Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко приїхала боротися з олігархами в Варшаву

До грошей та влади.
Чому?
А чому ці чоловік і жінка не можуть покохати один одного?
Що тут такого?
   
Я - за Україну. І на відміну від вас я бачу, що з нею наразі робить педрошобла. Бо будь-яку країну роблять якраз особистості, у даному разі - зловісні, як цей мальдівський барига.

педрошобла не здала Україну хуйло,
а хвойда, коли була при владі, виконувала ВСІ забаганки хуйло аж бігом
   
Я - за Україну.
Чуєш ти, бютоголова. Бахіня Брехуха нє Україною :D
   

кандидат від алігархії. хі-хі

   
Re: Тимошенко и Коломойского заметили в отеле в Польше. ФОТО

Я - за Україну.

Ти за Люлю, і виправдаєш будь-що з її боку.
   
Це те саме, що й Віднеська вечеря Петра з Хвірташем в 2014.
Але сектанти обох олігархічних сект якісно поливають лайном одне одного.
это не то же самое

только одна писда кричит, что борется с олигархами. эту борьбу мы видим

   
педрошобла не здала Україну хуйло,
а хвойда, коли була при владі, виконувала ВСІ забаганки хуйло аж бігом
ще й як здала, причому явно виконуючи всі забаганки Хуйла
зніміть нарешті рожеві окуляри
звісно, це не робилося так, щоб навіть у найвідданіших педрі южанінів та фоксиків виникли вимоги про імпічмент
Не Женевський формат? А нехай! Фоксиків цілком влаштує і Мінський! Не Дещиця, а росіянин Клімкін? Нічого, все ОК! Колишні регіонали, з близькими родинними зв"язками у паРаші - на чолі армії? Сойдьот! Абитількинеюлька! Саакашвілі любимо і шануємо, але тільки до часу поки він запетра! тьфу
   
Я - за Україну. І на відміну від вас я бачу, що з нею наразі робить педрошобла. Бо будь-яку країну роблять якраз особистості, у даному разі - зловісні, як цей мальдівський барига.

Ви - за Тимошенко на табурєткє. І все. І хай весь світ почекає... А Україна вам болить десь вже після Юльчиної перемоги. Як бонус до тієї президентської табуретки.
   
Re: Тимошенко приїхала боротися з олігархами в Варшаву

это не то же самое

только одна писда кричит, что борется с олигархами. эту борьбу мы видим

Справа не в риториці, а в підході.
А підхід ідентичний.
І Люля, і Петро спираються і репрезентують відповідні олігархічні пули.

І ти, петрів сектант, робиш те саме, що й юлькосектанти.
   
ще й як здала, причому явно виконуючи всі забаганки Хуйла
зніміть нарешті рожеві окуляри
звісно, це не робилося так, щоб навіть у найвідданіших педрі южанінів та фоксиків виникли вимоги про імпічмент
Не Женевський формат? А нехай! Фоксиків цілком влаштує і Мінський! Не Дещиця, а росіянин Клімкін! Нічого, все ОК? Колишні регіонали, з близькими родинними зв"язками у паРаші - на чолі армії! Сойдьот! Абитількинеюлька! Саакашвілі любимо і шануємо, але тільки до часу поки він запетра! тьфу

так що саме педрошобла здала хуйло? бо з Вашого посту це не зрозуміло, давайте по пунктах

Останнє редагування: 15 липня 2018 11:04:10 від Foxic
   
Ви - за Тимошенко на табурєткє. І все.
а ви за Педра на табуретці. І більше вас НІЩО не цікавить.
   
а ви за Педра на табуретці. І більше вас НІЩО не цікавить.

Ну, відповідь у стилі "сама - дура."

Злилася? :lol:
   
так що саме педрошобла здала хуйло? бо з ВАшого посту це не зрозуміло, давайте по пунктах
це не моя біда, що вам не зрозуміло, це біда України, яка вже сьогодні готова голосувати за Бойка
   
Re: Тимошенко и Коломойского заметили в отеле в Польше. ФОТО

Мирослава явно не штабна, а просто упорота секто-ентузиастка.
Штабні та досвідченіші люльки розуміють, що цю тему слід просто злити та пересидіти тишом-нишком.
   
Ну, відповідь у стилі "сама - дура."

Злилася? :lol:
якесь викривлене педромишлення
а я всього лише показала вам, чого варті ваші безапеляційні твердження
   
це не моя біда, що вам не зрозуміло, це біда України, яка вже сьогодні готова голосувати за Бойка

ну якщо все так прозоро, то в чому проблема перерахувати по пунктах, що саме педрошобла здала хуйло?
   
вже вклався,
нові білборди на нові гроші вже з'явилися

Так точно, вклався.
У Вінниці також є нові макакячі бігморди. :love:
Сьогодні бачив.
   
Мирослава явно не штабна, а просто упорота секто-ентузиастка.
Штабні та досвідченіші люльки розуміють, що цю тему слід просто злити та пересидіти тишом-нишком.
тобто Коломойський - це ганебний олігарх, а всі ці фірташі-порошенки-ахметови-бойки-тарути  - свої, "трудовиє олігархи" (с) ?



   
Справа не в риториці, а в підході.
А підхід ідентичний.
І Люля, і Петро спираються і репрезентують відповідні олігархічні пули.

І ти, петрів сектант, робиш те саме, що й юлькосектанти.
значит меня это устраивает и это мой выбор
ма1аки днем кричат мы против алігархов, а ночью с этими олигарзами ипутся.

это две большие разницы для политики



   
до речі, ніхто з прихильників Тимошенко не хоче пояснити, чому Тимошенко відмовилася свідчити проти хуйло в Стокгольмському арбітражу на боці України?
чи не свідчить це про те, що хвойда й досі перебуває під каблуком хуйло?
   
Яка-яка "стратегія?" ;o

Та Юля про ту "нову стратегію" ані чи-чирк на своєму форумі, поки їй вже не підказали, що не можна вішати лапшу на уши людям про канцлерів у країні, де йде війна.

І вже тоді Юлю бомбануло - полізла на ТВ знову вже зі спичами "про війну", про яку вона й згадувати не хотіла на славнозвісному форумі.

Але нічого нового у своїй "стратегії" вона сказати не змогла, просто перразувавши все, що робиться і зараз, але красіво оголосов це "новою стратегією".

І - агов, канцлєрята! Де у Тимошенко гроші на таку агресивну рекламу?

Бо у звіті за другий квартал 2018 року на рекламупоказано 0 грн????

   
ну якщо все так прозоро, то в чому проблема перерахувати по пунктах, що саме педрошобла здала хуйло?
ви неуважні
я почала перераховувати пункти (підказую - дивіться туди, де Дещиця-Клімкін), але потім вирішила, що упороті педросектанти все одно не зрозуміють
   
Re: Тимошенко приїхала боротися з олігархами в Варшаву

значит меня это устраивает и это мой выбор
ма1аки днем кричат мы против алігархов, а ночью с этими олигарзами ипутся.

это две большие разницы для политики

Вони кричать за методичками, а по суті роблять те саме, що й ти - топлять за свою секту за будь-яких умов.
Тому для мене ви однакові.
   
тобто Коломойський - це ганебний олігарх, а всі ці фірташі-порошенки-ахметови-бойки-тарути  - свої, "трудовиє олігархи" (с) ?

у Порошенка тільки один олігарх свій - це Порошенко  :)

всіх інших він щемить, аж гай гуде, тут на фупі наводилося чимало приладів цьому
   
Давайте упростим собстна и Юля и Петя оба олигархи Петя бабло не прячет ну а Юля с учетом левого уклона своего электората прячет
   
Re: Тимошенко и Коломойского заметили в отеле в Польше. ФОТО

у Порошенка тільки один олігарх свій - це Порошенко  :)

всіх інших він щемить, аж гай гуде, тут на фупі наводилося чимало приладів цьому

Ну ось, в гілці про зашквар Люлі дочекалися порохоботської брехні.
Довбані сектанти  :weep:
   
Блін!

 Піарщіки Юліни зовсім з глузду з'їхали, чи вирішили її трохи потролити - це же треба зробити на бігмордах тільки Юлю в білому, а всіх - у темряві, наче ілюстрацію до бородатого анекдоту: "Усі в гівні, а тут я у білому пальті":

Чи Юля, коли затверджувала цю дурість, зовсім здуріла від особистої величі?

 :facepalm:  :weep:  :lol:

   
головне, щоб у Тимошенко не було розриву шаблону,
коли вона по парним дням бореться з олігархами, а по непарним співпрацює з цими самими олігархами,

чи вже не бореться? щось ніхто не може пояснити

Таня, она как и панамское ничтожество большая профессионалка, ей не привыкать. Но как Вы то с этим справляетесь? Ответ на свой вопрос хотя бы сейчас дать можете?  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=849530.0 
 :shuffle:
   
у Порошенка тільки один олігарх свій - це Порошенко
В нього  стрімко підростають нові младоолігархи Кононеко-Грановські та решта "любих друзів". :gigi:
   
ви неуважні
я почала перераховувати пункти (підказую - дивіться туди, де Дещиця-Клімкін), але потім вирішила, що упороті педросектанти все одно не зрозуміють

ну до чого тут Дещиця-Клімкін чи Саакашвілі з Савченко до здачі України хуйло?
давайте конкретніше,
ось тут хуйло хотів того-то, Порох це йому дав, що було на велику шкоду Україні,
ну от як переможний газовий договір хвойда підписала на користь хуйло, що довів Стокгольмський арбітраж
   
Але нічого нового у своїй "стратегії" вона сказати не змогла, просто перразувавши все, що робиться і зараз, але красіво оголосов це "новою стратегією".
не переймайтеся аж так сильно - гетьман же запевняв, що "українська окупація Донбасу є тимчасовою", і "цинічні бандери" не пройдуть  :X
Де у Тимошенко гроші на таку агресивну рекламу?
а може таки спочатку докопатися до походження грошей на лабутени?  :gigi:
   
В нього  стрімко підростають нові младоолігархи Кононеко-Грановські та решта "любих друзів". :gigi:

Ну, про "нужних оюдей" та темних конячок на прохідні місця у Юліному списку в Раді теж неодноразово писали.

 Але ж тут хоч сси в глаза - то все Юліна роса. :laugh:
   
ну до чого тут Дещиця-Клімкін чи Саакашвілі з Савченко до здачі України хуйло?
Тобто призначення ложкіних-клімкіних-ведмедчуків відбулися не за повелінням з кремля, такою була виключно воля самого петра?
   
Re: Тимошенко приїхала боротися з олігархами в Варшаву

Давайте упростим собстна и Юля и Петя оба олигархи Петя бабло не прячет ну а Юля с учетом левого уклона своего электората прячет

Саме так.
   
В нього  стрімко підростають нові младоолігархи Кононеко-Грановські та решта "любих друзів". :gigi:

ну не без цього, на жаль...
   
Ну, про "нужних оюдей" та темних конячок на прохідні місця у Юліному списку в Раді теж неодноразово писали.
головне, що вас повністю влаштовує склад списків Блоку Панамських Патріотів
   
ну не без цього, на жаль...
чому так покірно - "не без цього"?  "на жаль" ?
   
Я - за Україну. І на відміну від вас я бачу, що з нею наразі робить педрошобла. Бо будь-яку країну роблять якраз особистості, у даному разі - зловісні, як цей мальдівський барига.
я все бачу, хто що робить. так само, що за всіма політиками стоять грошові мішки, чи вони самі ними є(як Порошенко чи Бойко). і вони будуть відпрацьовувати вкладення товстосумів в них. і навіть в багатих політиків олігархи вкладають гроші/підтримку, і не тільки в Україні - на майбутні дивіденти. і я це сприймаю, як данність.

але мене бісить оця от космічного масштабу тимошенківська хуцпа: "людоньки добрі! вас зубожіли алєгархі! я буду з ними боротися в поті чола свого! всіх розкуркулю, посажу, олігархів відсічу від впливу на державу, потоків, схем і доступу до бюджетних справ".

і тут же домовяється і "рішaє" з ними. а її сектанти тут відкрито радіют: "о, до юлі, до юлічьки нашої вже йдуть олігархи косяками, засвідєтєльствувати свою підтримку. викусили, прихильники певної політсили?".

тьфу, гидота! хробаки гнійні.
   
не переймайтеся аж так сильно - гетьман же запевняв, що "українська окупація Донбасу є тимчасовою", і "цинічні бандери" не пройдуть  :X
а може таки спочатку докопатися до походження грошей на лабутени?  :gigi:

Ну про лабутени Ви вже пояснили - у магазинчику навпроти Юля скупляється. І в Новусі після 19.00 купляє їжу по зниженим цінам, що вже підходить срок реалізації.

Але де така економна пані взяла гроші на таку агресивну рекламу - то вже загадка навіть для палких прихільників Юлі.

Бо, якщо дивитися правді в очі, то похитнеться віра у вічне юліне зубожіння та міф, як їй всією родиною скидуються грошима, щоб купити чергову ганчірочку від Луї Віттон.

Тому краще вірити у міфи, що всі ті бігморди дісталися Юлі безкоштовно. :gigi:

Бо в іншому випадку наступить когнитивний дісонанс. :facepalm:

Бо саме на це натякає звіт її партії. Де вони, до речі, деребанять регулярні державні гроші, які вони отримують як партія, що пройшла до парламенту.

Останнє редагування: 15 липня 2018 11:25:29 від шуша
   
Тобто призначення ложкіних-клімкіних-ведмедчуків відбулися не за повелінням з кремля, такою була виключно воля самого петра?

ну цього ми з Вами знати не можемо аж ніяк, крім одного призначення - Медведчука в мінську гуманітарну групу, що займається обміном полонених,
але якщо це призначення дозволило звільнити наших заручників, значить, воно було на користь Україні, хоч це і дуже неприємне призначення, згодна (до речі, прохання хвойди до Ющенка призначити Медведчука віце-прем'єром та послом не муляє?)

більше "здач" Порохом України хуйло, значить, не було?

ну добре, спустимось на рівень Ложкина-Клімкіна, що конкретно вони здали хуйло?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія