Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чай.. куда делся нормальный чай?

Re: чай.. куда делся нормальный чай?

билять

купил

хейлис как уоговрили.. и ви знаете что?

 :facepalm1:

как в том анекдоте - "попадется или свисток бракованный или акула глухая" .. открыл пачку а упаковка была негерметична ..т.е. чай хранился по сути в открытой упаковке ..   :facepalm1:

бля ... это заговор ..
який хейліс купив?
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

єврєі нє жалєйтє заварки :shuffle:
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

який хейліс купив?


большой пакован такой .. хз черный крупнолистовой .. вроде один он в маркете.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

большой пакован такой .. хз черный крупнолистовой .. вроде один он в маркете.
тре брати колролівський, або ерл грей, інші ніякі. хейліс, як на мене, зараз самий "тєрпімий" з чаїв. раніше я купувала рістон преміум, але то кацапи завозили, зараз не купую.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

купував чай у спеціалізованому магазині "цейлон". Хороші якісні сорти чаю та кави.

А з масових, купував Грінфілд зелений, без ароматизаторів та домішок. Добре тонізував, приємний смак, золотистий колір без помутніння, прозорий. Але останнім часом, десь з весни минулого року Грінфілд став як дешевий чай зі стружкою. Неділі зо дві тому взнав, що з минулого року цей чай стали фасувати під Києвом...
крім того, що полова, якби ти ще взнав, що це кацапський бренд
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

последний год заметил продают не чай а херню какуюто ... кто назовет нормальный бренд который сейчас можно покупать в рядовом супере?

Є Dilmah - дійсно хороший чай: https://www.facebook.com/DilmahUkraine/


Але я не можу знайти турецький чай (також, високогірний грузинський який був колись)
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Dilmah

никогда он мне не нравился не знаю почему .. хотя может сейчас на фоне за счастье сойдет ..)))
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

нилюблю я его

 Процедура заваривания зелёного чая отличается от заварки чёрного...зелёный необходимо некоторое время кипятить...иначе  совсем почти не чай...
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

П'ю Ахмад Ерл Грей вже майже 20 років чи шось таке. Коли хочеться змін, купляємо якийсь Хейліс...
Не бачу проблеми.

Він виробляється в Харкові.
Один із найгірших типів чаїв в Україні. Гірше нашого Ліптона.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

никогда он мне не нравился не знаю почему .. хотя может сейчас на фоне за счастье сойдет ..)))

А ви спробуйте: він не випускає чорний пігмент, як інші чаї, але має гарний смак. Але він дещо дорожчий за інші.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

тре брати колролівський, або ерл грей, інші ніякі. хейліс, як на мене, зараз самий "тєрпімий" з чаїв. раніше я купувала рістон преміум, але то кацапи завозили, зараз не купую.
Поддерживаю, хейлис сейчас из наиболее стабильных марока чая с хорошим вкусом за умеренные деньги. Как альтернативу можно перейти на мате, иван чай, каркаде потом опять обычный чай - при чередовании  они не надоедают и не приедаются.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Dilmah дорогий??? скільки він зараз??
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Кто любит чай потемнее.может добавить в заварник  пищевой соды на кончике ножа или чуть больше...наша вода несколько жестковата...
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Як мені казали індуси, найкращий чай - китайський.
Зелений чай не заварюють окропом, і тим більше не кип'ятять.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

А ви спробуйте: він не випускає чорний пігмент, як інші чаї, але має гарний смак. Але він дещо дорожчий за інші.

Пускает,но скорее всего цвет осветляют  при помощи купажом чего-то кислого...а то и просто лимонной кислотой
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Qualitea Sunset (червона коробка) вже кілька років беру ("Фуршет", "Велика кишеня").
Ще й не завжди буває, тоді починаю його шукати.


Tess Sunrise
ост. часом відкрив для себе



Останнє редагування: 19 лютого 2016 16:31:24 від соннна.тетеря
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?
v10

Кто любит чай потемнее.может добавить в заварник  пищевой соды на кончике ножа или чуть больше...наша вода несколько жестковата...
воду лучше купи нормальную. соду в чай сыпать :facepalm:
тогда уже без разницы какой чай пить.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?
v10

Як мені казали індуси, найкращий чай - китайський.
Зелений чай не заварюють окропом, і тим більше не кип'ятять.
как по мне лучше всего улуны. можно не напрягаться что при перезаварке горчить будет.
зеленые надо проливом заваривать. а не это не всегда есть время.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

как по мне лучше всего улуны. можно не напрягаться что при перезаварке горчить будет.
зеленые надо проливом заваривать. а не это не всегда есть время.

никогда не понимал зеленого чая .. .. а в термосе его можно заварить? ))
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Треба брати Orange Pekoe крупний лист, шукати щоб написано було, иноді пишуть маленькмими літерами, як в хейлісі аристократичному.
Можна Orange Pekoe  А, або Orange Pekoe  Gold. Будь який бренд.
І не дешевше 40грн 100гр. І не брати Earl Grey- тим хто не знає що це таке.
Для любителів індійського чаю є Аssam  і Darjeeling, чаї з мілкішим листям ніж цейлонські.
Не брати в пакетиках, порошок, брикети або дрібний. Хоча FBOP - подрібнений Orange Pekoe з тіпсами, може комусь і сподобатись. І ціна в нього нормальна. Чай на вагу нормальний, але втрачає запах.
А взагалі нормальний чорний чай- це крупний лист і без ароматизаторів. І не дешевняік звичайно.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Треба брати Orange Pekoe
я тільки ахмад бачила, а він там дрібненький, я не люблю мусор заварювати.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?
v10

никогда не понимал зеленого чая .. .. а в термосе его можно заварить? ))
не. 80-85 С и 30с-2мин заварка. иначе горьким будет.
но можно заваривать 3-5 раз подряд. а некоторые и больше :gigi:
в термосе только ферментированные.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Чай Teekanne имеет вкус настоящего чая. Покупаю в Мегамаркете.  Не оставляет краски на чайнике и чашках. https://megamarket.ua/product/4009300002246
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?
v10

Kievlyanin, возьми ти гуань инь. даже если не найдшь нормального поставщика, который его в морозилке возит и хранит. прикольная вещь. улун. полуферментированны й, промежуточный вариант между зеленым и черным.
вкус обалденный. :drinks:
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Він виробляється в Харкові.
Один із найгірших типів чаїв в Україні. Гірше нашого Ліптона.

Вам більше подобаються чаї, фасовані в Суздалі ілі Ростовє?
Так, вже майже 20 років фасується саме в Харкові. Зрештою, я по цей день не знаю, кому належить Ахмад.
Якщо справді там кацапи (як дехто стверджує бездоказово), то, так і бути, перейду на чай Бесіда...  :facepalm:
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

о Orange Pekoe  Gold. Будь який бренд.
І не дешевше 40грн 100гр. І не брати Earl Grey- тим хто не знає що це таке.
Для любителів індійського чаю є Аssam  і Darjeeling, чаї з мілкішим листям ніж цейлонські.
Не брати в пакетиках, порошок, брикети або дрібний. Х


блин ну я не настолько эстет чтобы за чаем так убиваться .. мне надо что то +/- стандартное но не говно.. чтобы супере можно было купить не мороча себе голову.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?
v10

блин ну я не настолько эстет чтобы за чаем так убиваться .. мне надо что то +/- стандартное но не говно.. чтобы супере можно было купить не мороча себе голову.
на полках нет. более-менее - только развесное. во многих суперах есть отдельчики типа чпшники арендуют.
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

Пробую цибулевий чай з лушпиння, смак специфічний - як в цибулі. Заварювати краще в термосі.
https://nakolesax.com.ua/cibulevij-chaj-chim-korisnij/
   
Re: чай.. куда делся нормальный чай?

никогда не понимал зеленого чая .. .. а в термосе его можно заварить? ))

Можна. Тільки через 2 хвилини вилити...
Вже готов..  :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія