Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Парламент Латвії дозволив знести нахєр пам'ятник "асвабадітєлям" Риги (tu)

У світі того вчорашнього відео з ядрьоною ватою у Ризі, я дивлюся, в Латвії хєроваста ситуйовина з цією ватою їбаною.
Бачу, латиші вирішили взятися за всю цю погань, не можна не привітати! (tu)

P.S. чекаю бавовни з Західнї Монголії X(
   
У світі того вчорашнього відео з ядрьоною ватою у Ризі, я дивлюся, в Латвії хєроваста ситуйовина з цією ватою їбаною.

Не в Латвії, а в Ризї - наслідки совкової політики асиміляції. Дослужувати до пенсії в ПрибВО дозволялося лише кондовим кацапам з єйска-хуєйска та іншіх єбєнєй. Їх же заохочували із сім"ями селитися в Ризі на пенсії. Там цілі райони вати живуть на кшталт Іманти, де мої родичі кацапи живуть. Вже три десятка років страдають та стогнуть, але з Латвії чомусь до балалайні виїжджати не хочуть.



P.S. чекаю бавовни з Західнї Монголії X(
Та вже пішло, полихає.... :D
https://www.yaplakal.com/forum1/topic2443789.html
   
 Правильно. Бо тоді рашист не буде покладати квіти
   
Мда... треба зносити і катком все рівняти, шоб оце там не лазило

   
Мда... треба зносити і катком все рівняти, шоб оце там не лазило

https://t.me/dvachannel/91661

чого таких не депортують?

навіщо наші помилки роблять...
   
чого таких не депортують?

навіщо наші помилки роблять...
громадянка,білий паспорт. нехай гавкає..
   
громадянка,білий паспорт. нехай гавкає..

та похуй на паспорт.

суд, позбавлення громадянства і за парєбрік
походу світ ще не зрозумів що собою представляють кацапи
де б вони не були.
   
чого таких не депортують?

навіщо наші помилки роблять...
та як же ти цю курву депортуєш, кацапи її не приймуть, у неї ж нема парашенського пачпорту.

кацапи від безсилої люті наразі погрожують усіх карати, то фінів, тепер латвію.

Голова комісії Ради Федерації РФ із захисту суверенітету Андрєй Клімов закликав покарати Латвію, яка дозволила знесення радянського пам’ятника у Парку перемоги в Ризі.

Про це пише російське агентство "РИА Новости", повідомляє "Європейська правда".

Клімов сказав, що Латвію "необхідно напоумити", вживши вкрай жорсткі заходи економічного характеру.

Тим часом перший заступник голови міжнародного комітету Ради федерації Владімір Джабаров заявив, що у Росії готові забрати пам'ятник.
   
Треба почати з того, що цей памятник сам по собі уйобіщє, в естетичному та архітектурному сенсі.

В історичному сенсі кацапи в Прибалтиці завжди були лише окупантами, тож нехай не п***а.

Памятник знищити і кацапам не віддавати.
   
кацапи з балтійських країн - мабуть, найбільш кінчені потвори з усіх існуючих
користуючись всіма благами західної цивілізації, вони її остервеніло клянуть, але надають перевагу гордитись здалеку, уйопувати домів не збираються
звісно, що при конфлікті на їх території це готова 5 колона, яка навіть не ховається
для безпеки балтійських країн, їм варто би було провести чистку, досвід і час показує, що само по собі ЦЕ нікуди не зникне і не розсмокчеться і не асимілюється
баба на відео совок застала хіба в молодшій школі, але цю ненависницьку ідеологію вона впитала, пронесла через роки і передасть - обов'язково -  своїм личинкам
зло само не самознищиться

Останнє редагування: 12 травня 2022 16:55:32 від germ
   
Що це за договор такий?  8-:

"латвийско-российский договор о сохранности мемориальных сооружений"
   
Мда... треба зносити і катком все рівняти, шоб оце там не лазило

https://t.me/dvachannel/91661

Внучка нкведіста.
   
кацапи з балтійських країн - мабуть, найбільш кінчені потвори з усіх існуючих

Нє, в Німеччині гірше. Кацапів в Балтію занесло, конкретно ця кобила скоріш за все там вже народжена. А от німецкі кацапи свідомо переїхали до Німеччини, але при цьому ненавидять її та дрочать на лаптєстан.
   
Мда... треба зносити і катком все рівняти, шоб оце там не лазило

https://t.me/dvachannel/91661
Ух і страшна  :facepalm: Типова вата  (tu)
   
А вони ще не знесли?!
Я думав, що вони давно знесли пам'ятники цим бидлам.
   
https://t.me/Tsaplienko/8183
Ця херня стоїть на стику кордонів. Хіба підірвати прямо зараз.
   
Ця херня стоїть на стику кордонів. Хіба підірвати прямо зараз.

Та навіть не заходити туди - йобонути ракетою та й усе.
   
Та навіть не заходити туди - йобонути ракетою та й усе.

Дорого. Краще по кацапам ракетою.
Тракторним військам завдання!
   
В Латвии заблокируют «Вконтакте», «Одноклассники» и «Мой мир».
Заблокировать в Латвии российские соцсети решил Национальный совет по электронным СМИ (NEPLP). Об этом сообщил в своём твиттере глава организации Ивар Аболиньш.
Доступ к платформам ограничат после 15 мая. По словам Аболиньша, в это связано с тем, что соцсети «находятся в собственности и под контролем» Юрия Ковальчука и Владимира Кириенко. Они попали под санкции Евросоюза.

Працес пашолъ! :super:
   


Знатно у них подгорает (tu)
Очень жду сноса совкового одоробла, скорей бы. Живые цепи, сцепленные руки, "вставай, страна огромная!", визги замшелых тетенек - эх, вкуснота нас ждет, лепота! :beach:
   
https://t.me/vatnoeboloto/5034

Знатно у них подгорает (tu)
Очень жду сноса совкового одоробла, скорей бы. Живые цепи, сцепленные руки, "вставай, страна огромная!", визги замшелых тетенек - эх, вкуснота нас ждет, лепота! :beach:
На всі пропозиції поїхати до улюбленого хуйла в пахомію, вата хоч в Балтії, хоч в Німеччині відповідає завжде одне і теж

   
Мда... треба зносити і катком все рівняти, шоб оце там не лазило

Коли дивлюсь її погляд, мені здається, що вона трохи навіжена. Я б з такою навіть не розмовляв, незалежно від того, що говорить.
Хз, може це тільки в мене таке відчуття?..
   
кацапи з балтійських країн - мабуть, найбільш кінчені потвори з усіх існуючих
користуючись всіма благами західної цивілізації, вони її остервеніло клянуть, але надають перевагу гордитись здалеку, уйопувати домів не збираються
звісно, що при конфлікті на їх території це готова 5 колона, яка навіть не ховається
для безпеки балтійських країн, їм варто би було провести чистку, досвід і час показує, що само по собі ЦЕ нікуди не зникне і не розсмокчеться і не асимілюється
баба на відео совок застала хіба в молодшій школі, але цю ненависницьку ідеологію вона впитала, пронесла через роки і передасть - обов'язково -  своїм личинкам
зло само не самознищиться
я зараз в Ризі, п'яний чувак,  років за 60 на касі стояв з водкой і плавленим сиром типу Янтар ( так знайомо)), громко розповідав про 400 000ний резерв хуйло у Латвії, бутилка на виході вже після оплати розбилась, він сказав "сглазила" і гордо пішов за наступною.
   


Это прекрасно, я считаю! :super:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія