Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

Кловун разом з Руді Джуліані дивиться на вкрадені у Мюлера звинувачення і плачеться що нема картинок... :lol:  :weep:

https://twitter.com/view/status/1063403321350897666Цуко, картинок нема    :lol:  :weep:

Він ще слово witch написав невірно. Написав як "which" ("котрий"/"який"), а не "witch" - "відьма".  :lol: :lol: :lol: :lol:
   
А чому злочинці голосують за демократів? Що приваблює злочинців в демократичній партії США?
вони НЕ ЗЛОЧИНЦІ.Злочинцям дісно не можна голосувати  в деяких штатах.А у флоріді дозволив народ флоріди голосувати людям,які ПОВНІСТЮ відповіли за свої провини перд законом і є такимиж громадянами штату як і інші. Я розумію,що новокацапу трудно зрозуміти НЕ СТАЛІНСЬКІ визначення злочинності і що це пляма на все життя перед РОДІНОЙ,але що поробиш аміране.Ми не каци і навіть не новокаци як ти і якщо людина відбула ПО ЗАКОНУ(для тебе то чуже питання)покарання ,що суспільство наклало на неї за скоєні злочини,то вона ВІЛЬНА у всіх своїх правах.Що і підтвердила  більшість населення Флоріди (більше 60%) B-) ,що проголосувала(ЛЕГАЛЬНІ громадяни - це для валі і решту якобів),що і проголосувала за цю поправку.
 І щоб тобі вставивти пістон на ніч-за репів ТЕЖ голосують такі громадЯни.Причому на сьогоднішніх виборах пробували протиснути в палату кандидатів під слідством.І ці кандидати-РЕПИ. B-).І тепер у мене до тебе питання-що приваблює репів голосувати за таких кандидатів? Чому вони "злочинці" голосують за репів? B-) 
   
Він ще слово witch написав невірно. Написав як "which" ("котрий"/"який"), а не "witch" - "відьма".  :lol: :lol: :lol: :lol:
треба амірану позвонити,щоб він додіка англійської навчив.Аміран у нас поліглот :D
   
Некоторые кацапские троли на фейсбуках писали на чистій англійській мові да ещё и пинали американцев за ошибки в грамматике
Так и с нашим табаки :D
бо внутрішньо бояться ,що так і не стануть "святіше ніж папа римський" (мучить їх своя біографія і чистота крові.Боже яка то дурня :facepalm1:  у таких ,що то пробують) серед чужих.так вихрести ставали чи не найбільшими гонителями жидів у іспанії чи росії.Прагнули тим ДОКАЗАТИ лояльність ....і всеодно не виходило. наші "табакі" почуваючи то,пробують у нас то почуття викликати :facepalm1:
  дарма стараєшся аміран-ми на такі дурниці не звертаємо уваги.У нас ІНШІ козирі.яких ти НІКОЛИ не отримаєш. Бо ми цільні по натурі як українці, а не по чомусь іншому.З дня народження і молока матері.І не пробуємо стати американцями з родроводом чи кацапами з скрєпами. нас то питання не хвилює.ВНУТРІШНЬО.

Останнє редагування: 18 листопада 2018 02:07:43 від cynic
   
треба амірану позвонити,щоб він додіка англійської навчив.Аміран у нас поліглот :D

Один слабоумный [Seroga] притащил запись из фейкового твитера. Другие слабоумные принялись всерьёз это обсуждать. А посмотреть что это за Твитер мозгов не хватило. Впрочем не удивительно, слабоумие характерная черта сторонников Демократической партии США.
   
Один слабоумный [Seroga] притащил запись из фейкового твитера. Другие слабоумные принялись всерьёз это обсуждать. А посмотреть что это за Твитер мозгов не хватило. Впрочем не удивительно, слабоумие характерная черта сторонников Демократической партии США.

Я мовчу яка характерна риса прихильників Партії Регіонів і Януковоща  :lol:
   
Я мовчу яка характерна риса прихильників Партії Регіонів і Януковоща  :lol:

Та да, сами завели фейковый твитер, сами наделали там кучу ошибок в правописании и сами с себя смеются.
   
У демократов уже раскол во фракции.

50 конгрессменов-демократов отказались голосовать за Пелосси.

Трамп пообещал Пелосси голоса республиканцев. Бггг.  :gigi:
   
Кловун разом з Руді Джуліані дивиться на вкрадені у Мюлера звинувачення і плачеться що нема картинок... :lol:  :weep:

https://twitter.com/view/status/1063403321350897666Цуко, картинок нема    :lol:  :weep:

 :facepalm1:

мля, таки ти тупуватенький , укр. журналіст? бо англійсько. явно не володієш щоб зрозуміти що ти цитуєш

Donald J. Trump
@realDonaldTrFan
45th Parody of the United States of America

слово пародія тобі зрозуміло?
   
Стоп! Якщо це є місія Мюллера, то чого сам Трамп та його прихильники так виступають проти неї?  ;)

спитай в прихильників Трампа

я тут вже писав мінімум 2 рази
я за об"єктивне розслідування москалів у втручання
бо я маю підстави вважати що вони також допомагали Клінтон, щоб у випадку її перемоги мати і на неї важелі впливу
і ота історія з ноутбуком помічника мадам голови Демокрактичної партії і використання приватного і-мейлу самою Клінтоншою , і підстасовка результатів при номінації коли голоса Сандерса вкрали і т.д. і т.п.
це також має бутт частиною розслідування якщо ми хочемо побачити всю картину вмішування кацапів у вибори, чи не так?
   
Бо ми цільні по натурі як українці, а не по чомусь іншому.З дня народження і молока матері.

Де докази що ти українець і той за кого себе видаєш?

Українською мовою ти не володієш. Ані живою мовою, ані письмовою. Звідси висновок, що в Україні ти ніколи не жив, в українській школі ніколи не навчався.

Як ми можемо переконатися в тому що ти хоча б етнічний українець народжений у Росії (звідси і незнання мови),  а не наймит з Ольгино?

Де докази, що ти українець?
   
Не даремно ота пелоссі в перший день після виборів з трумпом обнімашкалася. Відразу мені всередині щось підказало що то кадр консерва х'йла
   
У демократов уже раскол во фракции.

50 конгрессменов-демократов отказались голосовать за Пелосси.

Трамп пообещал Пелосси голоса республиканцев. Бггг.  :gigi:

Це називається розкол?  :facepalm1:
Ну коли МакКейн не підтримував Трампа, його місцеві трамполюби почали поносити. Але ніхто не назвав це розколом Республіканської партії. Але ж "кримнашист" Амиран знає точно - "розкол,  і крапка".
Тим часом - https://www.theguardian.com/us-news/ng-interactive/2018/nov/06/midterm-elections-2018-live-results-latest-winners-and-seats?CMP=results_blog#senate - "Democrats flip California 39th". От це так розкол...  :gigi:
   
Американский президент Дональд Трамп рассказал, как его предшественник Барак Обама предупредил о его наиболее серьезной угрозой для Соединенных Штатов. Решение этого вопроса Трамп назвал самым сложным за время своего президентства.

«Северная Корея была довольно сложной. (…) Потому что когда я получил это от президента [США Барака] Обамы, прямо в тех двух креслах, мы сидели и говорили, и он сказал, что это, несомненно, самая большая проблема, которая стоит перед страной», – приводит его слова РИА «Новости». В интервью Fox News Трамп отметил, что доволен тем, какое решение удалось принять и какие отношения установились сейчас между США и КНДР.
   
:facepalm1:

мля, таки ти тупуватенький , укр. журналіст? бо англійсько. явно не володієш щоб зрозуміти що ти цитуєш

Donald J. Trump

45th Parody of the United States of America

слово пародія тобі зрозуміло?

Тупе, тобі прямо вказують шо то не през , а то пародія, фейк а ти дебіл мене цу цьму звинувачуєш...
   
Де докази що ти українець і той за кого себе видаєш?

Українською мовою ти не володієш. Ані живою мовою, ані письмовою. Звідси висновок, що в Україні ти ніколи не жив, в українській школі ніколи не навчався.

Як ми можемо переконатися в тому що ти хоча б етнічний українець народжений у Росії (звідси і незнання мови),  а не наймит з Ольгино?

Де докази, що ти українець?
:D  як тебе вштирило,що всеодно залишишся ні то ні сьо.Ні генацвале ні колєга.Але твердо-таваріщь,бо "курка-мутант" в кишені і гордість за той огризок що залишився від совка-парашу. Новоспечений новорос-кримчанін,що прибився накінець до радной гавані.Адже тільки там ти -расіянін без роду і племені,як всі служаки режиму.
  Докази шукай сам,мені не треба . Я ЦІЛЬНИЙ,на відміну від тебе,тому ми всяким русскім не подаєм. Брєзгуєм ординцями. :)  з тих ваших базових часів становлення різноманітного шлаку різних народів істінно русскімі(тобто залежними від хазяїна). B-)

Останнє редагування: 19 листопада 2018 02:25:40 від cynic
   
Це називається розкол?  :facepalm1:
Ну коли МакКейн не підтримував Трампа, його місцеві трамполюби почали поносити. Але ніхто не назвав це розколом Республіканської партії. Але ж "кримнашист" Амиран знає точно - "розкол,  і крапка".
Тим часом - https://www.theguardian.com/us-news/ng-interactive/2018/nov/06/midterm-elections-2018-live-results-latest-winners-and-seats?CMP=results_blog#senate - "Democrats flip California 39th". От це так розкол...  :gigi:
він новіціюш  і послали його сюди "на жарку". Нехай почитає,ЯК і чому попередній репівський начальник палати -раян став на чолі репів у палаті,ну за одно і про його попередника бейнера і чого тамтой сказав,що "а *біться самі"( ну не так жорстко в реалі але точно по суті).
   
Представитель Республиканской партии Рик Скотт признан победителем на выборах в Сенат Конгресса США от штата Флорида. Как сообщает CNN со ссылкой на результаты ручного пересчета голосов, господин Скотт обошел своего конкурента, действующего сенатора-демократа Билла Нелсона на 10 тыс. голосов.

Президент США Дональд Трамп уже поздравил Рика Скотта с победой. «С самого первого дня Рик Скотт ни разу не дрогнул. Он был великолепным губернатором и будет еще более великолепным сенатором, представляющим жителей Флориды»,— написал господин Трамп в Twitter.

***

Губернатором американского штата Флорида стал республиканец Рон Десантис.  Его соперник, демократ Эндрю Гиллум признал свое поражение и поздравил победителя в Twitter.

Флорида

Губеранатор

Рон Десантис - Республиканская партия

Сенаторы

Марко Рубио - Республиканская партия
Рик Скотт      - Республиканская партия
   
як тебе вштирило,що всеодно залишишся ні то ні сьо.Ні генацвале ні колєга.Але твердо-таваріщь,бо "курка-мутант" в кишені і гордість за той огризок що залишився від совка-парашу. Новоспечений новорос-кримчанін,що прибився накінець до радной гавані.Адже тільки там ти -расіянін без роду і племені,як всі служаки режиму.
  Докази шукай сам,мені не треба . Я ЦІЛЬНИЙ,на відміну від тебе,тому ми всяким русскім не подаєм. Брєзгуєм ординцями. :)  з тих ваших базових часів становлення різноманітного шлаку різних народів істінно русскімі(тобто залежними від хазяїна). B-)

Кацапе, я нічого не зрозумів. Якою мовою це написано?
Якщо ти не здатен донести свої думки українською, пиши вже російською, щоб тебе принаймні можна було зрозуміти, що ти там написав.
   
Кацапе, я нічого не зрозумів. Якою мовою це написано?
Якщо ти не здатен донести свої думки українською, пиши вже російською, щоб тебе принаймні можна було зрозуміти, що ти там написав.

Да ладно вам Амиран. Вы что не видите что на его роже наглая самодовольная ухмылка превратилась в гримасу ужаса. Так же как и у его коллег по бригаде.

А это же их пока только на попытке украсть выборы поймали, последствий ещё не было. А что будет когда новый генеральный прокурор таки повернёт ручку тисков на пару оборотов?  Размазня Сешнс пишет мемуары. ;)
   
Представитель Республиканской партии Рик Скотт признан победителем на выборах в Сенат Конгресса США от штата Флорида. Как сообщает CNN со ссылкой на результаты ручного пересчета голосов, господин Скотт обошел своего конкурента, действующего сенатора-демократа Билла Нелсона на 10 тыс. голосов.

Президент США Дональд Трамп уже поздравил Рика Скотта с победой. «С самого первого дня Рик Скотт ни разу не дрогнул. Он был великолепным губернатором и будет еще более великолепным сенатором, представляющим жителей Флориды»,— написал господин Трамп в Twitter.

***

Губернатором американского штата Флорида стал республиканец Рон Десантис.  Его соперник, демократ Эндрю Гиллум признал свое поражение и поздравил победителя в Twitter.

Флорида

Губеранатор

Рон Десантис - Республиканская партия

Сенаторы

Марко Рубио - Республиканская партия
Рик Скотт      - Республиканская партия

Це звичайно "гігантське" досягнення. Що там втрата цілого House з відривом у 37 голосів :gigi:
А тепер нагадую твої "пророцтва"
1. "Демократи не візьмуть House, бо опитування це показує" (нагадую, що це було всього одне опитування, яке показало що Демократи не візьмуть House, при тому що решта 8 опитувань показували що візьмуть). Що сталось в реалі - Демократи взяли House
2. "Те що Демократи взяли House - це фігня! Ось Senate - це головне! Бо 1 Сенатор вартий 4 представників в House". Не розумію до чого тут співвідношення 1:4, але візьмемо "твою математику" і згідно неї порахуємо: щоб мати більшість в Сенаті Демократам не вистачає 4 Сенаторів (сподіваюсь ти не будеш заперечувати перевагу Республіканців 51 проти 47 у Сенаті, і перевагу Демократів 232 проти 198 у House)
4 сенатори - це 16 представників. Забираємо 16 представників у Демократів і додаємо Республіканцям - у House. І що ми маємо? 232-16 = 216. 198 + 16 = 214. У Демократів зберігається перевага в 2 голоси у  House і тепер більшість в Сенаті. Звичайно таких "викрутасів" не трапиться в реальному житті, але тим не менше це те що показала твоя "математика".
3. Зараз ти горлопаниш про перемогу кандидата від Республіканців до Сенату у Флориді. Але це все рівно нічого не змінить - що б ти не крутив.
І на останок: Світлана Бикова правильно зробила що відправила тебе у вічний бан - ти ж дійсно не в собі. Сидіти в окупованому Криму, цілувати чобіт окупанта, ненавидіти Україну, але при цьому ходити на український форум і "топити" на ньому за Республіканців (партію в США) -  :fool:
   
Да ладно вам Амиран. Вы что не видите что на его роже наглая самодовольная ухмылка превратилась в гримасу ужаса. Так же как и у его коллег по бригаде.

А это же их пока только на попытке украсть выборы поймали, последствий ещё не было. А что будет когда новый генеральный прокурор таки повернёт ручку тисков на пару оборотов?  Размазня Сешнс пишет мемуары. ;)

Тетка, никто уже ничего не повернет. Если новый генеральный прокурор попробует повернуть, то увидишь как это ударит по самому Трампу  ;)
А пока истери дальше - House уже потерян, а в 2020-ом так же будет потерян Сенат и Президенство  :gigi:
   
Тетка, никто уже ничего не повернет. Если новый генеральный прокурор попробует повернуть, то увидишь как это ударит по самому Трампу  ;)
А пока истери дальше - House уже потерян, а в 2020-ом так же будет потерян Сенат и Президенство  :gigi:

Слушай племяш. Я тебе не тётка а уважаемый оппонент. Я понимаю что у хуйлоботов истерика но пробуй держать себя в руках. У тебя было много времени научится говорить вежливо.
   
Да ладно вам Амиран. Вы что не видите что на его роже наглая самодовольная ухмылка превратилась в гримасу ужаса. Так же как и у его коллег по бригаде.

Згоден з Вами. У зв'язку з тим, що цей дурник пише незрозумілою для мене мовою, і мені вкрай важко розшифровувати його дописи, я прийняв рішення помістити його нікнейм  до списку  ігнорованих,  та не витрачати більше на нього часу.
   
Слушай племяш. Я тебе не тётка а уважаемый оппонент. Я понимаю что у хуйлоботов истерика но пробуй держать себя в руках. У тебя было много времени научится говорить вежливо.

Кацапский тролль типа тебя не может быть "уважаемым опонентом"  :lol:
   
Згоден з Вами. У зв'язку з тим, що цей дурник пише незрозумілою для мене мовою, і мені вкрай важко розшифровувати його дописи, я прийняв рішення помістити його нікнейм  до списку  ігнорованих,  та не витрачати більше на нього часу.

Та не переживай ти так - дадуть тобі знову довічний бан і ніхто тобі більше не заважатиме  :D
   


Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що Київ веде дискусії зі США щодо нових одиниць оборонного обладнання. При цьому міністр відмовився надавати будь-які уточнення.

Про це він сказав інтерв’ю "Defence News".

Клімкін підкреслив великий вплив сучасного західного озброєння на полі бою в Україні.

"Ці дискусії тривають постійно, оскільки "Javelin" були важливими психологічно.

Ми помітили, що росіяни відвели свої танки углиб окупованих територій, остерігаючись, психологічно й фізично, що така протитанкова зброя може бути використана у разі російської провокації", - розповів дипломат.

Крім цього, міністр висловив переконання, що Україні необхідно розбудовувати власні військово-морські можливості.

"Ми дуже рішучі у захисті своїх інтересів у Азовському морі і не можемо дозволити росіянам узяти під контроль увесь Азов", - заявив Клмкін.

За його словами, сучасна Україна "підготовлена до реагування на ефективні провокації".

https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/19/7198599/
   
Я тебе не тётка а уважаемый оппонент.
  Я не помню и одного дня, когда в ваших постах не было бы:1. флуда 2. демагогии, 3. прямых оскорблений опонентов, политиков, умерших политиков, пинатаете трупы вы с особым удовольствием.
  Так что "уважаемый оппонент" это точно не про вас.  :tease:
  Докажите обратное. Приведите дату, когда от вас не было грязи. Слабо??
   
Докажите Игорю что он должен вести себя как воспитанный человек  :facepalm1:
   
Докажите Игорю что он должен вести себя как воспитанный человек  :facepalm1:

Він не вміє. Дурне хамло, не переймайся.
   
Він не вміє. Дурне хамло, не переймайся.

Вы с "женой" общаетесь через ФУП ? :D
   
Вы с "женой" общаетесь через ФУП ? :D

Та безумовно друже турч, інших заходів катма :D
   
  Хто має бажання доказати що це не так? Довести що Трамп респ? Що ві має якись принципи?
  Ось вам від "недолугого експерта" Пономаря:

Республиканец ли Трамп?
Судите сами.
1. Трамп за два года своего президентства ни разу! не посетил американские войска, которые сражаются за пределами Америки за национальные интересы США и идеалы свободы и демократии. Такого не было ни при Обаме, ни при Бушах и др. президентах. Трамп сказал, что он очень занят, но забыл упомянуть, что половину своего рабочего времени играет в гольф.
2. Трамп не посетил недавно (в День ветерана) Арлингтонский мемориал, где похоронены павшие американские солдаты. Что является неописуемо диким случаем в истории американского президентства.
3. Трамп во время недавнего визита во Францию отказался посетить (и отдать дань) кладбище, где похоронены 2000 американских воинов. Трамп сослался на дождь, хотя по картинке с торжественных мероприятий в Париже было видно, что дождь был совсем слабый и многие были без зонтов.
Республиканец ли Трамп?
Ведь республиканцы традиционно - ястребы и чтят своих солдат.
Конечно, он не республиканец.
ДТ - банальный криминальный преступник и прожженный коррупционер и профессиональный отмыватель денег, патологический и циничный врун и обманщик, расист, нарцисс. Человек без стыда и совести, без моральных принципов, без идеалов и политических взглядов. Человек, предавший Америку и вступивший в сговор с третьими странами ради получения власти.
Он не республиканец и не консерватор. У него два божества - он сам и деньги.
Войдет в историю как худший Президент США. Как позор и стыд Америки.
   
Donald J. Trump @realDonaldTrFan
Nov 19

Finland's King is lyeing! He's TRYING TO make me look dum! He says he DIDN'T tell me about raking forrests! Wrong! He did to! He said Finlindians own rakes to clear leaves & snow! Thats why Finland NEVER has fires! And NO FIRES is why Finland is a very cold island! #MondayMorning
   
  Хто має бажання доказати що це не так? Довести що Трамп респ? Що ві має якись принципи?
  Ось вам від "недолугого експерта" Пономаря:

Республиканец ли Трамп?
Судите сами.
1. Трамп за два года своего президентства ни разу! не посетил американские войска, которые сражаются за пределами Америки за национальные интересы США и идеалы свободы и демократии. Такого не было ни при Обаме, ни при Бушах и др. президентах. Трамп сказал, что он очень занят, но забыл упомянуть, что половину своего рабочего времени играет в гольф.
2. Трамп не посетил недавно (в День ветерана) Арлингтонский мемориал, где похоронены павшие американские солдаты. Что является неописуемо диким случаем в истории американского президентства.
3. Трамп во время недавнего визита во Францию отказался посетить (и отдать дань) кладбище, где похоронены 2000 американских воинов. Трамп сослался на дождь, хотя по картинке с торжественных мероприятий в Париже было видно, что дождь был совсем слабый и многие были без зонтов.
Республиканец ли Трамп?
Ведь республиканцы традиционно - ястребы и чтят своих солдат.
Конечно, он не республиканец.
ДТ - банальный криминальный преступник и прожженный коррупционер и профессиональный отмыватель денег, патологический и циничный врун и обманщик, расист, нарцисс. Человек без стыда и совести, без моральных принципов, без идеалов и политических взглядов. Человек, предавший Америку и вступивший в сговор с третьими странами ради получения власти.
Он не республиканец и не консерватор. У него два божества - он сам и деньги.
Войдет в историю как худший Президент США. Как позор и стыд Америки.
spit image of you (td)
   
spit image of you (td)

По сути есть что сказать или будем и дальше какашками кидаться? Посетил Арлингтонское кладбище или нет? В глаза смотреть!
   
Президентом США повинен бути білий,розумний,вольовий,високоморальний чоловік,бажано багатий,такий як Вашингтон,Джеферсон,Лінкольн,Рейган...Ні обамка,який став посміховищем,який обіцяв стати гнучким,ні трумп таким не є-це знущання над посадою,найважливішою посадою в світі.Ні клінтона,ні рузвельта,ні кеннеді не рахую хорошими президентами-звичайні ліваки,з демократа не може бути хорошого президента.Істинним президентом -душею справжньої Америки був Маккейн,його імям називають вулиці.Рейган нових днів нам потрібен як повітря.
Але закликаю-голосуйте за демократів,поки ця коричнева чума трумп небуде скинута,бо Америка поки що хвора на аморального ідіота.
   
По сути есть что сказать или будем и дальше какашками кидаться? Посетил Арлингтонское кладбище или нет? В глаза смотреть!
Не посетил, сказал, что бьіл неправ.
Но за его политику в отношении нелегалов ему все прощается. И нехер  очумельім либерастам брьізгать тут слюной на него  B-)
   
Во Франции кладбище не посетил.
Арлингтонское кладбище не посетил.
Но зато орет на митингах Lock her up за то что она использовала частный емейл для служебной переписки...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія