Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Голосування абсолютно беззмістовне, зовсім не відображає попереднього голосування і буде проігнороване.
Проукраїнські форумні дописувачі не дозволять саботувати процес українізації форуму.

Слушно  (tu) Підтримую всіма китицями :)
   
На відміну від твоїх мої живі здорові)
А у вас прийнято батьків кидати в сортир? Це в Рязані так? Не знав)

Рассказывай сказки, Козлодоев. :) Давно окочурились твои быдлородители, трупы которых ты сбросил в твой сельский сортир, ибо в собесе тебе не дали похоронных денег. :)
   
І знов не вгадав)
Путь бидла - це твоє життя, еміг, і ти навіть не на середині цього путі - тому і пишеш на цьому форумі сидячі 30 років в штатах) совки хєрово асимілюються)

Не, мне только с таких ссыкунов, как ты, поржать. :)
   
Рассказывай сказки, Козлодоев. :) Давно окочурились твои быдлородители, трупы которых ты сбросил в твой сельский сортир, ибо в собесе тебе не дали похоронных денег. :)
Ніт)
Ще раз бидлан- тобі до мене ніколи дотягнутися - навіть якщо пропрацюєш ще 100 років)
Я просто успішніший за тебе, тупого совкового валянка, а мої батьки були успішнішими за твоїх) тому щоб ти не робив - а гєни хуйовиє) тому і діти твої чорножопі, і ти невдоволений і будинок на мазуті і живеш в сраці)
Кожному своє, дебіл - знаєш де написано було?
Отож)
   
Не, мне только с таких ссыкунов, как ты, поржать. :)
Поржать можеш зі своїх сусідів - хоча ні які сусіди на пенсильванському хуторі)
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

В цьому срачі я голосую за пана Аle.

А яка ваша думка, шановні читачі?
   
Я вам еще не говорил, дорогой мой победитель битв демагогов (правда смешно :) ), что один и эффективных инструментов аферистов-жуликов, это втянуть собеседника в общение, и заставить его оправдываться?

Вот ты просто логически объясни, нахера мне перед тобой отмазываться? Ты наболтал какой-то ереси, да на здоровье! Мало ли на ФУПе гадостей пишут :)

   
Рассказывай сказки, Козлодоев. :) Давно окочурились твои быдлородители, трупы которых ты сбросил в твой сельский сортир, ибо в собесе тебе не дали похоронных денег. :)

   
Не, мне только с таких ссыкунов, как ты, поржать. :)

   
Получается, что все резко вспомнившие украинский - это "украины вопреки" и ничего естественного в этом нет. Похоже на коньюнктуру. Даже президент вдруг вспомнил... Что он нёс до этого, противно вспоминать.

   
Ты своих похоронил хоть или в свой сельский сортир сбросил? :)

   
"Кто на ком стоял?"(с) :)

   
Мне-то чего за тебя переживать? Ты при любой власти пристроишься. И детишки твои, и как твои родители до тебя. Порода у тебя такая - сапог лизать. :)

Я не имею отношения к херсонским мальчишкам. И ты не имеешь. А вот своих детишек ты мог научить родину защищать, и собственным примером тоже.... Но ты навалял в кальсоны и сдрыснул. Прекрасный пример для воспитания настоящих патриотов. :)

   
Ага, ты родился в семье просто быдла. :)

   
Ніт)
Ще раз бидлан- тобі до мене ніколи дотягнутися - навіть якщо пропрацюєш ще 100 років)
Я просто успішніший за тебе, тупого совкового валянка, а мої батьки були успішнішими за твоїх) тому щоб ти не робив - а гєни хуйовиє) тому і діти твої чорножопі, і ти невдоволений і будинок на мазуті і живеш в сраці)
Кожному своє, дебіл - знаєш де написано було?
Отож)

Козлодоев, не размазывай сопли и простирни загаженные кальсоны. :) Уже ясно, что ты ссыкливый сдрыстун. :)
   
Поржать можеш зі своїх сусідів - хоча ні які сусіди на пенсильванському хуторі)

Не, только с тебя. :) У меня приличные соседи. :)
   
Козлодоев, не размазывай сопли и простирни загаженные кальсоны. :) Уже ясно, что ты ссыкливый сдрыстун. :)

   
Не, только с тебя. :) У меня приличные соседи. :)

   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Пан Бандер1вець єбошить кацапів по тємєчку макітрою як колись Слав кнопкою  :weep:
   
Пан Бандер1вець єбошить кацапів по тємєчку макітрою як колись Слав кнопкою  :weep:

250 уже накатил, как думаешь?
   
В соседней ветке пишут о невозможности построить подземный оружейный завод из-за предателей во всей вертикали власти. Это тоже "некоторые"? :)
саме так, 100% зрадників виявлялися кацапоязикими, та бо це закономірно
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

250 уже накатил, как думаешь?

Ну не знаю :) Кожен п'є скільки може. Тут насильства не треба.
   
саме так, 100% зрадників виявлялися кацапоязикими, та бо це закономірно

   
https://www.youtube.com/watch?v=DcIFoMRYkxI

   
Як вважаєте, скільки має тривати голування? :)
доки всіх упоротих не заєбе беззмістовність цієї дурної затії.
56% вам по фейсу, every fucking time,
знайдіть собі кнопку автоперекладу і не єбіть мозги

выглядит так что не получится у вас полностью извести русский язык с ФУПа. при существующем уровне предпочтений пользователей. ядро фупа не видит необходимости в драконовских мерах по отношению к русскому языку. тем более что проблема высосана из пальца, русского языка где-то 3% от всех сообщений

Останнє редагування: 11 квітня 2024 01:01:37 від T.Blair.
   
Получается, что все резко вспомнившие украинский - это "украины вопреки" и ничего естественного в этом нет. Похоже на коньюнктуру. Даже президент вдруг вспомнил... Что он нёс до этого, противно вспоминать.
ти трохи перегинаєш палку.
кожне самовизначення нації чи етносу - це "вопреки" і відмінність від сусідів. іншість.
Ми українці не поляки, тому що А Б В
Ми українці не москалі тому що Г Д Е
і т.д.

якщо це самовизначення пішло швидше під час війни, це природньо.

власне найбільша проблема ідентифікації українців (києво-русів) - це по відношенню до москалів (москво-русів). завжди була історично і є ще досі. з ними завжди найтяжче було від-ідентифікуватися. навіть назву собі довелося іншу придумати - українець.

п.с. хоча це дискусія трошки не в руслі цієї гілки

Останнє редагування: 11 квітня 2024 01:08:19 від T.Blair.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

доки всіх упоротих не заєбе беззмістовність цієї дурної затії.
56% вам по фейсу, every fucking time,
знайдіть собі кнопку автоперекладу і не єбіть мозги

выглядит так что не получится у вас полностью извести русский язык с ФУПа. при существующем уровне предпочтений пользователей.

  :laugh: А навіщо ти до мене звертаєшся? Не я автор голосування.
   
  :laugh: А навіщо ти до мене звертаєшся? Не я автор голосування.
А я звідки знаю З якою метою ти цікавишся?  :gigi:
заодно сформулював відповідь всім хто вперто водить цю козу кругами по кімнаті
   
ти трохи перегинаєш палку.
кожне самовизначення нації чи етносу - це "вопреки" і відмінність від сусідів. іншість.
Ми українці не поляки, тому що А Б В
Ми українці не москалі тому що Г Д Е
і т.д.

якщо це самовизначення пішло швидше під час війни, це природньо.

власне найбільша проблема ідентифікації українців (києво-русів) - це по відношенню до москалів (москво-русів). завжди була історично і є ще досі. з ними завжди найтяжче було від-ідентифікуватися. навіть назву собі довелося іншу придумати - українець.

п.с. хоча це дискусія трошки не в руслі цієї гілки

Вся проблема в том, что этого самоопределения не было до войны. Никому, кроме очень низкого процента, это нужно не было. Поэтому сейчас вся это нарочитая украинскость и выглядит "вопреки".
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

А я звідки знаю З якою метою ти цікавишся?  :gigi:
заодно сформулював відповідь всім хто вперто водить цю козу кругами по кімнаті

Ось тут написано - 30 днів, тобто до післязавтра ;)



А в цьому голосуванні нічого не написано ... :( 

От я і питаю.
   
Козлодоев, не размазывай сопли и простирни загаженные кальсоны. :) Уже ясно, что ты ссыкливый сдрыстун. :)
Ти розмовляєш як школяр)
Убийся об стіну хуєсос узькомірний, ти нецікавий)
   
Не, только с тебя. :) У меня приличные соседи. :)
Єноти і вовки? Чи негри?
Не сміши)
   
Вся проблема в том, что этого самоопределения не было до войны. Никому, кроме очень низкого процента, это нужно не было. Поэтому сейчас вся это нарочитая украинскость и выглядит "вопреки".
та щас.
йшло собі самовизначення, неспішно.
лінія "українськості" поступово зсовувалася на схід.

2004рік пам'ятаєш карти Януковича з трьома сортами українців, так там бандерівці це були лише Західна Україна. і лише частково центральна.

2014рік вже і в Запоріжжі і в Одесі і в Дніпрі знайшлася критична маса людей які не допустили мітингів "русского мира" - отже лінія українськості дійшла і туди.

2024рік сам бачиш

Останнє редагування: 11 квітня 2024 01:24:52 від T.Blair.
   
Ось тут написано - 30 днів, тобто до післязавтра ;)

Показати зображення...

От я і питаю.
последний парад наступает(с)
...якщо модер не забуде.
а він може і забути про піддослідний форум бо наближаються шашлики і свята
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Вся проблема в том, что этого самоопределения не было до войны. Никому, кроме очень низкого процента, это нужно не было. Поэтому сейчас вся это нарочитая украинскость и выглядит "вопреки".

Ну це виглядає (вибач якщо що :) ), що ти намагаєшся тут нам впарити той самий "русский мир" який Україні впарював навіть Нємцов в 2015-му році, не кажучи вже про Жиріновського і Навального.

Пардон, а де вони всі? :(

А Україна була тисячоліття, є зараз, і буде завжди  [ua]
   
2004рік пам'ятаєш карти Януковича з трьома сортами українців, так там бандерівці це були лише Західна Україна. і лише частково центральна.

2014рік вже і в Запоріжжі і в Одесі і в Дніпрі знайшлася критична маса людей які не допустили мітингів "русского мира" - отже лінія українськості дійшла і туди.

Ну не совсем так. В 2004 году в Днепре выкиздили всех синеньких. А Запорожье их них вообще пельмени сделали.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Цією війною кацапи просто обнулили себе як націю, і призвели до краху Імперії побудованої на міфах.

(занотуйте цей твітт (с) )
   
А Україна була тисячоліття, є зараз, і буде завжди  [ua]

Вы бы дяде Толику подсказали хорошую мысль.; А то он там годами панику колотит... :)
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Вы бы дяде Толику подсказали хорошую мысль.; А то он там годами панику колотит... :)

Хто такий "дядя Толік"?
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Цією війною кацапи просто обнулили себе як націю, і призвели до краху Імперії побудованої на міфах.

(занотуйте цей твітт (с) )

 (tu)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія