Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто має вдома газ: ставте датчики газу. Нова Одеса.

Взагалі, потрібні якісь нові вимоги, додаток до договору, тощо, для багатоквартирних будинків, де би обумовлювалося використання таких приладів.
В ідеалі - централізована система датчиків витоку газу, яка би керувала автоматичними клапанами.



   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Ото бабуська забула газ виключити ;o

А ще дивлюсь як працюють рятувальники, ризикують, бо треба шукати людей під завалами,  і згадала що падла Бубон на їх гвинтокрилі літав Єрмака вигулювати :X
   
30 баксів побутовий сигналізатор  метан + чадний гази.
   
Ну, я сама поставила. З власної ініціативи і добровільно. Аналізатор на угар і метан і запірний клапан.
Хо батько вже на той момент помер, але я добре пам'ятала, як я боялася, щоб він газ не лишив відкритий....
   
30 баксів побутовий сигналізатор  метан + чадний гази.

То не вирішить проблемі, якщо дома нікого нема або альцгеймер.
Там ставиться ще на газову трубу запірний клапан, який отримує сигнал з датчика і перекриває газ.
А то вже газовики - зміни в проект, зварка, сам клапан, пломби.

Ще в 13 році то кілька тисяч мені коштувало...
   
   
 Переводити на електро, вже багато раз про це писав. Рано чи пізно це доведеться робити то краще раніше...
   
сучасні газові прилади самі вимикаються, якщо полум'я немає
щоб запобігти такому, радянський мотлох треба викидувать нах! Навіть у примусовому порядку
й взагалі заборонить до реалізації газові плити, не обладнані датчиками полум'я
Звичайно, залишиться ще "економія" на шлангах, якими підводиться той газ. Є унікуми, що чіпляють на газову трубу шланги для води.
   
Переводити на електро, вже багато раз про це писав. Рано чи пізно це доведеться робити то краще раніше...

ну дивись
перевели
а потім Ах... какой чілавєк, починає шантажувать усю країну
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Переводити на електро, вже багато раз про це писав. Рано чи пізно це доведеться робити то краще раніше...

А я вже багато разів казав, то є неможливо навіть теоретично.

Немає таких потужностей генерації. Тупо немає. Немає мереж, немає підстанцій, немає розводки в багатоквартирних та й в приватних будинках, які б витримали електроопалення навіть у 50% споживачів. Тупо немає. То все треба будувати з нуля... Починаючи з 50-70 додаткових електростанцій або 15-20 атомних енргоблоків що будуть працювати лише в сезон і лише на опалення... :(

Сумно, що дехто цього не розуміє. Візьмить калькулятор... Мінімум 10 млн. домогосподарств мінімум по 5 кВт потужності. :(

Це коли не дуже холодно 
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

А я вже багато разів казав, то є неможливо навіть теоретично.

Немає таких потужностей генерації. Тупо немає. Немає мереж, немає підстанцій, немає розводки в багатоквартирних та й в приватних будинках, які б витримали електроопалення навіть у 50% споживачів. Тупо немає. То все треба будувати з нуля... Починаючи з 50-70 додаткових електростанцій або 15-20 атомних енргоблоків що будуть працювати лише в сезон і лише на опалення... :(

Сумно, що дехто цього не розуміє. Візьмить калькулятор... Мінімум 10 млн. домогосподарств мінімум по 5 кВт потужності. :(

Це коли не дуже холодно 

Якась маячня, які блоки до чого?

Замінив одну плиту на іншу, встромив виделку до розетки та й усе.

   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Якась маячня, які блоки до чого?

Замінив одну плиту на іншу, встромив виделку до розетки та й усе.

Пробачте, пане Зеленський, не впізнав одразу  :-B
   
Пробачте, пане Зеленський, не впізнав одразу  :-B

Серега, это называется "тупить с умным видом". Электроплитка и бойлер 5 квт не потребляют. Даже вместе.
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Якась маячня, які блоки до чого?

Замінив одну плиту на іншу, встромив виделку до розетки та й усе.

Все правильно Сергій каже.  (tu)

А то у нас на фупі купа ох.у.єнних експертів, які все знають (теоретично) , спеціалісти по всіх напрямках, блєать
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Все правильно Сергій каже.  (tu)

А то у нас на фупі купа ох.у.єнних експертів, які все знають (теоретично) , спеціалісти по всіх напрямках, блєать
Скавчить далі, якісь Сергій знає більше ніж президент який спирається на досвід профільних міністерств.

Маячня та й годі.
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

В сучасній домівці є електроплита з духовкою 2 квт, кондиціонер до 2 квт, бойлер 2,5 квт, чайник, кавомашина, холодильник, морозильник, пару телевізорів, пару комп'ютерів, освітлення, і ще дохуя вселякого дрібного і не дуже.
Сергій правий на 150%
А ваш йoбaний зелений Опариш йолоп!

Останнє редагування: 28 листопада 2021 08:26:36 від ЮАР
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

У старому жилому фонді, якого 80% проводка розрахована на 1,2-1,5 квт. навантаження.
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

У старому жилому фонді, якого 80% проводка розрахована на 1,2-1,5 квт. навантаження.
Якось ваші розрахунки не збігаються з вашими твердженнями.  8-)

Спробуйте ще
   
І як ти зі своїм датчиком застрахований, від старої дурепи поверхом нижче/вище?
   
Серега, это называется "тупить с умным видом". Электроплитка и бойлер 5 квт не потребляют. Даже вместе.
індукційна і 7 тягне, кожна конфорка
   
Сумно, що дехто цього не розуміє. Візьмить калькулятор... Мінімум 10 млн. домогосподарств мінімум по 5 кВт потужності.

Насправді, не усе так погано, плита не працює цілодобово.
Для підігріву їжі більшість використовує мікрохвильовки, нічого страшного не трапилося.
   
І як ти зі своїм датчиком застрахований, від старої дурепи поверхом нижче/вище?

Или от алконавта,наркомана,психа решившего свести счеты с жизнью
   
У старому жилому фонді, якого 80% проводка розрахована на 1,2-1,5 квт. навантаження.

Магістральну розводку поміняти не є проблемою, тим більше, вона вже давно потребує заміни, оскільки не тільки не відповідає сучасним стандартам, але давно вичерпала свій строк служби і знаходиться у жалюгідному стані.
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Магістральну розводку поміняти не є проблемою, тим більше, вона вже давно потребує заміни, оскільки не тільки не відповідає сучасним стандартам, але давно вичерпала свій строк служби і знаходиться у жалюгідному стані.
Але хто за то заплатити має?

Мудрий нарід який має 3 рази списаний борг за комунальні платежі і вже років з 20 не платить, чи ті окремі лошари які ще плотють?

   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Там ставиться ще на газову трубу запірний клапан, який отримує сигнал з датчика і перекриває газ.
А то вже газовики - зміни в проект, зварка, сам клапан, пломби.

Ще в 13 році то кілька тисяч мені коштувало...

Хіба? Можна, здається, той клапан прикрутити вже після лічильника (перед плитою) на трубу. Принаймні, у мене така можливість є. Зварювальних робіт не треба. Клапан, думаю, має бути сертифікований у наших газовиків (хоча люди ставлять собі навіть китайські, які підключають до системи "розумний дім").

Останнє редагування: 28 листопада 2021 12:01:52 від Navas
   
   Первое. Новые ДБН уже содержат эти требования, я эти датчики ставил массово уже с 2007. Но это новое строительство.
  Второе. Можно проще, устаревшую газовую плиту заменить на более современную, с системой газ-контроля (термоэлектрическая защита, по-научному. Там и датчики есть, и клапан-отсекатель. Это, конечно, в том случае, если нет других газовых приборов (котёл, колонка и т.д.) Но этот случай наиболее распространённый.
  Третье. Особо обратить внимание на состояние гибких присоединений к газовой плите. Которые резино-тканевые рукава. Шланги, короче.  Почти все плиты на гибких подводках (это я придумал и внедрил в 1998 году, о чём не раз пожалел уже) Заменить на специализированные, газовые, они из фтористого каучука, более надёжные.  Ну, и обслуживать плиту хотя бы раз в пять лет. Они ломаются.
  Всем добра, здоровья и благополучия.
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

   Первое. Новые ДБН уже содержат эти требования, я эти датчики ставил массово уже с 2007. Но это новое строительство.
  Второе. Можно проще, устаревшую газовую плиту заменить на более современную, с системой газ-контроля (термоэлектрическая защита, по-научному. Там и датчики есть, и клапан-отсекатель. Это, конечно, в том случае, если нет других газовых приборов (котёл, колонка и т.д.) Но этот случай наиболее распространённый.
  Третье. Особо обратить внимание на состояние гибких присоединений к газовой плите. Которые резино-тканевые рукава. Шланги, короче.  Почти все плиты на гибких подводках (это я придумал и внедрил в 1998 году, о чём не раз пожалел уже) Заменить на специализированные, газовые, они из фтористого каучука, более надёжные.  Ну, и обслуживать плиту хотя бы раз в пять лет. Они ломаются.
  Всем добра, здоровья и благополучия.
Хто палить на кухні газ той є пособник окупантів.
   
Хто палить на кухні газ той є пособник окупантів.
   Ніт. Ми маємо палити лише свій газ, українського видобутку. До чого тут ті кляті окупанти? А от палити кацапську електрику- то вже не комільфо...
   
Переводити на електро, вже багато раз про це писав. Рано чи пізно це доведеться робити то краще раніше...
Хреновая проводка еще чаще становится причиной пожаров. Чем выше нагрузка на сеть, тем выше вероятность.
Сам когда-то менял проводку в щитке на съемной хате, бо к счетчику в подъезде вели провода с оплавленной изоляцией, изоляция стекла с проводов как воск.
   
Хреновая проводка еще чаще становится причиной пожаров. Чем выше нагрузка на сеть, тем выше вероятность.
Сам когда-то менял проводку в щитке на съемной хате, бо к счетчику в подъезде вели провода с оплавленной изоляцией, изоляция стекла с проводов как воск.
   Срок службы провода АППВ в скрытой проводке- 40 лет. Именно этим проводом выполнена разводка в жилых домах советской постройки.  Менять надо ВСЁ. Бо сгорим...
   
Якась маячня, які блоки до чого?
Замінив одну плиту на іншу, встромив виделку до розетки та й усе.

Бугога!
В дупу собі виделку встроми,може порозумнішаєш.  :lol:
Для початку дізнаєшся, на скількі кіловат потужності підведено до квартири, які дроти, автомати тощо.
Після чого дізнаєшся, шо електрочайник та пральна машина разом, це мабуть максимум, на що розрахована мережа в квартирі.
Після чого дізнаєшся,  шо для повноцінної плити, бажано індукційної, треба тягнути 3 фази, яких біля будинку нема в принципі.
Й так далі по списку.
   
Пробачте, пане Зеленський, не впізнав одразу  :-B
Невже сам і на ФУПі? Не може бути! Воно не зможе тут нічого читати - перелякаться більше загрози 10-ти збройних замахів!  X(
   
Бугога!
В дупу собі виделку встроми,може порозумнішаєш.  :lol:
Для початку дізнаєшся, на скількі кіловат потужності підведено до квартири, які дроти, автомати тощо.
Після чого дізнаєшся, шо електрочайник та пральна машина разом, це мабуть максимум, на що розрахована мережа в квартирі.
Після чого дізнаєшся,  шо для повноцінної плити, бажано індукційної, треба тягнути 3 фази, яких біля будинку нема в принципі.
Й так далі по списку.
Шо ти верзеш?

Нашо воно треба щось рахувати  як вже є розетка та виделка?

І чого одразу про дупи, ти що кацап?
То в них якась неприродна тяга до дуп, аналу і т.і.
   
Нашо воно треба щось рахувати  як вже є розетка та виделка?
це тролінг такий?
   
це тролінг такий?
та Ви що, ми ж на політичному форумі, як можна 8-)
   
це тролінг такий?
Також не можу зрозуміти, якшо то тонкий тролінг, то він тонший аніж фуй у комара. Це занадто. :gigi:
   
Не виделка, а вилка.

   
Вночі рятувальники у Новій Одесі Миколаївської області продовжили розбирати завали на місці вибуху у житловому будинку. З-під уламків дістали другу жертву, особу загиблого поки що не розголошують. Першою загиблою стала власниця квартири на четвертому поверсі. Про це повідомила Держслужба з надзвичайних ситуацій.

У п'ятиповерхівці, ймовірно, вибухнув газ, через що було повністю зруйновано чотири квартири (дві на п'ятому і дві на четвертому поверсі).

Розбір завалів продовжується
Рятувальники припускають, що під час вибуху в одній із зруйнованих квартир міг знаходитися ще один мешканець. Деблокація завалів та пошуки потерпілого тривають.
   
а що не так з однією фазою до індукційки?  :S  у мене підходить одна фаза, 8 мм мідь. конжна конфорка до 7 квт, часто працюють 2-3 разом. в чому проблема з однією фазою? :S
   
Хреновая проводка еще чаще становится причиной пожаров. Чем выше нагрузка на сеть, тем выше вероятность.
Сам когда-то менял проводку в щитке на съемной хате, бо к счетчику в подъезде вели провода с оплавленной изоляцией, изоляция стекла с проводов как воск.

 Так тим більше її потрібно міняти. У Німеччині по нормативах таке міняється повністю раз у 20-25 років.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія