Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

Ось наприклад, якщо вже почали відчиняти ринки...

Може скоро і транспорт пустять....


Згодом почнемо повертатися до роботи.


Адже ж карантин не буде вічним - він не буде ж тривати до моменту офіційного одужання останнього хворого? Це ж дуже довго - затягнеться десь до версеня, якщо не довше.


Так от, у мене питання: а як виходити на роботу? Треба пред*явити тест, чи довідку якусь? Як назад роботодавець прийматиме?

Є ж деякі, що і далі продовжують на роботу ходити? З якими умовами це все відбувається?

Будуть назад приймати на роботу тільки перехворілих?

Я розумію, що до цього моменту ще далеко, але ж є деякі, що працюють і зараз. То як у них це все відбуватиметься? Ходиш на роботу до тих пір, поки сам не відчуєш якісь симптоми? Так до цього часу встигне працівник всіх позаражати... І що потім?
Прийматимуть назад на роботу тільки із довідкою, що вже перехворів?
   
купити таку довідку - якщо тре буде - в бантустані корупціонерії  україна - не проблема
   
Re: Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

а де ринки відчиняють?
   
Re: Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

а де ринки відчиняють?
В Україні.

Таки відчинять, от тільки не зрозуміло, навіщо?


Транспорт по місту так і не пустять - на тих ринках будуть отоварюватися і заражатися тільки ті, хто живе поряд.
Ну, може це й добре.


Я взагалі не розумію, навіщо їх відкривати. А з іншого боку ВУЛИЧНІ ринки мають менші перспективи заразитися людині ніж у тих же критих магазинах.
   
Карантин закінчиться 24-го квітня...Після великодніх свят...І на травневі, за старою укро-радянською традицією- на посадку бульби! ...І нехай спробує якась наволоч ( Президент. тобто) заїкнутися, що картоплю саджати цього року не будемо!
   
Re: Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

купити таку довідку - якщо тре буде - в бантустані корупціонерії  україна - не проблема


Я тільки що зателефонувала у поліклініку (в кої то вєкі хтось взяв трубку), і задала це питання: що робити із роботою після карантину. У нас, наприклад, можна ходити на роботу і відповідати на телефони, тому я не поспішаю, але з понеділка і я можу вийти, наприклад. Вже 2 тижні просиділа - можна і на роботку(с), дик а що мені казати керівництву? Воно повинне на слово мені повірити що у мене немає ніяких симптомів?

На другому кінці мені відповіли, що ті симптоми, що я перерахувала (кашель, біль в грудній клітці, біль від лопаток до нирок, задишка...) - це все не те. Так як у мене не було температури (навіть якщо і взагалі я хворію простудними тільки без температури), то ніякого коронавірусу у мене НЕМАЄ.

Крім того, мені порадили звернутися до свого сімейного лікаря на прийом, але попередили, що в поліклініці тестів НЕМАЄ. Я відмовилася, бо полінувалася 4,5 км йти пішки. Та й взагалі не зрозуміла мети такого візиту - шо я їй повинна казати, адже коронавірус сімейники не лікують.
   
Re: Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

Карантин закінчиться 24-го квітня...Після великодніх свят...І на травневі, за старою укро-радянською традицією- на посадку бульби! ...І нехай спробує якась наволоч ( Президент. тобто) заїкнутися, що картоплю саджати цього року не будемо!

Кста, бульба - це ще одна болюча тема. Якщо не запустять транспорт до посадки бульби, то моя бульба буде не посаджена...  :cray:
   
Кста, бульба - це ще одна болюча тема.
не то слово , не то слово

Якщо не запустять транспорт до посадки бульби
Будет революция! :gigi:
   
Re: Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

не то слово , не то слово

Будет революция! :gigi:
:gigi: та я вже шукаю у шухлядах писачі фломастери і поглядаю жадним поглядом на рулони шпалер, щоб писати на них плакати протестні.

От тільки до мерії не дійду - мабуть опізнюся на сабантуй - 6 км, як не як.
   
Жарти жартами, а бульбу садити треба за любих умов! )
   
Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?
А я ходжу як ходив. Фірма на карантині:
перегородили вестибюль, встановили внутрішній телефон, записки з інформацією
 кидають в скриньку,  всі питання рішаються
Свої заходять через чорний хід (з двору).
90% живуть близько, ходять пішки
   
Re: Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

Ось наприклад, якщо вже почали відчиняти ринки...

Може скоро і транспорт пустять....


Згодом почнемо повертатися до роботи.


Адже ж карантин не буде вічним - він не буде ж тривати до моменту офіційного одужання останнього хворого? Це ж дуже довго - затягнеться десь до версеня, якщо не довше.


Так от, у мене питання: а як виходити на роботу? Треба пред*явити тест, чи довідку якусь? Як назад роботодавець прийматиме?

Є ж деякі, що і далі продовжують на роботу ходити? З якими умовами це все відбувається?

Будуть назад приймати на роботу тільки перехворілих?

Я розумію, що до цього моменту ще далеко, але ж є деякі, що працюють і зараз. То як у них це все відбуватиметься? Ходиш на роботу до тих пір, поки сам не відчуєш якісь симптоми? Так до цього часу встигне працівник всіх позаражати... І що потім?
Прийматимуть назад на роботу тільки із довідкою, що вже перехворів?
мабуть коли пік стабілізується.
   
бульбу садити
то не біда, в полі/на городі не заразишся
   
ми працюємо, просто режим дещо змінився, а частина наляканого персоналу поховалась по щілинках
   
Re: Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

Жарти жартами, а бульбу садити треба за любих умов! )
моя сестра вже на городі. :)  що не говорю там одна відповідь-це дає мені змогу знімати стрес і взагалі я то люблю. і нема на  тог ради,хоч їй то зовсім не потрібно матеріально. Тому кинув переконувати,тим більше що за тисячі кілометрів. :)
   
а де ринки відчиняють?

В Одесі так і не зачиняли )))))))
   
Re: Народ, а коли і як ми збираємося виходити на роботу?

ніколи..звикавйте :D
   
Ледацюги!  :(

Я пля щодня на роботу їзжу...
   
Потрібно штрафувати (і садити, якщо злісний порушник) всіх, хто працює!
І продавати довідки з дозволом на працю.
   
Потрібно штрафувати (і садити, якщо злісний порушник) всіх, хто працює!
І продавати довідки з дозволом на працю.
За скільки візьмеш довідку?  :shuffle:
   
я в 20-х числах взяв паузу - кажу кашляю тому нафіг. мені сказали ок. сьогодні позвонили обіцяють премію якщо завтра вийду - робити нікому. вийду. думаю 10 днів то вже покарантинився. не здихаю хвилину дихання затримую. або перехворів або буде як буде бо не воно. жерти ж треба.

Останнє редагування: 31 березня 2020 19:28:11 від maksmm
   
До 20 березня місяць був на лікарняному.
Хірургія.
Тільки вийшов - карантин.
Ми на дистанційці.
Лекції, семінари з дому.
За витратами часу роботи навіть побільшало.
   
всі, хто пише, що працює зараз - без зазначення місця роботи то просто художній свист
   
всі, хто пише, що працює зараз - без зазначення місця роботи то просто художній свист
Батько працює - доставка продуктів і-нет магазу. Усі інші сидять по нормах.
   
Карантин закінчиться 24-го квітня...
Не закінчиться.
   
всі, хто пише, що працює зараз - без зазначення місця роботи то просто художній свист

 (tu)

Ага лекции и семинары из дому...
Шо они эти клоуны могут генерировать из дому?
Только говноконтент на ФУП... :facepalm:
   
Таки відчинять, от тільки не зрозуміло, навіщо?
Щоб збити апетити на підняття цін в супермаркетах!
   
всі, хто пише, що працює зараз - без зазначення місця роботи то просто художній свист
може тобі ще і гроші показати? Та адресу надати?  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія