Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

не треба ставати зброєю кремлівських підарасів, навіть у війні проти ковідобісся
Думал видос вставится, а оно вместе с г**ном подтянуло. Щас исправлю
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

 (tu)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Согласно данным ВОЗ в Израиле обнаружен вирус Омикрон. 3-е больных, из них 2 под подозрением. Итого ОДИН КЕЙС! Все полностью вакцинированы. По заявлению премьер министра Израиля Нафтали Бенетта, страна на грани объявления чрезвычайного положения! Как вам? ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПОЛОЖЕНИЕ ИЗ-ЗА ОДНОГО БОЛЬНОГО! Все идет по плану... Скоро карантин, комендантский час, разгоны демонстраций, закрытие бизнесов, паспорта жижи по-новой...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

З закупсамом все добре, повна шафа. Вистачить місяця на три. :-B
Я й не шуткую. Ще й двух місяців не пройшло як мабуть дельтою перехворів.
Тепер штука знайома, прорвемось без вакцин.
Я от думаю, що вони в омегу напхають. Лютий-березень вже близько.
Трохи для просвєтленія
Мені цікаво, думаю ват теж:

Цей новий варіант, спочатку ідентифікований у зразках, відібраних у Ботсвані 11 листопада і названий «Nu», був швидко перейменований ВООЗ на «Omicron».
До кінця дня у п’ятницю, 26-го, ВООЗ оголосив це «варіантом занепокоєння».
Спочатку це було виявлено у 4 дипломатів, які їздили до Ботсвани (звідки - невідомо).
З тих пір його було виявлено в Гонконзі у мандрівника на карантині, а потім у зразках у Гаутенге, Південна Африка.

Це дивний звір, і він заслуговує трохи глибшого дослідження його точних мутацій, щоб зрозуміти, чому він налякав так багатьох людей.

Нагадуємо, що жива вірусна частинка складається з рядка нуклеїнового (або генетичного) матеріалу – інструкцій – упакованого всередині ретельно сконструйованої капсули, що складається з багатьох різних індивідуальних білків, прилиплих до ліпідної мембрани капсули або іноді виступає через неї.
У випадку SARS-CoV-2 маємо ~30 різних білків, закодованих інструкціями.

Тут у центрі уваги саме ті вірусні білки.
Кожен білок складається з ряду молекулярних будівельних блоків, які самі називаються амінокислотами.
Існує всього 20 амінокислот, з яких складається цілий чарівний всесвіт білків.

Один із способів уявити амінокислоти — це як ті намистини, які з’єднуються, а потім знову розходяться, але кожна амінокислота є пластиковою кулькою різного кольору та форми від усіх інших.
На кшталт цих:


Тоді «білок» — це специфічне намисто, що складається з дуже специфічного візерунка кольорів і форм.
Завдяки цій унікальній збірці кожен білок має абсолютно відмінні форми та функції від усіх інших.

Ви багато читали про спайковий білок - це довгий ланцюг із ~1286  амінокислот.
Через свою точну «нитку намистин» він надзвичайно добре зв’язується з рецепторами ACE2 людини (і деякими іншими, на жаль), але набагато менше з іншими видами.
Коли цей набір намистин був би іншим, то білок або втратив би, або отримав би деякі зі своїх численних функцій, які дозволяють йому зв’язуватися з клітинами людини

Виходячи з цього, ми можемо обговорювати «варіанти».
Кожен варіант є вірною копією вірусу, який був досить невірно скопійований.
Під час відтворення генетичних (або нуклеїнових) інструкцій були допущені помилки.
Через ці помилки в інструкціях новий генетичний код не кодує оригінальну вірусну частинку з її дуже точними білковими ланцюжками, а замість цього має одну або кілька з цих амінокислотних «намистин» замінену на інші.

Якби оригінальні кольори намиста були:
червоно-синій-червоний-жовтий-зелений-зелено-синій

Тепер вони можуть бути:
червоний-червоний-червоний-жовтий-зелений-зелено-синій

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Кожен варіант має унікальний «відбиток пальця» принаймні одну або, як правило, багато з цих обмінених амінокислот.
До химерних подробиць можна віднести те, як про ці речі говорять за допомогою наукової стенографії, з якою ви напевно вже стикалися.
Кожна амінокислота, яку використовує вірус, нумерується, починаючи з першої амінокислоти в першому білку і закінчуючи останньою амінокислотою в останньому білку.
Крім того, кожна амінокислота представлена ​​однією буквою алфавіту.
Отже, коли ми бачимо P681, це означає, що на позиції 681 була амінокислота під назвою пролін.
Коли ми бачимо P681R, то це є мутація, при якій P заміна на «R» або аргінін.

І це мутація!
Одна амінокислота замінена на іншу.
Одну кольорову намистину в ланцюжку замінили на іншу.
Червоне яблуко за жовтий банан.
Нова форма, новий колір і абсолютно нова функція.

Ця специфічна мутація, P681R, була однією з найбільш критичних, яка зробила Delta такою, якою вона була.
Цим конкретним місцем був P в PRRA, який, як горезвісно, ​​був місцем розщеплення вставленого фурину, так любо використовуваного дослідниками функцій у лабораторіях, але це вже інша історія на інший день.

У 99,999% випадків мутаційні зміни настільки шкідливі для життєвого циклу вірусу, що уражений вірус не може розмножуватися, і ця лінія гине на місці. Бум! Гуд бай!.

Але дуже рідко, час від часу, один із них чарівним чином робить вірус ще більш переданим, і тоді ця лінія переходить до гонки.
Оскільки він розмножується швидше, краще, легше, він також дуже швидко отримує «частку ринку» від існуючих штамів, і, перш ніж ви це зрозумієте, він стає домінуючим штамом.
Вроді такого:


На графіку вище ми бачимо, як штам епсилон спочатку втрачає «частку ринку» у порівнянні з альфа-штамом, який потім втратив частку ринку через дельта-штам.
Це сталося тому, що кожен наступний штам просто краще передавався, ніж попередній штам(-и).
Так працює природа.
Цей «вибірковий тиск» є просто твердженням про те, як щось, що може відтворюватися швидше та/або краще обходити захист клітин, то воно буде легше поширюватиметься всередині тіла та між ураженими особами.

Що робить цей варіант таким відмінним і таким занепокоєним?
Простіше кажучи, величезна кількість мутацій і (ОХ!) навіть вставлена ​​абсолютно нова послідовність, що кодує три абсолютно нові кольорові намистини (амінокислоти).

Це означає, що він швидко набирає популярності з точки зору «частки ринку» або поширеності:


   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Цей синій клин на кінці графіка майже вертикальний.
Однак, давайте пам’ятати, що це «послідовні геноми», і ми не можемо знати, скільки це становить від загальної популяції, чи були упередженні вибірки чи інша динаміка, наприклад, вимірювання великого відриву в крихітному пулі, що скорочується.

Зрештою, 80% від ста – це лише 80, а 80% від мільйона – це 800 000. Тому завжди тримайте такі «відсоткові діаграми» на емоційній дистанції, оскільки вони можуть бути (і часто для цього призначені) емоційно оманливими.

Перша частина наведеного вище прикладу майже така, як я розумію ситуацію. Ось стан того, що було відомо 25 листопада:


Правильно, на той момент у всьому світі було всього 82 відомі випадки  B.1.1.529.
Скільки смертей? Зеро.
Скільки госпіталізацій? Зеро.

Тоді чому такий переполох?

Ну, мабуть, тому, що генеалогічне дерево для цього варіанту Омікрон не має еволюційного сенсу.
Поки що кожна наступна мутація, яка призвела до нового варіанту або нової сімейства варіантів (так звана «clade»), має легко відстежувану сімейну історію.
Кожна нова мутація будується на основі попередніх мутацій.

Якщо ви позначите мутації точками та лініями, то отриманий графік буде виглядати як боковий чагарник.
Але з Omicron (він же B.1.1.529) не так.
Він виділяється як зовсім інша річ сама по собі.
Я занепокоєний на різних рівнях, коли бачу щось настільки незвичайне, і, мабуть, інші люди теж:


Те, як я читаю це «родове дерево», схоже на те, що хтось повернувся аж до квітня 2020 року, вилучив існуючий варіант (маючи лише мутацію D614G, спільну з усіма іншими clade та варіантами), а потім якимось чарівним чином сам по собі , придумав не одну, не дві, не «кілька», а двадцять нових мутацій, яких раніше не було в жодному іншому варіанті.....

https://www.peakprosperity.com/decoding-omicron/?utm_source=Peak+Prosperity+Newsletter&utm_campaign=286c721648-weekly-peak-newsletter&utm_medium=email&utm_term=0_d77483a02b-286c721648-144689994

Висновок
Поки що було багато галасу і, сподіваюся, ні про що.
Ми просто ще не знаємо достатньо нічого, щоб так чи інакше стверджувати, чи буде цей новий дивно мутований варіант викликати більшу, меншу чи нейтральну тривогу.

Ми не знаємо, як і чи почнуть себе почуватии вакциновані. Краще? Гірше?
Ми не знаємо, як будуть жити антивакси. Краще? Гірше?
Ми не знаємо, як діють існуючі ранні методи лікування. Краще? Гірше?
Ми не знаємо, чи є Омікрон стабільним, чи тепер він породить цілий новий набір зв’язків нижче по річці (втім, це дуже ймовірно), кожен зі своїми властивостями, хорошими і поганими.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Акции фарма-гиганта Модерна подорожали на 22.5% за один день. Капитализация компании выросла до 133.65 миллиардов долларов. На такое количество бакинских можно купить очень много врачей и журналистов.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Экстренная сессия ВОЗ по новому (южноафриканскому) штамму вируса пришла к следующим выводам: штамм охарактеризован как «вызывающий беспокойство» (в переводе — более заразный или ведущий к более тяжелому течению заболевания). Кроме того, некие эксперты ВОЗ признали существующие вакцины малоэффективными против нового штамма, получившего наименование «Омикрон». (Отдельный вопрос — а эффективны ли они вообще, конечно, не поднимался)

Южноафриканский министр здравоохранения уже сделал заявление, которое в переводе с дипломатического звучит «Вы там совсем охренели». С заявлением вполне можно согласиться, так как статистики нет никакой. Есть отдельные случаи, которые сами требуют подтверждения. Самые первые отчеты ожидаются не ранее чем через две недели. Никаких исследований еще нет. Но есть ВОЗ, который уже готов перезапустить всю кампанию, которая очевидно выдохлась.

Задача стоит прежняя — террор, который нельзя ни прекращать, ни ослаблять. Отсюда и наведенная паника, которую сейчас старательно раскручивают.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

а я от подумав: насправді то добре, що є ваксери!  (tu) це ж піонери, бета-тестери, ентузіасти новітньої перспективної технології мрнк! так, зараз на цих перших мрнк-вакцинах виживуть не всі, проте який це важливий крок для людства! згодом, завдяки теперішній самопожертві ваксерів цю технологію обкатають, розвинуть, а в майбутньому зможуть робити вакцини від того ж віч, ліки від раку… завдячуючи сьогодняшній жертовності піонерів-ваксерів людство зможе нарешті перемогти багато невиліковних смертельних хвороб!.. я вважаю, це прекрасно і ми маємо дякувати ваксерам за їх хоробрість, за те що кладуть свої життя та здоров‘я на вівтар медичної науки і фармацевтичної промисловості (tu)  людство не забуде вашого подвигу, шановні ваксери :give_rose: думаю, багато хто зі мною в цьому погодиться — ми пишаємось вами [ua]
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

а я от подумав: насправді то добре, що є ваксери!  (tu) це ж піонери, бета-тестери, ентузіасти новітньої перспективної технології мрнк! так, зараз на цих перших мрнк-вакцинах виживуть не всі, проте який це важливий крок для людства! згодом, завдяки теперішній самопожертві ваксерів цю технологію обкатають, розвинуть, а в майбутньому зможуть робити вакцини від того ж віч, ліки від раку… завдячуючи сьогодняшній жертовності піонерів-ваксерів людство зможе нарешті перемогти багато невиліковних смертельних хвороб!.. я вважаю, це прекрасно і ми маємо дякувати ваксерам за їх хоробрість, за те що кладуть свої життя та здоров‘я на вівтар медичної науки і фармацевтичної промисловості (tu)  людство не забуде вашого подвигу, шановні ваксери :give_rose: думаю, багато хто зі мною в цьому погодиться — ми пишаємось вами [ua]
:laugh:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ваксери — вони як колонізатори дального космосу на маленькому кораблі, що тисячі років летітимуть в один кінець, крізь невідому порожнечу, заради майбутнього всієї людської раси [ua]
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

ваксери — вони як колонізатори дального космосу на маленькому кораблі, що тисячі років летітимуть в один кінець, крізь невідому порожнечу, заради майбутнього всієї людської раси [ua]
А давайте їх запустимо в космос прямо зараз!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ваксери — вони як колонізатори дального космосу на маленькому кораблі, що тисячі років летітимуть в один кінець, крізь невідому порожнечу, заради майбутнього всієї людської раси [ua]
Це якщо дієвість вакцин доведена ділом, а не словом.
Я тебе запевняю, ковід і вакцини не перетинаються ніяким чином.
Тобто штучно побудований ковід і вакцина, то зовсім різні теми.
Ковід швидко руйнується сам по собі і потребує нового штаму на підсилення,
а вакцини руйнують генетичний механізм клітини, який згодом буде продукувати
щось шкідливе для організма або не продукувати деякі антитела звсім.
На мою думку ця гра не менш погана для людства чим безпосередній ядерний конфлікт,
наслідки якого на місцевості за наявності певних знань про радіацію ліквідуються
швидко та ефективно.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Не знаю Голубовскую. Если для вас она авторитет - будьте здоровы.

А підкнурятникам треба матчасть вчити.
Вона вашого Педрілу лікувала від ковіду...  :pooh_lol:




Shuster online
286 тыс. подписчиков
Заведующая кафедрой инфекционных болезней Национального медицинского университета имени А.А. Богомольца Ольга Голубовская призвала «не пугать людей и не называть их антивакцинаторами». Почему доктор считает, что вакцинация иногда может сделать хуже? Вакцинированных нужно изолировать? Можно ли вакцинировать на вокзалах? Как власть провалила кампанию вакцинации летом.  Голубовская vs Радуцкий.

Запись эфира смотрите по ссылке: https://youtu.be/9-JYfg5vKf4

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Тоді «білок» — це специфічне намисто, що складається з дуже специфічного візерунка кольорів і форм.
Завдяки цій унікальній збірці кожен білок має абсолютно відмінні форми та функції від усіх інших.

Можливо так, можливо ні.
Це якщо визнати, що не має помилки в базових визначеннях.
З цього міста дуже прошу спробувати зрозуміти те, що я скажу.
Тихо спокійно і без стьобу про 5ж та інше.
Закон Кулона каже, що однойменні заряди відштовхуються.
Я можу практично довести, що це напівправда.
І кожен вдома може це перевірити сидячи на дивані.
Однойменні заряди відштовхуються до певної відстані.
При примусовому зменншенні відстані, вони притягуються,
збільшуючи загальний заряд.

Візьміть зачіску, наріжте з неї трохи стружки і потріть і зачіску
і стружку о власне волосся. Спробуйте взаємодію. Ну як?
Ви побачите як с початку шматки стружки будуть тікати від зачіски,
але при значному зближенні відстані, просто до неї прилипнуть.
Ніякої омани і ніяких фокусів. Це не уявна як у Кулона природа явища,
а реальна.
Так що там про спайк-білки? Ти впевнений, що нас не дурять? Я ні.
Треба незалежне дослідження.

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Можливо так, можливо ні.
Це якщо визнати, що не має помилки в базових визначеннях.
-------------------------
Так що там про спайк-білки? Ти впевнений, що нас не дурять? Я ні.
Треба незалежне дослідження.
А ти послухай цього Chris Martenson, якого я перевів в тому пості
Він по духу - ближче до твоєї точки зору (конспіролог)
Але матеріал викладає талановито
https://www.youtube.com/results?search_query=Chris+Martenson
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А підкнурятникам треба матчасть вчити.
Вона вашого Педрілу лікувала від ковіду...  :pooh_lol:


https://youtu.be/n0KY8ZpASTE
Shuster online
286 тыс. подписчиков
Заведующая кафедрой инфекционных болезней Национального медицинского университета имени А.А. Богомольца Ольга Голубовская призвала «не пугать людей и не называть их антивакцинаторами». Почему доктор считает, что вакцинация иногда может сделать хуже? Вакцинированных нужно изолировать? Можно ли вакцинировать на вокзалах? Как власть провалила кампанию вакцинации летом.  Голубовская vs Радуцкий.

Запись эфира смотрите по ссылке: https://youtu.be/9-JYfg5vKf4

Дедушка, спасибо. Ну она тебе и говорит надо делать как во всем мире. А значит нормально проводить вакцинацию.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А че Ирландия обколота больше чем Бельгия ...


:D

Мало Ірландія обколота, ще колоти і колоти.
"Нє врємя улибаться" Не врємя расслабляться.





А шо касается статистических вариаций, то они ещё и климатом и образом жизни обусловлены...

Отут є весь список статістічєскіх варіацій.
Особливо остання в списку, дуже захоплююча, - щось в цьому є. :weep:

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Це якщо дієвість вакцин доведена ділом, а не словом.
Я тебе запевняю, ковід і вакцини не перетинаються ніяким чином.
Тобто штучно побудований ковід і вакцина, то зовсім різні теми.
Ковід швидко руйнується сам по собі і потребує нового штаму на підсилення,
а вакцини руйнують генетичний механізм клітини, який згодом буде продукувати
щось шкідливе для організма або не продукувати деякі антитела звсім.
На мою думку ця гра не менш погана для людства чим безпосередній ядерний конфлікт,
наслідки якого на місцевості за наявності певних знань про радіацію ліквідуються
швидко та ефективно.
та ні, вони ж первопроходці. навіть якщо зараз вмруть від бета-шмурдяка, то завдяки їм у майбутньому зроблять справжні круті вакцини
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В ОАЕ провакцинували 100% першою дозою..
Антиваксьори, нумо кричати про хвашизм і знищення населення!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В ОАЕ провакцинували 100% першою дозою..
Антиваксьори, нумо кричати про хвашизм і знищення населення!

Не підбріхуй!
Які 100%?
Пан б_а_р_с  , який там живе, десь підхватив дельту і вже перехворів, дай бог йому здоровя
Теперіча жде на омікрон
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Судя по всему, штамм коронавируса Омикрон распространяется очень быстро и способен передаваться между людьми, получившими две прививки от COVID-19. Об этом 27 ноября заявил премьер-министр Великобритании Борис Джонсон.

По его словам, новый штамм отличается от предыдущих своей конфигурацией и впоследствии снижает иммунитет, полученный после вакцинации, передает The Guardian.

Поэтому всем, кто близко контактировал с зараженными штаммом Омикрон, необходимо находиться в изоляции в течение 10 дней, независимо от их статуса вакцинации, добавил чиновник.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Поэтому всем, кто близко контактировал с зараженными штаммом Омикрон, необходимо находиться в изоляции в течение 10 дней, независимо от их статуса вакцинации, добавил чиновник.

А винуваті у цьому всьому бардаку антваксери - це ж очевидно! Цікаво, шо там нового видасть недоумок Ляшко у відповідь на омікрон? Візьме приклад з австралійського , чи австрійського рейху? :laugh:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Судя по всему, штамм коронавируса Омикрон распространяется очень быстро и способен передаваться между людьми, получившими две прививки от COVID-19. Об этом 27 ноября заявил премьер-министр Великобритании Борис Джонсон.

По его словам, новый штамм отличается от предыдущих своей конфигурацией и впоследствии снижает иммунитет, полученный после вакцинации, передает The Guardian.

Поэтому всем, кто близко контактировал с зараженными штаммом Омикрон, необходимо находиться в изоляции в течение 10 дней, независимо от их статуса вакцинации, добавил чиновник.
Гениальная фраза(выделил красным). Не удивлюсь, если ради неё в том числе придумана эта страшилка с омикроном. Теперь всем уколотым можно сказать что иммунитета нет не из-за говняной вакцины, а потому что пришёл новый вирус и его уничтожил. Поэтому все снова на более правильный укол в очередь.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

в каком «послєдствіі»? :facepalm:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ахрана-атмєна. Кажуть, цей штам не страшніший за нежить  :gigi:

Цитувати
The new Omicron variant of the coronavirus results in mild disease, without prominent symptoms, Angelique Coetzee, the chairwoman of the South African Medical Association, told Sputnik on Saturday.
"It presents mild disease with symptoms being sore muscles and tiredness for a day or two not feeling well. So far, we have detected that those infected do not suffer loss of taste or smell. They might have a slight cough. There are no prominent symptoms. Of those infected some are currently being treated at home", Coetzee said
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ахрана-атмєна. Кажуть, цей штам не страшніший за нежить  :gigi:

подивимося. але десь так воно і має бути, так кажуть вірусологи. домінантним має стати найлегкіший варіант
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

хаха, хом'ячкам обіцяли трохи свободи 15 грудня
але новий штам вже в сіднеї

https://www.9news.com.au/national/omicron-strain-of-coronavirus-australias-first-cases-of-new-omicron-variant-of-covid19-detected-in-sydney/e1289e12-c5c8-414b-b359-5e32d3d718d6

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ну все, концтабір «австралія» знов закривається на пару років :weep:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ну все, концтабір «австралія» знов закривається на пару років :weep:


таборів понабудували, не пропадати ж добру  8-)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

до винаходу пеніциліну в портах поряд з таможкою був карантинний заклад з охороною для прибулих. Наприклад у Нью-Йорку карантин проходили на острові де зараз статуя Свободи.
То я вас знову питаю чи згідні ви хворіти і вмирати заради клятої глобалізації? Хоч хтось дасть вмотивовану відповідь?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

глобалізація то як еволюція. це просто факт, що відбувся, який просто потрібно прийняти. по інакшому вже не буде, бо то був би рух назад, регрес і деградація. нам ще спільно астероїди збивати і космос колонізовувати
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

глобалізація то як еволюція. це просто факт, що відбувся, який просто потрібно прийняти. по інакшому вже не буде, бо то був би рух назад, регрес і деградація. нам ще спільно астероїди збивати і космос колонізовувати

зрозумів: раніш ідіоти вмирали за світову революцію, а тепер за глобалізацію:gigi:
проблема в тому що за ці лівацькі ідеї ці ідіоти примушують вмирати і інших  :X
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

зрозумів: раніш ідіоти вмирали за світову революцію, а тепер за глобалізацію:gigi:
проблема в тому що за ці лівацькі ідеї ці ідіоти примушують вмирати і інших  :X
глобалізація - це ні не ліва ні не права ідея.
це - інше.

комуністи прагнули глобалізації на соц/ком засадах. Всесвітній інтернаціонал. чи хоча б соціалістична співдружність.

глобалізація сучасна - це скоріше права (тобто НЕ ліва), капіталістична ідея, синергія ринкових економік і суспільств.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В ОАЕ провакцинували 100% першою дозою..
Антиваксьори, нумо кричати про хвашизм і знищення населення!
   А нащо нам горлянку драти? Час працює на нас. Почекаймо трохи. "Ты всё поймешь, ты всё увидишь сам" (с)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

глобалізація - це ні не ліва ні не права ідея.
це - інше.

комуністи прагнули глобалізації на соц/ком засадах. Всесвітній інтернаціонал. чи хоча б соціалістична співдружність.

глобалізація сучасна - це скоріше права (тобто НЕ ліва), капіталістична ідея, синергія ринкових економік і суспільств.
саме так. об‘єднання людської раси з метою сталого руху вперед. нам ще з сонячної системи доведеться тікати… хочу подивитися, як це будуть робити «антиглобалісти», особливо з маленьких чи напіввідсталих країн
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

саме так. об‘єднання людської раси з метою сталого руху вперед. нам ще з сонячної системи доведеться тікати… хочу подивитися, як це будуть робити «антиглобалісти», особливо з маленьких чи напіввідсталих країн

заради утопічних ідей глобалізму вже загинуло від ковіду більш 1,7 млн. європейців за офіційною статистикою. Скіко життів варті ідеї у вашему дописі?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

заради утопічних ідей глобалізму вже загинуло від ковіду більш 1,7 млн. європейців за офіційною статистикою. Скіко життів варті ідеї у вашему дописі?
трильйонів, чувак :facepalm:
   
Трент Туми, президент Аптечной гильдии Австралии (PGA), говорит, что «бустерные» прививки от коронавируса Covid-19, скорее всего, станут ежегодным или даже полугодовым ритуалом «в обозримом будущем»
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ахрана-атмєна. Кажуть, цей штам не страшніший за нежить  :gigi:


Саме тому впав фондовий ринок, а за ним і кріпта...  :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія