Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гендиректор "1+1" Ткаченко заявив, що канал подасть в суд проти Порошенка

Та я вас просю ) на кривий вчора Манжосов зайшов, Ганапольський наклав купу і сам нею вимастився  :laugh:

І шо, ніхто на Манжосова в суд не подає, що він приперся на канал та перелякав Ганапольського?

Ти диви...

А могли б на брудершафт з Ткаченко подати в суд, ні?  :gigi:
   
Коли його запрошували він не приходив, а коли його ніхто не чекав, воно приперлося.
І взагалі про яке фіаско ти говориш, я що передумав, і вирішив голосувати за биригу?
Дідька з два, я ще більше забронзовів у своєму виборі голосувати за Зеленського.
Ніхєра це підру не додасть і відсотка до голосів, його поїзд давно пішов, раніше треба було батонами шевелити.
Ідіот ето на долго (с)
   
якщо тебе запросили на новий рік, то це ж не значить що ти можеш прийти без запрошення на Пасху.
Його запрошували на цей ефір?

Вони вже не вперше так роблять, минулого разу Петрову шавку пхали замість нього, а тут диви, прискакав ) припекло ))
   
І шо, ніхто на Манжосова в суд не подає, що він приперся на канал та перелякав Ганапольського?

Ти диви...

А могли б на брудершафт з Ткаченко подати в суд, ні?  :gigi:

а є інфа що він сам припхався , а не його запросили ? дайте посилання будь ласка ) Бо я таки думаю що кривий обхезався без сторонньої допомоги )
чи ви спочатку брешете , а потім думаєте, як ваш кандидат ?  8-)
   
Вони вже не вперше так роблять, минулого разу Петрову шавку пхали замість нього, а тут диви, прискакав ) припекло ))

Коли вже вашого торчка хоч трохи попустить і він не засцить показатись на людях?  І ХОЧ ЩОСЬ сказати. Скільки можна ховатись?
   
Та хуч куди - але нехай вже САМ персонально увірветься :)))
А то якийсь тамагочі віртуальний.

П - послідовність )
За кинуту слухавку вереск стоїть другий день )) а увірватися в хату через вікно це дуже етично і правильно  (tu)  :D
   
Коли вже вашого торчка хоч трохи попустить і він не засцить показатись на людях?  І ХОЧ ЩОСЬ сказати. Скільки можна ховатись?

просіть і допроситесь )) у вас 5 років попереду  :lol:
   
Як перед смертю ) курка теж по двору бігає коли їй голову вже відрубали )
Не потрібно унаочнювати другу половину вашого ніка...
   
Не потрібно унаочнювати другу половину вашого ніка...

пукнув ? ) ну біжи ще як Тимко фотки з ФБ пообсмоктуй )) аргумєнтіравано )
   
просіть і допроситесь )) у вас 5 років попереду  :lol:

Блін... Ховатись від людей аж п‘ять років. І от нафіга йому така тюрма?   ;o
   
пукнув ? ) ну біжи ще як Тимко фотки з ФБ пообсмоктуй )) аргумєнтіравано )
:D
   
П - послідовність )
За кинуту слухавку вереск стоїть другий день )) а увірватися в хату через вікно це дуже етично і правильно  (tu)  :D

Ще раз. Намагайтеся зрозуміти.

Ваш  канал працює в Україні. Ні в Білорусі. Ні в Росії. В Україні.  Порошенко зараз - діючий Президент України. То чом би йому, як діючому Президенту,  не приїхати на ефір? Навіть якщо його не запрошували?

Це шо, перший раз в житті таке, коли до студіїї приїжджає несподіваний гість?

Що саме образливого тут для каналу вгледів Ткаченко?  Що темники не встигли надрукувати?

Ото бєда, канєшна...

   
Ще раз. Намагайтеся зрозуміти.

Ваш  канал працює в Україні. Не в Білорусі. Не в Росії. В Україні.  Порошенко зараз - діючий Президент України. То чом би йому, як діючому Президенту,  не приїхати на ефір? Навіть якщо його не запрошували?

Це шо, перший раз в житті таке, коли до студіїї приїжджає несподіваний гість?

Що саме образливого тут для каналу вгледів Ткаченко?

Ви бачили цитату ? Бяка одночасно обурюється "хамством" бо кинув слухавку і хоче побачити як Зєля десь силою увірветься )) ви там розберіться чого ви хочете насправді  :lol:
Але знає кіт чию сметану з *їв ) хоча про неї і не питали )
   
Ну його ж на той ефір ніхто не запрошував, так якого хєра він приперся.
На дурняк прорекламувати свою пику? Нехай платить тоді за політичну рекламу.
А то влаштував собі бенефіс за рахунок власників каналу.
Нє, підр ухуїв остаточно, треба гнати в шию.
А вони не про нього там говорити збиралися? Кулік? Степанов? Жалко виглядали... особливо прокурор, який брехав що порошенко особисто йому в казівки давав, а в ефірі зізнався що вони особисто не спілкувалися... А коли Пєтя розказав про прокурарські вояжи до Бєні і його адвокатів...
   
Треба було охороні Порошенка одразу в кайданки.
   
 Зе - безумовно отримує "-". Були в мене теж ситуації, коли й слухавку кидав й говорив зайве тим, кому це говорити було не слід.  Але я й кандидатом в прези не був. Тут емоції протипоказані. Але й Порох від мене у зошиті "+" не отримав. Класичне зловживання владою й типова брехня. Так і буде 5 років, як його обрати. Тут ботам подобається, що його (найманого на певний строк менеджера) хтось "сцить"? То що, еталон відношення до президента повинен бути "Чєго ізволіте"? :)

Останнє редагування: 12 квітня 2019 10:26:52 від WMax
   
Це був сильний хід безумовно, хоча сумніваюсь що він щось змінить. Ткаченко якусь херню каже.
   
Мосийчук обосралась по полной программе.Это говорит о непрофессионализме ведущей.Неподготовл енная вообще не знает что делать.Лучше бы отошла в сторону и вообще не задавала никаких вопросов и пускай Гетьман устроил монолог и сам с собой разговаривал.
   
Это напомнило 2005 год конференцию Зинченко и внезапное появление Kнура
   
 Та я не зрозумів - чому вони взагалі ефір не вимкнули. Потім за зрив можна було б й в суд заяву подати аргументовано. Ну там дали б хвилин 10 наприкінці... Аматори. Не те, що професіонали з Прямого - ті б довго його в студії не тримали :)
   
І від Порошенка залишилось би мокре місце.


Від нього вже залишилося мокре місце, вам мабуть погано видно з-за кордону.
І чого це болить емігу, взагалі не зрозуміло. Мабуть зайнятись більше нема чим.

   
Блін... Ховатись від людей аж п‘ять років. І от нафіга йому така тюрма?   ;o

А що ви так переймаєтесь,  дядьку ?
Ні спати, ні працювати не можете, цілодобові страждання на форумі.

   
Тю, ну прийшов то й прийшов, який суд?
Потрібно було просто на початку програми сказати, що Порошенко виявив бажання прийняти участь у програмі, вибачитись у тому що заплановану тему обговорення буде змінено.
Ну а самого гостя запитати, что він дійсно впевнений, що його чергові одні і ті ж побрехеньки будуть цікаві їх аудиторії?

До речі, скільки коштує хвилина реклами, предвиборчої агітації на каналі? Порошенко вчора там щось говорив про дебати, типу він вже на дебатах... Здається це потрібно вирахувати з кошторису організаторів чи взагалі перенести дебати 19-го на 1+1, раз вже Порошенко їх тут почав.
   
Гадюшник ще той. Не так просто його розгребти. Для цього потрібні диктаторські повноваження. І величезне бажання. Повноважень немає, бажання... з‘явилось лише перед виборами. Боюсь, занадто пізно.

А жаль. Ще одна каденція Петра значно закріпила б напрямок руху України до нормального життя. Геть від мордору. Через п‘ять років розвернути Україну назад мабуть було б вже неможливо. Навіть зеленським, чи кого там мордор виставить на той час.

Якщо станеться чудо і Порошенко переможе, я з наступного дня після інавгурації переходжу в непримириму опозицію до Порошенка. Юльки нервово куритимуть і виглядатимуть порохоботами. Не знаю наскільки це матиме якийсь ефект, але чморитиму Петра денно і нощно. Щоб щось робив з цим гадюшником.
:-B
   
до чого клятий шоколадний диктатор довів країну

гірше бути вже не може - кучма відрізав журналістам голови, а на пороха приватний канал хоче подати в суд, бо порох з'явився без попередження в ефірі, де його обговорювали   :X

зєля наведе з цим порядок!
   
Лучше бы отошла в сторону и вообще не задавала никаких вопросов и пускай Гетьман устроил монолог и сам с собой разговаривал.

Так он и устроил монолог в обьічном своем хамском стиле заплевьівания оппонентов.
Просто не учел, что єто уже не работает, да и в принципе  он уже никому неинтересен.
Считаю, с ним не о чем дебатировать.
Гораздо интереснее послушать Зе в диалоге с нормальньім журналистом, ведущим спокойную и здравую дискуссию.

   
А вони не про нього там говорити збиралися? Кулік? Степанов? Жалко виглядали... особливо прокурор, який брехав що порошенко особисто йому в казівки давав, а в ефірі зізнався що вони особисто не спілкувалися... А коли Пєтя розказав про прокурарські вояжи до Бєні і його адвокатів...
ну да. зібралися ж "обговорювати" Порошенка. ну і відповідач прийшов власною персоною. а "слухання" без звинуваченого  - це профанація, нє?
   
Так он и устроил монолог в обьічном своем хамском стиле заплевьівания оппонентов.
Просто не учел, что єто уже не работает, да и в принципе  он уже никому неинтересен.
Считаю, с ним не о чем дебатировать.
Гораздо интереснее послушать Зе в диалоге с нормальньім журналистом, ведущим спокойную и здравую дискуссию.

зєля здатний розмовляти лише з НОРМАЛЬНИМИ журналістами, запам'ятайте всі це
   
а дебатів нікому треба,
дебати і майдани тривають вже 25 років і вже всім остопизділи
гопникам не треба... B-)
   
Ще раз. Намагайтеся зрозуміти.

Ваш  канал працює в Україні. Ні в Білорусі. Ні в Росії. В Україні.  Порошенко зараз - діючий Президент України. То чом би йому, як діючому Президенту,  не приїхати на ефір? Навіть якщо його не запрошували?

Це шо, перший раз в житті таке, коли до студіїї приїжджає несподіваний гість?

Що саме образливого тут для каналу вгледів Ткаченко?  Що темники не встигли надрукувати?

Ото бєда, канєшна...

дорогий гість, та шкода, що в піст  :gigi:

він шо цар?
   
дорогий гість, та шкода, що в піст  :gigi:

він шо цар?
а що, цікаво слухати монологи-обвинувачування без відповідача, чи хоча б адвоката?
   
:lol:

приватний канал сам вирішує кому до нього ходити а кому ні.
Хоча кому я це пояснюю

CountdownX
Дата реєстрації: 31 липня 2018 10:50:52
Повідомлень: 4 190 (~16 в день)
Вік:не зазначений

 B-)
   
зєля здатний розмовляти лише з НОРМАЛЬНИМИ журналістами, запам'ятайте всі це

Формат хамского и агрессивного оплевьівания Петрушкой всех, кто оказался поблизости -- надоел.
Не умеет себя вести -- пусть лечит свои алкопсихозьі в феофании.


Останнє редагування: 12 квітня 2019 11:21:29 від vittrym
   
Так вони ж Порошенка весь час запрошували на ефіри. Почитай старттопік.

Запрошували, щоб в суд подати за прийшов?  :gigi:
   
Від нього вже залишилося мокре місце, вам мабуть погано видно з-за кордону.

А ти це в Україні побачив, що вибори Президента вже закінчились і потужна фракція у ВР кудись поділася?
Може у нас різні країни.
   
Коли його запрошували він не приходив, а коли його ніхто не чекав, воно приперлося.
І взагалі про яке фіаско ти говориш, я що передумав, і вирішив голосувати за биригу?
Дідька з два, я ще більше забронзовів у своєму виборі голосувати за Зеленського.
Ніхєра це підру не додасть і відсотка до голосів, його поїзд давно пішов, раніше треба було батонами шевелити.
Вони мусили  сподіватись і чекати з надією!  B-)
   
Якщо станеться чудо і Порошенко переможе, я з наступного дня після інавгурації переходжу в непримириму опозицію до Порошенка. Юльки нервово куритимуть і виглядатимуть порохоботами. Не знаю наскільки це матиме якийсь ефект, але чморитиму Петра денно і нощно. Щоб щось робив з цим гадюшником.

Якщо переможе Зеленський, а ймовірність цього зараз ще висока, то я буду пильно стежити за усіма його діями, але правильні дії буду підтримувати. Мені начхати на особистість Президента, навіть якщо особистості взагалі немає, головне що він буде робити. З Зеленським мені буде важче, бо я підозрюю його в поганих намірах і надзвичайно низькому рівні кваліфікації, отже стежити доведеться більш пильно.
   
Хай пеця заплатить тепер за політичну рекламу, охуїв в корягу.
Щас піду в ларьок Рошен наїмся на дурняк тортів київських.
   
а що, цікаво слухати монологи-обвинувачування без відповідача, чи хоча б адвоката?

Слухати істеричні монологи Петі теж нецікаво.
Але ж він цього не розуміє, був дуже здивований, коли Зе кинув трубку.
Хай лікується, набрид вже.

   
А ти це в Україні побачив, що вибори Президента вже закінчились і потужна фракція у ВР кудись поділася?
Може у нас різні країни.

Подінеться незабаром.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія