Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Диспозиція, значиться, така: Працюю в Польщі на металобазі у їхнього мільйонера… B-)

  Історія його успіху дуже проста: взяв кредит у банку, купив 10 гектарів землі, вимостив б/у бетонними плитами. Огородив, встановив дві вантажних ваги, купив техніку і приймає металобрухт від населення та підприємств із ближнього зарубіжжя. З України в тому ж числі. Поляки та ми його розбираємо, сортуємо а вже вантажівки відвозять той цветмєт на переплавку. Господар, попиваючи дорогий коньяк, дивиться на процвітання свого бізнесу з балкону й посміхається. Внизу стоїть його Майбах.
  Дивлюсь я на оце все і так собі міркую: - А чи зміг би я повторити його успіх у нас?
  Однозначно: - Ні!
  От він колись взяв кредит, купив землю та дешеве б/у авто й об’їздив усю Європу у пошуках не нового але ще пристойного обладнання та техніки.
  Я ж у нашій самій демократичній державі світу не зможу повторити історію його успіху. Чому?
  Відсотки за кредит у нас захмарні, земля у нас не є предметом купівлі-продажу. І ще один дуже важливий нюанс: він сів в авто і…
  Я ж маю відкрити візу та 6-12 годин маринуватись на митниці. Він купив обладнання і без проблем привіз а Ви спробуйте провезти в Україну зайву пляшку вина, товарів у багажнику на суму в одне євро більше дозволеного мізеру. Про б/у авто я вже не говорю. А ви мені про техніку на мільйони євро…  :facepalm1:
Нещодавно до нього прибули на розбору сто вагонів із Чечні. А чому в Польщу а не до нас? Там ми їх "розкренчуємо" а дома хіба не змогли б?
 :shuffle: 
   
а ти в німеччину попробуй...
на пару еврів більше...
   
металобрухт з чечні це канєшна бізнес
кримінальніший тільки кокаїн
сьогодні він на коні, а завтра вб'ють

Останнє редагування: 8 липня 2018 20:08:39 від R.Perl
   
металобрухт з чечні це канєшна бізнес
кримінальниший тільки кокаїн
сьогодні він на коні, а завтра вб'ють

був з чечні..
буде з донбасу

хулє там
   
Я ж маю відкрити візу та 6-12 годин маринуватись на митниці. Він купив обладнання і без проблем привіз а Ви спробуйте провезти в Україну зайву пляшку вина, товарів у багажнику на суму в одне євро більше дозволеного мізеру.

У нас вже безвізовий режим з країнами ЄС так що про візи застаріло. Що до порівняння провезти в Польщу з іншої країни ЄС та провезти в Україну з якоїсь країни ЄС то це якась нісенітниця, коректно було порівнювати провезення чогось з Львівської області в Житомирську, а не імпорт з іншої країни. Автор "забув", що Польща то член ЄС, а Україна ні. Коротше - саме скиглення, хто хочу - шукає можливості, а інші шукають виправдовування.
   
Антік, скільки бабла потрібно мати у кишені, щоб поїхати на заробітки до ляхів? Вони розуміють англійську?
   
ТС, чому ти весь час ниєш і скиглиш?

Це і є відповіддю на твоє питання: "А чи зміг би я повторити його успіх у нас?"
   
Дивлюсь я на оце все і так собі міркую: - А чи зміг би я повторити його успіх у нас?
  Однозначно: - Ні!
ВИ - однозначно ні. :snoozer1:
   
 
  Я ж у нашій самій демократичній державі світу не зможу повторити історію його успіху. Чому?

Ти - людина без професії.
Ти нічого не вмієш робити.
Ти все життя шабашив.
От і результат.
   
У нас вже безвізовий режим з країнами ЄС так що про візи застаріло.
:weep:  :facepalm1: Раха сходи в Горсад трохи відпочинь...
   
Лома цветмета из Украины  :facepalm1:
Майбах в Польше  :facepalm1:  :facepalm1:
Вагоны из Чечни   :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
металобрухт з чечні це канєшна бізнес
кримінальніший тільки кокаїн
сьогодні він на коні, а завтра вб'ють

Тема металлоприемок насквозь криминальная. Наличка и исомнительные во многом источники металла. У нас она под плотной крышей силовиков, и втиснуться туда постороннему нереально вообще. Может в Польше не так, но сомневаюсь.
   
Ти - людина без професії.
Ти нічого не вмієш робити.
Ти все життя шабашив.
От і результат.

 Як і більшість українців. От і результат - Україна.
   
Тема металлоприемок насквозь криминальная. Наличка и исомнительные во многом источники металла. У нас она под плотной крышей силовиков, и втиснуться туда постороннему нереально вообще. Может в Польше не так, но сомневаюсь.
Начнём с того , что у нас всё что "шевелится" под плотной крышей силовиков...а метал-то особая статья... :D
В каждом городе ,на определённом месте стоят "валютчики"-их никто "не видит"!!!
А янтарь? Всё -порядок?
А лес??? и т. д. и т. п.
А цыгане и наркота???
Потом у скромного подполковника полиции автопарк не хуже,чем у шейха...и...опять ничего не видно...
   
Ти - людина без професії.
Ти нічого не вмієш робити.
Ти все життя шабашив.
От і результат.
До речі, закінчив технікум. Працював так, що хотіли моє фото на" дошку пошани" помістити. Та от парторг заборонив - в церкві я вінчався тому що. У таборах примусової прааці був премійований позачерговою посилкою.  ;)
Хто сказав що нічого не вмію робити? Просто дома роботи немає тому що. Тут же ж працюю, як і мільйони наших. B-)
Заробітчани - вони же ж дома нічого не вміють а на чужині чомусь вміють все... :gigi:
   
с того , что у нас всё что "шевелится" под плотной крышей силовиков...а метал-то особая статья.
Собственно на этом можно и закончить.  :D Может "силовиков" отправлять туда где "не шевелится" - хай запускают экономику и ищут себе корм. Вернуться полностью к феодальным отношениям. B-)
   
Якось тут хтось мову завів про прибутковий у нас бізнес. Я порадив робити бізнес на ритуальних послугах - цивілізовано хоронити небіжчиків.  B-)
Один іх ФУПчиків мені написав таке: - Там така мафія! Антік, не лізь туди. Тебе там першим і закопають. :gigi:
   
Цікаво який графік у працівників металобази та яка оплата якщо перевести на гривню.
   
в україні модно з чорнобильскої зони метал возити.

тільки не самому а найми якихось місцевих антиків за 500 грн\день
   
Цікаво який графік у працівників металобази та яка оплата якщо перевести на гривню.
  12зл/год. Підйом 4:30. Туалет, кава. Вихід з дому о 5:00. О 5:11 сідаємо в автобус. Далі 25 хвилин "пішкодрала". О 6:00 приступаємо до роботи. О 18:00 покидаємо роботу, миємося й вертаємось до хати. Кількісь відпрацьованих годин помножте на погодинну оплату та курс злотого.  ;)
   
  12зл/год. Підйом 4:30. Туалет, кава. Вихід з дому о 5:00. О 5:11 сідаємо в автобус. Далі 25 хвилин "пішкодрала". О 6:00 приступаємо до роботи. О 18:00 покидаємо роботу, миємося й вертаємось до хати. Кількісь відпрацьованих годин помножте на погодинну оплату та курс злотого.  ;)
дякую. Перерва на обід година чи менше?
   
дякую. Перерва на обід година чи менше?
Одна оплачувана перерва на чай 15 хвилин, + обід - 30 хвилин. (Себто, обідаєш а гроші капають).  ;)
За проживання вираховують 200зл.
   
Одна оплачувана перерва на чай 15 хвилин, + обід - 30 хвилин. (Себто, обідаєш а гроші капають).  ;)
За проживання вираховують 200зл.
дякую.цікава інформація.
   
не вижу проблем, взял участок земли , сделал частную свалку , и сортируй себе пластик стекло метал бумагу итд, и становись миллионером лет за 20.........
   
дякую.цікава інформація.
Можу дати координати - люди потрібні. До речі, я скоро їду - закінчується мій безвіз. Мо хочеш зайняти моє місце і спати на моєму ліжку? У нас весела кумпанія. ;)
Тут напрочуд дешеві б/у авто. Продукти трішечки дешевші. В основному. Спиртне та цигарки дорогі. Правда, пиво по ціні як і у нас. :-)o
   
Класно кочегарити польський паровоз та витягувати з матері України метал?


 :laugh:
   
За виключенням кредиту в банку все інше можна зробити в Україні.
   
За виключенням кредиту в банку все інше можна зробити в Україні.
Можна. Теоретично.  :gigi:
   
Можна. Теоретично.  :gigi:
Ага. В Україні нема де здати металолом  ;)
   
  Історія його успіху дуже проста: взяв кредит у банку, купив 10 гектарів землі,


  Дивлюсь я на оце все і так собі міркую: - А чи зміг би я повторити його успіх у нас?
  Однозначно: - Ні!
  От він колись взяв кредит, купив землю

Як можно землю продавати?!  "Земля  свята!" (с) О.Ляшко
   
  Історія його успіху дуже проста: взяв кредит у банку, купив 10 гектарів землі, вимостив б/у бетонними плитами. Огородив, встановив дві вантажних ваги, купив техніку і приймає металобрухт від населення та підприємств із ближнього зарубіжжя. З України в тому ж числі. Поляки та ми його розбираємо, сортуємо а вже вантажівки відвозять той цветмєт на переплавку. Господар, попиваючи дорогий коньяк, дивиться на процвітання свого бізнесу з балкону й посміхається. Внизу стоїть його Майбах.
  Дивлюсь я на оце все і так собі міркую: - А чи зміг би я повторити його успіх у нас?
  Однозначно: - Ні!
  От він колись взяв кредит, купив землю та дешеве б/у авто й об’їздив усю Європу у пошуках не нового але ще пристойного обладнання та техніки.
  Я ж у нашій самій демократичній державі світу не зможу повторити історію його успіху. Чому?
  Відсотки за кредит у нас захмарні, земля у нас не є предметом купівлі-продажу. І ще один дуже важливий нюанс: він сів в авто і…
  Я ж маю відкрити візу та 6-12 годин маринуватись на митниці. Він купив обладнання і без проблем привіз а Ви спробуйте провезти в Україну зайву пляшку вина, товарів у багажнику на суму в одне євро більше дозволеного мізеру. Про б/у авто я вже не говорю. А ви мені про техніку на мільйони євро…  :facepalm1:
Нещодавно до нього прибули на розбору сто вагонів із Чечні. А чому в Польщу а не до нас? Там ми їх "розкренчуємо" а дома хіба не змогли б?
 :shuffle: 
О це, ж бо й воно,реалізаія проекту,наміру без " допомоги" держави,за сприяння приватних банків.
   
Наразі,в нас допомагають,втручаючись та регулюють..,

Ліпше,допомога,не втручаючись.
   
У нас на металлобазах кух без соли доедают.
   
У нас на металлобазах кух без соли доедают.
У вас ето где?
   
У нас на металлобазах кух без соли доедают.
Тому що порізане на метал обладнання наших заводів та фабрих вигідніше гамузом (не сотртуючи) відправити у Польщу. А там вже ми його "розкренчимо", інші наші переплявлять у зливки і т. д. Польщі не потрібні родовища залізної руди, алюмінію та міді. А тому що Україна поряд є... B-)
   
700-750 грн в день, я правильно посчитал?
   
700-750 грн в день, я правильно посчитал?
12 годин по 12 зл = 144зл.
курс злотого згідно НБУ 7,10
Множимо 144 на 7,10 =  :-)o
   
Тому що порізане на метал обладнання наших заводів та фабрих вигідніше гамузом (не сотртуючи) відправити у Польщу. А там вже ми його "розкренчимо", інші наші переплявлять у зливки і т. д. Польщі не потрібні родовища залізної руди, алюмінію та міді. А тому що Україна поряд є... B-)
Ти задоволений що пшикам допомогаеш кочегарити польський паровоз? Молодець це успіх!
   
Ти задоволений що пшикам допомогаеш кочегарити польський паровоз? Молодець це успіх!
Та я би із превеликим моїм задоволенням кочегарив би наш паровоз. Так у нас же на роботу мене ніхто не бере. Тут он кажуть що я нічого не вмію робити. Мовляв антік уміє тільки нити... B-)
   
У вас ето где?

krm.net.ua
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія