Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Клянусь, боялся что идиоты отменят не зимнее время а летнее !!!

=====->
счастливого пути.
   
Я особисто прокидаюся десь між 8ю і 9ю ранку, в такий час завжди світло за вікном.
влітку ти тим більше просинаєшся коли світло. І коли влітку темніло о 21.00 - навряд чи ти відразу лягав спати.
   
влітку ти тим більше просинаєшся коли світло. І коли влітку темніло о 21.00 - навряд чи ти відразу лягав спати.

Я завжди лягаю спати після 23-30 (часом і в 2-й, буває)
   
Я завжди лягаю спати після 23-30 (часом і в 2-й, буває)
тобто ти багато часу проводиш увечері в темряві
то ж яка тобі різниця коли там сонце сідає
   
то ж яка тобі різниця коли там сонце сідає

Увечір крадуть годину, це немало для і без того короткого зимового дня.
Фактично мій особистий світловий день скорочують ще на годину.
   
я уже закупил и установил дополнительно регулируемого smart света суммарно на 4100  люминов в комнату (аналог 2.5 х 100 вт лампочек накаливания)
надоела эта темень за окном зимой, то можно выставить что будет светло как днем но при этом мягких и рассеянный свет минимум с 5 разных источников,

 но блин естественный все равно то лучше,

4100 люменов мало, разве что для кладовки, у меня один софтбокс для съемки на 8000 люменов.
   
Увечір крадуть годину, це немало для і без того короткого зимового дня.
Фактично мій особистий світловий день скорочують ще на годину.

додаєшся до списку пiдoрiв,  гaндoнe
   
На западе Франции в нормандии и бретани есть городки которые расположены левее (западнее) гринвича, нулевое время. А по всей стране часовой пояс +1, в 8 утра просыпаешься, а темно как у нас в 6, и ничего живут как-то люди. В современном мире более длинный день смещенный к вечеру более востребован. Но в некторых странах есть смещение на полчаса, так что можно пойти на компромисс и установить на всей территории +2.5, но без переводов. Хотя моя б воля, +1.5
В сельскую школу  пилить 10км через лес уже не нужно.
   
додаєшся до списку пiдoрiв,  гaндoнe

Ти мене, певне, з кимось плутаєш.
Не пам'ятаю, щоб я тебе ображав, що за агресія?
   
Увечір крадуть годину, це немало для і без того короткого зимового дня.
Фактично мій особистий світловий день скорочують ще на годину.
+100500
   
насколько стало понятно... оставляют зимнее , будет второе чтение  законопроэкта
   
может ты хотел сказать найкоротша?  :lol:  :facepalm:
Ні, вона найкоротша для сметани в півночі.  :X
   
рано светает и поздно темнеет а вот в зимой !!
Зразу видно, що в радянських школах астрономії не навчали.
   
Екскурс про час в СРСР.
В СРСР Україна була в одному часовому поясі з Москвою. Межі часових поясів – умовна лінія, приблизно співпадала з межами астрономічних поясів, але враховувала межі областей, республік, річок, навіть хребтів гір. Час в кожному поясі в СРСР був декретний, тобто астрономічний плюс одиниця. До 1980 року літнього та зимового часу не було. В 1980 року був введений літній час – астрономічний час поясу плюс дві години, та зимовий час – астрономічний час поясу плюс одна година. Переводили годинник спочатку в ніч з 31 березня на 1 квітня та з 30 вересня на 1 жовтня. Отак, серед тижня різко на годину менше  спиш (ну або більше, але це чомусь не запам’ятовувалось, ось коли менше – врізалось в пам’ять). Потім дійшло, що переводити годинник зручніше в ніч з суботи на неділю, далі і місяць переходу на зимовий час змінили з останньої ночі з суботи на неділю вересня на  останню неділю жовтня. Отримавши незалежність, Україна (Росія також) відмінила лишню декретну годину, а Росія перекроїла часовий пояс західної частину і час в поясі відрізнявся від українського на плюс одну годину. Кроїла Росія поси ще при президентстві Медвєдєва, і потім ще, але то вже нас не цікавить. Зручний літній час? Безумовно. Повертатись взимку до астрономічного часу поясу – незрозуміла примха на Європейську модель. На мою думку, слід залишити літній та зимовий час, або ввести "декретний", тобто астрономічний поясу плюс одна година, а найкраще було б, щоб влітку був астрономічний час поясу плюс дві години, а взимку – астрономічний час поясу плюс одна година. В такому часі я жив в пору своєї юності, і це було чудово з точки зору світлого літнього часу після роботи (для довготи Києвв). Про останній варіант – годі і мріяти. Як змінять так і змінять, але будьте певні – влітку буде саме астрономічний час поясу плюс одна година. Навіть якщо спочатку відмінять "літній" час, зрештою можновладці живуть в Києві, і буде дуже незручно жити за астрономічним часом. До речі, люди, що нині живуть в Україні, ніколи влітку не жили за астрономічним часом поясу. Так що смачного, не обляпайтесь. Дурні вчаться виключно на своїх помилках.


Останнє редагування: 19 жовтня 2021 22:17:24 від Hopa
   
Зачем на зиму когда сокращается световой рабочий день его еще сокращать ? Зачем свет во всей Украине включать на час больше ? Утром до 8-00 60% население спит !

И какой тут еще может быть спор ?

ИДИОТЫ !!
   
До 1980 року літнього та зимового часу не було
був декретний час
ввести "декретний", тобто астрономічний поясу плюс одна година
а може просто поміняти графік роботи установ?
   
Млять, та ПОХЄР, який час - зима чи літо
Просто перестаньте смикати туди-сюди! Бо воно реально дратує!
Да! Меня не просто бесит, а вообще из колеи выбивает, две недели кошмара минимум. Особенно тяжело когда осенью переводят, по старому уже пора домой, а мне еще час работать. И сон сбивается, короче ужас. Летом когда переводят, то легче, легче утром раньше встать, чем вечером когда ты уже как выжатый лимон, а тебя еще давят и давят.
Выберите уже хоть какое-то время, ОДНО БЛТЬ, и перестаньте дергать людей, суки.
   
Увечір крадуть годину, це немало для і без того короткого зимового дня.
Фактично мій особистий світловий день скорочують ще на годину.

Так не одно чудо не сказало шо это удар по экономике !

У меня бытовое обслуживание страдает, у приятеля торговля, на час больше электрики мотает, это сколько по Украине ??

Теперь я понимаю почему в Украине кругом жопа, шо на войне , шо в экономике.....
..идиоты !
   
как подходит если не успел проснуться покушал, сел работать и уже бац темнеет в 16.00 ? так и света белого не видишь, в 6 часов даже весной уже темень будет если на зимнем

и да, меня реально яркое солнце с утра прямо в глаза будит, даже через светлые шторы и максимально темную пленку на окнах
Темные вешать не хочу совсем мрачно будет и так темнота с этим дурацким зимним временем
вставайте о 7 і вас не буде о 9 сонце будити. Мені наприклад що в 16 темно що в 17 все рівно . Я додому йду після 18. Темно по-любому
   
Лікнеп для дебілів:
Час- то стала, яка не залежить від намагань людства крутити годинники туди-сюди.

Час контролюється астрономічними методами, тобто полудень, це той час, коли сонце займає найвищу точку над горізонтом.

В наших широтах світовий день взимку завжди коротший, ніж світовий день влітку. Кому це не подобається, можна переїхати на екватор, там цілий рік він 06:00-18:00.

В цивілізованах країнах традиційно працють 07:00- 15:00, щоб залишався час на особисті справи.

Висновок: не треба плутати астрономічний час із режимом роботи.

Якщо будуть питання, задавайте, відповім.
   
Да! Меня не просто бесит, а вообще из колеи выбивает, две недели кошмара минимум. Особенно тяжело когда осенью переводят, по старому уже пора домой, а мне еще час работать. И сон сбивается, короче ужас. Летом когда переводят, то легче, легче утром раньше встать, чем вечером когда ты уже как выжатый лимон, а тебя еще давят и давят.
Выберите уже хоть какое-то время, ОДНО БЛТЬ, и перестаньте дергать людей, суки.
да брось. Ты что всегда в одно время засыпаешь и просыпаешься? Ну так ты тогда здоров как бык и тебе и вовсе похер этот перевод.
   
Лікнеп для дебілів:
Час- то стала, яка не залежить від намагань людства крутити годинники туди-сюди.

Час контролюється астрономічними методами, тобто полудень, це той час, коли сонце займає найвищу точку над горізонтом.

В наших широтах світовий день взимку завжди коротший, ніж світовий день влітку. Кому це не подобається, можна переїхати на екватор, там цілий рік він 06:00-18:00.

В цивілізованах країнах традиційно працють 07:00- 15:00, щоб залишався час на особисті справи.

Висновок: не треба плутати астрономічний час із режимом роботи.

Якщо будуть питання, задавайте, відповім.
у тебе дисонанс.
   
у тебе дисонанс.
Почухав, пройшло.
   
Кому невмоготу, можна перененосить раз в полгода дела, которые делаете вечером на утро и наоборот. Но я в это не верю, большинство этих нытиков распиздяи, которые вовсе не контролируют время. Кстати в сентябре марте время заката рассвета сдвигается на час за три недели. И как вы переносите этот катаклизм?
   
И да, естественного времени нет, вернее нет естественного отсчета времени, вот условились, что когда солнце в зените – 12 часов, так и пошло. А естественно, когда солнце в зените приходится на средину жизненной активности человека. Как это организовать, сдвигая отсчет времени, или начало рабочего дня (только чтоб у всех!) – тут уж поле деятельности.

Внимательно перечитывать десятикратно тем, кто повторяет чушь о "естественном зимнем времени"
   
чушь о "естественном зимнем времени"
Це сувора правда нашого земного буття.
Зимовий час- астрономічний.
   
Це сувора правда нашого земного буття.
Зимовий час- астрономічний.

Для астрономів може і зручно. Яких 0.001%.
А середина добової активності інших 99.999% людей співпадає з астрономічним полуднем ?
   
А середина добової активності
А ось розгорни, будь ласка, що ти під цим терміном розумієш?
   
В школі уроки починаються о 08.30

У нас в 8.
Уродибля...
   
А ось розгорни, будь ласка, що ти під цим терміном розумієш?

Середнє арифметичне між часом просинання і засинання.
   
Середнє арифметичне між часом просинання і засинання.
Давай подивимося, 06:00-22:00.
Середина припадає на 14:00.
І що далі?
   
Давай подивимося, 06:00-22:00.
Середина припадає на 14:00.
І що далі?

Чомусь не співпадає з "астрономічним полуднем" 12-00.  :D
Висновки сам зробити не в змозі ?

Підкажу інший аргумент, середина робочого часу.
9:00 - 18:00, середина 13:30 теж досить далеко від "астрономічного полудня".
   
Внимательно перечитывать десятикратно тем, кто повторяет чушь о "естественном
Перечитал. Большая часть Украины расположена во втором часовом поясе. Таким образом полдень по зимнему времени будет в 12 часов.
А у вас другое мнение?
   
Перечитал. Большая часть Украины расположена во втором часовом поясе. Таким образом полдень по зимнему времени будет в 12 часов.
А у вас другое мнение?

Мое мнение - при всем уважении к астрономическому сообществу - солнечный полдень должен быть ближе не к абстрактному астрономическому времени 12:00, а к средине суточной деятельности человека. Которая примерно в районе 14:00 часов.
   
Чомусь не співпадає з "астрономічним полуднем" 12-00.  :D
Висновки сам зробити не в змозі ?

Підкажу інший аргумент, середина робочого часу.
9:00 - 18:00, середина 13:30 теж досить далеко від "астрономічного полудня".
То може змінити робочий час? На заході працюють переважно з 7 до 16 і дурних запитань не виникає.
   
Я не понимаю, тот кто самозанятый им вообще не пох какие стрелки на часах? Рано - поздно ложиться/вставать?
Когда захотел тогда и заснул, когда захотел тогда и проснулся.
Касательно нашего часового пояса, мы находимся в одном часовом поясе с такими странами как Финляндия, страны Балтии, Греция ...
Какая в жоппу Москва, или вы хотите сказать что Украина западней этих стран?
От Жешова до запада Франции одно время, а там более 2000 км. С востока на запад и ничего, а у вас Украина в один часовой пояс не влазит?
   
То може змінити робочий час? На заході працюють переважно з 7 до 16 і дурних запитань не виникає.

Я не проти.
Або змістити робочий час, або не чіпати літній час.
Але схід сонця о 4 ранку при робочому часі до 18 - дурниця.
   
тот кто самозанятый им вообще не пох какие стрелки на часах

Не пох,
даже самозанятые существуют не в вакууме.
Не пробовал найти открытую аптеку в 7 утра?
   
Не пох,
даже самозанятые существуют не в вакууме.
Не пробовал найти открытую аптеку в 7 утра?

Отож...так какого йуха они свой сон навязывают для остальных кто привязан к режиму?
Вот ему так удобней спать и все йопт...
   
Отож...так какого йуха они свой сон навязывают для остальных кто привязан к режиму?
Вот ему так удобней спать и все йопт...

Так что делать? Солнечное время отдельно, рабочее время отдельно, восход солнца примерно посредине времени сна?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія