Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому коцапоязик нацменшини досі вивчається в школах для всіх?

<br (x). А ми будем п***а шо нам тре. Хоч у китайців.  :-)o

Шо заціпило?
   
До чого тут мовосрач? Проблема серйозна і нагальна!

Це ж просто абсурд. У Києві аж 400 шкіл, і попри це жодних шансів цього уникнути - твоїх дітей таки змусять вчити кацапоєзьік.
При тому що закони цього не вимагають. Це очевидна несправедливість і порушення прав.

Я вже мовчу про великі міста сходу й півдня. Там взагалі морок
   
Що, ольгінський українизатор, борець проти кавказської окупації москви-гонсалес знову вкинув лайна? Кацапчику, як там косово,  то є сербія?
   
До чого тут мовосрач? Проблема серйозна і нагальна!

Це ж просто абсурд. У Києві аж 400 шкіл, і попри це жодних шансів цього уникнути - твоїх дітей таки змусять вчити кацапоєзьік.
При тому що закони цього не вимагають. Це очевидна несправедливість і порушення прав.

Я вже мовчу про великі міста сходу й півдня. Там взагалі морок

Шо ти мелеш? У яких школах києва примушують вчити кацапоязик? У мене була аспірантка , закінчила школу у Києві. і  не вміла писати російською, зате англійською вільно говорила. Ще й казала "а нашо мені та російська?" Ти звідкіля виліз?

Останнє редагування: 23 січня 2019 10:13:08 від candidate
   
Видібіли хоча б ігрух дятям свіженьких вчасно перекладайте.
Тут цуко фіфа зі збірною України не всіхда виходить...  :weep:  :facepalm:

Хочете падли з нас буркінафасо зробити ? Акуйвам нарило!  :K
   
маячня..я все знаю  - у школах з 100%  українцями викладається коцапоязик
В нашій школі не вивчають, це при тому, що ця школи до 90-х була кацапоязикою. Мені здається менші діти кацязик навіть не розуміють.
   
Шо ти мелеш? У яких школах києва примушують вчити кацапоязик? У мене була аспірантка , закінчила школу у Києві. і  не вміла писати російською, зате англійською вільно говорила. Ще й казала "а нашо мені та російська?" Ти звідкіля виліз?
Пане, у вас є діти шкільного віку? Ви в Україні мешкаєте?
Поділіться досвідом як уникнути уроків косабської. Буду вдячний
   
Бо українці лохи.  За українські податки вирощують кацапських сепаратистів.  Те саме і на Закарпатті.  Всі уроки у венгерських селах на венгерській мові!!! За укр. гроші!! Ідіоти
   
твоїх дітей таки змусять вчити кацапоєзьік.
Напиши заяву – ніхто не змусить.
До речі, за совітів можна було написати заяву про звільнення від вивчення української. У школі, де мені довелось працювати, батьки принесли таку заяву, мотивуючи станом здоров’я дитини! Начебто фізика, математика, хімія, тощо, меншу шкоду завдають здоров’ю! Я тоді їм сказав, що краще хай попросять звільнити від англійської. Бо навряд чи їхня дитина поїде до Англії, а в Україні їй жити.

   
Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

А хіба мову ворога непотрібно знати?

Шпигунам - безсумнівно. Школярам - ні. Діти - не гарматне м'ясо.

У ваших дітей все добре з мовами найближчих друзів - польською, румунською, угорською, білоруською?
Де, крім елітних шкіл, викладається хоча б польська?

Діти нездатні навіть дитячі канали наших сусідів с супутника подивитися, бо мовами не володіють.

   
Мені здається менші діти кацязик навіть не розуміють.

Ти старийпірдун подивись во шо малодьож в основному шпілітся...  :laugh:
   
Пане, у вас є діти шкільного віку? Ви в Україні мешкаєте?
Поділіться досвідом як уникнути уроків косабської. Буду вдячний

У мене 2 дітей шкільного віку. І я спілкуюсь з багатьма дітьми шкільного  віку у Києві. І крім того я працював у школі (давно правда), і там не було російської, хоч діти були російськомовні! Ще коли контакт був то часом дивився сторінки студентів, бо викладав. Так вони писали російською українськими літерами, бо російської граматики не знають! Громадяне - ви відстали від життя. Нема таких проблем в Україні!

Останнє редагування: 23 січня 2019 10:22:29 від candidate
   
Ти старийпірдун подивись во шо малодьож в основному шпілітся...  :laugh:
я про дрібних дітей, які ще не встигли влізти в окупований кацапами інфопростір
   
Бо українці лохи.  За українські податки вирощують кацапських сепаратистів.  Те саме і на Закарпатті.  Всі уроки у венгерських селах на венгерській мові!!! За укр. гроші!! Ідіоти

Якщо сам ідіот і лох, то не екстраполюй на усю країну, дуже прошу.
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

Шпигунам - безсумнівно. Школярам - ні. Діти - не гарматне м'ясо.

У ваших дітей все добре з мовами найближчих друзів - польською, румунською, угорською, білоруською?
Де, крім елітних шкіл, викладається хоча б польська?

Діти нездатні навіть дитячі канали наших сусідів с супутника подивитися, бо мовами не володіють.

Показати зображення...


  так про те і гілка щоб викладати в школах польську мову та інші мови замість хуйлячого муканя...
   
Так вони писали російською українськими літерами, бо російської граматики не знають!

Во-во !
В тому то і прикол. Дітачки граматики не знають, шо кацапи з них ржуть, але всеодно шпіляться в фіфу на расєйській.
Бо цуко грьобані ледацюги дітям не створюють РЕАЛЬНОЇ  інфопідримки.
Івасиком-Телесиком отмазались і ФСЬО.  :X

   
Дітачки граматики не знають, шо кацапи з них ржуть, але всеодно шпіляться в фіфу на расєйській.
Нехай кацапи поржуть з самих себе! Вони граматики рідної мови не знають.
   
  так про те і мова щоб викладати в школах польську мову та інші мови замість хуйлячого муканя...

Зауважу що доступ до польського інфо простору здебільшого є платний та і обсяг відкритої інфо суттєво більше ніж російськомовного
   
Менше малося на увазі.
   
Во-во !
В тому то і прикол. Дітачки граматики не знають, шо кацапи з них ржуть, але всеодно шпіляться в фіфу на расєйській.
Бо цуко грьобані ледацюги дітям не створюють РЕАЛЬНОЇ  інфопідримки.
Івасиком-Телесиком отмазались і ФСЬО.  :X

  най кацапи ржуть і банять,

  а діти нехай переходять на англомовні ресурси...
   
Заява не домопоможе.
Школа радить писати на відділ освіти, бо це не шкільна компетенція. Відділ освіти каже що може переглянути, якщо напишуть більшість батьків щоб змінити косабську на якусь іншу дисципліну.

   
я про дрібних дітей, які ще не встигли влізти в окупований кацапами інфопростір

А я про тих дітей які вже підросли, а далі ні гу-гу.
Хверштейн ?

Де ЦУКО ФІФА з українськими коментаторами ?
Де цуко хакей, баскітбол і прочая шпіліта ?  :X  :diablo:
   
Во-во !
В тому то і прикол. Дітачки граматики не знають, шо кацапи з них ржуть, але всеодно шпіляться в фіфу на расєйській.
Бо цуко грьобані ледацюги дітям не створюють РЕАЛЬНОЇ  інфопідримки.
Івасиком-Телесиком отмазались і ФСЬО.  :X

Тобі треба шоб у фіфу, доту і плейеранкноунбатлел граундс з ксго поставили українську локалізацію, чи чого ти добиваєшся?
   
Заява не домопоможе.
Школа радить писати на відділ освіти, бо це не шкільна компетенція. Відділ освіти каже що може переглянути, якщо напишуть більшість батьків щоб змінити косабську на якусь іншу дисципліну.

ти один проти кацапської, чи всі батьки проти?
   
Тобі треба шоб у фіфу, доту і плейеранкноунбатлел граундс з ксго поставили українську локалізацію, чи чого ти добиваєшся?

Ашо йопта ? То було би куйово?
Шоби йопта рубать у Фіфу.. і шоб йопта на солов'їній.  :-)o

Україномовних локалізацій практично нема.
Шось були якісь хлопи трохи попижились на гуртом.ком і певно вже заіпалися.
Свіжатінки практично няма.  :weep:

Останнє редагування: 23 січня 2019 10:35:28 від Naff-Naffchuk
   
Ашо йопта ? То було би куйово?
Шоби йопта рубать у Фіфу.. і шоб йопта на солов'їній.  :-)o

Збирай банду і катай маляву у EA спортс, чи хто його там пиляє. Можуть зробити. Зараз дуже багато народу просто заради розваги перекладає на українську. Це не проблема держави - це проблема розробника. Якщо розробник фіфи побачить, що в Україні потрібна фіфа з українською локалізацією - він зробить. Приклад - 10 вінда з українською локалізацією. На усіх лінуксах - українська локалізація.
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

Шпигунам - безсумнівно. Школярам - ні. Діти - не гарматне м'ясо.

У ваших дітей все добре з мовами найближчих друзів - польською, румунською, угорською, білоруською?
Де, крім елітних шкіл, викладається хоча б польська?

Діти нездатні навіть дитячі канали наших сусідів с супутника подивитися, бо мовами не володіють.

Показати зображення...


Мне кажется что на русском конента больше в десятки,если не сотни раз чем на любом из перечисленных вами языке соседей
   
Шпигунам - безсумнівно. Школярам - ні. Діти - не гарматне м'ясо.

У ваших дітей все добре з мовами найближчих друзів - польською, румунською, угорською, білоруською?
Де, крім елітних шкіл, викладається хоча б польська?

Діти нездатні навіть дитячі канали наших сусідів с супутника подивитися, бо мовами не володіють.

Показати зображення...
Я вважаю, що мови існують, окрім іншого, і для здобування інформації. Отже, знання російської – ще один інформаційний канал. До того ж надбані знання не є тягарем на твоїх плечах.
   
Мне кажется что на русском конента больше в десятки,если не сотни раз чем на любом из перечисленных вами языке соседей

Тібє ні кажітся, а таг оно і єсть.
І єто йопта відно ніваоружонним взглядом.  :-)o
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

Мне кажется что на русском конента больше в десятки,если не сотни раз чем на любом из перечисленных вами языке соседей

  діти сидять на англомовних сайтах,

  навіщо дивитися на хуйлячих викладачів якщо можна послухати лекції з Америки та Британії і з решти світу...

   

 
   
Тібє ні кажітся, а таг оно і єсть.
І єто йопта відно ніваоружонним взглядом.  :-)o

   нічого цікавого для старшокласників хуйлячою немає в порівнянні з англомовним сегментом...
   
Збирай банду і катай маляву у EA спортс, чи хто його там пиляє. Можуть зробити. Зараз дуже багато народу просто заради розваги перекладає на українську. Це не проблема держави - це проблема розробника. Якщо розробник фіфи побачить, що в Україні потрібна фіфа з українською локалізацією - він зробить. Приклад - 10 вінда з українською локалізацією. На усіх лінуксах - українська локалізація.

Так чіго отеті банди уже йопта за 30 літ так і не "понасобіралися" ?  :X
Тут цуко на американських сайтах руццкий єсть, польський єсть, словацький єсть, цуко дажі молдаванський єсть....  :diablo:
Може не бандами єдіними ? А повинна бути якась РЕАЛЬНА підтримка на рівні держави ?  :-)o
   
Чому в багатьох школах коцапоязик змушені вивчати всі, а не тільки личинки коцапів?
Тому що для пересічного українця до сих пір Пушкін - найвеличніший поет, а Толстой з Достоєвським - найвеличніші письменники.
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

Я вважаю, що мови існують, окрім іншого, і для здобування інформації. Отже, знання російської – ще один інформаційний канал. До того ж надбані знання не є тягарем на твоїх плечах.

  якщо години хуйлячої в школах замінити додатковими годинами з англійської то діти отримають набагато ширший доступ до цікавої для них інформації зі всього світу...
   
Англійська з першого класу, старшокласники англійською майже вільно володіють
   
Показати зображення...
Це маніпуляція.
24% школярів що вчать російську - така цифра через те що вчать її з 5 по 9 клас, а всього класів 12
40% шкіл - це просто не відповідає дійсності. Очевидно врахували сюди початкові школи, де ще немає другої іноземної
   
Так чіго отеті банди уже йопта за 30 літ так і не "понасобіралися" ?  :X
Тут цуко на американських сайтах руццкий єсть, польський єсть, словацький єсть, цуко дажі молдаванський єсть....  :diablo:
Може не бандами єдіними ? А повинна бути якась РЕАЛЬНА підтримка на рівні держави ?  :-)o

  навпаки, дітям треба давати англомовні гаджети, нехай звикають що змалечку треба досконало володіти англійською мовою...

 

   
немає в порівнянні з англомовним сегментом...

А тоді вапріс. А накуйнам ваще тоді потрібна ота солов'їна ?
Хай вже дєточки повністю переходять на англійську.  (tu)
Нах їм отой тормоз мови аборігенів ?  :-)o
   
старшокласники англійською майже вільно володіють

дядя ти результати зно по всій країні споглядав  ?  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія