Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Астра Зенека визнала що її вакцина може викликати тромби

лошки пробують зрубати бабла з фармакомпаній, а те що вакцина врятувала мільйони, нє не чули
вони чули, що мільйони врятувалися, не вколовши собі тромбогенних вакцин.
і хто тепер лошки...
   
Перші ластівки. Суди завантажені справами по ковіду. Далі буде більше.
   
То тут ще "ви всьо врьоті!" чи вже "а как жє іначє!"?
от дивись, я не вірусолог, то ж чисто по логіці.  Ти антиваксер від самого початку. Навіть якщо ти тепер виявився правим, звідки ти міг знати про це 3,5 роки тому?
   
Просто
Коли сказали що вакцина в роботі я сказав що це 3- 5 років мінімум згідно норм щоб все протестувати
6 місяців і є вакцина яка немає побочок?
Плюс паніка по померлих.День і ніч..
Причому навіть згідно офіційних даних вмирало більше від наркотиків і ніхто не парився
І тд і тп.
   
Мерли від геноциду Медозоламом, Ремдесівіром та вентиляторами. Фаучі давав гроші на програму виведення вірусу, а потім пропихував 'вакцину' від цього самого вірусу від якої по світу померло мільони людий.
==================================
 Пішла конспірологія! Та ні...ти помиляєшся-то прибульці все! Вони пХвайзерами заправляють. Не чув? Отож! А я це прочитав в "правдивому" Телеграмі. B-)
   
от дивись, я не вірусолог, то ж чисто по логіці.  Ти антиваксер від самого початку. Навіть якщо ти тепер виявився правим, звідки ти міг знати про це 3,5 роки тому?

Тому що не тупий єблан як більшість вакцинутих і маю одну з освіт біологічну.

Я в осені 2020 перед розгорненням 'вакцинації' писав тут що навіть в теорії така 'вакцина' має дуже суттєві вади як от гарантію аутоімунних захворювань.
   
I треба було прочитати історію МНРК вакцин.
До ковіда жодна така " вакцина" на пройшла до стадії випробовування на людях бо хомячки здихали на яких тестували.А Модерна взагалі під банкрутство йшла.
Тому і відбувалося шельмування всякик методів саме лікування як інвермектин і тд.Бо дозвіл на застосування нетестованих препаратів можливий лише якщо нема ефективних ліків.2 плюс 2 .
Але народ залякали от і результат .Коли з ТВ 24/7 експерДи сруть на  мозок то в більшості той мозок відключається
   
от дивись, я не вірусолог, то ж чисто по логіці.  Ти антиваксер від самого початку. Навіть якщо ти тепер виявився правим, звідки ти міг знати про це 3,5 роки тому?

Ох, ман. Знов за рибу гроші. Береш і починаєш перечитувати вакцинаторську гілку зі сторінки #1. Там і дебілу повинно було бути зрозуміло. І я наводив документи з аналізом і ще з десяток дописувачів.
- я викладав у ВНЗ теорію ймовірностей. І те, що в файзера в його заявці на застосування вакцини до fda є 18% розбіжність між відсіяними в вакцинованих і контрольних групах (та ще й не у ту сторону, що можна було б очікувати, тобто 36% насправді) - це червоний флаг, що дослідження ефективності повністю сфабриковане.
- ще до масового впровадження вакцин вийшло дослідження з мрнк технологій від школи медицини Пенсільванії (два професори і один доктор). І висновок був вкрай невтішний - мрнк технології на людях не тестувалися, а ті експерименти що були показали небезпечність технології.
- буквально відразу пішли повідомлення про тромби
- після того як через суд отримали документи з нагляду за пацієнтами отримавшими вакцину файзер за перші 4 місяці застосування стало не те що зрозуміло, а просто очевидно, що всі смерті та тяжкі поточні явища це не співпадіння а прямий наслідок вакцин (90% наслідків наступали на протязі перших 48 годин з прийому вакцин). Це статистично доведений наслідок, ніяке не співпадіння.
- системи моніторингу ваерс відразу показали 100х збільшення небажаних наслідків в порівнянні з класичними вакцинами
- ну і брехня. Вакцинатори брехали з першого дня. І коли вам брешуть, то можете бути впевнені, що не для вашої користі. Брехали, що вакцина залишається у місці інʼєкції що практично відразу було спростоване. Брехали, що розпадається за декілька днів, хоча вони спеціально модифікували хімічно натуральні мрна щоб вони зберігалися і репродукувалися довше. Брехали, що ДНК не модифікується, але практично відразу було показано у пробірці, що мрнк змінює ДНК людини і згодом це підтвердилося і в людях. Брехали про те, що мрна використовувалися дослівно «десятиріччами», що було просто нахабною брехнею. І це все було просто на поверхні.

Як правильно сказав один пан «коли вся правда про мрнк вакцини вилізе згодом не питайте мене як я знав, спитайте себе як ви не знали».
   
вакцина врятувала купу життів, кількість можливих летальних випадків як наслідок вакцинації не іде в ніяке порівняння до кількості тих хто внаслідок вакцинації не постраждав від ковіду, кожен препарат може спричиняти певні ускладнення, кожен про це знає і тим не менше ніхто від мед препаратів не відмовляється
   
Як правильно сказав один пан «коли вся правда про мрнк вакцини вилізе згодом не питайте мене як я знав, спитайте себе як ви не знали».

100%  (tu)
   
Проблема що більшість народу впевнена що коли телевізор сцить їм в обличчя, це називаєцця божа роса.
   
вакцина врятувала купу життів, кількість можливих летальних випадків як наслідок вакцинації не іде в ніяке порівняння до кількості тих хто внаслідок вакцинації не постраждав від ковіду, кожен препарат може спричиняти певні ускладнення, кожен про це знає і тим не менше ніхто від мед препаратів не відмовляється
ти вколов 2 плюс 3 бустери?
   
Цікаво а що визивало тромби до 2019 року? Щеплення від туберкульозу?
   
Цікаво а що визивало тромби до 2019 року? Щеплення від туберкульозу?
ти не віриш Астра Зенеці ?
   
ти вколов 2 плюс 3 бустери?

звичайно, а які проблеми, люди які хєрять на соціальну відповідальність нехай валять жити на безлюдні острови і там влаштовують свої гета, живеш в суспільстві поважай здоровʼя тих хто поряд
   
от дивись, я не вірусолог, то ж чисто по логіці.  Ти антиваксер від самого початку. Навіть якщо ти тепер виявився правим, звідки ти міг знати про це 3,5 роки тому?


 :pooh_lol:
   
ти не віриш Астра Зенеці ?

Це не відповідь на моє пряме питання.
Стандартна відмазка антиваксерів.

Ти хоч якісь пігулки в своєму житті приймав? Якщо так, то ти читав які побічні ефекти можуть бути?
Так і з Астрозенекою
   
Це не відповідь на моє пряме питання.
Стандартна відмазка антиваксерів.

Ти хоч якісь пігулки в своєму житті приймав? Якщо так, то ти читав які побічні ефекти можуть бути?
Так і з Астрозенекою

Є єблани які повелися, а є супер-єблани, які до кінця будуть стведжувати що не всралися.
   
6 місяців і є вакцина яка немає побочок?


ну чому вони жуліки?
просто люди "умєют жить"!  (с)


а ви їм заздрите!
   
Це не відповідь на моє пряме питання.
Стандартна відмазка антиваксерів.

Ти хоч якісь пігулки в своєму житті приймав? Якщо так, то ти читав які побічні ефекти можуть бути?
Так і з Астрозенекою
Вакцина - не запобігає інфекції
Вакцина- не обмежує трансмісію до інших
В кращому варіанті  діє 3 місяці
Це все офіційні дані
Ковід не страшний дітям і здоровим до 60
Довгострокові наслідки невідомі( це найкраще що можна сказати)
Накуа його колоти та щей під примусом?Всім від 6 до 90?
   
звичайно, а які проблеми, люди які хєрять на соціальну відповідальність нехай валять жити на безлюдні острови і там влаштовують свої гета, живеш в суспільстві поважай здоровʼя тих хто поряд
дешева коммі демагогія
   
Вакцина - не запобігає інфекції
Вакцина- не обмежує трансмісію до інших
В кращому варіанті  діє 3 місяці
Це все офіційні дані
Ковід не страшний дітям і здоровим до 60
Довгострокові наслідки невідомі( це найкраще що можна сказати)
Накуа його колоти та щей під примусом?Всім від 6 до 90?

Ти як типовий антиваксер не відповідаєш на питання а починаєш флуд
Тобі робили щеплення від туберкульозу?
   
Проблема що більшість народу впевнена що коли телевізор сцить їм в обличчя, це називаєцця божа роса.
---
Вони готові цю брехню захищати з піною на вустах.
Бо інакше доведецця визнати факт,що їх використали для дослідів як хомячків,безкоштовно.А ті,хто використав,отримали сотні мільярдів прибутку.
Не хочуть вакцинанооптимісти себе вважати лошарами,яких нагнули та обдурили.
   
дешева коммі демагогія

в курсі що за свідоме зараження іншої людини на заході передбачена кримінальна відповідальність, поки антивакцинаторів не почнуть висилати подалі від притомних людей на безлюдні острови доти людство буде в небезпеці
   
Накуа його колоти та щей під примусом?Всім від 6 до 90?

Від 5 і я знаю принаймі один випадок в Онтаріо (чи Ніагарський, чи то Гамільтонівський регіон) коли 5 річна дитина померла одразу після 'вакцинації'. Покривали так, що СССР позаздрить.
   
в курсі що за свідоме зараження іншої людини на заході передбачена кримінальна відповідальність, поки антивакцинаторів не почнуть висилати подалі від притомних людей на безлюдні острови доти людство буде в небезпеці

Саме так - NPC.
   
вакцина врятувала купу життів, кількість можливих летальних випадків як наслідок вакцинації не іде в ніяке порівняння до кількості тих хто внаслідок вакцинації не постраждав від ковіду, кожен препарат може спричиняти певні ускладнення, кожен про це знає і тим не менше ніхто від мед препаратів не відмовляється

Що? Офіційно визнано файзером на слуханнях в конгресі, що досліджень з співвідношення користі / небезпечності не проводилося. З незалежних досліджень випливає, що вакцини вбили якнайменше у два рази більше пацієнтів ніж ковід і смерті від вакцин продовжуються в якості того, що цнотливо називають «надлишковою смертністю», вже не кажучи про те, що смертність від ковіду у вікових категоріях 65-70-75-80-90+, а смертність від вакцин непропорційно сконцентрована у наймолодших і продуктивних вікових групах 25-45 і здебільшого чоловіків. Це не рівноцінний обмін для суспільства навіть при поверхневому аналізі.
   
в курсі що за свідоме зараження іншої людини на заході передбачена кримінальна відповідальність, поки антивакцинаторів не почнуть висилати подалі від притомних людей на безлюдні острови доти людство буде в небезпеці

Да ви маскаль... може і на геному рівні - ні, а ось на рівні мозгів думок і поглядів = 100% маскаляка.. 
   
в курсі що за свідоме зараження іншої людини на заході передбачена кримінальна відповідальність, поки антивакцинаторів не почнуть висилати подалі від притомних людей на безлюдні острови доти людство буде в небезпеці

Цей експеримент вже провели у Китаї. «Притомні» вислали розумних на Тайвань. Де тепер Китай, а де Тайвань. Зараз «притомні» хочуть силою повернути розумних назад.
Та й таке…
   
Вакцина - не запобігає інфекції
Вакцина- не обмежує трансмісію до інших
В кращому варіанті  діє 3 місяці
Це все офіційні дані
Ковід не страшний дітям і здоровим до 60
Довгострокові наслідки невідомі( це найкраще що можна сказати)
Накуа його колоти та щей під примусом?Всім від 6 до 90?

Я думаю для особо недоразвитых нужно уточнять, что сейчас речь идёт о mRNA "вакцинах" Которые согласно того же CDC уже и не являются вакцинами в классическом понимании этого слова.

Вакцина от туберкулёза сделана на основе ослабленного вируса. mRNA субстанция сделана на основе молекулы RNA.

mRNA это не вакцина, это недейственное терапевтическое средство сомнительного качества с осложнениями сейчас и в ещё более в будующем.

Я удивляюсь почему мы до сих пор обсуждаем очевидные вещи. Если mRNA вакциноэнтузиасты так в это верят. Давайте им не будем мешать и переубеждать. Пожелаем им здоровья.
   
Ти як типовий антиваксер не відповідаєш на питання а починаєш флуд
Тобі робили щеплення від туберкульозу?
---
А ти різницю не бачиш між щепленнями проти туберкульозу і проти ковіду??
Доречі,приведи приклади,хоча б один,коли на ФУПі хтось виступав проти щеплення проти туберкульозу?
   
в курсі що за свідоме зараження іншої людини на заході передбачена кримінальна відповідальність, поки антивакцинаторів не почнуть висилати подалі від притомних людей на безлюдні острови доти людство буде в небезпеці
---
Так ви ж вже намагалися- і резервації створювали і з роботи звільняли і "лікарі" виступали з ініціативами не лікувати невакцинованих...
ПиСи Цікаво,як там почуває себе та ізраїльська "лікарка"???
   
не бывает 100% безопасных вакцин
всегда есть вероятность, что вылезет побочка
массовое движение мамаш-антипрививочниц на на пустом месте развернулось

поэтому общество считает, какой ущерб больше
если привить
или не прививать
и действует по обстоятельствам
   
не бывает 100% безопасных вакцин
всегда есть вероятность, что вылезет побочка
массовое движение мамаш-антипрививочниц на на пустом месте развернулось

поэтому общество считает, какой ущерб больше
если привить
или не прививать
и действует по обстоятельствам
общество,піпець совком повіяло
Що там далі,челавек всево лішь вінтік,ми люді маленькіє,от нас нічево не завісіт.Куколди
   
Провакциновано, мільйони, якщо не мільярди людей. Є якась статистика по тим тромбона, до ковіду і після? Ну, щоб було на що опиратися.
   
общество,піпець совком повіяло
Що там далі,челавек всево лішь вінтік,ми люді маленькіє,от нас нічево не завісіт.Куколди
ну что вы, лично вы полностью свободны от социума :laugh:
венец творенья, господин вселенной :king2: 
хотите  - переходите на красный свет,
не хотите - не идете
ездите по всему миру безбарьерно
заходите в любую дверь
Цирк какой-ты :D
   
Є якась статистика по тим тромбона, до ковіду і після?
еще в самом начале эпидемии объявили, что ковид провоцирует тромбы

Провакциновано, мільйони, якщо не мільярди людей
ну, если после астразенеки тромбов больше
чем после ковида без астразенеки, то ой
хотя ведь есть бессимптомный ковид
как его в статистике учитывать?
   
Провакциновано, мільйони, якщо не мільярди людей. Є якась статистика по тим тромбона, до ковіду і після? Ну, щоб було на що опиратися.
А ти і невзааеш причини...
Бо у всіх можуть бути тромби...
Питання в тому що кількість летальних випадків (міакардид і тромбоз)  після вакцинації збільшується .. і хто буде наступний не відомо...

По іншому : немає вакцини - тромбоз може виникнутм один з 1000 (наприклад) у вакцинованих 5 на 1000 (наприклад).

Хто курить у тих можливий рак легенів на 20% більше чим у тих хто не курить.
   
---
А ти різницю не бачиш між щепленнями проти туберкульозу і проти ковіду??
Доречі,приведи приклади,хоча б один,коли на ФУПі хтось виступав проти щеплення проти туберкульозу?

Коли винайшли вакцину проти туберкульозу, тодішні ідіоти-антиваксери малювали людей з коровʼячими хвостами.
Так що різниці нема - вакцини міняються, ідіоти залишаються
   
Питання в тому що кількість летальних випадків (міакардид і тромбоз)  після вакцинації збільшується .
Де це можна побачити? Є якась статистика?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія