Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Мощьно… только вы делаете банальную логическую ошибку, приписав кацапские проебы собственным талантам.

Херсон потеряли, потом отбили и на этом все и остановилось.
А тобі мало?)
А що тобі ще відбити? Може рязань звідки твої предки? А не ти охуів?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

А гдє?) явно не в Африці)
Ти коли останній раз тут був?)
І да - таких дебілів як ти тут не треба
Повір в Україні все буде добре)
Але ти втішайся що в нас все погано і ти правильно зробив що поїхав і прохєрачив 30 років щоб купити халупу в 80 км від міста) коли сусід буде викликати соцслужбу з приводу твого розмовлянея з єнотами - згадаєш мої слова)

Опять новости из будущего. :) А по факту вы благополучно просрали «вторую Францию», как писалось в руховских агитках в далеком 91-м году… живите с этим. (с) Пока.

Здесь утешаться нечему. Вы завели в жопу центр Европы и прекрасную страну, которая когда-то имела место быть. И виноваты в этом, разумеется, эмигранты, Трамп, Байден, закулиса, Ротшильды, масоны, рептилоиды и все, кто угодно, только не вы сами.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А це точно втрата?)
Ти хоч був в цих містах?) ще севастополь згадай)

Конечно, Форос, Ласпи, Меганом, Сокол, Соколенок. :) Прекрасные места, не твой хлев в твоем Задрыпайлове. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Да-да-да, тебе за 70, ибо чувствуется школа старой советской контрпропаганды. :)

Ні, це просто укроюрист, ака укролузер (бо в жодній цивілізованій країні ні його скілсет, ні досвід визнаний не буде).  Ще й вигнаний з роботи - див. вище.

А ось ми з Булькою можемо поїхати в будь-яку англомовну країну і знайти там роботу за професією. Тому що наш і досвід роботи, і скілсет - конкурентноздатний.

Тому чорнороту істоту і ковбасить  :facepalm1:.

А на цьому ресурсі він виконує специфічну роль - і не тільки він.

Забовтати, замазати, затерти гострі питання та проблеми - особливо до укровлади. Загавкати, знищити, дискредитувати всіх тих, хто ці питання задають і говорять про ці проблеми.

Це - не випадково. Це - стратегія.

З цих же причин тут купка реально тупих істот, які  2023-07 писали "Україна вже перемогла" творять тут  "контент" нон-стоп.

Частково саме тому я коментую їх на своєму ресурсі.

З одного боку, тупо стібаюсь над ідіотизмом та недолугістю.

А з іншого, пояснюю і роз"яснюю їх шкідливі та токсичні наративи - саме тому, що українське суспільство не може дозволити собі бути заколисаним, не може не бути on top of things, не може вірити у "армію Венка".

Якщо хоче вижити.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Та то місцевий спитий вигнаний з роботи лузер. У практикуючого юриста просто нема часу на сидіння онлайн.

Я ось тут порахувала заради приколу, за менш ніж 24 години воно нагенерувало 120 дописів :facepalm:.

До того ж бвшний, з надлишковою вагою і величезними комплексами, які компенсує чорним ротом і грубими образами інших. Нажерся і вивалив:

Показати зображення...
Чувак 1976 року народженння  ;o Жжерсть!

Уявляєте, приходить 120-кілограмовий 43-річний пузотьор напівлисий на дискотеку в пошуках pussy - де 17-18- річні тусуються ... Можу уявити, як ті дівчата насміхалися і хіхікали у нього за спиною ... Sad! (C)

Показати зображення...
За моїми спостереженнями, ті, що пишуть про нібито мої "пігулки", самі на них і сидять.

Тут, безперечно, клінічний випадок :facepalm1:.
По перше мені 47)
По друге - ти мене таки хочеш)
По третє - ти взагалі бесплідне тупе створіння, про яких 18 річних ти торочиш, каліка?)
Тільки не скоюй самогубство в цей же день, нахєр мені потім візові проблеми із-за постів в інтернеті)
   
Re: Все менше охочих повертатись

А тобі мало?)
А що тобі ще відбити? Може рязань звідки твої предки? А не ти охуів?)

Мои предки из Черниговской области, Бобринца и Пелопоннеса. Которые писали философские трактаты, занимались математикой, астрономией и развивали демократию, когда твои скакали по веткам в поисках шишек. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Опять новости из будущего. :) А по факту вы благополучно просрали «вторую Францию», как писалось в руховских агитках в далеком 91-м году… живите с этим. (с) Пока.

Здесь утешаться нечему. Вы завели в жопу центр Европы и прекрасную страну, которая когда-то имела место быть. И виноваты в этом, разумеется, эмигранты, Трамп, Байден, закулиса, Ротшильды, масоны, рептилоиды и все, кто угодно, только не вы сами.
Поки ти неспішно продвигався по карьєрних щаблях щоб купити халупу десь в сраці Пенсильванії, люди працювали, прикинь?)
Тому сиди тихо, іби чорножопу дружину, і не лізь туди де тобі дадуть ляпаса, ідіот)
   
Re: Все менше охочих повертатись

По перше мені 47)
По друге - ти мене таки хочеш)
По третє - ти взагалі бесплідне тупе створіння, про яких 18 річних ти торочиш, каліка?)
Тільки не скоюй самогубство в цей же день, нахєр мені потім візові проблеми із-за постів в інтернеті)

Тебе 74. Те же штампы, что и в Международной панораме. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поки ти неспішно продвигався по карьєрних щаблях щоб купити халупу десь в сраці Пенсильванії, люди працювали, прикинь?)
Тому сиди тихо, іби чорножопу дружину, і не лізь туди де тобі дадуть ляпаса, ідіот)

Та мы видим успехи в общем и твои в частности. :) Когда «кофе в Крыму»? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні, це просто укроюрист, ака укролузер (бо в жодній цивілізованій країні ні його скілсет, ні досвід визнаний не буде).  Ще й вигнаний з роботи - див. вище.

А ось ми з Булькою можемо поїхати в будь-яку англомовну країну і знайти там роботу за професією. Тому що наш і досвід роботи, і скілсет - конкурентноздатний.

Тому чорнороту істоту і ковбасить  :facepalm1:.

А на цьому ресурсі він виконує специфічну роль - і не тільки він.

Забовтати, замазати, затерти гострі питання та проблеми - особливо до укровлади. Загавкати, знищити, дискредитувати всіх тих, хто ці питання задають і говорять про ці проблеми.

Це - не випадково. Це - стратегія.

З цих же причин тут купка реально тупих істот, які  2023-07 писали "Україна вже перемогла" творять тут  "контент" нон-стоп.

Частково саме тому я коментую їх на своєму ресурсі.

З одного боку, тупо стібаюсь над ідіотизмом та недолугістю.

А з іншого, пояснюю і роз"яснюю їх шкідливі та токсичні наративи - саме тому, що українське суспільство не може дозволити собі бути заколисаним, не може не бути on top of things, не може вірити у "армію Венка".

Якщо хоче вижити.

В Украине юристов нет, ибо нет юриспруденции. Есть людишки, которые знают, кому занести. Вся юриспруденция. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Конечно, Форос, Ласпи, Меганом, Сокол, Соколенок. :) Прекрасные места, не твой хлев в твоем Задрыпайлове. :)
Я був в цих місцях) і не один раз) і навіть там де тебе б не пустили зважаючи на твою пролетарську родословну) живучи в США ти скучаєш по форуму? Ти - дебіл?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Я був в цих місцях) і не один раз) і навіть там де тебе б не пустили зважаючи на твою пролетарську родословну) живучи в США ти скучаєш по форуму? Ти - дебіл?)
По форосу)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я був в цих місцях) і не один раз) і навіть там де тебе б не пустили зважаючи на твою пролетарську родословну) живучи в США ти скучаєш по форуму? Ти - дебіл?)

Где на Форосе воду брать? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ні, це просто укроюрист, ака укролузер (бо в жодній цивілізованій країні ні його скілсет, ні досвід визнаний не буде).  Ще й вигнаний з роботи - див. вище.

А ось ми з Булькою можемо поїхати в будь-яку англомовну країну і знайти там роботу за професією. Тому що наш і досвід роботи, і скілсет - конкурентноздатний.

Тому чорнороту істоту і ковбасить  :facepalm1:.

А на цьому ресурсі він виконує специфічну роль - і не тільки він.

Забовтати, замазати, затерти гострі питання та проблеми - особливо до укровлади. Загавкати, знищити, дискредитувати всіх тих, хто ці питання задають і говорять про ці проблеми.

Це - не випадково. Це - стратегія.

З цих же причин тут купка реально тупих істот, які  2023-07 писали "Україна вже перемогла" творять тут  "контент" нон-стоп.

Частково саме тому я коментую їх на своєму ресурсі.

З одного боку, тупо стібаюсь над ідіотизмом та недолугістю.

А з іншого, пояснюю і роз"яснюю їх шкідливі та токсичні наративи - саме тому, що українське суспільство не може дозволити собі бути заколисаним, не може не бути on top of things, не може вірити у "армію Венка".

Якщо хоче вижити.
Тупидло ти наше)  я на відміну від тебе не вимушений був  смоктати хуї і пити таблетки в юному віці) і да - навіть в воюючий країні я заробляю більше ніж ти разом з дровосєком)
   
Re: Все менше охочих повертатись

По форосу)

Знатно у тя пердак пылает в три часа ночи, сам с собою говорить начал. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тупидло ти наше)  я на відміну від тебе не вимушений був  смоктати хуї і пити таблетки в юному віці) і да - навіть в воюючий країні я заробляю більше ніж ти разом з дровосєком)

Сидя в прабабушкиной мазанке в Велыкий Дымерци.. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Мои предки из Черниговской области, Бобринца и Пелопоннеса. Которые писали философские трактаты, занимались математикой, астрономией и развивали демократию, когда твои скакали по веткам в поисках шишек. :)
Ага - матєматіка і астрономія в чернігівській області)
Там навколо одні телескопи і логарифмічні лінійки)
Те що твої здохлі предки були вчителями в захолустній школі в Чернігові не робить їх ні математиками ні астрономами) ти хоч на їх могилку зʼїздив? - а , зрозумів - опасно - можуть забрати в армвю)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ага - матєматіка і астрономія в чернігівській області)
Там навколо одні телескопи і логарифмічні лінійки)
Те що твої здохлі предки були вчителями в захолустній школі в Чернігові не робить їх ні математиками ні астрономами) ти хоч на їх могилку зʼїздив? - а , зрозумів - опасно - можуть забрати в армвю)

Не, дружочек, выехали оттуда в далеком 1775-м году. :) Когда твои предки, опять же, «верно служили всем русским царям». :)

Ты сам когда на фронт, дедуля? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Тебе 74. Те же штампы, что и в Международной панораме. :)
Ніт
Я багато про себе писав)
А ось твоє єбало я бачив)
Я б звісно повісився з такою зовнішністю але у штатах хороша програма психологічної допомоги)
Ти теж пий пігулки - подивись на інанну - ти нічим не кращий)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Та мы видим успехи в общем и твои в частности. :) Когда «кофе в Крыму»? :)
А до чого тут Крим? І кава?
На Сардинії краще ніж в Криму - але для совка це збагнути важко)
Не переживай, буде і Крим і кава) але ти до того часу здохнеш, а твої діти про той Крим не згадають а будуть слухати реп)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ніт
Я багато про себе писав)
А ось твоє єбало я бачив)
Я б звісно повісився з такою зовнішністю але у штатах хороша програма психологічної допомоги)
Ти теж пий пігулки - подивись на інанну - ти нічим не кращий)

Та мы фкурсе, шо ты Ален Делон, Джеймс Бонд и Трамп в одном флаконе. Правда, в Велыкий Димерци в бабушкиной халупе… старик Козлодоев 74 лет… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ок, останній пост із просто бомбезною цифрою!  (tu)

Щось десь там мукнуло (of course, I wouldn't acknowledge stinky cattle, would I?) про мову. Ні, це не приватне спілкування, а відкрита дискусія на публічно доступному в будь-якій точці земної кулі майданчику. Тому мова тут повинна бути сучасною і відображати нові реалії лінгвістичного сьогодення (у тому числі неологізми, запозичення та coined words).

По питаннях Кадри - до Кадри. Може, вона зробила переказ, але не дала скрін. На даний момент в мене нема підстав підозрювати її в нечесності. Всі позитивні речі, які я раніше казала про Кадру, залишаються в силі, поки в мене не з"являться підстави вважати по-іншому.

Якщо будуть подальші коментарі в мій бік, на які мені захочеться відповісти, я зроблю це на своєму ресурсі.

Українцям - wake the hell up і робіть щось для власного порятунку!

Станьте нарешті  не об"єктом, а суб"єктом!

Починайте тягнути себе за bootstraps!

Ви насправді дуже багата країна і навіть ще й не починали жити за законами воєнного часу і використовувати величезні ресурси, які є в наявності у ВАС!

Звісно, ми  будемо продовжувати вам допомагати, як тільки можемо, але саме зараз, як ніколи, серед жахливих випробувань, крові і болю у вас є шанс стати справді незалежними і творити своє майбутнє власними руками [ua] .

Через ВАШІ рішення.

Через ВАШІ дії.

Через ВАШИХ лідерів.

Через ВАШУ відповідальність.

Ну а я залишаю вас у досвічених руках Бульки і ко. Enjpy!  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

А до чого тут Крим? І кава?
На Сардинії краще ніж в Криму - але для совка це збагнути важко)
Не переживай, буде і Крим і кава) але ти до того часу здохнеш, а твої діти про той Крим не згадають а будуть слухати реп)

Вот когда будут, тогда и приходи. :) А пока - на фронт добровольцем, Нэньку защищать, а не по форумам пердеть… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

В Украине юристов нет, ибо нет юриспруденции. Есть людишки, которые знают, кому занести. Вся юриспруденция. :)
Ну да, Василь Кисіль, Задорожний, Буткевич)
Ну ти тупе село про таких не чув)
Зато мабуть у вас афігенні юристи які цькують людину яка 30 років тому за цицьку когось вхопила)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Где на Форосе воду брать? :)
Мені приносили) я був в санаторії в 1992)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Знатно у тя пердак пылает в три часа ночи, сам с собою говорить начал. :)
Ну ти ж розумієш про що я)
Ти сам дітей здав до жидівської школи чи у тебе їх відібрали як у неповносправного?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Сидя в прабабушкиной мазанке в Велыкий Дымерци.. :)
Ніт,
Побудував правда давно, десь у 2008)
І так - ні ти ні твої діти такого не матимуть)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну да, Василь Кисіль, Задорожний, Буткевич)
Ну ти тупе село про таких не чув)
Зато мабуть у вас афігенні юристи які цькують людину яка 30 років тому за цицьку когось вхопила)

Да пох все эти решалы… :) Козлодоев, тяпни корвалола, а то начало 4-го утра, а тебя кондратий хватит с такой прытью. А тебе еще Крым освобождать, Суворов ты наш Рымникский… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мені приносили) я був в санаторії в 1992)

Козлодоев, ты шо, с детства инвалид, в 16 лет в санаторий? :) Вот эта паварот! :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну ти ж розумієш про що я)
Ти сам дітей здав до жидівської школи чи у тебе їх відібрали як у неповносправного?)

Нет, Козлодоев, твой бред сейчас очень трудно понять. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ніт,
Побудував правда давно, десь у 2008)
І так - ні ти ні твої діти такого не матимуть)

Ото не пи3ди, Козлодоев, ты инвалид с детства и живешь в бабушкиной халупе. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Не, дружочек, выехали оттуда в далеком 1775-м году. :) Когда твои предки, опять же, «верно служили всем русским царям». :)

Ты сам когда на фронт, дедуля? :)
Ніхто нікуди в тебе не виїжджав - максимум якийсь проізжий кацап трахнув твою прапарабабулю) дякуй ти йому досі за це дякуєш)
Мої предки були і в лагєрях при сталіні і в концтаборах при гітлері - ти про яких спитати хочеш?)
Але мої предки не були настільки тупими щоб їхати світ за очі і ібати якихось унтерменш щоб приплід потім прилаштувати до синагоги)
Тож смокчи хуй і топи мазутом далі, дебіл)
І подумай - що буде коли не стане грошей на мазут?)
Купи ковдру)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ніхто нікуди в тебе не виїжджав - максимум якийсь проізжий кацап трахнув твою прапарабабулю) дякуй ти йому досі за це дякуєш)
Мої предки були і в лагєрях при сталіні і в концтаборах при гітлері - ти про яких спитати хочеш?)
Але мої предки не були настільки тупими щоб їхати світ за очі і ібати якихось унтерменш щоб приплід потім прилаштувати до синагоги)
Тож смокчи хуй і топи мазутом далі, дебіл)
І подумай - що буде коли не стане грошей на мазут?)
Купи ковдру)

Инвалид с детства Козлодоев, ты бредишь. :) Прими корвалолу и иди спать. :) на дворі глупа ніч… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Та мы фкурсе, шо ты Ален Делон, Джеймс Бонд и Трамп в одном флаконе. Правда, в Велыкий Димерци в бабушкиной халупе… старик Козлодоев 74 лет… :)
74? В нас так довго не живуть)
Твої батьки явно ж не 74 копита відкинули?)
Яка халупа, дебіл?)
В мене квартира в Києві - і дача)
І ще кілька квартир)
Поки твої батьки правили тобі- дебілу жидівську метрику, мої працювали)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Та мы фкурсе, шо ты Ален Делон, Джеймс Бонд и Трамп в одном флаконе. Правда, в Велыкий Димерци в бабушкиной халупе… старик Козлодоев 74 лет… :)
74? В нас так довго не живуть)
Твої батьки явно ж не 74 копита відкинули?)
Яка халупа, дебіл?)
В мене квартира в Києві - і дача)
І ще кілька квартир)
Поки твої батьки правили тобі- дебілу жидівську метрику, мої працювали)
   
Re: Все менше охочих повертатись

74? В нас так довго не живуть)
Твої батьки явно ж не 74 копита відкинули?)
Яка халупа, дебіл?)
В мене квартира в Києві - і дача)
І ще кілька квартир)
Поки твої батьки правили тобі- дебілу жидівську метрику, мої працювали)

Козлодоев, ты живешь в бабушкиной халупе. :) Уймись, дедуля, а то не доживешь до 75-ти. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Козлодоев, у тя рученки трясутся, что одно и то же постишь несколько раз, инвалид ты с детства санаторный? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Вот когда будут, тогда и приходи. :) А пока - на фронт добровольцем, Нэньку защищать, а не по форумам пердеть… :)
Мені таке може сказати тільки людина яка була на фронті, наприклад гео, а не хуєсос, розумово відсталий який виїхав по жидівській програмі тпа оженився на чорножопій обізяні щоб погасити кредит за халупу в лісі що опалюється мазутом)
Без обід - але для мене що ти , що твої дохлі батьки - то непотріб) я розумію що ти їх провідати не можеш - бо боїшся загриміти в армію - але не будь жлобом - заплати комусь щоб хоч бурʼян на могилах по висмикувати)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Газмяс взагалі працювати встигає?  :-)o
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Да пох все эти решалы… :) Козлодоев, тяпни корвалола, а то начало 4-го утра, а тебя кондратий хватит с такой прытью. А тебе еще Крым освобождать, Суворов ты наш Рымникский… :)
Тих кого я назвав вже нема в живих, і вони були не рушали на відміну від Резнікова чи медведчука)
Ти просто дуже тупий, тому не лізь в сферу юриспруденції) крути дроти та шурупи - це ж твій максимум, правда) і не заздрь більш успішним - то не твоє)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія