Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

58,000, 20 років без практики.
   
Ваш пасивний словниковий запас — 64000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів.
   
не після неправильного, а вибірково. тобто ти частину слів обирав навмання, а коли була перевірка, то не завжди відповідав правильно. тому твої 75000 - брехня

щаспокоюй заспокоюй себе
   
Re: агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

я страшенно неуважна, але знаю страшенно багато слів.  :weep:
   
я страшенно неуважна, але знаю страшенно багато слів.  :weep:

30? ;)
   
Re: агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

30? ;)

оля, я навіть вивчила твоє бгг. так збагатило, жуть.
   
оля, я навіть вивчила твоє бгг. так збагатило, жуть.

Ясно, стало 31. Поздравляю, искренне :)
   
Ваш пасивний словниковий запас — 63000 слів. Ваш індекс уважності — 92%. Ви обрали неправильні значення у наступних перевірочних слів: руханка.  Ваш результат кращий, ніж у 80% респондентів.
   
Re: агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

Форум віртуальних мільйонерів і віртуальних українолінгвістів.    :pooh_lol:



Ваш пасивний словниковий запас — 999 000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?


Чим вище крива — тим більше людей мають відповідний словниковий запас. Площа зафарбованої області пропорційна частці респондентів, словниковий запас яких менше, ніж у вас, незафарбованої — частці тих, у кого словниковий запас більше, ніж у вас. Ваш результат кращий, ніж у 99.99% респондентів.

«Які проблеми? І ви говоріть...»  (с)     :pooh_lol:

 :lol:  (tu)
   
Забагато діалектизмів.

Ваш пасивний словниковий запас — 64000 слів. Ваш індекс уважності — 100%,
Ваш результат кращий, ніж у 84% респондентів

   
Ваш пасивний словниковий запас — 57000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів.

Так собі рівень - середній. Думав, що результат буде кращим :weep:
   
Re: агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

щаспокоюй заспокоюй себе
то ти намагаєшся щось вигадати. а насправді - брехун
   
))))і ці люди будуть мені вказувтаи на мою недостатню укрраїнськість. та я українськіший папиримського епіфанія
:lol:
Ваш "резалт" у 78 тис та 92% точності досягається, тупо кажучи на все, що "знаєш".
   
Ваш пассивный словарный запас — 100000 слов. Ваш индекс внимательности — 83%. Вы выбрали неправильные значения у следующих проверочных слов: петроглиф, шлафрок. Несмотря на это, вы прошли большую часть проверок, и результатам теста можно доверять.

Боже, який сором! Геть зрусифікувався! :shuffle:
   
Re: агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

:lol:
Ваш "резалт" у 78 тис та 92% точності досягається, тупо кажучи на все, що "знаєш".
і я про те  (tu)
   
ага, жмакнешь на знаю, и тебе надо выбрать синоним. 1 из 4 слов.
   
і я про те  (tu)
Схоже на це.
Я щойно тупо клацав що знаю.

Ваш пасивний словниковий запас — 78000 слів. Ваш індекс уважності — 75%.
 :D
   
Ваш пассивный словарный запас — 102000 слов. Ваш индекс внимательности — 100%, вы не отметили ни одно ненастоящее слово как знакомое и правильно уточнили значения всех проверочных слов. Интересно сравнить с результатами других?
Начнем с распределения результатов всех, кто прошел тест. Чем выше кривая — тем больше людей имеют соответствующий словарный запас. Площадь закрашенной области пропорциональна доле респондентов, словарный запас которых меньше, чем у вас, незакрашенной — доле тех, у кого словарный запас больше вашего. Ваш результат лучше, чем у 99% опрошенных.
это приговор.

Вони не відповідні, російською заздалегідь більший словниковий запас вийде.

Цитувати
Ваш пассивный словарный запас — 103000 слов. Ваш индекс внимательности — 100%, вы не отметили ни одно ненастоящее слово как знакомое и правильно уточнили значения всех проверочных слов. Интересно сравнить с результатами других?

Начнем с распределения результатов всех, кто прошел тест. Чем выше кривая — тем больше людей имеют соответствующий словарный запас. Площадь закрашенной области пропорциональна доле респондентов, словарный запас которых меньше, чем у вас, незакрашенной — доле тех, у кого словарный запас больше вашего. Ваш результат лучше, чем у 99% опрошенных. Если сравнивать только с респондентами вашего возраста, ваш результат лучше, чем у 98% опрошенных.

Крім того, тест російською взагалі якийсь дикий. Там 2/3 слів іноземного походження, а то й просто взятих з інших мов і написаних кирилицею. Мені більше допомогло знання іспанської та англійської у тесті російської мови.
   
Фіранка.
Уточнення -- занавіска.  Уточнили калькою з московитської -- занавєска   
   
Крім того, тест російсько ю взагалі якийсь дикий. Там 2/3 слів іноземног о походженн я,
Так.
   
ага, жмакнешь на знаю, и тебе надо выбрать синоним. 1 из 4 слов.
Там не синоніми, а варіанти, один з яких правильний.
   
))))і ці люди будуть мені вказувтаи на мою недостатню укрраїнськість. та я українськіший папиримського епіфанія
Ти просто придурок...
   
Для начала сравним ваш результат с теми, для кого английски й — не родной. Ваш результат лучше чем у 25% опрошенны х.
ха ха, как дипломатично. Можно было бы написать что хуже чем у 75% опрошенных.
   
https://myvocab.info/ua?w=78000
мій різалт

Ваш пасивний словниковий запас — 74000 слів. Ваш індекс уважності — 92%. Ви обрали неправильні значення у наступних перевірочних слів: 1. Незважаючи на це, ви пройшли велику частину перевірок, і результатам тесту можна довіряти.

Дякую, гарний тест.
Отримала неочікувані результати

Результати

Ваш пасивний словниковий запас — 59000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?


Чим вище крива — тим більше людей мають відповідний словниковий запас. Площа зафарбованої області пропорційна частці респондентів, словниковий запас яких менше, ніж у вас, незафарбованої — частці тих, у кого словниковий запас більше, ніж у вас. Ваш результат кращий, ніж у 62% респондентів.
   
Вони не відповідні, російською заздалегідь більший словниковий запас вийде.

Крім того, тест російською взагалі якийсь дикий. Там 2/3 слів іноземного походження, а то й просто взятих з інших мов і написаних кирилицею. Мені більше допомогло знання іспанської та англійської у тесті російської мови.

А фіранка, руханка - це що українські слова?
   
Re: агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

А фіранка, руханка - це що українські слова?
фіранка - чув з дитинства. руханка - не знаю що це
   
Ваш пасивний словниковий запас — 60000 слів. Ваш індекс уважності — 92% :)
   
Ваш пасивний словниковий запас — 59000 слів. Ваш індекс уважності — 91%.  :( Ще читати й читати...
   
фіранка - чув з дитинства. руханка - не знаю що це
   Руханка то зарядка, а от що таке фіранка :S
   
   Руханка то зарядка, а от що таке фіранка :S
Фіранка вона ж форточка
   
У мене нуль. Українською не володію.
   
Цитувати
Your receptive vocabulary is 12700 word families. Your attention index is 91%. You chose wrong options for the following multiple-choice questions: loquacious. Nevertheless, you passed almost all the checks and the results are still valid. So, how do you stack up? First, let's compare your results to the ones of non-native speakers. Your result is better than 96% of test takers'.

According to IELTS classification, your level is very good user. You have a fully operational command of the language with only occasional unsystematic inaccuracies and inappropriate usage. You may misunderstand some things in unfamiliar situations. You handle complex detailed argumentation well.

 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія