Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як змусити людей носити маски

Re: Як змусити людей носити маски

Ось це "тикання" є ще одним доказом "аднавонарода"

не є,
а публікація російського контенту є
   
Re: Як змусити людей носити маски

ті маски то херня повна
в польщі і маски і усьо закрито а рівень закажень такий самий як в швеції де ніхто ніяких масок не носить і нічого не закриває
фотка з четверга минулого тижня,  мальмо центр міста
   
Re: Як змусити людей носити маски

Основная функция маски то что больной выдыхает в атмосферу меньшее количество вирусов ,но находятся много людей которые игнорируют эту функцию нося маски с клапаном,где выдыхается минуя фильтр . Почему им это разрешают делать? Почему не штрафуют.
   
Re: Як змусити людей носити маски

Основная функция маски то что больной выдыхает в атмосферу меньшее количество вирусов ,но находятся много людей которые игнорируют эту функцию нося маски с клапаном,где выдыхается минуя фильтр . Почему им это разрешают делать? Почему не штрафуют.

чоловік співробітниці був фанатом масок. До нас являвся завжди в масці. І перебіг його ковіду був найтяжчим з усіх знайомих.

Підозрюю, що вірус почав розмножуватися на горлянці, маска накопичила вірусні, а він накопичену мегадозу ковтнув ротом.
   
Re: Як змусити людей носити маски
PAL

Не повіриш до ковіду теж люди хворіли. Ти маску носив ?  Звідки ти знаєш що вони були здорові ?

я знаю точно, 100%, що були хворі
бо регулярно сам хворів

А тепер хочешь прикол?
Кожного сезону я та вся сім'я гарантовано один раз хворіли на грип (було й двічі інколи)
Ще раз звертаю увагу: КОЖНОГО! (щонайменш з 2000 року, раніше просто не пам'ятаю)

За одним-єдиним виключенням. Знаєш яким? Правильно! Сезон 2020-2021!

Так маски таки працюють?
   
Re: Як змусити людей носити маски
PAL

До речі, гарна аналогія.  99 % користуються масками багаторазово. Іноді місяцями. Ти з презервативом так робиш ? І який толок з такого презервативу крім шкоди ?

якщо добвні так користуються масками, то хто їм дохтур?
Але сенс навіть у такому є - ця маска захищає ВІД довбня
   
Re: Як змусити людей носити маски
mar

Але сенс навіть у такому є - ця маска захищає ВІД довбня


Які проблеми? Хочете захиститись, носіть що хочете. На куя примушувати всіх носити ганчірки? До речі, хто проводив хоч якісь дослідження щодо захисту тими ганчірками на нос від грипуі?
 
   
Re: Як змусити людей носити маски
PAL

Які проблеми? Хочете захиститись, носіть що хочете. На куя примушувати всіх носити ганчірки? До речі, хто проводив хоч якісь дослідження щодо захисту тими ганчірками на нос від грипуі?

Ще раз
захист ВІД довбня
Щодо ж грипу я вже написав - сезон 2020-2021 це ПЕРШИЙ сезон з 2000 року, коли моя сім'я не хворіла на грип
Цікавий показник, чи не так?
   
Re: Як змусити людей носити маски
mar

Кожного сезону я та вся сім'я гарантовано один раз хворіли на грип (було й двічі інколи)
Ще раз звертаю увагу: КОЖНОГО! (щонайменш з 2000 року, раніше просто не пам'ятаю)

За одним-єдиним виключенням. Знаєш яким? Правильно! Сезон 2020-2021!



А я не хворів грипом , може десь в дитинстві, так на паркуя до мене дойобуються ті, хто переляканий грипом, бо має слабкий імунітет?
   
Re: Як змусити людей носити маски
PAL

А я не хворів грипом , може десь в дитинстві, так на паркуя до мене дойобуються ті, хто переляканий грипом, бо має слабкий імунітет?

тому що ти, довбню, можешь бути розносчиком болячки!
   
Re: Як змусити людей носити маски
mar

Ще раз
захист ВІД довбня


Так захищайтесь чим хочете, навіщо на всіх намордники наділи? Хто проводив хоч якісь дослідження щодо захисту цими масками?
   
Re: Як змусити людей носити маски

PAL, я на собі кілька разів випадково перевіряв, чи бере ковід людину, яка дихає носом. Не бере.

А ось масочників бере.
   
Re: Як змусити людей носити маски

якщо добвні так користуються масками, то хто їм дохтур?
Але сенс навіть у такому є - ця маска захищає ВІД довбня

Дурня повна. Он гонта пише вище , що в Польщі такий же рівень як в Швеції де ніхто маски не носить.
А в тій же Чехії смертність вдвічі більше ніж ві Швеції. Майже скафандри носять.
Коменданська година і облави.  І що це їм дало ?




Останнє редагування: 23 березня 2021 14:59:36 від Людас
   
Re: Як змусити людей носити маски

я знаю точно, 100%, що були хворі
бо регулярно сам хворів

А тепер хочешь прикол?
Кожного сезону я та вся сім'я гарантовано один раз хворіли на грип (було й двічі інколи)
Ще раз звертаю увагу: КОЖНОГО! (щонайменш з 2000 року, раніше просто не пам'ятаю)


За одним-єдиним виключенням. Знаєш яким? Правильно! Сезон 2020-2021!

Так маски таки працюють?

.. так ось хто розносив грип з 2000  року . Хворів , а маску не носив. Чому ?


   
Re: Як змусити людей носити маски
mar

тому що ти, довбню, можешь бути розносчиком болячки!



А до чого така агресія, чи ти редиска шукав, хто тебе, утирка на хуй пошле? Я не можу бути разносчиком,бо на відміну від тебе ,грипозника хронічного, не пам*ятаю,коли хворів грипом.
   
Re: Як змусити людей носити маски

До речі, гарна аналогія.  99 % користуються масками багаторазово. Іноді місяцями. Ти з презервативом так робиш ? І який толок з такого презервативу крім шкоди ?
:) не менше користуються трусами, але чи носять вони їх місяцями...
   
Re: Як змусити людей носити маски

А до чого така агресія, чи ти редиска шукав, хто тебе, утирка на (x) пошле? Я не можу бути разносчиком,бо на відміну від тебе ,грипозника хронічного, не пам*ятаю,коли хворів грипом.

Для сект це характерно. Всіх навернути в свою віру. Хто сказав що вона істина ?


   
Re: Як змусити людей носити маски

чоловік співробітниці був фанатом масок. До нас являвся завжди в масці. І перебіг його ковіду був найтяжчим з усіх знайомих.

Підозрюю, що вірус почав розмножуватися на горлянці, маска накопичила вірусні, а він накопичену мегадозу ковтнув ротом.
Потомучто дома и на время сна маску снимал ,не снимал бы организм бы был более адаптирован к ношению маски.
   
Re: Як змусити людей носити маски

:) не менше користуються трусами, але чи носять вони їх місяцями...

думаю народ частіше міняє труси , аніж  засмальцовану маску в кишені. І тому від неї більше шкоди, а не користі.
Сектанти масок вірять в святу і непорочну маску. Яка існує лише у них в уяві.



   
Re: Як змусити людей носити маски

Потомучто дома и на время сна маску снимал ,не снимал бы организм бы был более адаптирован к ношению маски.

Владімір,  ви зараз це якою мовою написали ?  Я думав , що я знав російську... :shuffle:
   
Re: Як змусити людей носити маски

  Усі якось позабували, що інфа про ефективність масок таки доступна.
  Позабували про респіратори, що з великою вірогідністю захищають проти вірусу.
  І зрозуміло чому "позабували".
  Бо маски скоріш психологічний захист, а респіратори таки дорогезні. :X
   
Re: Як змусити людей носити маски
mar

Для сект це характерно. Всіх навернути в свою віру. Хто сказав що вона істина ?


Так нехай носять хоть протигази. Але ж ні, доїпалися до всіх, примушують ту ганчірку носити, так ще й брешуть постійно. Точно казали про диктат * трієчників* , коли до влади довбні придуть. Скрізь. От і дочекалися.
   
Re: Як змусити людей носити маски

населення ковідить, а влада диктатурить
   
Re: Як змусити людей носити маски
mar

Бо маски скоріш психологічний захист, а респіратори таки дорогезні.


От це і є імітація, ні про який захист мова не йде.
   
Re: Як змусити людей носити маски

  Усі якось позабували, що інфа про ефективність масок таки доступна.
  Позабували про респіратори, що з великою вірогідністю захищають проти вірусу.
  І зрозуміло чому "позабували".
  Бо маски скоріш психологічний захист, а респіратори таки дорогезні. :X


В Чехії носять респіратори. Справи гірші ніж у Швеції. В рази.

А тому ж Лаосі нуль смертність. А поряд в Камбоджі  4 людини за рік.
Думаєте вони там респіратори носять ?

Маски це була лише світова афера урядів. Щоб прикрити свою імпотентність у вирішенні проблеми ковіду.  Що і  доводить це ідіотське відео.  Вони минуть цього  охоронця і знову знімуть маску.

   
Re: Як змусити людей носити маски

Поліцейський побив жінку в столичному супермаркеті – була без маски (ВІДЕО)

У Києві в одному з супермаркетів на вулиці Берковецькій стався конфлікт між жінкою-покупцем і чоловіком у формі поліції, якого в мережі називають охоронцем.

Співробітник охорони зробив жінці зауваження і зажадав надіти маску, але вона нібито відмовилася і почалася бійка. Поліцейський кілька разів вдарив жінку в голову. В результаті жінка, яка вимагала у поліцейського віддати телефон, впала на підлогу.


і давно в поліцейських на спині пише Охорона?
   
Re: Як змусити людей носити маски

От це і є імітація, ні про який захист мова не йде.

+

В точку. Це імітація. Симулякр боротьби з вурусом, а не , власне, боротьба.

Всі епідемії блокуються не масками , а повним блокуванням пересування людей як між країнами, так і регіонами всередині країни.
Підкреслюю повним. А маски то до жопи бант.


"Мнение большинства всегда ошибочно, ибо большинство людей — идиоты.“ - Эдгар Аллан По.



Останнє редагування: 23 березня 2021 15:19:21 від Людас
   
Re: Як змусити людей носити маски

ті маски то херня повна
в польщі і маски і усьо закрито а рівень закажень такий самий як в швеції де ніхто ніяких масок не носить і нічого не закриває

рівень зараження такий же а населення Польші втричі більше як Швеції.

Отже - маски допомагають.
   
Re: Як змусити людей носити маски

маски то до жопи бант

  Тіко не на сраку, а на морду. :D
   
Re: Як змусити людей носити маски

рівень зараження такий же а населення Польші втричі більше як Швеції.

Отже - маски допомагають.
  Є безліч чинників окрім масок.
  З такимо ж успіхом можете оголосити що люди в окулярах менше потрапляють в аварії.
  Кореляція приблизно така сама. B-)
   
Re: Як змусити людей носити маски
mar

рівень зараження такий же а населення Польші втричі більше як Швеції.

Отже - маски допомагають.


Як доведено?



   
Re: Як змусити людей носити маски

  Тіко не на сраку, а на морду. :D



"Мнение большинства всегда ошибочно, ибо большинство людей — идиоты.“  (c)  Едгар По ---> "  Тому що замість голови у більшості - срака " (с) моє.


 
   
Re: Як змусити людей носити маски
PAL

Дурня повна. Он гонта пише вище , що в Польщі такий же рівень як в Швеції де ніхто маски не носить.
А в тій же Чехії смертність вдвічі більше ніж ві Швеції. Майже скафандри носять.
Коменданська година і облави.  І що це їм дало ?

ключове словосполучення: щільність населення
це відповідь про Швецію
   
Re: Як змусити людей носити маски
PAL

А до чого така агресія, чи ти редиска шукав, хто тебе, утирка на (x) пошле? Я не можу бути разносчиком,бо на відміну від тебе ,грипозника хронічного, не пам*ятаю,коли хворів грипом.

школяре, йди краще на урок. По біології. Там знайдешь відповідь, чому ти можешь розносити заразу
   
Re: Як змусити людей носити маски

доведено?

Доведено Гонтою.

З його слів: в Польщі маски носять і рівень зараження такий самий, як у Швеції, де маски не носять. А населення Швеції утричи менше.


Отже: маски допомагають знизити зараження втричи.
   
Re: Як змусити людей носити маски

ключове словосполучення: щільність населення
це відповідь про Швецію

В тундрі там ніхто не живе. Досить легенд.

Майже всі на південному узбережжі.

   
Re: Як змусити людей носити маски
mar

З такимо ж успіхом можете оголосити що люди в окулярах менше потрапляють в аварії.



Або...Ті, хто вночі спали, частіше попадають в аварії, ніж ті, хто з якихось причин не спав.
   
Re: Як змусити людей носити маски
mar

школяре, йди краще на урок. По біології. Там знайдешь відповідь, чому ти можешь розносити заразу


Шмарклі підбери.
   
Re: Як змусити людей носити маски

нєтлєнка!  (tu)  :gigi:
до речі той хлопець фітнес тренер у спортлайфі, кмс по плаванню
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія