Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Kнура заподозрили в зраде. Про лексеича. (Чергове провадження)

де "схеми" особисто зеленського ?
Нема такої особи - зеленський.
Є закомплексований інфант із шкідливими звичками.
А от на його оточення можна вже 100500 схем намалювати.
   
По-друге, там ще дофігіща
А чого  цього дофігіща нема в у пресі,  шановний ,зелю бояться  :laugh:
   
Порошенко про підозру: "Повернусь в Україну в першій половині січня, поговоримо"

 "Мені передають вітання з Офісу президента про те, що вони з розумінням поставляться до того, якби я залишився в Європі. Я не надам їм такого подарунку і повернусь в Україну в першій половині січня. Але за своїм графіком, а не за графіком потужного сценариста відосиків пана Зеленського.

Ми поговоримо, як тільки я повернуся, про державну зраду і про сприяння тероризму".
   
Порошенко про підозру: "Повернусь в Україну в першій половині січня, поговоримо"

 "Мені передають вітання з Офісу президента про те, що вони з розумінням поставляться до того, якби я залишився в Європі. Я не надам їм такого подарунку і повернусь в Україну в першій половині січня. Але за своїм графіком, а не за графіком потужного сценариста відосиків пана Зеленського.

Ми поговоримо, як тільки я повернуся, про державну зраду і про сприяння тероризму".
Годно.
От якщо не повернеться в заявлений термін, благословляю прихильники певної політсили на завивання про зраду і втечу, слова не скажу. B-)
   
Петро перешёл в контр-атаку

   
цікаво сформульовано звинувачення:

Цитувати
Своїми умисними діями Порошенко П.О., Медведчук В.В., Кузяра С.В., Демчишин В.В. інші невстановлені службові особи [... ]здійснили сприяння діяльності терористичних організацій «Л/ДНР» шляхом організації та придбання вугілля у підконтрольних їм підприємств за державні кошти України, поставивши енергетичну сферу України у залежність від Російської Федерації та терористичних організацій «Л/ДНР»,  чим підірвали економічну безпеку держави в 2014-2015 роках, позбавивши її можливостей для диверсифікації джерел постачання енергетичних ресурсів, а також надали Російській Федерації більш широкі можливості для подальшого втручання у внутрішні справи України і ведення підривної діяльності проти неї.

так само можна звинуватити нинішніх посадовців, які з 2019 року відновили купівлю вугілля в Росіїї, та електрики - в Білорусі та Росії, "поставивши енергетичну сферу України у залежність від Російської Федерації", "чим підірвали економічну безпеку держави в 2019-2021 роках, позбавивши її можливостей для диверсифікації джерел постачання енергетичних ресурсів, а також надали Російській Федерації більш широкі можливості для подальшого втручання у внутрішні справи України і ведення підривної діяльності проти неї.".
   
Порошенко про підозру: "Повернусь в Україну в першій половині січня, поговоримо"

 "Мені передають вітання з Офісу президента про те, що вони з розумінням поставляться до того, якби я залишився в Європі. Я не надам їм такого подарунку і повернусь в Україну в першій половині січня. Але за своїм графіком, а не за графіком потужного сценариста відосиків пана Зеленського.

Ми поговоримо, як тільки я повернуся, про державну зраду і про сприяння тероризму".

до вторжения, значит, возвращаться не будет.
   
так само можна звинуватити нинішніх посадовців, які з 2019 року відновили купівлю вугілля в Росіїї, та електрики
Та хто ж про це думає, хто взагалі з зелепнів - думає?
Вони режисують шоу, буфонаду.
"Простий нарід"(ТМ) таке любить.
   
Показати зображення...
Валете, що ви зараз хотіли сказати цією КАРТИНКОЮ, виготовленою якимсь Віктором Могулом?
   
За гроші Myroslava і в чорта повірить.
З очевидним знанням справи про гроші повідомив якийсь Амулет.
До речі, я от можу сказати, що Зе - болван, а ви можете відкрито заявити, що ваше кошлате ідолище - бовдур і злодій?
Зручно приписувати прихильництво до Зе тих, хто давно бачить гниле нутро вашого ідолища ?
   
Та хто ж про це думає, хто взагалі з зелепнів - думає?
Вони режисують шоу, буфонаду.
"Простий нарід"(ТМ) таке любить.
Може  i так, але цiкаво подивитись як порох зараз буде викручуватися  :D
   
Re: Kнура заподозрили в зраде. Про лексеича.

а то я дивлюсь, мені порохоботи все більше нагадують агентів Кремля  :snoozer1:

дивно, що вони чомусь мене лякають СБУ, хача це я їх повинен.

ми із бакановим іще подумаємо, як із ними вчинити.
Хачя галасуй не галасуй, а прапала всьо :)
Вертів він вас на прутні :)
   
людині, яка дала Україні асоціацію з ЄС, безвіз, армію, та Томос оголошують підозру у держзраді
мошно ..

   
Маты  :dopovid:

Это не мат, а фамилия существа, котрое считает себя президентов Украины.
   
Порошенко сейчас - не действующий президент Украины, а депутат ВР.
Встречается сегодня с польскими политиками. Как украинский депутат.
Имеет право.
Вы же не выбрали порошенко президентом.
Какие к нему могут быть претензии с вашей сторны ?
Никаких.
Предъявляйте свои претензии к вашему бубочке .
   
Вова взагалі мастер розписати як є :laugh:


Vova Holobutsky разом з Vova Golobutskyi.
4 хв  ·
Спочатку його Юля викинула з уряду за корупцію, казалось, все, піздець карєрі, але потім його підібрав Янукович і дав аж пост міністра. Працював не жаліючи живота свого, але й-й майдан. Туди його послав Азаров як класичного провокатора, доєбатися до протестувальників, отримати пізди, і потім на всіх накатати заяву. Що Петруха  успішно зробив. Але там Петруха унюхав, що пахне жареним, і почав ходити на майдан, придивлятися. Один день з беркутом, інший з майдановцями. На сцену не пускали, тому що це смішно тоді казалось, дати слово засновнику партії ригів. І так він ходив туди-сюди  і зрозумів, що всі олігархи за майдан проти Яника, і тоді він набагато менше почав ходити до беркуту, все більше до протестантів. Чесний бізнес його звісно паралельно процвітав, хоч і при злочинному режимі. І ось Яник тікає, майдан переміг, після сотні смертей, люди якось забули, який Петя гандон, але взагалі людям по тв кажуть, хто гандони, так і голосують. Вибори, хочеться взяти участь, але дорого і рейтинг хуйня, але охуїв, коли побачив у Віталіка 50%. Петя знав як з Віталіками себе поводити з дитинства, повіз до Фірташа, вони йому подарували золоту грушу, ось він і відмовився балотуватися і підтримав Петра, і його рейтинг переповз на Петю. Петя наслухався на майдані патріотичних речей і знав, що казати виборцям. Все пройшло супер, і звісно майдан нас всіх змінив, і Петя з 20річним корупційним стажем вирішив теж змінитися  і перестав красти, і не крав, хоча в міжнародних рейтингах за корупцією Україна  стала лідером. І Свинарчуки не продавали зламані запчастини фронту втридорого, і звісно з Медведчуком він не міг продавати вугілля за завищеною ціною. Все це фарс. До майдану може і міг таке робити, але майдан нас всіх змінив! Свободу політичним!

 :good:  :pooh_lol:
   
Та хто ж про це думає, хто взагалі з зелепнів - думає?
Вони режисують шоу, буфонаду.
"Простий нарід"(ТМ) таке любить.


Ваша проблема в том,что вы недооцениваете противника и считаете его глупее чем он есть .Это уже сыграло злую шутку в 19 году,но вы так ничего и не поняли и продолжаете важно надувать щеки и слышать и видеть только то что вам заходит,не обращая внимание на объективные факторы и другие причины чьих то действий.Зеля может быть кем угодно и у него полно зашкваров,но лепить из него недееспособного дурака наркомана очень недальновидно.
   
Что характерно: по сути возражений нет  :laugh:
по сути очень много. Все началось с канфет.Была общенародная фабрика. Потом хитросделанный папашка комуняка народцу раздал фантики -ваучеры, а фабрику скоммуниздил.С этого все началось.Потом эпизодов масса было. Наколядував лимона полтора.И это то что официально. Используя служебное положение.
   
Може  i так, але цiкаво подивитись як порох зараз буде викручуватися  :D
Утруючи, в разі, якщо якийсь полудурок звинуватить тебе в скотоложстві - будеш "викручуватись"?
Чи реакція називатиметься якось інакше?
   
Зеля может быть кем угодно и у него полно зашкваров,но лепить из него недееспособного дурака наркомана очень недальновидно.
До сраки зєлю, це не суб'єкт. Класично його грає (у всіх сенсах) свита і реальні регенти при інфанті.
Він не дурень в клінічному сенсі і не термінальний наркоман, але - ні разу не самостійна фігура.
   
Показати зображення...


Называешь народ скотом,а потом удивляешься что ты не во власти,а на помойке
   
И еще.
Бубочка ведет себя ,как гопник.
Смешно говорить с гопником про европейские ценности, поступать ,как европеец.
Это будет выглядеть ,как схватка гопника и ботаника.
Поэтому ,как избиратель Порошенко я советую ему поступать хитро, как украинец, действовать хитро, и не забывать опыта Навального.
Который сдался беспредельщику хуйло и сейчас гниет в тюрьме.
Нам, избирателям Порошенко, мученики не нужны.
Нам нужны борцы за Украину.
   
Порошенко сейчас - не действующий президент Украины, а депутат ВР.
Встречается сегодня с польскими политиками. Как украинский депутат.
Имеет право.
Вы же не выбрали порошенко президентом.
Какие к нему могут быть претензии с вашей сторны ?
Никаких.
Предъявляйте свои претензии к вашему бубочке .
За графіком у нардепів інший графік роботи, у пороха  свій  :D
Шоста сесія Верховної Ради України IX скликання (Серпень 2021 року - Січень 2022 року)

https://iportal.rada.gov.ua/meeting/awt
   
Порошенко про підозру: "Повернусь в Україну в першій половині січня, поговоримо"

 "Мені передають вітання з Офісу президента про те, що вони з розумінням поставляться до того, якби я залишився в Європі. Я не надам їм такого подарунку і повернусь в Україну в першій половині січня. Але за своїм графіком, а не за графіком потужного сценариста відосиків пана Зеленського.

Ми поговоримо, як тільки я повернуся, про державну зраду і про сприяння тероризму".

Нормально відбрив.

Тепер зелепні до самого його повернення збиратимуть фуї в панамки від усього цивілізованого світу.

Під кінець вже молитись будуть щоб не повернувся :lol:
   
А хто скаже куди петiн дружбан по схематозами подівся  - Ігор Віталійович Кононенко  :S
Переховується за кордоном, власне як й вся решта "піздобратія" хуйлівського Жмурука.
   
людині, яка дала Україні асоціацію з ЄС, безвіз, армію, та Томос
:facepalm1:
це сектантство дійсно невиліковне  :weep:
а ще сонце над головою, зміну ночі на день і навпаки, а також зміну пор року
   
:facepalm1:
це сектантство дійсно невиліковне  :weep:
а ще сонце над головою, зміну ночі на день і навпаки, а також зміну пор року
Нє, звісно, то все мудрий наш нарід самотужки зробив. От тільки останні два роки розлінився - ніфуя більше не робить..
   
Хто є державний зрадник: той, хто разом з українськими Збройними силами в 2014 році звільнив дві третини окупованого Донбасу – чи той, хто через підписання розведення військ віддав ворогу нашу землю?
А останню третину хто завадив Збройним силам звільнити? Часом не цей самий, з яким "разом" вони звільнювали дві третини?
Хто разом з Хуйлом організував два коридори - Гіркіну до Донецька, та Іловайський - для наших вояків?
Це ще цим фактом слідству не завадило би зайнятися..там - копати не перекопати
А розведення військ Мінськом не передбачалося, при Кнурі-презі війська не розводили? Справді?
Це цинічне одоробло за кого має українців та Україну?
   
Нє, звісно, то все мудрий наш нарід самотужки зробив. От тільки останні два роки розлінився - ніфуя більше не робить..
То ти дійсно вважаєш, що тільки Кнуряча рука у змозі була підписати асоціацію з ЄС?
Останні два роки - НАРЕШТІ! - почалася потужна робота зовнішньо політичного відомства, нарешті світ згадав про Україну і Крим.
   
Свынарнык сегодня не спал. Вырував, кипел "разум возмущенный", тяжкие думы душу душили, все думали как "обрить" такой наглый наезд и шо ж родили под утро?
"Повэрнеться Гагарин" Потом. Тут войнк обещают послезавтра, а Главком повэрнэться через месяц.
когда осядет дым и станет ясно шо грозит поросячему гузну?  :lol:
Неплохо шуганули Kнура
   
людині, яка дала Україні асоціацію з ЄС, безвіз, армію, та Томос оголошують підозру у держзраді
мошно ..
Так ніхто і не каже, ось якби ще й не крав ціни б йому не було.
   
Неплохо шуганули Kнура
До речі, чому він не назвав точну дату свого повернення, і рік у який планується ця визначна подія?
   
Останні два роки - НАРЕШТІ! - почалася потужна робота зовнішньо політичного відомства, нарешті світ згадав про Україну і Крим.
Чьойто ржу. :lol:
   
До речі, чому він не назвав точну дату свого повернення, і рік у який планується ця визначна подія?

хоч би підказав нашим військам коли чекати
падло
   
Называешь народ скотом,а потом удивляешься что ты не во власти,а на помойке

потому что надо говорить правду - ты тупой скот и тебя надо пороть... пока не поумнеешь .. а ты не поумнеешь .. поэтому пока не сконаешь в муках ))

сорян но это правда ... мне жаль что она тебе не нравится.. но я не виноват что ты скот - ты это сам  :gigi:
   
Так ніхто і не каже, ось якби ще й не крав ціни б йому не було.
А що вкрав, скільки? Бо шото миросі з вкхаврами приховують, не кажуть цього.
   
Чьойто ржу. :lol:

Та в них там у палаті своя окрема реальність, ну.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія