Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям
   
прихильники певної політсили ще є чи вже розбіглися?
   
Панове, зайдіть в предбаннік, там наша косташа так прікольно на гівно ісходить, помрете від сміху.
   
Панове, зайдіть в предбаннік, там наша косташа так прікольно на гівно ісходить, помрете від сміху.
ги!
   
доброго ранку, країно. з понеділком
   
Доброго понеділка, невидимки.
"А у Львові -дощ"(с)
   
Доброго понеділка, невидимки.
"А у Львові -дощ"(с)
А спекотно?
Всім привіт!
   
А спекотно?
Всім привіт!
Богу дякувати, спека спала.
Приємні +16 :)
   
Доброго ранку тим хто думає !
Сподіваюсь , що останній день спеки на Слобожанщіні.
И глядя на последние  события - таки посмемся.
 Только те , кто голосовал  за зеленых , что то не смеются.
Из плохого, началась дойка госслужбами фермеров на черный нал. Приезжают называют сумму , и должен заплатить.  Последний раз такое было только при Януке.

   
Доброго ранку! З початком серпня! Нехай він буде счастливим!
   
Жарко(
   
Доброго ранку!
Бажаю всім патріотам вдалого тижня
   
Доброго ранку однодумцям, яких тут вже давно нема.

У Львові сьогодні прохолодно  :beach:
   
Доброго дня!

Серпень тільки но почався, але закінчується Днем незалежності  [ua]
   
Доброго понеділка добрим людям. Зараз прибіжить який-небудь підарас і почне рахувати порохоботів.
   
Доброго ранку однодумцям, яких тут вже давно нема.

У Львові сьогодні прохолодно  :beach:

І це добре!!!   [ua]

(і те, що однодумці не переводяться, і те, що у Львові прохолодно :D )
   
підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри підри...

перемого перемого перемого перемого перемого перемого перемого перемого перемого перемого


 :peremoga:
   
Доброго понеділка добрим людям. Зараз прибіжить який-небудь підарас і почне рахувати порохоботів.
прибіг
   
Доброго ранку, країно!
   
"Ми, українці, не маємо проблем з власною ідентичністю. І нам по цимбалах, що саме про це думає хуйло. Ми українська політична нація, рівноправними членами якої є громадяни різного етнічного походження, різних конфесій і мовних спільнот. І від росіян нас відрізняють не лише власний історичний досвід, мова, пісні і танці, чи кухня, але й політична культура, ставлення до прав і свобод людини, геополітичні орієнтації, усвідомлене і глибоко вкорінене відчуття причетності до європейської цивілізації.  Ці відмінності протягом останніх семи років лише посилилися, і, до речі, не останню роль в прискоренні процесу зіграв настільки відразливий для України хуйло".

 (tu)  [ua]
   
Доброго ранку добрим людям
   
Доброго ранку!
   
ну, наприклад, мене у понеділок тут не побачили. це рахується?
   
Доброго ранку добрим людям
   
ого, аж одиННадцять підріл було у ПН  :super:
цепереміга, я вважаю.
І ганьба (для топікстартера)  :laugh:
Цілих 11 підріл.... аааааааааа  :weep:  завалили форум. Шах і мат людасіку  X(
   
Всім привіт!
   
Доброго ранку добрим людям.
Підраxyю - підраxyєве :)
   
Доброго ранку!
   
Чего то ржу. Это те кто со свинками  за Порошеенко  бегал и митинги ему срывал ?

В Харькове задержали ключевых членов Нацкорпуса по подозрению в рэкете
СБУ провела около 50 обысков по месту жительства фигурантов и в офисах организации, обнаружив там оружие и боеприпасы. В пресс-службе СБУ подтвердили, что "на территории Харьковской области проводятся оперативно-следственные действия с представителями Нацкорпуса"
   
доброго ранку, країно!
   
Не мое  , но согласен на 100%
 У вічній суперечці між особистістю і ідеєю, я обираю ідею. Так, якщо вибір між програти вибори і лишитися вірним тому в що я вірю, я оберу програти вибори. Чому? Тому, що отаман Гальчевський обрав не йти на угоди з більшовиками - він обрав еміграцію. Тому, що генерал Шухевич не пішов на умови більшовиків, і УПА героїчно загинула, ставши тими незламними героями, якими ми тепер пишаємося. Тому що в той час як з більшовиками замирилися отаман Волох і низка командирів Січових Стрільців, старшини Запорізького корпусу армії УНР продовдували боротися.

Вони не побачити Незалежної України. Але вони перемогли. Бо Незалежна Україна - реальність. А ті хто послухав Волоха, його гайдамаків та інших соглашенців... згинули в таборах ГУЛАГу. Бо й більшовики ними покористувалися й викинули. В катівні.

Я писав вже 1000 разів і повторюю, моя підтримка Петра Порошенка грунтується не на обожнюванні конкреної людини. Моя підтримка грунтується на тому, що саме Порошенко відстоює ідеї, які близькі мені. Захист прав середнього класу. Рух до Європи. Зміцнення української культури. Примушення Заходу визнавати нас рівноправними партнерами - навіть якщо не хочуть. Сильна армія. Помісна церква. Боротьба з корцпцією - справами, а не байками. Рух у НАТО.
Ринок в економиці і максимальна підтримка всього українського в сфері гуманітарній. Все те, що вкладається у фразу, яка стала найбільшим жахом для Москви.

   
Буржуазний націоналізм.

Це для мене важливіше за поточні виграші певної політичної сили. Я вважаю, що так - правильно, і тому коли доведеться обирати між поступитися принципами задля вигоди, чи програти зараз і виграти в майбутньому, коли прибічників у нас буде більше - я оберу друге.

Чому? Бо життя не обмежується виграними виборами. Життя триватиме. Толку нам з перемоги, якщо після неї ми не зможемо досягти того, чого прагнемо?! Якщо всі наші сили будуть витрачені на виправлення помилок і злочинів тих, кого обрали 73%?

Важить ідея. Важить перемога ідеї. Саме тому зараз я підтримую Порошенка - бо саме його партія найбільше готова втілювати ідеї дорогі мені. Саме тому я залишуся біля Порошенка навіть якщо його рейтинг буде 2%, а не як зараз.

   
Доброго ранку добрим людям
   
Не мое  , но согласен на 100%
 У вічній суперечці між особистістю і ідеєю, я обираю ідею. Так, якщо вибір між програти вибори і лишитися вірним тому в що я вірю, я оберу програти вибори. Чому? Тому, що отаман Гальчевський обрав не йти на угоди з більшовиками - він обрав еміграцію. Тому, що генерал Шухевич не пішов на умови більшовиків, і УПА героїчно загинула, ставши тими незламними героями, якими ми тепер пишаємося. Тому що в той час як з більшовиками замирилися отаман Волох і низка командирів Січових Стрільців, старшини Запорізького корпусу армії УНР продовдували боротися.

Вони не побачити Незалежної України. Але вони перемогли. Бо Незалежна Україна - реальність. А ті хто послухав Волоха, його гайдамаків та інших соглашенців... згинули в таборах ГУЛАГу. Бо й більшовики ними покористувалися й викинули. В катівні.

Я писав вже 1000 разів і повторюю, моя підтримка Петра Порошенка грунтується не на обожнюванні конкреної людини. Моя підтримка грунтується на тому, що саме Порошенко відстоює ідеї, які близькі мені. Захист прав середнього класу. Рух до Європи. Зміцнення української культури. Примушення Заходу визнавати нас рівноправними партнерами - навіть якщо не хочуть. Сильна армія. Помісна церква. Боротьба з корцпцією - справами, а не байками. Рух у НАТО.
Ринок в економиці і максимальна підтримка всього українського в сфері гуманітарній. Все те, що вкладається у фразу, яка стала найбільшим жахом для Москви.
зєлєбобам пох, вони не читають. барига, суинярчюкє, 82 рази
   
Не мое  , но согласен на 100%
 У вічній суперечці між особистістю і ідеєю, я обираю ідею. Так, якщо вибір між програти вибори і лишитися вірним тому в що я вірю, я оберу програти вибори. Чому? Тому, що отаман Гальчевський обрав не йти на угоди з більшовиками - він обрав еміграцію. Тому, що генерал Шухевич не пішов на умови більшовиків, і УПА героїчно загинула, ставши тими незламними героями, якими ми тепер пишаємося. Тому що в той час як з більшовиками замирилися отаман Волох і низка командирів Січових Стрільців, старшини Запорізького корпусу армії УНР продовдували боротися.

Вони не побачити Незалежної України. Але вони перемогли. Бо Незалежна Україна - реальність. А ті хто послухав Волоха, його гайдамаків та інших соглашенців... згинули в таборах ГУЛАГу. Бо й більшовики ними покористувалися й викинули. В катівні.

Я писав вже 1000 разів і повторюю, моя підтримка Петра Порошенка грунтується не на обожнюванні конкреної людини. Моя підтримка грунтується на тому, що саме Порошенко відстоює ідеї, які близькі мені. Захист прав середнього класу. Рух до Європи. Зміцнення української культури. Примушення Заходу визнавати нас рівноправними партнерами - навіть якщо не хочуть. Сильна армія. Помісна церква. Боротьба з корцпцією - справами, а не байками. Рух у НАТО.
Ринок в економиці і максимальна підтримка всього українського в сфері гуманітарній. Все те, що вкладається у фразу, яка стала найбільшим жахом для Москви.
(tu)
   
(tu)
:-B
   
Доброго ранку, країно! понеділок починається в суботу!
   
Доброго ранку!
   
Доброго  ранку! Чого це ви? Ельф с Людасом налякаються активності в суботу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія