Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Про що і мова. Якби той чувак не був забуханий і друзі теж, то взагалі б нічого не було. НМД, звичайно.

То що, кваліфікацію злочину вже понизив? Вже друзі не вбивали? А лише не надали необхідну допомогу?

Так от, друзі до смерті свого приятеля прямо не маєть ніякого відношення. Вбив боксер.

Друзям можна було б закинути ненадання необхідної допомоги лише у випадку, якби після удару боксера друзі сіли в автівку і поїхали далі. Залишивши свого приятеля на землі безпомічного. І то, скоріше це моральне звинувачення, ніж кримінальне.

А так вони щось там робили. Як уміли. І не факт, що навіть уміючі люди змогли б в тому конкретному випадку дось допомогти.

Так що зупиняй цю свою мантру «вбили друзі». Тому що цого однозначно вбив боксер. З масою свідків і навіть під відеофіксацію.
   
У суді боксьор скаже що йому перегородили дорогу три бухих хлопця, які погрожували йому сброєю. Він змушений був у цілях самооборони нанести удар по найбільш агресивному, у якого за поясом стирчала сброя. Ось і все

Що цікаво швидше всього так і було. Відео з камер треба.
До речі, груповий напад в нас знімає межу самооборони. Нещодавно прийняли.
   
це вже не так важливо. сидітиме. ібо нєх руками махати.

...ти мабуть живеш правіламі фупа і від слова флешмоб начінаш страдать на діарєю і махать руками із швидкістю 20 махів
   
То що, кваліфікацію злочину вже понизив? Вже друзі не вбивали? А лише не надали необхідну допомогу?

Так от, друзі до смерті свого приятеля прямо не маєть ніякого відношення. Вбив боксер.

Друзям можна було б закинути ненадання необхідної допомоги лише у випадку, якби після удару боксера друзі сіли в автівку і поїхали далі. Залишивши свого приятеля на землі безпомічного. І то, скоріше це моральне звинувачення, ніж кримінальне.

А так вони щось там робили. Як уміли. І не факт, що навіть уміючі люди змогли б в тому конкретному випадку дось допомогти.

Так що зупиняй цю свою мантру «вбили друзі». Тому що цого однозначно вбив боксер. З масою свідків і навіть під відеофіксацію.

Давайте почекаємо відео. Якщо був груповий напад на боксера, то це крапка. Не для боксера.
   
Це форум, мальчік. Ти не знав ?
:laugh: ми тебе вирахуєм по айпі. І буде тобі тоді форум а потім кворум... :laugh: біля твого ложа...хє хє
   
:laugh: ми тебе вирахуєм по айпі. І буде тобі тоді форум а потім кворум... :laugh: біля твого ложа...хє хє

 :super:

Та йди спати вже.
   
У суді боксьор скаже що йому перегородили дорогу три бухих хлопця, які погрожували йому сброєю. Він змушений був у цілях самооборони нанести удар по найбільш агресивному, у якого за поясом стирчала сброя. Ось і все

І звинувачення відразу відкине це пояснення. Тому що вдаривши озброєну людину кулаком це значить дати їй повне право застосувати зброю. Іншими словами самогубство.
   
отсутсвтвие знаний первой помощи
у меня недавно ребенок чуть не задохнулся, мама тупо не знала что делать., подавилась., посинела., жена тупо трясла ее и верещала.. Слава Богу я был рядом.
откачал малую.

надо какие то уроки в школах реанимации проводить обязательные


У меня было такое  ребенок подавился сосательной конфетой ,жена не знала что делать сидел на диване и упал вперед  ,  я испугу моментально  секунда- две   на раздумье взял  одной рукой ребенка за одну ногу и поднял вверх другой рукой пальцем залез    в рот чтобы дышал   ,это было чудо что ребенок    выплюнул конфету . С правилами реанимации знаком но не думал что это может произойти внезапно  и со мной ..Спрашивает за что папа ты меня   тряс за ногу ...
   
...ти мабуть живеш правіламі фупа і від слова флешмоб начінаш страдать на діарєю і махать руками із швидкістю 20 махів

шо ти несеш?  ;o
   
ну тоді не знаю що і казати...
Сам в молоді роки займався боксом довго. КМС. Отримував багато і багато видавав. Ну і бійки були, типу район на район, і добрячі бійки, до реального виключення супротивника...але смертей не було.

це випадок
справа у випадку((( нажаль
   
...алкаголь буде патужним фактором
   
І звинувачення відразу відкине це пояснення. Тому що вдаривши озброєну людину кулаком це значить дати їй повне право застосувати зброю. Іншими словами самогубство.

Ні. Нещодавно закон про рівень самоооборону змінили. Зараз межу самооброни знімає

1. Груповий напад.
2. Збройний напад.
3. Проникнення в приватне приміщення.

Хай мене юристи випправлять якщо помиляюсь.
   
1. Ти був тверезий.
2. Мав знання.
3. Не мав комплексу напів-бога.
Тоже самое было со мной был дома не на работе , не спал ,был при памяти  , детям нельзя давать леденцы  .
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Давайте почекаємо відео. Якщо був груповий напад на боксера, то це крапка. Не для боксера.
Ты и видео не посмотрел, балабол-писатель, не читающий что другие пишут...
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

я считаю что это нормально извинится перед людьми которые не причем но которых обвинили по этническому признаку
вы первые страницы перечитайте
если вы считаете что вот так вот просто можно обвинить, кого то евреев, кавказцев, чукч и тд. то мне вас жаль и вам не в Европу надо а парашу двигаться там ваши братья

Iзя, наведiть тут вашi сповненi стурбованoстi та праведного гнiву пости коли "особи кавказької нацiональностi" побили Мустафу Наєма в Києвi , або коли азєри погрожували вбити хлопцiв з "ЗупиниЛося" бiля унiвермагу Україна, iабо коли "особи кавказької нацiональностi" побили чоловiка, що заступився за жiнку в Києвi на ринку, та вашу оперативну реакцiю на iншi подiбнi подiї. Якщо вас там не було, а ви є банальний грантоїд, шо паразитує на подiбних тємочках i вам треба своєю суперактивнiстю звiтувати перед грантодавцями за отриманi кошти, то, будь ласка, пройдiть по "старiй трасi", ну як вам приємнiше буде, то по трасi продовбанiй ЛГТБ комуною.
Успiхiв вам у ваших цiкавих подорожах.
   
це випадок
справа у випадку((( нажаль

У всілякого випадку є додаткові обставини. Лисогорець опосередковано доводить, що в тверезій бійці навіть боксерів таких
важких наслідків  немає.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

У суді боксьор скаже що йому перегородили дорогу три бухих хлопця, які погрожували йому сброєю. Він змушений був у цілях самооборони нанести удар по найбільш агресивному, у якого за поясом стирчала сброя. Ось і все
Вірно! Менту зі зброєю відразу в табло! тим більше шо вони ходять групами! Менту цікаво було мабуть шо абрек в темний час робить- бомбу яку закладує. Може й документи попросив показати-а це вже груповий напад ментів.Так шо тут без варіантів!
   
Ну люда і дегенерат, тому і не дивно, бо юльок
   
Ты и видео не посмотрел, балабол-писатель, не читающий что другие пишут...

Хлопчик,  ти мені більше не цікавий як співбесідник. Вибач. Нічого особистого. Не хочу втрачати час.
Тут є цікавіші опоненти. Бай.
   
Ну люда і дегенерат, тому і не дивно, бо юльок

 (P)

Боже який шикарний ряд..Це всі аргументи ?
   
А ізя іде нахер зі своїми вибаченнями
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Хлопчик,  ти мені більше не цікавий як співбесідник. Вибач. Нічого особистого. Не хочу втрачати час.
Тут є цікавіші опоненти. Бай.
Ты дебил, тут давно было видео как боксер первый ударил человека с рукой в кармане.
   
(P)

Боже який шикарний ряд..Це всі аргументи ?
Аргументи - це твоя дурна писанина в цій гілці
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ні. Нещодавно закон про рівень самоооборону змінили. Зараз межу самооброни знімає

1. Груповий напад.
2. Збройний напад.
3. Проникнення в приватне приміщення.

Хай мене юристи випправлять якщо помиляюсь.
А-га! Собачок привязав! Щоб не розбіглися! Груповий напад все-таки. Боксер відчував що три амбали будуть його бити! Про собачок подумав.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Кароффка, повторю вопрос, а пять условно вообще бывают?

НІ. не бувають.

Призначається іспитовий строк від 1 до 3-х років ЗА УМОВИ, що призначений строк покарання НЕ перевищує 5 років.
   
Ні. Нещодавно закон про рівень самоооборону змінили. Зараз межу самооброни знімає

1. Груповий напад.
2. Збройний напад.
3. Проникнення в приватне приміщення.

Хай мене юристи випправлять якщо помиляюсь.

Групивий напад потрібно ще довести. На відео не видно ніяких зарозливих дій тих трьох.

Хоч я чудово розумію, до ті троє не вибачатись вийшли. І розмова була далеко не чемно-джентльменська.

Навіть якщо це так, тобто молодики ХОТІЛИ побити боксера, то боксер явно упередив події. Боксеру потрібно було дочекатись хоча тб якогось поштовху з їх боку. Що як правило буває при ПЛАВНОМУ розвиткові спонтанного конфліктв. Тоді це вже точно можна кваліфікувати як напад. Якщо ж молодики просто погрожували, то це ніхто не чув. А молодики відмовляться.

Вопчєм, боксер попав. Боюсь що йому R.I.P.  :(
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

З відео, собака привязана, був час, ніяких проявів агресії чи страху до нападаючого від інших учасників. Мабуть зламав черепуху, чувак став очухуватися, подивився і пішов. А потім пішло погіршення, знову кома рвота і смерть.
   
Зверніть увагу на відео яка поведінка собаки
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ну что. Закон Савченко никто не отменял. Полгода в СИЗО и на волю с отсрочкой. За непредумышленное было бы не плохой расплатой. Только среди ментов те полгода в СИЗО ещё пережить надо.

АТМЄНІЛІ і його застосування ПІСЛЯ його скасування заборонено. Я ж притягувала рішення Верховного Суду по цьому питанню. Так шо не прокатіт.
   
І звинувачення відразу відкине це пояснення. Тому що вдаривши озброєну людину кулаком це значить дати їй повне право застосувати зброю. Іншими словами самогубство.
Ну то хай би застосував, щось я не побачив самогубстава собачника :facepalm:     Насправді адвокат собачника буде казати, що потерпілий почав витаскувати зброю і боксьор синхронно почав себе захищати шляхом нанесення удару. Причому адвокат буде наполягати що на початку блокування собачника, троє хлопців попередили його про те, що вони мають зброю. А він попередив їх про те, що буде наносити удари у разі, якщо ті намагатимуться ту сброю достати і застосувати. І ще один важливий момент , потерпілий - капітан Управління державної охорони. І з їмовірностью 100% відсотків носив з собою табельну сброю постійно. Я думаю що він через це такий сміливий і був,  і поліз на розборки з машини. Так що адвокату собачника суддя повірить
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Давайте почекаємо відео. Якщо був груповий напад на боксера, то це крапка. Не для боксера.
Для тормоза ещё раз ссылка на видео
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2487140698179268&id=180696825659745&_rdr
   
це випадок
справа у випадку((( нажаль

випадок випадком, але й закономірність в ньому проглядається.
   
ви відео бачили? собачника ніхто не чіпав, він перший вдарив
намагаюся на п"яних не реагувати, бо можна дати по іплу і перекреслити все своє життя
   
Люда на пару з хером тут нафантазували три мішки брєдятіни і своїх здогадок, а тепер пише давайте подождьом відєо. Хоча фатер вже притих
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Люда на пару з хером тут нафантазували три мішки брєдятіни і своїх здогадок, а тепер пише давайте подождьом відєо. Хоча фатер вже притих
Эта ТП люда за 5 часов так и не посмотрела видео.
   
ви відео бачили? собачника ніхто не чіпав, він перший вдарив
намагаюся на п"яних не реагувати, бо можна дати по іплу і перекреслити все своє життя
Собака була не прив'язана, бігала собі вільно і спокійно, знач агресивних дій по відношенню до її господаря не було
   
ви відео бачили? собачника ніхто не чіпав, він перший вдарив
намагаюся на п"яних не реагувати, бо можна дати по іплу і перекреслити все своє життя

Чому  він першим вдарив ?  Що його спровокувало ?
Якщо на тебе з машини вискакує троє бухих бугаїв . Твої дії ?
   
Ну то хай би застосував, щось я не побачив самогубстава собачника :facepalm:     Насправді адвокат собачника буде казати, що потерпілий почав витаскувати зброю і боксьор синхронно почав себе захищати шляхом нанесення удару. Причому адвокат буде наполягати що на початку блокування собачника, троє хлопців попередили його про те, що вони мають зброю. А він попередив їх про те, що буде наносити удари у разі, якщо ті намагатимуться ту сброю достати і застосувати. І ще один важливий момент , потерпілий - капітан Управління державної охорони. І з їмовірностью 100% відсотків носив з собою табельну сброю постійно. Я думаю що він через це такий сміливий і був,  і поліз на розборки з машини. Так що адвокату собачника суддя повірить

Вірно, ти не побачив «самогубства» собачника, тому що ніякої зброї в молодиків не було. І ніякі адвокати нічого не доведуть. Навіть капітани охорони не ходять на новорічні пиятки із табельною зброєю.

Мотивів атакувати в молодиків також не було. Якби вони дійсно хотіли побити перехожого, то після удару боксера вони точно накинулись би на нього. А так всі троє можна сказати мирно нахилились над впавшим і всі троє якось там почали йому допомагати. В справжніх бійках так не робиться. Спочатку розбираються з кривдником, а вже потім оцінюють пошкодження.

Хоч, і я це кілька разів написав вище, я не виключаю що були пгрози з боку компанії.

   
Чому  він першим вдарив ?  Що його спровокувало ?

яка різниця? з точки зору КК це не має ніякого значення.
на відео чітко зафіксовано, що фізичного насильства до нього ніхто не застосовував ні до ні після удару.
   
ви відео бачили? собачника ніхто не чіпав, він перший вдарив


тепер йому пі3да
власне, і поділом
на зоні тепер бикувати буде
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія