Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нина Дорда

Нина Дорда

Удивительные истрриии случаются. В Аризоне и Рязани..
Вольф, выходи..
   
Re: Нина Дорда

   
Re: Нина Дорда

пока не  зрозуміло
   
Re: Нина Дорда

Дуже худий :)
   
Re: Нина Дорда

Він, що "вічний жид"?, йому зараз було б крепко за 80...
   
Re: Нина Дорда

Чергова "клійонка".
Може одразу графіті теги малюватимете,
чи на ієрогліфи перейдете.

ЗІ. Політичний форум. Круті поци. 21 сторіччя.
Теми можуть створювати змістовні. Віват :super:  X(
   
Re: Нина Дорда

Чергова "клійонка".
Може одразу графіті теги малюватимете,
чи на ієрогліфи перейдете.

ЗІ. Політичний форум. Круті поци. 21 сторіччя.
Теми можуть створювати змістовні. Віват :super:  X(

часом пофлудити теж треба
   
Re: Нина Дорда

часом пофлудити теж треба
Я можу тобі підказати, як це "пофлудити" насправді називається - повийобуватись, показати свою велич
типу в обізнаності. Багато хто цим страждав в дитинстві, навіть мову свою вигадували іноді, щоб іешим
було не зрозуміло. Але дехто виріс тільки зростом і в товщину, а мозком з дитинства не вийшов.
Щось схоже на прояви інфантилизму.

PS. Чому я трохи злий? Бо навіть власні орфографічні помилки позбавлений права виправляти. :X
Фуй зна, яку виховну роль це повинно мати. Дехто за гроші пости свої повидаляв за 2010 рік B-) ,
а тут, модер-месія форева, несе в маси добре та вічне, щоб йому гикалось до кінця життя.
   
Re: Нина Дорда

PS. Чому я трохи злий? Бо навіть власні орфографічні помилки позбавлений права виправляти. :X
Фуй зна, яку виховну роль це повинно мати. Дехто за гроші пости свої повидаляв за 2010 рік B-) ,
а тут, модер-месія форева, несе в маси добре та вічне, щоб йому гикалось до кінця життя.

Хто це повидаляв?  ;o  Вже давно видаляти повідомлення неможливо.
   
Re: Нина Дорда

Я можу тобі підказати, як це "пофлудити" насправді називається - повийобуватись, показати свою велич
типу в обізнаності. Багато хто цим страждав в дитинстві, навіть мову свою вигадували іноді, щоб іешим
було не зрозуміло. Але дехто виріс тільки зростом і в товщину, а мозком з дитинства не вийшов.
Щось схоже на прояви інфантилизму.

PS. Чому я трохи злий? Бо навіть власні орфографічні помилки позбавлений права виправляти. :X
Фуй зна, яку виховну роль це повинно мати. Дехто за гроші пости свої повидаляв за 2010 рік B-) ,
а тут, модер-месія форева, несе в маси добре та вічне, щоб йому гикалось до кінця життя.

та да, модерація тепер тут взагалі пздц.  то каралєва, в часи її персональних відвідин фупу, любила втіхаря права забрати. сам так постраждав, поки Амід не повернув
   
Re: Нина Дорда

Я можу тобі підказати, як це "пофлудити" насправді називається - повийобуватись, показати свою велич
типу в обізнаності. Багато хто цим страждав в дитинстві, навіть мову свою вигадували іноді, щоб іешим
було не зрозуміло. Але дехто виріс тільки зростом і в товщину, а мозком з дитинства не вийшов.
Щось схоже на прояви інфантилизму.

PS. Чому я трохи злий? Бо навіть власні орфографічні помилки позбавлений права виправляти. :X
Фуй зна, яку виховну роль це повинно мати. Дехто за гроші пости свої повидаляв за 2010 рік B-) ,
а тут, модер-месія форева, несе в маси добре та вічне, щоб йому гикалось до кінця життя.
видаляти то погано, наводить на підозри, краще мати дві версії постів, під кожну владу підходящу 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія