якщо кругленький і м'який, то "черепашка".
так, круглий і м"який.
вона казала, що то якраз для шашлика беруть
   
Re: шашлик

.
   
Re: шашлик

то що брати гранати і тиснути з них сік?
дорогий шашлик вийде))))
Та там если прямо с гранатов, то много не нужно, а вкус придаст такой, приятно ароматно кисловатый, но без вот этого уксусного.. лимонным соком можно добить чуть и будет огонь.
   
Re: шашлик

так, круглий і м"який.
вона казала, що то якраз для шашлика беруть
так, вирізка, яблучко і черепашка найпридатніші для запікання ростбіфу, шашлику.

попробуй ше вимішай добре і "вибий" його хвилин зо 15. зачерпуєш в долоню і б'єш його об остальне мясо. шось воно виділяє там. так ще кебаб вимішують-вибивають. тоді він не відвалюється з шомпура без яйця.
   
Re: шашлик

Та там если прямо с гранатов, то много не нужно, а вкус придаст такой, приятно ароматно кисловатый, но без вот этого уксусного.. лимонным соком можно добить чуть и будет огонь.

так і зроблю  :-B
   
Re: шашлик

так, вирізка, яблучко і черепашка найпридатніші для запікання ростбіфу, шашлику.

попробуй ше вимішай добре і "вибий" його хвилин зо 15. зачерпуєш в долоню і б'єш його об остальне мясо. шось воно виділяє там. так ще кебаб вимішують-вибивають. тоді він не відвалюється з шомпура без яйця.

так, я трошки відбиваю
воно тоді стає ніжніше
дякую  :-B
   
Re: шашлик

та як?
в інтернеті почитай
то навіть кожна бабка знає, що майонез при нагріванні дуже шкідливий
він і без того шкідливий))
Ну а як крильця курячі в майонезі в духовці роблять?

Та по ідеї все шкідливе. І шашлик сам по собі також шкідливий.
   
Re: шашлик

Ну а як крильця курячі в майонезі в духовці роблять?

Та по ідеї все шкідливе. І шашлик сам по собі також шкідливий.

де такі крильця роблять?
я знаю лише в медовому, соєвому, гірчично-сметанному соусі
у пиві або вині
ну і з додаванням чілі
та маса варіантів
але в майонезі ніколи не зустрічав

   
Re: шашлик

де такі крильця роблять?
я знаю лише в медовому, соєвому, гірчично-сметанному соусі
у пиві або вині
ну і з додаванням чілі
та маса варіантів
але в майонезі ніколи не зустрічав
Короче, я зрозумів, що я ніякий не кухар... :(
Іду пиво пити...  :-B

   
Re: шашлик

Короче, я зрозумів, що я ніякий не кухар... :(
Іду пиво пити...  :-B

Показати зображення...

давай) :-B
сподіваюсь, завтра вип"ємо за перемогу Кличка
ми на 20.00 збираємося компанією
замовив стіл на 10 осіб
   
Re: шашлик

давай) :-B
сподіваюсь, завтра вип"ємо за перемогу Кличка
ми на 20.00 збираємося компанією
замовив стіл на 10 осіб
Маю таку тиху надію, що він виграє.
Але важко йому буде, ду-у-у-же важко.

До культурного перегляду бою - готовий.   :-)o  :D
 :-B
   
Re: шашлик

де такі крильця роблять?
я знаю лише в медовому, соєвому, гірчично-сметанному соусі
у пиві або вині
ну і з додаванням чілі
та маса варіантів
але в майонезі ніколи не зустрічав

Кажуть, мед при нагріванні теж стає отрутою....
   
Re: шашлик

Кажуть, мед при нагріванні теж стає отрутою....
в варенье содержание оксиметилфурфурола в десятки раз больше, чем в меде. А в жаренном кофе - в сто раз больше, чем в меде. Про кока-колу вообще молчу. И никто не отравился еще.
Средесуточное безопасное поступление оксиметилфурфурола в организм составляет порядка 2мг на 1кг веса. А допустимое - еще больше. А меде его до 100мг на килограмм продукта.
Вообщем не бойтесь и пейте чай с медом.

Останнє редагування: 29 квітня 2017 18:32:02 від Hardrock_feller_Kiyv
   
Re: шашлик

Никакой кефир и тем более майонез не надо добавлять к мясу.
 Вода и витамин С для мягкости: цитрус, гранат, лук, особенно ядренно размягчает киви.
Если добавляете специи, можно добавить и любое масло. Масла - лучший проводник запахов в кулинарии.
   
Re: шашлик

я на кислому вині роблю
традиційно добра свинина,порізана на великі куски
цибуля,петрушка,кріп,перець,паприка і нічого більше
спочатку на вогні швидко обсмажую щоб зробилась корка,тоді потихенько доводжу готовності на вугіллі
   
Re: шашлик

спочатку на вогні швидко обсмажую щоб зробилась корка
кстати да. Шашлыки нужно нанизывать на горячие шампура. Чтоб сок не вытек.
   
Re: шашлик

Так,стейки гриль класна рiч.

А хто підкаже по відео, бо я на слух англійську з трудом розумію - в чому вони перший стейк маринують? Я розібрала тільки що в пакет додоють оливкову олію, соєвий соус і в кінці мелений перець з сіллю. А тем ще щось з пляшок лиють...
Хто дивився і зрозумів?


   
Re: шашлик

А хто підкаже по відео, бо я на слух англійську з трудом розумію - в чому вони перший стейк маринують? Я розібрала тільки що в пакет додоють оливкову олію, соєвий соус і в кінці мелений перець з сіллю. А тем ще щось з пляшок лиють...
Хто дивився і зрозумів?

https://www.youtube.com/watch?v=9dtTYd2sX80
ворстер соус (є в сільпо), хот соус(чілі, джалапено, табаско) і гранульовані сіль, часник, перець.



Останнє редагування: 29 квітня 2017 19:13:18 від myshka naruzhka
   
Re: шашлик

Сделай люля-кебаб.
С любителей свинины поплакал. Печально, что вы не ели нормального шашлыка
   
Re: шашлик

І чому називається "шашлик" і чому він кавказький?
Мені, ще малому, дідусь смажив таке
на ватрі, називалося "печеня"
   
Re: шашлик

А хто підкаже по відео, бо я на слух англійську з трудом розумію - в чому вони перший стейк маринують? Я розібрала тільки що в пакет додоють оливкову олію, соєвий соус і в кінці мелений перець з сіллю. А тем ще щось з пляшок лиють...
Хто дивився і зрозумів?

https://www.youtube.com/watch?v=9dtTYd2sX80
чеснок давят, салатное или оливковое масло, ворчестер соус (Worcestershire sauce), острый соус типа табаско, гранулированые соль и чеснок, черный перец и немножко хлопьев красного перца
   
Re: шашлик

В ролику Халапеньо соус ( на основі пекучого перчика такого ж)
   
Re: шашлик

До телятини добрий маринад з "наршарабом" то замість гранатового соку дві-три ложки, цибуля, перець, трохи коріандру, дві ложки меду, пару ложок олії. Все для маринаду змішати і вимішати з порізаним м'ясом. Шикарний шашлик виходить, смачний і смак м'яса а не маринаду є. Ще замість наршарабу можна ці соуси давати, також класна штука)))))


Останнє редагування: 29 квітня 2017 19:29:14 від Дана
   
Re: шашлик

свіже м'ясо можна їсти сирим
замариноване (можна навіть просто лимоном, вином чи бренді) - тим більше
залишається ніжно обсмажити

хоча найпростіше робити з ошийка

від якості мангалу та майстерності залежить не менше, ніж від мяса
   
Re: шашлик

До маринату додають або кефір (тоді більш пісні шашлики будуть), або майонез (тоді більш жирніші і ситніші будуть), або молоде вино (колись татарин нам так в Криму робив).
Обов'язково треба додати різні спеції, коріандр і тд і тп.

Щоб м'ясо стало м'яким, до маринаду обов'язково додати ківі (просто шкурку зняти і вчавити у маринад руками, або перемолоти у блендері). Так можна перетворити найчерствіше м'ясо у делікатне філе. Але не переборщуйте - одне ківі середньої величини на 2 кг мяса на ніч досить, інакше мясо перетвориться на "печінку".
До речі, справжній шашлик робиться завжди з ягнятини, і тільки з ягнятини. Вони зараз якраз до того дозріли - 3, чи 4 місяці від народження..

Смачного!
   
Re: шашлик

ворстер соус (є в сільпо), хот соус(чілі, джалапено, табаско) і гранульовані сіль, часник, перець.

Показати зображення...Показати зображення...

Сенькс. Мабудь гооооостре....
   
Re: шашлик

Сенькс. Мабудь гооооостре....
певно так. спробуйте спочатку просто побризкати на просто смажений стейк. бо ворстер соус теж на любителя.
я гостре люблю. але стейки, з окремо приготуваними сусами діана чи пепперкорн, чи кислосолодкий, на просто смажене мясо.
   
Re: шашлик

точно є вирізка
а другий кусок хз..то я припустив, що задня, бо хулє там того телятки..
жінка м"ясника говорила як то називається, але я забув

Только позавчера вырезку телячью на решетке готовили. Стейки отбиваю немного большим ножом, чтобы получились насечки, потом полить соевым соусом и олией - использую из виноградных косточек, она нейтральная,  и смесь перцев. Получилось отлично. На свинину не тянет весной почему-то, понимаю Ваших гостей.
   
Re: шашлик
Svitlana Bykova

оливкову чи соняшникову?
я не пробувала з соняшниковою, тож нічого не можу сказати, вибач ) Аби ніжний запах телятини не перебила
я не шеф-кухар і не претендую на гурмана - але як я не ізгалялася з  маринадами для телятини - вона у мене завжди виходила сухою, і хоч трісни
Поки я раз не плюхнула олії. Під рукою на столі сама НЕзапашна була оливкова - і сталося диво блін )
з того часу я більше не експериментую  :laugh:

на шашлик чи медальйони - цибулина _на_тьорці_ (можна без кашиці, тільки сік), перець (спеції), олія
на запікання - замість цибулі соєвий соус або гірчиця,плюс травки

все.
Телятина сама по собі дуже смачне і ніжне м"ясо, не треба забивати її смак купою приправ.
   
Re: шашлик

.

Останнє редагування: 29 квітня 2017 22:52:33 від Plzen
   
Re: шашлик
ska

стейки по домашнему, просто в соевом соусе день-два в холодильнике говядину держу, остальное потом по вкусу
   
Re: шашлик

Чомусь мене злить цей свокізм)))))

От деякі жінки люблять обвішати себе цяцьками як циганки, так деякі люди люблять шашлик бо це статус, а смаку нездатні розрізнити ))))
   
Re: шашлик

.

Останнє редагування: 30 квітня 2017 00:10:18 від Plzen
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія