Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антиекономіка України.

Re: Антиекономіка України.
den

за рахунок яких фінансових джерел уряд планує тримати це все на плаву
У уряду нема інших грошей ніж гроші платників податків

   
Re: Антиекономіка України.

У уряду нема інших грошей ніж гроші платників податків

а та я читав шо кредити МВФ ідуть в резервний фонд.
і не тратяться зовсім ніколи :)
   
Re: Антиекономіка України.
den

а та я читав шо кредити МВФ ідуть в резервний фонд.
і не тратяться зовсім ніколи :)

Ми їх віддамо
Для погашення попереднього боргу
   
Re: Антиекономіка України.

За рахунок всіх українців
а газ повинен коштувати як будь який товар = ринкова вартість
середня ринкова вартість зараз близко 14 тис грн

я тільки за ринкову вартість та за те щоб можна було вибрати у кого купляти тобто проти монополій

ізя ринку газу немає)))) газ це політика моополій)))
ціна газу і нафти - регулятор вартості надрукованих грошей.  чим більше бомаги - тим більша ціна газу 
   
Re: Антиекономіка України.

ну от власне.

для чого ця система функціонує далі заганяючи країну в додаткові борги ?
Мабуть, просто по інерції.
Або це комусь дуже вигідно.)
Інакше я не розумію... :)
   
Re: Антиекономіка України.

Імпортні українці, як завжди, все звели до того, що ми з вами просто тупі жлоби. НАФТОГАЗ, пише один довбойоб, не є монополістом. Другий пише: завозьте собі газ з Польщі, якщо не подобається газ Нафтогазу. Що тут можна сказати? Тыки на йух послати. До речі, чого ж вони такі економні та мудрі збігли з неньки?
   
Re: Антиекономіка України.

Немає ринку газу. Треба вільний доступ виробників до споживачів. І окремо сплачувати транспортування. Транспорт залишиться монополією об'єктивно.

Але з іншого боку це дасть москалям можливість впливати точково на кожне підприємство чи навіть домогосподарство. Це нівелюється антидемпінговими митами.
Але не в нашому випадку коли кожен при владі наввипередки торгує суверенітетом країни.

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 09:32:50 від igorgrim
   
Re: Антиекономіка України.

Немає ринку газу. Треба вільний доступ виробників до споживачів. І окремо сплачувати транспортування. Транспорт залишиться монополією об'єктивно.

Але з іншого боку це дасть москалям можливість впливати точково на кожне підприємство чи навіть домогосподарство. Це нівелюється антидемпінговими митами.
Але не в нашому випадку коли кожен при владі наввипередки торгує суверенітетом країни.


рынок газа есть но цена на этом рынке 12-14 тыс за метр а населние считает что 8 тыс это орго..потому вы там ничего не купите даже если получите доступ к тому рынку .. но доступа нет потому что население против разделения цены транспортировки газа и самой цены газа - когда вводили абонплату за сеть год назад население .. украинцы так возмутились что Км отменил свое решение.

а без этого разделения вы не сможете покупать газ напрямую...
   
Re: Антиекономіка України.

рынок газа есть но цена на этом рынке 12-14 тыс за метр
Вам вже писали - платіжеспроможного попиту майже немає. Все. На цьому ринкові відносини закінчуються й починаються субсидії.

 Чому немає платіжеспроможного попиту - бо верхи влаштовує поточна ситуація. Робити економіку конкурентною вони не збираються. А певний прошарок низів влаштовує субсидія. Незгодних чекає Польща. Клінч.
 
огда вводили абонплату за сеть год назад население ..
Я тільки за. Й більшість населення також. Але всі проти того, щоб платити за транспортування, якщо його фактично немає. Розумієте, я працюю, наприклад на комп'ютері. Здійснив проект - отримав гроші. Й тут мені потрібно його модернізувати. Мені що - дзвонити клієнтам з вимогою сплачувати мені апгрейд додатково щомісяця? :D
   
Re: Антиекономіка України.
den

Вам вже писали - платіжеспроможного попиту майже немає. Все. На цьому ринкові відносини закінчуються й починаються субсидії.

Є платоспроможних попит
12000 за тишу кубів це гривня за кВт енергії

Яка є альтернатива?

П.с. 60% родин не мають субсидію
   
Re: Антиекономіка України.

Для аналогії - Україна це як двушка в обшарпаному домі в спальному районі. З ніфуйовими боргами по подреблятьским кредитам і комуналці. А власники (здорові трудоспособні) з претензією на європейськість. Жеруть ікру ложками, міняють айфони кожен рік, наймають клінінгову компанію мити посуд по тендеру.

А до кредиторів одягають діряву фувайку і плачуться нам треба ще кредит, ви ж подивіться у нас дохід по ввп як у африканця.

І не те щоб той борг такий великий. Можно його було б погасити, якщо перестати потреблятствувати, урізати бюджет, і персонал що обслуговує це свято. Але злодії захопивші владу по іншому не хочуть, бо пиляти кредити це їх ціль у владі і єдина мотивація. Тому я дуже хочу щоб мвф їм відмовив. А суверени довго продавати не получиться бо очко надірветься погашати короткі дорогі купони.
   
Re: Антиекономіка України.

Й більшість населення також.

юольшинство проитв

почитайте тот же ФУп год назад
   
Re: Антиекономіка України.

Вам вже писали - платіжеспроможного попиту майже немає.

значит ваш газ продадут на экспорт там на него есть спрос а вы будете сидеть пбез газа но вы получите за него свою долю через ренту и сможете на эти деньги из бюжета чего то купить ... например дров  :lol:
   
Re: Антиекономіка України.

значит ваш газ продадут на экспорт там на него есть спрос а вы будете сидеть пбез газа но вы получите за него свою долю через ренту и сможете на эти деньги из бюжета чего то купить ... например дров  :lol:

Іпать як смішно куяша...
   
Re: Антиекономіка України.

Іпать як смішно куяша...

Это наиболее рациональный выход если вам не хватает денег на газ

КПД такого решения в разы выше чем раздавать газ бесплатно.
   
Re: Антиекономіка України.

Это наиболее рациональный выход если вам не хватает денег на газ

КПД такого решения в разы выше чем раздавать газ бесплатно.

кому вам ?
50% населення.
бо вони отримують субсидії. бо не в змозі сплатити за тепло центрального опалення.
   
Re: Антиекономіка України.

кому вам ?
50% населення.
бо вони отримують субсидії. бо не в змозі сплатити за тепло центрального опалення.
При тому в Україні неможливо відключитися від централізованного опалення. А дуже багато хто з радістю б відключилися і перейшли на індивідуалку.
Отже, плати за послугу, якої ти не хочеш отримувати.
   
Re: Антиекономіка України.

При тому в Україні неможливо відключитися від централізованного опалення. А дуже багато хто з радістю б відключилися і перейшли на індивідуалку.
Отже, плати за послугу, якої ти не хочеш отримувати.

навязана послуга
зависока ціна

рекет :)
   
Re: Антиекономіка України.

я бы разделил
многоквартирные дома где отопление навязано монополией
а частные где люди нормально переходят на альтернативные источники
   
Re: Антиекономіка України.

При тому в Україні неможливо відключитися від централізованного опалення. А дуже багато хто з радістю б відключилися і перейшли на індивідуалку.
Отже, плати за послугу, якої ти не хочеш отримувати.

а може ніхто ніколи не піднімав такі питання?
постачали в стойло дешевий газ, всім все похер,
а вот тепер думаю, подібні питання уже будуть піднімати перед кондєдатами в наротні депутати  (tu)
   
Re: Антиекономіка України.

Тоді ми або вимерзнемо, або поїдемо до Польщі

Ти думаєш, в Польщі газ дешевший? Ага, щас.
Дешевий газ в Придністров'ї та в Лугандоні. Поки що.

Щодо вимерзнемо - не сміши мої тапки, газом не так і давно опалюють, якось тисячі років до того жили і не вимерзли. І клімат похолодніше бував.

При тому в Україні неможливо відключитися від централізованного опалення.

Льохко - продати шпаківню (поки на такі ще є дурні купці) і купити нормальну квартиру чи хату, де по-людськи зроблене теплопостачання.

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 19:07:06 від andry
   
Re: Антиекономіка України.

я бы разделил
многоквартирные дома где отопление навязано монополией
а частные где люди нормально переходят на альтернативные источники

так мова про монополію тепла.
це сумно :)
   
Re: Антиекономіка України.

Ти думаєш, в Польщі газ дешевший? Ага, щас.
Дешевий газ в Придністров'ї та в Лугандоні. Поки що.

Щодо вимерзнемо - не сміши мої тапки, газом не так і давно опалюють, якось тисячі років до того жили і не вимерзли. І клімат похолодніше бував.

Льохко - продати шпаківню (поки на такі ще є дурні купці) і купити нормальну квартиру чи хату, де по-людськи зроблене теплопостачання.

ну це можливо для 5% людей.
бо скільки тих новобудов ? цілий пшик.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія