Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старбакс

Re: Старбакс

ты даже не представляешь шо парижане  думают про американцев , берущих свой бегел с беконом и кофе на драйвее и жующих свой завтрак за рулём по дороге на работу
Пять баллов
И они правы
   
Re: Старбакс

А хто пам'ятає кацапську мережу даблкофі? Ще років 5 тому були, а зараз вже не бачу по Києву.
   
Re: Старбакс

Каву відрами смакують  виключно гурмани. Ви бачили порції кави , наприклад , в  Італії ?

Кава буває різна на різні смаки. Мій смак - чорна кава, хтось замовляє комбінації з молоком, вершками, льодом тощо. Проте мені і в голову не приходить сказати що кава має бути чорною а все інше це для плебеїв. Чому в Україні кожен рахує що його думка чи смак це єдина правільно думка? Чому в майже в кожного в голові сидить комісар з шашкою наголо, що «облічає» все до чого він чи вона не звикли?
   
Re: Старбакс

кто это говорил я люблю париж, и я ненавижу парижан ? :)
тем не менее эти противные заносчивые люди построили город и страну куда все хотят приехать

Маркетинг страшная сила.
   
Re: Старбакс

Старбакс вийшов на наш ринок з меленою кавою. Гімно (td) краща кава Селена у Сільпо на вагу
   
Re: Старбакс

Вообще ничем не удивил меня Старбакс, когда первый раз попробовал. Ну записали имя на стакан, ну поорали что мой кофе готов, а кофе самый обычный в итоге. У нас ещё и пиццахата нету, бургер кинга, сабвея, вендиз и что?

Что-то там из мировых сетей собиралось заходить. Но сенс, мак все подмял, kfc ледь животиють, hesburger вообще скукожился и кормит народ некондицией.
   
Re: Старбакс

А хто пам'ятає кацапську мережу даблкофі? Ще років 5 тому були, а зараз вже не бачу по Києву.
то російська мережа. Поступово закрилися. Там шкандаль був у тістечках знайшли таргана
   
Re: Старбакс

В найзачуханішому італійському ганделику в забитому селі кава буде краща ніш в старбаксі,  від 1.5 до 3 євро ,  єдиним виєбоном буде додавання молока

Це твоя особиста думка. Це як сказати що будь яка брюнетка з короткими ногами в італійському селі буде краща за пересічну жінку черкаської області. Вчіться говорити без непотрібної категоричності.
   
Re: Старбакс

Это как раз понятно

Одну сетевую кав'ярню на всю страну не выгодно держать, пусть даже она всегда будет забита.
   
Re: Старбакс

Старбакс вийшов на наш ринок з меленою кавою. Гімно (td) краща кава Селена у Сільпо на вагу
Я тобі відкрию секрет, вся мелена кава - гівно.
Не гівно - свіжо змелена кава.
   
Re: Старбакс

У моєї троюрідної сестри в Харкові була розпіарена кав'ярня третьої хвилі неподалік центру, років 5+, самі смажили, ексклюзивна кава і достатньо хіпстерів. Але все одно це був бізнес в нуль, в кращому випадку. Вони її з чоловіком тягнули як хоббі.
   
Re: Старбакс
PAL

Пять баллов
И они правы
угу
тому Штати - найпотужніша держава у світі, а Макарон підспівує кацапам  :laugh:
Американці дуже добре знають зв'язок між часом та грошима
   
Re: Старбакс

Я тобі відкрию секрет, вся мелена кава - гівно.
Не гівно - свіжо змелена кава.

Одним розчерком пера принизив декілька сотень тисяч людей в світі, що купили мелену каву за остню годину та поставив себе вище них. Що з вами робити? В які печері ви росли?
   
Re: Старбакс

Одним розчерком пера принизив декілька сотень тисяч людей в світі, що купили мелену каву за остню годину та поставив себе вище них. Що з вами робити? В які печері ви росли?
Я просто дав дружню пораду.
Але якщо тобі здалося що я тебе принизив, і важаю тебе бидлом, то можливо воно так і є.
   
Re: Старбакс

От ці соплі про малий і бідний ринок мені не зрозумілі.
В Болгарії кава на кожному кроці. Кав'ярні скрізь. Ціни реально від 10 грн в ларьках за каву, лавазу.
Але старбакс є, і якось працює. А України їм мало.
Щось тут не те.

   
Re: Старбакс

Я просто дав дружню пораду.
Але якщо тобі здалося що я тебе принизив, і важаю тебе бидлом, то можливо воно так і є.

Тебе ніхто за язика за твоїми порадами не тягнув щоб так невимушено поставити себе вище міліонів.

Хочеш проявити свою мужність, категоричність, не компромісність, піди добровольцем в армію захищати краіну, на крайній випадок почни грати в хокей чи регбі. Там твоя некомфориістність буде в нагоді.
   
Re: Старбакс

Тебе ніхто за язика за твоїми порадами не тягнув щоб так невимушено поставити себе вище міліонів.

Хочеш проявити свою мужність, категоричність, не компромісність, піди добровольцем в армію захищати краіну, на крайній випадок почни грати в хокей чи регбі. Там твоя некомфориістність буде в нагоді.

Забий на нього. Аналітик у всьому розбирається  :pleasantr: краще :pleasantr:  за всіх і розкаже тобі як насправді люди живуть в твоїму місті, де він ніколи в житті не був.
   
Re: Старбакс

Старикам—фігня. Аромакава краще.
   
Re: Старбакс

*старбакс
   
Re: Старбакс

Ви так довго хизувались злиднями і вперто доводили світу що ви злиденіше всіх злиднів в світі, що вас почали обходити всі стороною як хворих на лепру.
досвидание.
   
Re: Старбакс

Старбакс, то як макдональдс. Смак в усіх краінах один і той самий, ціна міняеться. Така політіка. Смак - лайно. В вуличних будках смачніше. Навіть як було б і дешевше, не ходок я в старбакс. А так, я вдома зранку та ввечорі пью каву.
   
Re: Старбакс

Я тобі відкрию секрет, вся мелена кава - гівно.
Не гівно - свіжо змелена кава.
там можно придбати в зернах також.
   
Re: Старбакс

Навіть в укромакдаку кава краща ніж у євростарбаксах. Там якісь понти дурноваті.
   
Re: Старбакс

Це твоя особиста думка. Це як сказати що будь яка брюнетка з короткими ногами в італійському селі буде краща за пересічну жінку черкаської області. Вчіться говорити без непотрібної категоричності.

В Черкасах дівки кращі ніж у всій Італії, і це не особиста думка, а чиста правда
   
Re: Старбакс
PAL

В Черкасах дівки кращі ніж у всій Італії, і це не особиста думка, а чиста правда

ти не зрозумів кацапского критерію
італійка краща, бо в неї хата в Італії та італійське громадянство   :laugh:
А пика - то таке, ну мішок на голову накине, ділов  :lol:
   
Re: Старбакс

Лучший кофе что я пил в жизни был эспрессо из зачуханой кофе машины рядом с парком.

А я его пил достаточно скажу я вам. Жаль не уточнил что за зерна.

Но вкус был охеренный.
   
Re: Старбакс

досвидание.

Мені «досвіданіє» можеш казати скільки завгодно. Але поки українці будуть продовжувати жити як як свідки секти зубожіння, їм ніхто не допоможе та мало хто хоче має бажання співпрацювати з позамеж України. Це має бути зупинено.
   
Re: Старбакс

От ці соплі про малий і бідний ринок мені не зрозумілі.
В Болгарії кава на кожному кроці. Кав'ярні скрізь. Ціни реально від 10 грн в ларьках за каву, лавазу.
Але старбакс є, і якось працює. А України їм мало.
Щось тут не те.

По-1ше, таки мало. От хоч один параметр берем (з CIA World Factbook):

Bulgaria

Real GDP per capita

$23,174 (2019 est.)

$22,191 (2018 est.)

$21,371 (2017 est.)

note: data are in 2010 dollars


Ukraine

Real GDP per capita

$12,810 (2019 est.)

$12,338 (2018 est.)

$11,871 (2017 est.)

note: data are in 2010 dollars

Далі, Болгарія - європейська країна з досить таки передбачуваним політико-економічним майбутнім. Україна - ...

Так що, мабуть-таки, є реальні причини, чому якісь компанії нас оминають, не ризикуючи розпочинати бізнес.
   
Re: Старбакс

Лучший кофе что я пил в жизни был эспрессо из зачуханой кофе машины рядом с парком.

А я его пил достаточно скажу я вам. Жаль не уточнил что за зерна.

Но вкус был охеренный.

Смак коригується ароматизаторами при обжарці та сиропами при приготуванні (достатньо одної краплі сиропу щоб повністью замаскувати пошану якість зерен).

Ніколи не знаєш що саме використовується маленькими вуличними торгівцями.
   
Re: Старбакс

Всех женщин не перецелуешь (с)
В каждый город не наездишься, да и зачем?
Так что, врут америкосы? Клевещут на парижан?

В Америке нет понятия «жить в удовольствие».
   
Re: Старбакс

Я вважаю їхню каву "бачковою" і з "хімікатами" і уникаю при будь-якій нагоді.
Але міленіалам і іже з ними подобається випендровуватися, замовляючи креп а-ля "мокачіно лате еспрессо etc etc" - лиш щоб "виділитися" від інших.

Милениалы это говно и даром не возьмут. Они гораздо умнее и с более широким кругозором.
   
Re: Старбакс

я бачив і наприклад і своїми очами
і не по телевізору.
і навіть сьорбав, і в італії теж.
і ти знаєш, є різні рецепти приготування кави, не тільки італійський еспресо.

а шо ти бачив?
як батько мати табачив?

Старбакс не делает ни турецкого, ни кубинского, ни мексиканского де-ойа. Сотрудники умеют нажимать кнопки, это все. Конвейер.
   
Re: Старбакс

Одним розчерком пера принизив декілька сотень тисяч людей в світі, що купили мелену каву за остню годину та поставив себе вище них. Що з вами робити? В які печері ви росли?

Ну дык соотношение кретинов к не-кретинам в этом мире 17:1… сказать что-то хотел или?
   
Re: Старбакс

Смак коригується ароматизаторами

Какими ароматизаторами, придурок? В приличных заведениях, где сами обжаривают, ничего не добавляют. Вообще. И кофе старше двух недель после обжарки раздают бесплатно желающим.

   
Re: Старбакс

В приличных заведениях, где сами обжаривают, ничего не добавляют. Вообще. И кофе старше двух недель после обжарки раздают бесплатно желающим.

Ось наклейка з кави в зернах що я купив з місцевої кав’ярні яка позиціонує себе як гурмей кавярня, тобто на порядок вище Старбакса. Вони самі все смажать, ціни тримають вище Старбакса, та я їх підтримую як малий місцевій бізнес. Кава ароматизована як шоколадно-мендальна. В них завжди є ще декілька ароматизованим сортів на вибір.

Твою та Аналітика категоричність червоних комісарів з шашкою наголо що все знають краще за всіх, направити в корисне русло, то вам ціни би не було.



Останнє редагування: 5 серпня 2021 02:03:06 від Dobre
   
Re: Старбакс

Ось наклейка з кави в зернах що я купив з місцевої кав’ярні яка позиціонує себе як гурмей кавярня, тобто на порядок вище Старбакса. Вони самі все смажать, ціни тримають вище Старбакса, та я їх підтримую як малий місцевій бізнес. Кава ароматизована як шоколадно-мендальна. В них завжди є ще декілька ароматизованим сортів на вибір.


Тебе втюхали какую-то постную ароматизированную х.й.ю и, как маркетинговый ход, заломили цену, бо ты лох. А за углом ещё дороже, БУГАГА! (с).

Хороший кофе, правильно обжаренный, вкусен сам по себе, вообще без ничего.
   
Re: Старбакс

У моєї троюрідної сестри в Харкові була розпіарена кав'ярня третьої хвилі неподалік центру, років 5+, самі смажили, ексклюзивна кава і достатньо хіпстерів. Але все одно це був бізнес в нуль, в кращому випадку. Вони її з чоловіком тягнули як хоббі.

В Україні весь бізнес в нуль.окрім бізнес родичів кумів друзів чиновників) по україненню держбюджетів)

   
Re: Старбакс

В мене друзяка трима точку на святошине. Не жирує, гарна кава, кожен ранок купа постійних кліентів, та чогось не кідає бізнеса. Щоправда, інколи він в мене, інколи я в нього, стольнік баксів можемо позичити на тиждень.
   
Re: Старбакс

Тебе втюхали какую-то постную ароматизированную х.й.ю и, как маркетинговый ход, заломили цену, бо ты лох. А за углом ещё дороже, БУГАГА! (с).

Хороший кофе, правильно обжаренный, вкусен сам по себе, вообще без ничего.

Маячня повна, чорна кава воняє горілим і на смак гірка.  :bueee:

І не треба розповідати казки про "смачну" каву з "гарним" запахом.
Скільки разів не куштував каву без нічого, яку кавомани розхвалювали як щось незвичайне, то можна поділити на два види - 1) гидка і 2) дуже гидка.

Якщо влити вершків і додати цукру, то справа виправляється трохи.
   
Re: Старбакс

Маячня повна, чорна кава воняє горілим і на смак гірка.  :bueee:


Это потому, что тебе втюхали пережаренный кофе. Типичный старбаксовский продукт. Воняет пеплом иногда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія