Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звідки, пляць , взялося оте "горде" 25 % ?

Там навіть їх немає за всіма законами математики округляють до меншого в таких випадках. До 24 %.
Але які закони у порохоботів..



Кандидат   Графік   % голосів виборців, поданих за кандидата   Кількість голосів виборців, поданих за кандидата
Зеленський
Володимир   
73.22   13 541 528
Порошенко
Петро   
24.45
   4 522 450


https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp300pt001f01=720.html
   
Я розумію, що з точки зору піару 25 цифра симпатична, але на х.я  так нагло п.здіти ?
   
О Госсподи....
ото вас ушибло.... :facepalm:
   
О Госсподи....
ото вас ушибло.... :facepalm:

Мене ? А не вас ? Це вам плювати навіть  на математичні закони .

Чому тоді Зеленьскому не казати , що в нього 74 %  ?

За тією ж іпанутою логікою.
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

Так красивее :)

Периодически эти уипаны всплывают в фб, мелькают. Но волна уже пошла на спад. Скоро перекуются и налепят себе 75%. На зеленом фоне.
   
О Госсподи....
ото вас ушибло.... :facepalm:

Людас будує нову Україну. :)
   
Людас будує нову Україну. :)

Та ні. Це ви засрали стару.
   
Та ні. Це ви засрали стару.

А ви де були ?  :gigi:
   
Мародерських сектантів - 15%, та й то там значний відсоток куплених разовою подачкою пенсів
Вовкіних прихильників (поки що просто прихильників, бо не було жодних ознак обожнювання і поклоніння)  - 30%
Крапка.
   
А ви де були ?  :gigi:

З вами. Думав , що ви люди. Помилявся.
   
Та ні. Це ви засрали стару.
А що, 75 вiдсоткiв не срало? Чи ваше гiмно випарилось
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

Alex Noinets
4 ч. ·
Хто там кричав матом, коли Коломойський з Філатовим і Корбаном з символу Укропу зробили партію Укроп і віджали собі бренд?

Ну, вітаю вас. Мирослав Ололешко (та його фейки, які брешуть, що вони офіцери ЗСУ) просив передати, що бренд "25%" - це тепер його бренд.

Ви думали, що 25% - це про вас і Порошенка? Це про Антона Геращенка і його юного фріка.
   
А що, 75 вiдсоткiв не срало? Чи ваше гiмно випарилось

Що по суті теми , Андрюша ?   
Вас треба називати 24 з копійками , а не 25.
   
Та ні. Це ви засрали стару.

Тепер прийшов ваш час прибирати. :)
   
Мародерських сектантів - 15%, та й то там значний відсоток куплених разовою подачкою пенсів
Вовкіних прихильників (поки що просто прихильників, бо не було жодних ознак обожнювання і поклоніння)  - 30%
Крапка.

 :love:
   
Тепер прийшов ваш час прибирати. :)

Що зробиш. Доведеться. Після таких серунів як ти, ВАдік.
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

Там і 16% не було.

Якщо мінуснути адмінресурс та мінстецеву накачку ботами, то лишиться процентів 8.

От вони і будуть гордитися їми.
   
Що зробиш. Доведеться. Після таких серунів як ти, ВАдік.

То до роботи беріться а не нийте. :)
Якщо розумієте що робити.
   
Там і 16% не було.

Якщо мінуснути адмінресурс та мінстецеву накачку ботами, то лишиться процентів 8.

От вони і будуть гордитися їми.

То не звертайте на них уваги.
Вас же більше. :)
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

То не звертайте на них уваги.
Вас же більше. :)

Ну от ви підтримаєте кононенкову партію? Чи знаєте щось пристойніше ?
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

Що по суті теми , Андрюша ?  
Вас треба називати 24 з копійками , а не 25.

За моїми підрахунками за Порошенка серед опитаних мною знайомих за Порошенко проголосували 90%. Оце є реальна оцінка його справ, бо жоден з моїх знайомих не отримує субсидію.
   
Ну от ви підтримаєте кононенкову партію? Чи знаєте щось пристойніше ?
Я не знаю жодної партії яка була б варта підтримки.
Включаючи ту що висунула нового Президента.
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

За моїми підрахунками за Порошенка серед опитаних мною знайомих за Порошенко проголосували 90%. Оце є реальна оцінка його справ, бо жоден з моїх знайомих не отримує субсидію.

Вони так казали щоб ти від них відїбався зі своїм порошенком.
   
За моїми підрахунками за Порошенка серед опитаних мною знайомих за Порошенко проголосували 90%. Оце є реальна оцінка його справ, бо жоден з моїх знайомих не отримує субсидію.

То працюйте.  (tu)
Не звертайте уваги на тих лузерів.
   
Та ні, не вийде.Дуже багато можливостей для подальшого цькування цього бренду. Можна не напрягатися і обливати брудом у чисто цифровому сегменті. Не 25 ,  а 8 процентів, і так до нескінченності. :D
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

За моїми підрахунками за Порошенка серед опитаних мною знайомих за Порошенко проголосували 90%. Оце є реальна оцінка його справ, бо жоден з моїх знайомих не отримує субсидію.

И куда они делись? Да у вас  когнитивный диссонанс. Успокойтесь.  Украина была есть и будет
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

То працюйте.  (tu)
Не звертайте уваги на тих лузерів.
Я до того, що проти Порошенко ті, хто не зміг в складних для країни умовах адаптуватися до нового життя, а намагався паратизувати далі. Ось гілку відкрив яний ворог України, провокатор та нашими Людас. Бо має субсидію,  а не працює.
Я не маю субсидію, плачу 100% комунальних послуг, тому й можу зараз 10 днів бути в Австрії, а Людас далі Коростеня ніде не був, і ніколи не буде, бо у нього субсидія, за нього хтось інший платить, тому працювати не має сенсу.
   
Я до того, що проти Порошенко ті, хто не зміг в складних для країни умовах адаптуватися до нового життя, а намагався паратизувати далі. Ось гілку відкрив яний ворог України, провокатор та нашими Людас. Бо має субсидію,  а не працює.
Я не маю субсидію, плачу 100% комунальних послуг, тому й можу зараз 10 днів бути в Австрії, а Людас далі Коростеня ніде не був, і ніколи не буде, бо у нього субсидія, за нього хтось інший платить, тому працювати не має сенсу.

Людас не ворог.
Просто нещасна людина.
Яка колись була навіть цікавою.
Але так склалося що він досить скоро стане ще нуднішим.  :(
   
 (P)
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

За моїми підрахунками за Порошенка серед опитаних мною знайомих за Порошенко проголосували 90%. Оце є реальна оцінка його справ, бо жоден з моїх знайомих не отримує субсидію.

 :lol:

Ще один митець. Серед знайомих таксистів не питав?
   
Пусть будет. Так даже прикольней. Секта полу-пятидесятников...
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

"дякую богу шо я не юльок" памятаэш?
От ті хто не юльки і не зе!біли і є 25.
   
это уже обсуждалось дней 5 назад

доброе утро  :)
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

Звідки, звідки?  :facepalm:
Звідси:
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

з результатів екзитполу так назвали, усбакойтесь
   
Що по суті теми , Андрюша ?  
Вас треба називати 24 з копійками , а не 25.

Ну то називайте, принципові ви наші  :lol:  Я дозволяю  :D
   
Я до того, що проти Порошенко ті, хто не зміг в складних для країни умовах адаптуватися до нового життя, а намагався паратизувати далі. Ось гілку відкрив яний ворог України, провокатор та нашими Людас. Бо має субсидію,  а не працює.
Я не маю субсидію, плачу 100% комунальних послуг, тому й можу зараз 10 днів бути в Австрії, а Людас далі Коростеня ніде не був, і ніколи не буде, бо у нього субсидія, за нього хтось інший платить, тому працювати не має сенсу.

Паша , отримую я субсидію чи ні ти не знаєш і знати не можеш. А правда що ти був на антимайдані в 2014. році ?
Ти ж сам казав .
   
Ну то називайте, принципові ви наші  :lol:  Я дозволяю  :D

Красно дякую. Хоча на це не треба ніякого дозволу. Бо це голий факт. А 25 то брехня
   
Re: Звідки,  пляць ,  взялося оте "горде" 25 %  ?

а что плохого в 25%? Какая-то нехорошая цифра? Вон в раше за хyйла 78%. Мне как-то ближе мои 25, а вам комфортнее в зоне 75. Таки адинарот.
   
Красно дякую. Хоча на це не треба ніякого дозволу. Бо це голий факт. А 25 то брехня

Так-так брехня ! А у нас же кінець епохи брехні ! тооочно!  :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія