Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Референдум на окупованих територіях. Що він міняє для нас? 8-)

Ну, російські фашисти можуть що завгодно робити на окупованих територіях - на то вони і фашисти, в тому числі і проводити референдуми.
Але що це міняє для нас, для ВСУ, для України і для світу і підтримки світом нас?
Які можливі наслідки?
   
Ну, російські фашисти можуть що завгодно робити на окупованих територіях - на то вони і фашисти, в тому числі і проводити референдуми.
Але що це міняє для нас, для ВСУ, для України і для світу і підтримки світом нас?
Які можливі наслідки?

Никаких абсолютно.
   
Им досыпят санкций,а нам пофиг что они там за цирк устраивают.Самое смешное что никто в состав РФ их пока брать не собирается на сколько я понимаю.Иначе зачем бы они открывали посольства ЛДНР в Москве
   
Ну, російські фашисти можуть що завгодно робити на окупованих територіях - на то вони і фашисти, в тому числі і проводити референдуми.
Але що це міняє для нас, для ВСУ, для України і для світу і підтримки світом нас?
Які можливі наслідки?

Хаймарси літають за законами фізики. Закони кацапів і закони т.зв. Л/ДНР на те не впливають.
   
Для нас - нічого. Ще підкинуть санкцій і цікавих пукалок
   
У відповідності з ядерною доктриною парашки може бути застосована ЯЗ для оборони "своїх' територій. На думку цивілізованого світу, що це очевидний  брєд і херня собача їм насрати. Тому треба поквапитись з наступом, поки йде "заміс" референдуми неможливі.
 
   
У відповідності з ядерною доктриною парашки може бути застосована ЯЗ для оборони "своїх' територій. На думку цивілізованого світу, що це очевидний  брєд і херня собача їм насрати. Тому треба поквапитись з наступом, поки йде "заміс" референдуми неможливі.

Чому?
   
Чому?

Не уявляю якусь роботу державних, і псевдодержавних організацій під обстрілами з усіх боків. Навіть зпвезені з Криму статисти розбіжаться вмить.
   
ну добре, а якщо замість референдуму кацапи просто оголосять цілі області України своєю територією
це щось змінить? - очевидно що ні
   
Не уявляю якусь роботу державних, і псевдодержавних організацій під обстрілами з усіх боків.

псевдоробота буде, як і все інше, в тому числі і псевдореферендум. Як це все і було раніше багато разів
   
Саме через це ініційований закон про кримінальну відповідальність за отримання російського паспорту - знелюднення тммчасово окупованої території, як я неодноразово тут писав, а ІПСО намагались знецінити мої точні далекоглядні прогнози.
   
Попередити і потім йобнути по місцям проведення референдумів та й по всьому. Хто не сховався, той дохлий колаборант.
   
Им досыпят санкций,а нам пофиг что они там за цирк устраивают.Самое смешное что никто в состав РФ их пока брать не собирается на сколько я понимаю.Иначе зачем бы они открывали посольства ЛДНР в Москве
Вони хочуть у склад рф запорізьку і частково херсонську, їм для Криму потрібна вода з каналу і електроенергія з ЗАЕС, Миколаїв і Одеса, шоб відрізати нас від моря. Інше їм і нах не потрібно.
   
Вони хочуть у склад рф запорізьку і частково херсонську, їм для Криму потрібна вода з каналу і електроенергія з ЗАЕС, Миколаїв і Одеса, шоб відрізати нас від моря. Інше їм і нах не потрібно.
Та мало чого що вони хочуть, вони хочуть знову шантажувати ядерною зброєю типу на законних підставах і сподіваються що шантаж подіє.
А якщо не подіє, то треба або застосовувати, або і без криму залишаться. Бо якщо ми вже типу на території рашки, то чому нам теперь десь зупинятися.
   
для нас это гуд, теряется сакральность Крыма. Или минимальная легитимизация "референдума" 2014

Есть мнение, что сейчас в следствие нашей контр атаки мы остановимся на админ границе Крыма, мол у русни ЯО.

В случае же "референдума" и "присоединения" наших это не остановит, и Крым ничем не будет отличаться от условно Херсонской области.
   
Вони хочуть у склад рф запорізьку і частково херсонську, їм для Криму потрібна вода з каналу і електроенергія з ЗАЕС, Миколаїв і Одеса, шоб відрізати нас від моря. Інше їм і нах не потрібно.

Саме так.
   
Інше їм і нах не потрібно.

Надо.. Бо пока существует остальное, никто не признает захваченного и будут по нему шпулять... Так шо хуйло загнал себя в неразрешимую проблему и закончится это все крахом кацапстана... Бо других вариантов нет... Точнее есть... Полная аннексия Украины, но он уже показал, шо кишка у него для этого тонка.
   
    Ну, тут всё просто, к сожалению. Либо мы отбиваем эти территории до начала этого бардака, либо они уходят туда же, куда и Крым. И не надо иллюзий.
   
Есть мнение, что сейчас в следствие нашей контр атаки мы остановимся на админ границе Крыма, мол у русни ЯО.

Не поэтому... А потому что вести военные действия на враждебно настроенной территории дело гиблое...
   
    Ну, тут всё просто, к сожалению. Либо мы отбиваем эти территории до начала этого бардака, либо они уходят туда же, куда и Крым. И не надо иллюзий.

 :D

Авотхуй..

ПыСы. Крым тоже вернётся, это конечная цель. Но попозжее.. Дето в 27 - 28
   
Не поэтому... А потому что вести военные действия на враждебно настроенной территории дело гиблое...
Таа, нічого гиблого там нема. Головне знищити ворожу армію.
А потім фільтрація і депортація кацапів на болота.
   
    Ну, тут всё просто, к сожалению. Либо мы отбиваем эти территории до начала этого бардака, либо они уходят туда же, куда и Крым. И не надо иллюзий.

И все таки я думаю что будет буферная зона,которая заключит с рашкой какой-то договор по которому они там будут держать свои войска,легитимизируя их нахождение.А присоединять они если и будут,то ближе к выборам.Хотя конечно от этих выродков всего можно ожидать
   
    Ну, тут всё просто, к сожалению. Либо мы отбиваем эти территории до начала этого бардака, либо они уходят туда же, куда и Крым. И не надо иллюзий.

А ти часом не прихуїв так стверджувати?
   
И все таки я думаю что будет буферная зона,которая заключит с рашкой какой-то договор по которому они там будут держать свои войска,легитимизируя их нахождение.А присоединять они если и будут,то ближе к выборам.Хотя конечно от этих выродков всего можно ожидать

Це для нас взагалі нічого не міняє, Рашка зараз може хіба погрожувати, але її вже не так бояться, як півроку тому.
   
Надо.. Бо пока существует остальное, никто не признает захваченного и будут по нему шпулять... Так шо хуйло загнал себя в неразрешимую проблему и закончится это все крахом кацапстана... Бо других вариантов нет... Точнее есть... Полная аннексия Украины, но он уже показал, шо кишка у него для этого тонка.
І шо їм 8 років заважало прийняти до складу ОРДЛО?  І вся Україна їм не потрібна, бо це до їхнього бюджету добавиться ще 30млн ртів. Вони навіть навколо білараши стільки років ходять облизуються але проковтнути не можуть, бо можна неперетравити. Вони хочуть "ізюм повиколупувати".
   
А ти часом не прихуїв так стверджувати?
   Я из Мелитополя. Ещё вопросы есть?
   
    Ну, тут всё просто, к сожалению. Либо мы отбиваем эти территории до начала этого бардака, либо они уходят туда же, куда и Крым. И не надо иллюзий.
Все вірно. Обявлять територією росії, за напад, ядерна зброя і все таке.
Захід не дозволяє застосовувати свою зброю по території кацапів. Чим будемо відбивати? Трьохлінійками?

Мені ось що не ясно. Чому наші високопосадовці при кожній доречній і недоречній
нагоді не заявлють, Крим, Донбас, тепер уже південні області, це територія України!
І скільки "референдумів" не проводь, скільки не перефарбовуй, скільки не перебивай номери, це Україна.
   
Попередити і потім йобнути по місцям проведення референдумів та й по всьому. Хто не сховався, той дохлий колаборант.
Так, найкращий варіант не допустити проведення.
В 2014 в них частково срацював референдум,  чо уж там...
   
Референдум на окупованих територіях. Що він міняє для нас?
Нічого
   
   Я из Мелитополя. Ещё вопросы есть?

Ну тоді розкажи, чи буде Рашка застосовувати ядерну зброю, коли черговий раз прилетить у Мелітополь? хуйло, звісно, єбанашка, але не настільки, щоб розпочинати ядерну війну через Мелітополь чи Снігурівку...
   
Щоб оцінити рівень маячні, зверніть увагу, що вони планують проводити референдум навіть у Запорізький і Харківський області, де вони взагалі повністю територію не контролюють. Так і будуть до себе приєднувати районами?
   
Ну тоді розкажи, чи буде Рашка застосовувати ядерну зброю, коли черговий раз прилетить у Мелітополь? хуйло, звісно, єбанашка, але не настільки, щоб розпочинати ядерну війну через Мелітополь чи Снігурівку...
Чим прилетить? І хто віддасть наказ атакувати територію рашки?
   
Ну, російські фашисти можуть що завгодно робити на окупованих територіях - на то вони і фашисти, в тому числі і проводити референдуми.
Але що це міняє для нас, для ВСУ, для України і для світу і підтримки світом нас?
Які можливі наслідки?
які? Хуйнут куда то тактическим ядерным зарядом
   
Нууу... Юношей призывного возраста можно призвать в ряды и отправить в "разведку боем". Прецеденты есть.
   
Щоб оцінити рівень маячні, зверніть увагу, що вони планують проводити референдум навіть у Запорізький і Харківський області, де вони взагалі повністю територію не контролюють. Так і будуть до себе приєднувати районами?
В "конституції" напишуть, що вся область, як і Донецька з Луганською - повністю теріторії "ДНР" та "ЛНР" відповідно.
   
Щоб оцінити рівень маячні, зверніть увагу, що вони планують проводити референдум навіть у Запорізький і Харківський області, де вони взагалі повністю територію не контролюють. Так і будуть до себе приєднувати районами?
да. Ты сомневаешься?
   
Короче, пішов пошук зради... Бля, ви вже готові здаватися лише тому, що Хуйло якийсь фейковий референдум проведе. Та він взагалі це може зробити без жодного референдуму, як Розовку приєднали до ДНР якимсь збіговиськом пенсів в актовій залі...
   
да. Ты сомневаешься?

Я не сумніваюсь, мені насрати. Ядерна загроза - це не рівень України, хай ядерні держави піклуються про це. Бо якщо це припустити, то тоді можна уявити наступний сценарій: Хуйло забігає на Сувальский коридор, за 1 день проводить там референдум і починає кричати, що це російська територія, а він буде відповідати ядерною зброєю на спроби звільнити цю територію.
   
Бидон раз 50 повторил что не будет воевать с Россией. Даже если ебнут по посольству в Киеве ядерной бомбой.
Я так понимаю его слова
Так что ядерная война это проблема именно Украины
   
да. Ты сомневаешься?
Вони це вже зробили з донбабве

Типу легітимізація захоплення всієї області
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія