Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Унижение Зеленского (tu)

Re: Унижение Зеленского  (tu)

Вчудили депи, а винуватий - Зеленський. :facepalm:

Тобто то депутати шугали ВР заявами, що Зеленський планує розпустити ВР, а не Разумков?
Ви хоч розберіться на що ви відповідаєте перш ніж писати. Мова про спробу пояснити заяву Разумкова бажанням "пожартувати", нашугати ВР.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Виходить, що або петрушкам похер країна, або вони чітко знають що "хуйло нікуди не нападьот".

  Поки вони контролюють ситуацію - хуйло усе влаштовує.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Виходить, що або петрушкам похер країна, або вони чітко знають що "хуйло нікуди не нападьот".

Ви намагаєтесь зробити якийсь логічний висновок з хибних тверджень? З якого переляку ти вирішив, що у  нас влада не стабільна? У нас є робоча ВР, що працює. Є Президент і 20-го буде інавгурація нового Президента. Достроково розпускати ВР немає підстав, бо то якраз і є елемент дестабілізації. Так що засунь свої бидло-мантри про петрушок собі в дупу.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Радник Зеленського це сказав, Разумков.

 :lol:
Ну да, ВЧОРА ВВЕЧЕРІ може сказав, а може й не сказав :laugh:
Але ні в одній гілці я не почула від порохоботів відповіді на питання: НАФІГА ЗЕЛЕНСЬКОМУ РОЗПУСКАТИ РАДУ?
Може включите мізки і подумаєте, чим з усього зраду робити :laugh:
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Ти впевнений що це приниження Зе?
А може народу України?

Саме так,приниження  президента Зе вашого і тому приниження України.І такі приниження будуть процягом всієї каденції цього "щастя"І вас про це попереджали,але ви все рівно обрали чєловечка чкий навіть балакать не вміє не говорячи про те щоб думать хоч через раз.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

 Консєрва у бій пішла. B-)
 
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Ну да, ВЧОРА ВВЕЧЕРІ може сказав, а може й не сказав :laugh:
Але ні в одній гілці я не почула від порохоботів відповіді на питання: НАФІГА ЗЕЛЕНСЬКОМУ РОЗПУСКАТИ РАДУ?
Може включите мізки і подумаєте, чим з усього зраду робити :laugh:
Я их об этом уже несколько раз пытался спросить, молчат :(
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Консєрва у бій пішла. B-)

Вазєліну шикарно підходить ця назва !  (tu)
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Ваше твердження "нигде и никогда" то квантор узагальнення. Я навів приклад коли і де було відповідне твердження і це спростовує ваше твердження.
Не викручуйтесь, то принаймні не розумно.

Я не викручуюсь, а лише констатую факти - ти урізав моє повідомлення. Мабуть від того, що мізків усе прочитати та зрозуміти недостатньо.

Идея о возможном роспуске ВР родилась в самой Раде и только потом перекочевала в информпространство.
Потом какойто придурок приписал Зе такое желание. В действительности нигде и никогда оно не озвучивалось.
Максимум - это вчерашняя фраза Разумкова
(да и то, если посмотреть внимательно видео, то есть сомнения, что он отвечал именно на этот вопрос ведущей) о том, что такой вариант рассматривают.


Але навіть якщо прийняти твою точку зору, то вона ніяким чином не змінює висновок мого першого повідомлення.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Але ні в одній гілці я не почула від порохоботів відповіді на питання: НАФІГА ЗЕЛЕНСЬКОМУ РОЗПУСКАТИ РАДУ?

То ти просто не уважна була, це багато разів обговорювалося, з можливими мотиваціями Зеленського. Спрощено, щоб ти не шукала - зараз, поки він ще не встиг обісратись, у нього є хороший шанс взяти багато голосів на виборах у ВР, а через пів року це буде вже складніше. Ймовіірність того, що він обісреться доволі висока, бо його передвиборча кампанія була побудована не на реальних планах, а на примарних очікуваннях виборців, інколи навіть діаметрально протилежних очікуваннях. Задовольнити всі фантазії його виборців просто теоретично не реально.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)
Agh

Тобто то депутати шугали ВР заявами, що Зеленський планує розпустити ВР, а не Разумков?
Ви хоч розберіться на що ви відповідаєте перш ніж писати. Мова про спробу пояснити заяву Разумкова бажанням "пожартувати", нашугати ВР.
Петя шугав Раду, що Зе її розпустить, як стане Президентом. Хотів настроїти депів проти Зе. Настроїв і дошугався! :lol:

Останнє редагування: 17 травня 2019 12:30:04 від Agh
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

То ти просто не уважна була, це багато разів обговорювалося, з можливими мотиваціями Зеленського. Спрощено, щоб ти не шукала - зараз, поки він ще не встиг обісратись, у нього є хороший шанс взяти багато голосів на виборах у ВР, а через пів року це буде вже складніше. Ймовіірність того, що він обісреться доволі висока, бо його передвиборча кампанія була побудована не на реальних планах, а на примарних очікуваннях виборців, інколи навіть діаметрально протилежних очікуваннях. Задовольнити всі фантазії його виборців просто теоретично не реально.
Через півроку він взагалі набере конституційну більшість, заодно встигне добре підготуватися до виборів.
Кнуроферма сама себе ховає, треба тільки періодично її трішки шугати.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)
Agh

То ти просто не уважна була, це багато разів обговорювалося, з можливими мотиваціями Зеленського. Спрощено, щоб ти не шукала - зараз, поки він ще не встиг обісратись, у нього є хороший шанс взяти багато голосів на виборах у ВР, а через пів року це буде вже складніше. Ймовіірність того, що він обісреться доволі висока, бо його передвиборча кампанія була побудована не на реальних планах, а на примарних очікуваннях виборців, інколи навіть діаметрально протилежних очікуваннях. Задовольнити всі фантазії його виборців просто теоретично не реально.
Та навпаки, зараз у Зе буде можливість подавати у Раду закони, яких чекає народ, але які не вигідні чінушам.  А ВР залишиться або приймати їх, або відхиляти і остаточно топити свої рейтинги перед осінніми виборами ;) Для ЗЕ обидва варіанта розвитку подій тільки піднімуть рейтинги. Так що скоро чергова Петіна "перемога", як і всі попередні, перейде у розряд звичайнісінької хуцпи  :lol:

Останнє редагування: 17 травня 2019 12:32:35 від Agh
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Я не викручуюсь, а лише констатую факти - ти урізав моє повідомлення. Мабуть від того, що мізків усе прочитати та зрозуміти недостатньо.

Коли я відповідав на твій пост, то там більше нічого не було, я процитував його в повному обсязі. Ти редагував свій пост в той час коли я на нього відповідав, так що не треба фантазувати про урізане повідомлення. Сам пригадай - твій пост з самого початку складався з двох рядків і все, ти потім його доповнив. Отже - засунь собі в дупу свої вкрай недолугі наїзди про мізки, ти обісрався.


Останнє редагування: 17 травня 2019 12:32:19 від Raha
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

То ти просто не уважна була, це багато разів обговорювалося, з можливими мотиваціями Зеленського. Спрощено, щоб ти не шукала - зараз, поки він ще не встиг обісратись, у нього є хороший шанс взяти багато голосів на виборах у ВР, а через пів року це буде вже складніше. Ймовіірність того, що він обісреться доволі висока, бо його передвиборча кампанія була побудована не на реальних планах, а на примарних очікуваннях виборців, інколи навіть діаметрально протилежних очікуваннях. Задовольнити всі фантазії його виборців просто теоретично не реально.

Тобто вся доказова база спирається на те, що Ймовіірність того, що він обісреться доволі висока?
Ось тільки проблема у тому, що він так не вважає. Я навіть не кажу, що не обісреться, а лише він так не вважає.
А тому й висновки про його начебто мотивацію дурні.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Виборці Зеленського закони не читають, чи не розуміють.
Сьогодні коаліція офіційно припинила своє існування і за законом у ВР є 30 днів для створення нової коаліції.

цікаво а вони 300 голосів мають?
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)
Agh

цікаво а вони 300 голосів мають?
А навіщо? Ніхто нічого і не збирається формувати ;)
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Тобто вся доказова база спирається на те, що Ймовіірність того, що він обісреться доволі висока?

Яка в дупу доказова база?!!!
Мова про ймовірне пояснення мотивації Зеленського для розпуску ВР! Ти читати взагалі вмієш?

   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Саме так,приниження  президента Зе вашого і тому приниження України.І такі приниження будуть процягом всієї каденції цього "щастя"І вас про це попереджали,але ви все рівно обрали чєловечка чкий навіть балакать не вміє не говорячи про те щоб думать хоч через раз.
Приниження України було вибір жирного жадібного хряка, який 5 років робив одне, а говорив інше.
Вигнали Януковоча, то треба було ставити міністра з його уряду, дуже розумний крок, га? :fool:
"Геть від мАскви", а сам свого синка заміж за доньку чеченського кримінального клану СПБ віддав.
Ага.
А зараз поводить себе як мразота, яка вчепилася всіма кінцівками у владний трон, та його звідти відірвати не можуть разом з його бидло-друзяками Кононєнками-Свинарчуками-Грановськими.

Останнє редагування: 17 травня 2019 12:37:08 від Michigan
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

skiff, ну то що, вибачатися будеш за брехнею?
Вже згадав, що твій пост спочатку лише з двох рядків складався і про ніякого Разумкова там не було?
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

То ти просто не уважна була, це багато разів обговорювалося, з можливими мотиваціями Зеленського. Спрощено, щоб ти не шукала - зараз, поки він ще не встиг обісратись, у нього є хороший шанс взяти багато голосів на виборах у ВР, а через пів року це буде вже складніше. Ймовіірність того, що він обісреться доволі висока, бо його передвиборча кампанія була побудована не на реальних планах, а на примарних очікуваннях виборців, інколи навіть діаметрально протилежних очікуваннях. Задовольнити всі фантазії його виборців просто теоретично не реально.
"Можливі мотивації" - це ваші порохоботські мрії :laugh:
Самі собі вирішили - самі й розкручуєте.
Все якраз навпаки. :)
Через те, що ви не ХОЧЕТЕ чути, що вам кажуть.
Передвиборча компанія Зеленського була побудована якраз логічно і виважено.
І розпускати Раду йому зараз невигідно. Тому що вибори через три місяці в липні йому нічого не дадуть.
А до осені він знатно опустить цю Раду, особливо БПП. Плюс встигне набрати гарну команду, яка дасть можливість йому набрати більшість в наступну Раду.
А ви тіштеся і надійтеся :rotate:
І ще раз - не вважайте 73% виборців тупими.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Ім'я користувача: Lali
Дата реєстрації: 26 вересня 2014 14:02:40
Повідомлень: 484 (~0 в день)
Вік:не зазначений

Останні порошкоботи з "осіннього призиву" 2014 року у бій пішли?
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Через півроку він взагалі набере конституційну більшість, заодно встигне добре підготуватися до виборів.
Кнуроферма сама себе ховає, треба тільки періодично її трішки шугати.

Это как - Сашу Грей первым списком партии выбрать

Или Кошевому пообещать мнистерство обороны!
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

А зараз повидить себе як мразота, яку вчепилася всіма кінцівками у владний трон, та його звідти відірвати не можуть разом з його бидло-друзяками Кононєнками-Свинарчуками-Грановськими.

Ти диви, Зеленський переміг на демократичних виборах, Порошенко його привітав з перемогою ще до оголошення результатів і вже і дата інавгурації призначена, а цих недолугих він ще за табуретку тримається, так що не відірвати. Це взагалі лікується?

   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

"Можливі мотивації" - це ваші порохоботські мрії :laugh:

Шукай в словнику що таке "мрія"
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

skiff, ну то що, вибачатися будеш за брехнею?
Вже згадав, що твій пост спочатку лише з двох рядків складався і про ніякого Разумкова там не було?
Это что-то про брехню от того, кто хватомазу спор просрал, а выигрыш не отдает? ;o
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

яку вчепилася всіма кінцівками у владний трон, та

Ви не праві
1.Президент Порошенко наступного дня після виборів визнав перемогу коміка
2.Наступного дня після призначення дня інавгурацвї підписав наказ про створення группи для підготовки ігавгурації

І хоча до призначення дати інавгурації Петро не має відношення але і її призначили майже на ту дату на яку хотів комік,перенесли на один день лише тому що 19 це день памяті жертв політичних репресій


   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Коли я відповідав на твій пост, то там більше нічого не було, я процитував його в повному обсязі. Ти редагував свій пост в той час коли я на нього відповідав, так що не треба фантазувати про урізане повідомлення. Сам пригадай - твій пост з самого початку складався з двох рядків і все, ти потім його доповнив. Отже - засунь собі в дупу свої вкрай недолугі наїзди про мізки, ти обісрався.

Ні, мій пост відразу було написано до вільного рядка. Висновки саме перед ним.
Потім я добавив лише останню фразу.

Й подивись факти:
Останнє редагування: cьогодні в 11:44 від skiff
Raha [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] cьогодні в 11:51

Ти більше 7 хвилин повідомлення писав? Букви на клаві вишукував?

Тому засунь собі в дупу свої вкрай недолугі наїзди.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

А до осені він знатно опустить цю Раду, особливо БПП. Плюс встигне набрати гарну команду, яка дасть можливість йому набрати більшість в наступну Раду.

А для країни він нічого корисного не планує зробити?
Опустити вищий законодавчий орган країни то звісно гідна мета для Президента України...
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

skiff, ну то що, вибачатися будеш за брехнею?
Вже згадав, що твій пост спочатку лише з двох рядків складався і про ніякого Разумкова там не було?

Raha, ну то що, вибачатися будеш за брехнею?
(див. мій попередній пост)
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Ні, мій пост відразу було написано до вільного рядка. Висновки саме перед ним.
Потім я добавив лише останню фразу.

Брешеш, було лише два рядки, третього про Разумкова не було.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Это не унижение Зеленского, это очередное унижение государства Украины перед всем миром ко Дню Европы! 
О какой евроинтеграции этой власти может идти речь? Кто с "наперсточниками" после этого вообще будет говорить? Или вы думаете там никто ничего не понимает? :facepalm1:

Ім'я користувача: Yyu
Дата реєстрації: 10 грудня 2018 22:54:27
Повідомлень: 204 (~1 в день)

Новая гвардия Зеленского?  Пешыте исчо. Ваше мнение очень важно для нас.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Зеленський отримав зараз в парламенті ідеальну ситуацію.

Треба буде розігнати - розженуть, ще й логопєда крайнім зроблять за невизнання відсутності коаліції.
Народ підтримає такі дії президента? Всі розуміють що шалено підтримає.

Не треба буде розпускати - скажуть от бачите, вони із шкурних інтересів прикрилися виходом з коаліції,
нічого не поробиш, але ви не забувайте хто тут шмат лайна.
Народ не забуде? Не забуде.

Так що святкуйте перемогу. Думайте і дякуйте.
 :lol:
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Брешеш, було лише два рядки, третього про Разумкова не було.

Ти знову будеш брехати, що не урізав моє повідомлення?

Й подивись факти:
Останнє редагування: cьогодні в 11:44 від skiff
Raha [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] cьогодні в 11:51

Ти більше 7 хвилин повідомлення писав? Букви на клаві вишукував?

   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Raha, ну то що, вибачатися будеш за брехнею?
(див. мій попередній пост)

Ти брехлива мразота, що спочатку запостив одне, а поки я писав відповідь з повною цитатою твого поста змінив його, а зараз брешеш, що саме так і було з самого початку. Настільки сциклива мразота, що навіть в такому елементарному випадку сцишся визнати недолугість свого наїзду.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Ти брехлива мразота, що спочатку запостив одне, а поки я писав відповідь з повною цитатою твого поста змінив його, а зараз брешеш, що саме так і було з самого початку. Настільки сциклива мразота, що навіть в такому елементарному випадку сцишся визнати недолугість свого наїзду.

Ще раз виключно для тебе, брехлива сциклива мразота (с), повторюю:

Останнє редагування: cьогодні в 11:44 від skiff
Raha [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] cьогодні в 11:51

Ти більше 7 хвилин повідомлення писав? Букви на клаві вишукував?


Це я навіть не враховую, що мій текст за другим рядком десь разів у 5 більший за твоє повідомлення. Й мені на нього теж час був би потрібен.

   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Ти знову будеш брехати, що не урізав моє повідомлення?

Й подивись факти:
Останнє редагування: cьогодні в 11:44 від skiff
Raha [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] cьогодні в 11:51
Ти більше 7 хвилин повідомлення писав? Букви на клаві вишукував?


Коли я щось пишу, то я думаю і відповідаю за свої слова, я не така брехлива мразота як ти. Тому коли побачив твій пост з безглуздим твердженням, то я натиснув на кнопку відповідь з цитатою і витратив деякий час на пошук посилання та цитати з доказами, що спростовують твоє твердження. Так що не скигли, мразота, те що ти брешеш принаймні я впевнений на 100%, оскільки з пам'яттю у мене все добре. Мені навіть в голову не могло прийти спростовувати твою заяву цитатою Разумкова, якщо б у твоєму пості з самого початку про нього було написано, але не було.
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Ще раз питаю: ХТО ВАМ СКАЗАВ, ЩО ЗЕЛЕНСЬКИЙ ХОТІВ РОЗПУСТИТИ РАДУ? :facepalm:
Нафіга йому це треба, може хтось з прихильники певної політсили внятно роз"яснити?
Новоизбранный президент Владимир Зеленский будет инициировать роспуск Верховной Рады. Об этом в эфире телеканала "1+1" заявил советник Зеленского Дмитрий Разумков, передает theБабель.

"Да, будет инициировать роспуск", — заявил Разумков. Советник Зеленского добавил, что новоизбранный президент "готов помочь парламенту напоследок выполнить свои обещания".
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

 :facepalm:
   
Re: Унижение Зеленского  (tu)

Все одно мені здається Шафран ще не може в це повірити)) :no2:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія