Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна Перша в Світі!

Україна Перша в Світі!
MAG

https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/27/7311793/
За добовою смертністю на душу населення! :X
Слава ЗЕ і його команді!

   
Re: Україна Перша в Світі!
a49

Это только начало! Каждый гражданин Украины теперь знает конкретный адрес своих проклятий при гибели от вируса своих родных и близких!
   
Re: Україна Перша в Світі!

Тільки не потрібно перекладати з хворої голови на здорову
це не Зе провина
Об'єднана тема противників вакцинації.

155 сторінок випорожнень довбограїв
   
Re: Україна Перша в Світі!

Это только начало! Каждый гражданин Украины теперь знает конкретный адрес своих проклятий при гибели от вируса своих родных и близких!

"Гівно привезли!" ?
   
Re: Україна Перша в Світі!

Слава Зеленому Гетьману!
   
Re: Україна Перша в Світі!

Тільки не потрібно перекладати з хворої голови на здорову
це не Зе провина
Об'єднана тема противників вакцинації.
155 сторінок випорожнень довбограїв
(tu)  [ua]
на наступних виборах,якшо буде кандидат-антиваксинатор в органи влади з цієї гілки,подумайте,чи не варто за них голосувати-це ж треба,
дрібним друком в інтернетах,тихим голосом в розмовах,запереченням фактів,
виграли з державою- з її СБУ,МВС,МО,Президентом і парламентом-всі гілкі влади всралися-разом з четвертою-журналістами [ua]

а шо буде,як отримають такі антиваксинатори владу,хм

ПС.оце вам,блеат,атеісти різних рас наглядний приклад,як віра виграє з розумом,хехе
ПС.русаків би просив не встрівати з своїми коментарями типу смешалось котлєти і мухи.
Дарагой русак!
якшо хочеш шось сказати,пиши мериторично,не квакай,як твій лідер,перебори свою натуру хоча ж на пару хвиль!

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 10:37:24 від Captain Vimes
   
Re: Україна Перша в Світі!
ATF

Тільки не потрібно перекладати з хворої голови на здорову
це не Зе провина
Об'єднана тема противників вакцинації.
155 сторінок випорожнень довбограїв

А на кого ж ще? На Порошенка? Дзуськи. Народ не правильний дістався найвеличнішому? Так він же за нього і не голоснув.
   
Re: Україна Перша в Світі!

Народ йоп...ся :facepalm:
Кому Зеленський заважав піти вакцинуватися? В кінці вересня викинули мільйони доз вакцини, у якої закінчився термін придатності.
Саме через вас, тих, хто тут виступає проти вакцинації, Україна зараз перша в світі, придурки.
   
Re: Україна Перша в Світі!

   
Re: Україна Перша в Світі!

Щось антивакцинатори притихли.
   
Re: Україна Перша в Світі!

Народ йоп...ся :facepalm:
Кому Зеленський заважав піти вакцинуватися? В кінці вересня викинули мільйони доз вакцини, у якої закінчився термін придатності.
Саме через вас, тих, хто тут виступає проти вакцинації, Україна зараз перша в світі, придурки.

В усіх країнах є придурки, які не вакцинуються. Але в небагатьох - абссолютно некомпетентні дегенерати при владі.
   
Re: Україна Перша в Світі!

Щось антивакцинатори притихли.
Достатньо зайти в будь-яку місцеву фейсбучну, вайбер-групу, почитати коментарі під статтями - нікуди не зникли.
   
Re: Україна Перша в Світі!

В Україні зареєстровано вже майже 200 тисяч хворих на ВІЛ. Це приблизно 0,75% населення від 15 до 49 років. За цією позицією Україна знаходиться на жахливому другому місці серед країн Європи після Італії (але там населення більше, тому їхні 200 тисяч - це лише 0.4%, тож у відсотковому вимірі ми на першому місці). Для порівняння - у Великій Британії це лише 0.2% населення, а в Польщі - 0.05%.
Щодня з року в рік в середньому додається 75 нових випадків, помирає - 15. У нас перше місце в ЄС по смертності - 100 випадків на мільйон населення щороку, по кількості нових випадків (27 тисяч на рік) і по кількості дітей, які живуть з цим діагнозом з народження - майже 3000. За час незалежності України на ВІЛ захворіло майже 400 тисяч українців, з них 200 тисяч вже померли.
   
Re: Україна Перша в Світі!

В усіх країнах є придурки, які не вакцинуються. Але в небагатьох - абссолютно некомпетентні дегенерати при владі.
Так скажи мені, що ці дегенерати не зробили? Саме НЕ ЗРОБИЛИ?
Немає вакцин? Проблема вакцинуватися? Чи за це треба гроші платити? Ну що?
   
Re: Україна Перша в Світі!

Так скажи мені, що ці дегенерати не зробили? Саме НЕ ЗРОБИЛИ?
Немає вакцин? Проблема вакцинуватися? Чи за це треба гроші платити? Ну що?

Список задовгий. Коротко: вони не орґанізували вакцінацію і стирили бюджетні бабки на вакцінацію.
   
Re: Україна Перша в Світі!

Народ йоп...ся :facepalm:
Кому Зеленський заважав піти вакцинуватися? В кінці вересня викинули мільйони доз вакцини, у якої закінчився термін придатності.
Саме через вас, тих, хто тут виступає проти вакцинації, Україна зараз перша в світі, придурки.
це вина в більшості бездіяності  влади.
шкода,немає в мене багато часу,є дуже цікава книжка з прикладом,як влада ігнорує нагальні проблеми в економіці,шоб не втратити довіру і як це пізнiшіе повертається в вигляді проблем-тільки більших в рази.
якшо відкинути з словосполучення проблеми в економіці,слово економіка,то такий книжковий приклад можна застосувати до кожної проблеми.

але кожний бачить своє,не зважаючи на факти,а пізніше дивуються отим-во антиваксинаторам-як же так?ой ой ой

   
Re: Україна Перша в Світі!

Это только начало! Каждый гражданин Украины теперь знает конкретный адрес своих проклятий при гибели от вируса своих родных и близких!
ТАК! Кляті Білл Гейтс і рептилоїди  :X
   
Re: Україна Перша в Світі!

це вина в більшості бездіяності  влади.
шкода,немає в мене багато часу,є дуже цікава книжка з прикладом,як влада ігнорує нагальні проблеми в економіці,шоб не втратити довіру і як це пізнiшіе повертається в вигляді проблем-тільки більших в рази.
якшо відкинути з словосполучення проблеми в економіці,слово економіка,то такий книжковий приклад можна застосувати до кожної проблеми.

але кожний бачить своє,не зважаючи на факти,а пізніше дивуються отим-во антиваксинаторам-як же так?ой ой ой
При чому тут економіка? :facepalm: По економіці в мене ну ДУУУУУже багато запитань.
Я запитую: що влада НЕ ЗРОБИЛА для вакцинації? Я особисто пішла і вкололася в серпні в Києві Модерною без проблем, моя мама в райцентрі теж, знайомі та друзі вкололись Пфайзером теж без проблем. Вакцини безкоштовні та доступні, як і в усьому світі.
А те, що у когось вавка в голові, влада не винна :)
   
Re: Україна Перша в Світі!

При чому тут економіка? :facepalm: По економіці в мене ну ДУУУУУже багато запитань.
Я запитую: що влада НЕ ЗРОБИЛА для вакцинації? Я особисто пішла і вкололася в серпні в Києві Модерною без проблем, моя мама в райцентрі теж, знайомі та друзі вкололись Пфайзером теж без проблем. Вакцини безкоштовні та доступні, як і в усьому світі.
А те, що у когось вавка в голові, влада не винна :)

Вакцини дав Захід, при чом безкоштовно. А шо саме зробили зелені свині?
   
Re: Україна Перша в Світі!

При чому тут економіка? :facepalm: По економіці в мене ну ДУУУУУже багато запитань
пані Шафран,економіка не причому,не заламуйте руки,краще протріть очі і прочитайте написане мною ще раз. B-)
якшо не допоможе,можу виділити чорним.

подивіться на антиваксинаторські рухи в Данії,Голандії,в Польші,подивіться на 100 000 демонстрацію антиваксинаторів в Швейцарії(це та якби в Києві вийшло півмільйона)-чи їх,антиваксинаторів,немає в інших країнах?
а все таки владі цих країн вдалося упоратися з проблемою.

а в Україні як завжди-не той народ,казли,каториє мєшають жить. :laugh:
гівно а не люди(С)
   
Re: Україна Перша в Світі!

Вакцини дав Захід, при чом безкоштовно. А шо саме зробили зелені свині?
Ну, по-перше, це неправда. Захід дав якусь кількість вакцин, але більшість було закуплено за гроші.
По-друге, для того, щоб Захід ДАВ, треба було допроситися, коли за вакцинами бійка була,нє? Чи захід силою заставляв брати, а влада упиралась і не хотіла? :laugh:
   
Re: Україна Перша в Світі!

пані Шафран,економіка не причому,не заламуйте руки,краще протріть очі і прочитайте написане мною ще раз. B-)
якшо не допоможе,можу виділити чорним.

подивіться на антиваксинаторські рухи в Данії,Голандії,в Польші,подивіться на 100 000 демонстрацію антиваксинаторів в Швейцарії(це та якби в Києві вийшло півмільйона)-чи їх,антиваксинаторів,немає в інших країнах?
а все таки владі цих країн вдалося упоратися з проблемою.

а в Україні як завжди-не той народ,казли,каториє мєшають жить. :laugh:
гівно а не люди(С)
Ви спочатку подивіться на процент вакцинованих в цих країнах (мін. 70%), а потім мені розказуйте про демонстрації.
Хворих на голову в усіх країнах вистачає. Якби у нас було 70% вакцинованих, і була така смертність, то я б сказала - це влада винна. Але поки що не можу...
ЗИ. Я зараз в Польщі. Тиждень до цього була в Чехії. І прекрасно все бачу.
   
Re: Україна Перша в Світі!

можна до питання і по іншому підійти.

1.якшо Жабеня і ко немає впливу на найважливіші речі в державі,то чи не час на зміну? або далі дорогою в прірву?

2.якшо Жабеня і ко робить все вірно,відповідально і на максимум,то чи можна таке керівництво хвалити і дякувати йому, в той час коли сотнями вмирають люди?(даааааа,це такий Іловайск рази 5-10-Неспаплюжений Гетьман був винний?))

   
Re: Україна Перша в Світі!

а скільки зараз коштує місце в Одеських лікарнях ?

є хочаби 500 долл?
   
Re: Україна Перша в Світі!

Ви спочатку подивіться на процент вакцинованих в цих країнах (мін. 70%), а потім мені розказуйте про демонстрації.
Хворих на голову в усіх країнах вистачає. Якби у нас було 70% вакцинованих, і була така смертність, то я б сказала - це влада винна. Але поки що не можу...

не морочите голову
даже если бы все и захотели
и прямо сейчас
на две дозы на половину населения вакцин есть на сей момент
но вони как на две Украины

посмотрел
рядом на Pfizer по записи свободных мест нет на 5 дней вперед
ога, вакцины свободно
   
Re: Україна Перша в Світі!

Дякувати треба антиваксерам
   
Re: Україна Перша в Світі!

Народ йоп...ся :facepalm:
Кому Зеленський заважав піти вакцинуватися? В кінці вересня викинули мільйони доз вакцини, у якої закінчився термін придатності.
Саме через вас, тих, хто тут виступає проти вакцинації, Україна зараз перша в світі, придурки.
Так винуватий ніби Зеленський.
   
Re: Україна Перша в Світі!

Так винуватий ніби Зеленський.

естественно
если бы такая прыть была у бубочки по вакцинам
на президентских выборах
то фиг бы он стал презом ))

а что народ ?
на что науськают, то и поют
своей головой народ редко пользуется ))
   
Re: Україна Перша в Світі!

Это только начало! Каждый гражданин Украины теперь знает конкретный адрес своих проклятий при гибели от вируса своих родных и близких!

каждый знает шо сам виноват.

Решения были предоставлены вовремя.
   
Re: Україна Перша в Світі!

каждый знает шо сам виноват.

Решения были предоставлены вовремя.

трепло
вовремя ничего не было
и за это даже министра здраво не хранения поменяли
   
Re: Україна Перша в Світі!

Ну, по-перше, це неправда. Захід дав якусь кількість вакцин, але більшість було закуплено за гроші.
По-друге, для того, щоб Захід ДАВ, треба було допроситися, коли за вакцинами бійка була,нє? Чи захід силою заставляв брати, а влада упиралась і не хотіла? :laugh:

Все брехня! Зелені свині купили трохи китайської. А Захід давав і дає ВСІМ.
   
Re: Україна Перша в Світі!

(tu)  [ua]
на наступних виборах,якшо буде кандидат-антиваксинатор в органи влади з цієї гілки,подумайте,чи не варто за них голосувати-це ж треба,
дрібним друком в інтернетах,тихим голосом в розмовах,запереченням фактів,
виграли з державою- з її СБУ,МВС,МО,Президентом і парламентом-всі гілкі влади всралися-разом з четвертою-журналістами [ua]
а шо буде,як отримають такі антиваксинатори владу,хм

ПС.оце вам,блеат,атеісти різних рас наглядний приклад,як віра виграє з розумом,хехе
ПС.русаків би просив не встрівати з своїми коментарями типу смешалось котлєти і мухи.
Дарагой русак!
якшо хочеш шось сказати,пиши мериторично,не квакай,як твій лідер,перебори свою натуру хоча ж на пару хвиль!

Тю, так це перше, на що я звертатиму увагу при виборах: за скасування всіх обмежень ковідних, часткове скасування чи за закручування гайок. Основне - припинення дискримінації, скасування зелених паспортів та паспортів вакцинації, заборона брати до уваги наявність чи відсутність вакцинації будь-де окрім підходу до лікування ковіду. Ще б дуже хотілося покарання за примусову вакцинацію та нагнітання істерії як за злочини проти людства.
   
Re: Україна Перша в Світі!

вчора мали вакцинувати співробітників підприємства. люди прийшли-а вакцини нема! Коли 10 чол вакцинувалося вдень-вона була, а як прийшла сотня -її різко не стало!
   
Re: Україна Перша в Світі!

Решения были предоставлены вовремя.
Вакцинування взагалі розпочалось у лютому 2021 року, ледь не найпізніше в світі.

До червня вакцинували майже виключно "пріоритетні групи"
   
Re: Україна Перша в Світі!

в цих цифрах є фі маленький внесок ФУПу
бо дозволи тут антиваксам безконтрольно плодити свої шизофренично кремлівські фейки
   
Re: Україна Перша в Світі!

"Гівно привезли!" ?

та вакцину, про яку це було сказано, була дійсно лайном
   
Re: Україна Перша в Світі!

При чому тут економіка? :facepalm: По економіці в мене ну ДУУУУУже багато запитань.
Я запитую: що влада НЕ ЗРОБИЛА для вакцинації? Я особисто пішла і вкололася в серпні в Києві Модерною без проблем, моя мама в райцентрі теж, знайомі та друзі вкололись Пфайзером теж без проблем. Вакцини безкоштовні та доступні, як і в усьому світі.
А те, що у когось вавка в голові, влада не винна :)
Ті хто при владі, то є прямим результатом тієї вавки в голові
   
Re: Україна Перша в Світі!

трепло
вовремя ничего не было
и за это даже министра здраво не хранения поменяли

нахуя??

все, кто хотел обезопаситься прививкой - обезопасились, нехер звиздеть.

у каждого был шанс и выбор, я понимаю, свыни хотели шоб всех нагайками погнали, но то ж свыни, они любят стадо им нужен пастух.
   
Re: Україна Перша в Світі!

та вакцину, про яку це було сказано, була дійсно лайном

скоко из тех, кто получил слегли под кислород?

ну так, шоб свыняче лайно отделить от не свынячего
   
Re: Україна Перша в Світі!

пані Шафран,економіка не причому,не заламуйте руки,краще протріть очі і прочитайте написане мною ще раз. B-)
якшо не допоможе,можу виділити чорним.

подивіться на антиваксинаторські рухи в Данії,Голандії,в Польші,подивіться на 100 000 демонстрацію антиваксинаторів в Швейцарії(це та якби в Києві вийшло півмільйона)-чи їх,антиваксинаторів,немає в інших країнах?
а все таки владі цих країн вдалося упоратися з проблемою.

а в Україні як завжди-не той народ,казли,каториє мєшають жить. :laugh:
гівно а не люди(С)

треба сказати що в данії менталітет громадян "трохи" відрізняється від нашого широкого загалу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія