Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

легалізація одностатевих партнерств в Україні

Ну який нах "шлюб"? На Заході те ж НЕ  ШЛЮБ,вони просто так його називають. Це "реестрація партнерских відносин". Ну два голубки мають спільне майно...а якщо розбігаються? А якщо спадщина?  Але це не шлюб.

Волько, опитування саме по партнерству
значення слів не змінюється
   
Вимирати так вимирати!
Легалізуйте.
   
ване, я прекрасно володію узкоязиччям, можливо навіть краще ніж ти
але узкоязиччя в Україні - це злочин проти майбутнього


Меня не интересует что  ты знаешь в жизни  таких как ты обхожу стороной   и не подаю руку . Если у тебя свирбыть во руту и сзади в поисках нового "мужа " это не значит что  у тебя есть право делать подобные заявления .
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні
IgS

Хтось може пояснити, в чому сенс одностатевих партнерств?

Ну із шлюбом все зрозуміло: держава (у даному випадку сферична у вакуумі)
в той чи інший спосіб підтримує традиційні родини, щоб ці родини плодили дітей --
майбутніх працівників та підприємців -- платників податків, та вояків - захисників цієї держави.

Який сенс державі з одностатевих партнерств?
   
думал? уххх, ну ти і сказанув

а взагалі будь-яку нормлальну людину хвилює питання прав людини
Я подумал от тебя муж-жена ушел  и  вывез  всю     мебель. :D
   
Меня не интересует что  ты знаешь в жизни  таких как ты обхожу стороной   и не подаю руку . Если у тебя свирбыть во руту и сзади в поисках нового "мужа " это не значит что  у тебя есть право делать подобные заявления .

можеш в суд на мене подать :weep:
   
Хтось може пояснити, в чому сенс одностатевих партнерств?

Ну із шлюбом все зрозуміло: держава (у даному випадку сферична у вакуумі)
в той чи інший спосіб підтримує традиційні родини, щоб ці родини плодили дітей --
майбутніх працівників та підприємців -- платників податків, та вояків - захисників цієї держави.

Який сенс державі з одностатевих партнерств?

державі і традиційний шлюб не потрібен
для того щоб дітей народжували шлюб не потрібен

шлюб потрібен громадянам
одностатеве партнерство так само потрібне громадянам
   
Вимирати так вимирати!
Легалізуйте.

я не знаю чи ти в курсі чи ні, але ті хто зацікавлений в одностатевих партнерствах не почнуть народжувати
якщо заборонити такі партнерства
   
можеш в суд на мене подать :weep:

 В какой шоколадный  там где  пи.... сидят ?   :D
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

державі і традиційний шлюб не потрібен
для того щоб дітей народжували шлюб не потрібен

шлюб потрібен громадянам
одностатеве партнерство так само потрібне громадянам

А я вас поддержал, несмотря на все мое русскоязычие и исключительную гетеросексуальность .
   
В какой шоколадный  там где  пи.... сидят ?   :D

на який грошей вистачить, в той і подай
   
на який грошей вистачить, в той і подай
А что я напишу в исковом заявлении   что мне  гей запрещает говорить не на мове   :D   
   
А я вас поддержал, несмотря на все мое русскоязычие и исключительную гетеросексуальность .

ми не на базарі
є правильні речі і не правильні
узкоязиччя в Україні - це як розпиття бухла на дитячому майданчику
   
А что я напишу в исковом заявлении   что мне  гей запрещает говорить не на мове   :D

ван, ти нічєво не напишеш, бо ти узкоязикий і нєобучабєльний
тобі доведеться ще й на перекладача відкладати гроші, щоб він тобі написав
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

ми не на базарі
є правильні речі і не правильні
узкоязиччя в Україні - це як розпиття бухла на дитячому майданчику

Промолчу  (P)
   
я не знаю чи ти в курсі чи ні, але ті хто зацікавлений в одностатевих партнерствах не почнуть народжувати
якщо заборонити такі партнерства
Збоченці є збоченці. От тільки нахyя це рекламувати?
   
Збоченці є збоченці. От тільки нахyя це рекламувати?

а при чому тут рекламувати, мова про юридичні аспекти
ці люди повинні мати такі самі юридичні права
   
Збоченці є збоченці. От тільки нахyя це рекламувати?

Он просто спалися по глупости . :D
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

а при чому тут рекламувати, мова про юридичні аспекти
ці люди повинні мати такі самі юридичні права

То есть по-русски - ни-ни, а на детской площадке… плотская любовь двух дядь с правильным языком - слава кпсс!
   
То есть по-русски - ни-ни, а на детской площадке… плотская любовь двух дядь с правильным языком - слава кпсс!

ти може не в курсі, в публічних місцях це заборонено, не важливо, чи дяді чи тьоті
якщо гетеросексуальні статеві акти заборонені на дитячому майданчику, то цілком логічно що і гомосексуальні акти також мають бути заборонені.

це називається Логіка
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

ти може не в курсі, в публічних місцях це заборонено, не важливо, чи дяді чи тьоті
якщо гетеросексуальні статеві акти заборонені на дитячому майданчику, то цілком логічно що і гомосексуальні акти також мають бути заборонені.

це називається Логіка

По-русски - это обычная беседа.
   
это смертный грех
:facepalm: Так не одружуйтесь. А хто хоче - хай одружується.
   
ти може не в курсі, в публічних місцях це заборонено, не важливо, чи дяді чи тьоті
якщо гетеросексуальні статеві акти заборонені на дитячому майданчику, то цілком логічно що і гомосексуальні акти також мають бути заборонені.

це називається Логіка

Сравнил х.. с пальцем ! Одно дело парень девушкой целуются это вызовет по доброму улыбку , но кода два бородатых гея    будут целоваться в десна  и на детской площадке даже не берусь предсказать что будет  ...   
   
но кода два бородатых гея    будут целоваться в десна  и на детской площадке даже не берусь предсказать что будет  ...
Цілуватися можна і без шлюбу. Тим більше, нафіга це робити на дитячому майданчику? Ван ватан, ти ніщебродив і баришню на гойдалку запрошував?
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

Сравнил х.. с пальцем ! Одно дело парень девушкой целуются это вызовет по доброму улыбку , но кода два бородатых гея    будут целоваться в десна  и на детской площадке даже не берусь предсказать что будет  ... 

Не, Рино говорит, что такого в принципе не должно быть.
   
Сравнил х.. с пальцем ! Одно дело парень девушкой целуются это вызовет по доброму улыбку , но кода два бородатых гея    будут целоваться в десна  и на детской площадке даже не берусь предсказать что будет  ... 

что будєт? позовьош взрослих?
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

Хто знає: Зе за чи проти оностатевих шлюбів чи то партнерств?
Хто там за Зе голосував (і читав програму)? Розкажіть.
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

но кода два бородатых гея

А чому відразу "бородатих"? Звідки така фантазія?
   
Хто знає: Зе за чи проти оностатевих шлюбів чи то партнерств?
Хто там за Зе голосував (і читав програму)? Розкажіть.

думаю Зе за те щоб винести це на референдум і провалить там
   
что будєт? позовьош взрослих?
Сам знаешь  что будет   :D
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

Сам знаешь  что будет   :D

Шо будет, будешь рыгать, дальше чем видишь, как и  я. Но людям не запретишь.
   
А чому відразу "бородатих"? Звідки така фантазія?
  А вам будет приятней если геи будут без бороды ?  :D

 
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

  А вам будет приятней если геи будут без бороды ?  :D

 

Мені все одно. а вам? )))
   
Мені все одно. а вам? )))

Не хочу отбирать чужой хлеб у Рино , ему задайте этот свербящий  вопрос  :D
   
Не хочу отбирать чужой хлеб у Рино , ему задайте этот свербящий  вопрос  :D

я про бородатих нічого не писав
це твої фантазії
   
чи підтримуєте ви легалізацію одностатевих партнерств?

Шо, сраку пече?..
 :shuffle:
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

Хтось може пояснити, в чому сенс одностатевих партнерств?

Ну із шлюбом все зрозуміло: держава (у даному випадку сферична у вакуумі)
в той чи інший спосіб підтримує традиційні родини, щоб ці родини плодили дітей --
майбутніх працівників та підприємців -- платників податків, та вояків - захисників цієї держави.

Який сенс державі з одностатевих партнерств?
----------------------------------------------------------
  Ну партнерство то таке... іноді це зовсім не секіс та збочення. Ну живуть дві старих людини, разом-це легше не так самотньо,мають спільне майно,може у кого є грошики-заощадження... Хоче у спадок оставити,ну там дітям партнера чи йому,чи ще щось... Це не часто.але буває. Саме по собі-це лише формальність.але це не ШЛЮБ і про всиновлення дітей не може бути й мови.
   
А таке питання. Чого 2є дорослих людей можуть стати подружжям, а 3є чи 4ро ні? Вони ж люблять один одного навіть більше і частіше ніж 2є. І якщо брат з сестрою люблять один одного чому їм не можна одружуватись, якщо бояться наслідків кровозмішування, то можна на противозаплідні посадити. Те саме є багато матерів одиночок, які більше всього своїх синочків люблять, чому їм не можна укласти шлюб?
   
Re: легалізація одностатевих партнерств в Україні

А таке питання. Чого 2є дорослих людей можуть стати подружжям, а 3є чи 4ро ні? Вони ж люблять один одного навіть більше і частіше ніж 2є. І якщо брат з сестрою люблять один одного чому їм не можна одружуватись, якщо бояться наслідків кровозмішування, то можна на противозаплідні посадити. Те саме є багато матерів одиночок, які більше всього своїх синочків люблять, чому їм не можна укласти шлюб?

   (tu) Тре ще додати зоофілію.
   
   (tu) Тре ще додати зоофілію.
Ні з тваринами не можна. Вони не є юридично дієздатні. Не можуть усвідомлювати наслідки свого рішення і відповідно давати згоду. Я розумію ви скажете, що більшість людей на це теж не здатні. Але навіть найрозумніші з тварин - шимпанзе, це рівень 2х річної дитини. Єдині сумніви щодо дельфінів, але їх питання можна відкласти на майбутнє, допоки не визначать рівень. Але зате їх можна всиновлювати, там згода не потрібна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія