Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Ну добре, що хоч  25-5 = 20% відійшли від циганського гіпнозу
різко після оголошення адміну про
банки за критику влади з 24.02. причому обізнаність і об'єм фактажу політичного життя 30 минулих років, 'очунявших від циганського гіпнозу' вражає.
Хз хто ти, кацап-провокатор, з психічними/психологічними проблемами, чи фрустраціями-девваціями самотній.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Маєте доступ до істинної середини?
Поділіться трішечки сакральними знаннями.
Ні, я не маю, то мишка знає все, а я сумніваюсь, виходячи із здорового глузду і життєвого досвіду
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Тоді пруфи, що - хуже. B-)
А взагалі відчуття світла, тіні, взаємного перекриття об'єктів залежить від точки знаходження спостерігача. Геометрія з фізикою - вони такі.
Словом, спробуй щось поробити з "точкою сідєнія", можливо, і точка зрєнія стане іншою.
ПА светит впереди и тут какойто Притула мешает лучам света попасть на сетчатку глаз наблюдателя  :)
а вообще у меня совершенно нейтральная позиция ко всем вашим кумирам,
да и голосовал я за Порошенко (это про точку сидения)
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

різко після оголошення адміну про
банки за критику влади з 24.02. причому обізнаність і об'єм фактажу політичного життя 30 минулих років, 'очунявших від циганського гіпнозу' вражає.
Хз хто ти, кацап-провокатор, з психічними/психологічними проблемами, чи фрустраціями-девваціями самотній.
Ломка та відхідняк буде, але ти тримайся!
Зі
А взагалі дивно. З точки зору сектантів: ти хто захищає УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ - КАЦАПСЬКІ ПРОВОКАТОРИ.

Останнє редагування: 6 вересня 2022 09:56:55 від tartosetto
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Як добре бачити поверхню.  Може, щось і всередині може бути?
Хоча, не буду сперечатись, кожний бачить своє
всередині що хочеш може бути, може і Петро під прикриттям Володьки до цієї пори керує. А люди в більшості роблять висновки з того що бачать і фактів.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Ломка та відхідняк буде, але ти тримайся!
ти б вже хоч би не аідсвідчував, бо кожен може почитати твої повідомлення до 24. Такого рівня гону і обсирання Зе і його оточення в жодного 'порохобота' тут не було.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Я вообще не понимаю как можно наезжать на волонтеров,кроме случаев нецелевого использования или присвоения денег.Тот же Петя хоть и пиарится на каждом переданном армии,но я его за это не критикую.Главное что помогает,а как он это освещает это уже его дело и мое отношение к нему никак на это не влияет и главное что от него идет реальная помощь,а все остальное это уже дело вкуса и политических предпочтений.Так и с Притулой или любым другим волонтером.Неважно пойдет он потом в политику или как то по другому монетизирует свою популярность.Главно е что они делают полезное дело в нужное время и в нужном месте,а все остальное уже второстепенно
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

ти б вже хоч би не аідсвідчував, бо кожен може почитати твої повідомлення до 24. Такого рівня гону і обсирання Зе і його оточення в жодного 'порохобота' тут не було.
А для таких як ти нічого 24.02 не змінилось?
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Я б в темі з такою назвою взагалі б погидувала щось писати, хіба що саме такий саразм, і то навряд. Скоріш за все, таке в мене ігнорі.
Так ось він який, сарказм! :lol:  (tu)
А що саме "таке" в ігнорі? Теми ігнорити немажливо, на превеликий жаль.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

а я сумніваюсь, виходячи із здорового глузду і життєвого досвіду
Тобто, реальність, факти, вислови говорять одне, але ви стійко малюєте іншу, власну картину світу на базі власного життєвого досвіду. Ну... такоє...
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Я вообще не понимаю как можно наезжать на волонтеров,кроме случаев нецелевого использования или присвоения денег.Тот же Петя хоть и пиарится на каждом переданном армии,но я его за это не критикую.Главное что помогает,а как он это освещает это уже его дело и мое отношение к нему никак на это не влияет и главное что от него идет реальная помощь,а все остальное это уже дело вкуса и политических предпочтений.Так и с Притулой или любым другим волонтером.Неважно пойдет он потом в политику или как то по другому монетизирует свою популярность.Главно е что они делают полезное дело в нужное время и в нужном месте,а все остальное уже второстепенно
От за такі пости досі маю дімца за людину, хоч і своєрідну.
Плюсую. (tu)
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

пойдет он потом в политику или как то по другому монетизирует
Ух ти. То похід в політику, то монетизація? От як мислимо, так і живемо.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Я вообще не понимаю как можно наезжать на волонтеров,кроме случаев нецелевого использования или присвоения денег.Тот же Петя хоть и пиарится на каждом переданном армии,но я его за это не критикую.Главное что помогает,а как он это освещает это уже его дело и мое отношение к нему никак на это не влияет и главное что от него идет реальная помощь,а все остальное это уже дело вкуса и политических предпочтений.Так и с Притулой или любым другим волонтером.Неважно пойдет он потом в политику или как то по другому монетизирует свою популярность.Главно е что они делают полезное дело в нужное время и в нужном месте,а все остальное уже второстепенно

Дико плюсую.
   
Цікаво, як би Петро сказав, що заїбало і йде на пенсію
У гієн був би ступор)))
Потім би переключилися на того, хто найближче по рейтингу до Найвеличнішого

Вони так і роблять

Кусають Залужного, наприклад
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Вони так і роблять

Кусають Залужного, наприклад

Кто кусает Залужного?Назови эти ники или имена?  :facepalm1:
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

А для таких як ти нічого 24.02 не змінилось?
а що мало змінитися? В мене і близько такого гону на владу як в тебе не було. Якщо подобалися дїї відкрито схвалювала, не подобалося - критикувала.
Зараз підтримую все ,що стосується воєнних дій і більшість зовнішньополітичних .
Кадрові призначення як Кулеба, Резников, особливо Залужний - лайк. Те що 2 роки до Залужний був Бєнін хомчак - дизлайк.
Коротше немає для мене різко чорно-білих кольорів для жодного не тільки політика, п взагалі людини.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

а що мало змінитися? В мене і близько такого гону на владу як в тебе не було. Якщо подобалися дїї відкрито схвалювала, не подобалося - критикувала.
Зараз підтримую все ,що стосується воєнних дій і більшість зовнішньополітичних .
Кадрові призначення як Кулеба, Резников, особливо Залужний - лайк. Те що 2 роки до Залужний був Бєнін хомчак - дизлайк.
Коротше немає для мене різко чорно-білих кольорів для жодного не тільки політика, п взагалі людини.

+1
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

а що мало змінитися? В мене і близько такого гону на владу як в тебе не було. Якщо подобалися дїї відкрито схвалювала, не подобалося - критикувала.
Зараз підтримую все ,що стосується воєнних дій і більшість зовнішньополітичних .
Кадрові призначення як Кулеба, Резников, особливо Залужний - лайк. Те що 2 роки до Залужний був Бєнін хомчак - дизлайк.
Коротше немає для мене різко чорно-білих кольорів для жодного не тільки політика, п взагалі людини.
Ну ти в шибко упоротих помічена і не була. Але ж ти обговорювала мене, тому я тобі і відповів.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Без Петра нема й життя  :(
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Одужав чувак, понял жизнь. :weep:
Ну ок, перестав срати на зелену владу і тролити її, бо війна. Худо-бєдно можна повірити.
А чого раптом закипіла яросць блаґородная супротив питра осоружного і бгомєрзких порохоботів зе-скептиків?
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Одужав чувак, понял жизнь. :weep:
Ну ок, перестав срати на зелену владу і тролити її, бо війна. Худо-бєдно можна повірити.
А чого раптом закипіла яросць блаґородная супротив питра осоружного і бгомєрзких порохоботів зе-скептиків?
коли отямишся від циганського гіпнозу зрозумієш.
Від любові до ненависті один крок.

Зі
Рекомендую почитати про НЛП одночасно з переглядом всіх виступів Петра великого, а також пригадати з якого він регіону. Інших пояснень зомбованості його секти, де багато нібито порядних людей, я не находжу.

Останнє редагування: 6 вересня 2022 11:22:12 від tartosetto
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Я вообще не понимаю как можно наезжать на волонтеров,кроме случаев нецелевого использования или присвоения денег.Тот же Петя хоть и пиарится на каждом переданном армии,но я его за это не критикую.Главное что помогает,а как он это освещает это уже его дело и мое отношение к нему никак на это не влияет и главное что от него идет реальная помощь,а все остальное это уже дело вкуса и политических предпочтений.Так и с Притулой или любым другим волонтером.Неважно пойдет он потом в политику или как то по другому монетизирует свою популярность.Главно е что они делают полезное дело в нужное время и в нужном месте,а все остальное уже второстепенно

+ багато

 (tu)  [ua]
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Знайомі порохоботи взялись його критикувати) Під притягнутими за вуха приводами.

Битва за електорат

порохоботи плюються кислотою від травня. Петро не встигає на Притулою ні по транспорту, ні по безпілотниках, ні інформаційно, відповідно виглядає смішно і несолідно. Велика команда, яка себе позиціює головною контрелітою програє купці медійників. Тому бісяться. бюджет по Притулі від 50k $ на місяць. Зараз ціни невисокі, тому негатив за такі гроші виглядає досить масовим.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Ух ти. То похід в політику, то монетизація? От як мислимо, так і живемо.

а як треба жити? сидіти всім тихо і не відсвічувати?
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Навпаки добре, що існують різні способи походу в політику.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

порохоботи плюються кислотою від травня. Петро не встигає на Притулою ні по транспорту, ні по безпілотниках, ні інформаційно, відповідно виглядає смішно і несолідно. Велика команда, яка себе позиціює головною контрелітою програє купці медійників. Тому бісяться. бюджет по Притулі від 50k $ на місяць. Зараз ціни невисокі, тому негатив за такі гроші виглядає досить масовим.

та у вас всі порохоботи, кому не подобаються дії влади
а я донатив не раз тому ж фонду Притулі
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

коли отямишся від циганського гіпнозу зрозумієш.
Від любові до ненависті один крок.

Зі
Рекомендую почитати про НЛП одночасно з переглядом всіх виступів Петра великого, а також пригадати з якого він регіону. Інших пояснень зомбованості його секти, де багато нібито порядних людей, я не находжу.
Не піддаюсь я гіпнозу, фізіологічна особливість, перевірено. B-)
І секту знаю тільки одну, імені Вони, хоч і на межі вимирання.
Ех, людино, можна було б повірити в твої складні пояснення, якби не знати, що в житті зазвичай вірним є пояснення найпростіше, вище одна пані "порохоботка" навела його.
Хай щастить в нєльохком трудє.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Я вообще не понимаю как можно наезжать на волонтеров,кроме случаев нецелевого использования или присвоения денег.Тот же Петя хоть и пиарится на каждом переданном армии,но я его за это не критикую.Главное что помогает,а как он это освещает это уже его дело и мое отношение к нему никак на это не влияет и главное что от него идет реальная помощь,а все остальное это уже дело вкуса и политических предпочтений.Так и с Притулой или любым другим волонтером.Неважно пойдет он потом в политику или как то по другому монетизирует свою популярность.Главно е что они делают полезное дело в нужное время и в нужном месте,а все остальное уже второстепенно
Не упізнаю завжди тверезомислячого і поміркованого Димця.. :(
Як можна порівнювати пересічних волонтерів-ентузіастів, які часто віддають своє останнє - з мільярдером-нуворішем, який сколотив сотні мільйонів на фактично вкраденому в України майні, і потім далі наживався шляхом широкого застосування корупції, а зараз має підозру у держзраді з тієї ж причини?

Фоксіку, ти щиро не знаєш порохоботів, для яких світ обертається навколо петро, і які сьогодні люто бризкають слиною у бік Притули, бо він "відбирає голоси у петро"?
Піди на Фейсбук - там їх тьма. Дати лінк?
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

порохоботи плюються кислотою від травня. Петро не встигає на Притулою ні по транспорту, ні по безпілотниках, ні інформаційно, відповідно виглядає смішно і несолідно. Велика команда, яка себе позиціює головною контрелітою програє купці медійників. Тому бісяться. бюджет по Притулі від 50k $ на місяць. Зараз ціни невисокі, тому негатив за такі гроші виглядає досить масовим.

вчора команда Петра звітувала по своїй благодійній діяльності,
за цей час вони закупили та діставили допомогу на 46 мільйонів доларів,
це смішні цифри? 
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

коли отямишся від циганського гіпнозу зрозумієш.
Від любові до ненависті один крок
Бачу. Ти так блискавично з одного циганського гіпнозу' в інший пірнув. І таке само категорично, без напівтонів.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

та у вас всі порохоботи, кому не подобаються дії влади
а я донатив не раз тому ж фонду Притулі

+1
і я донатила, і Притулі, і Чмуту, і колегам по роботі, які на фронті,
тому мені в голову не приходить на них наїжджати
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

а як треба жити? сидіти всім тихо і не відсвічувати?
Ні. Не треба розглядати державну посаду як годівницю. Тоді буде значно краще.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

вчора команда Петра звітувала по своїй благодійній діяльності,
за цей час вони закупили та діставили допомогу на 46 мільйонів доларів,
це смішні цифри? 
Так. Для мільярдера у воюючій країні, яка і до війни мала найнижчий рівень доходів на душу населення у Європі - беззаперечно, смішні. Тим більш, що йдеться не про мільярдера як такого, а про якусь "команду".
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Ні. Не треба розглядати державну посаду як годівницю. Тоді буде значно краще.

кому буде краще?
в тому то і справа.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Бачу. Ти так блискавично з одного циганського гіпнозу' в інший пірнув. І таке само категорично, без напівтонів.
Напівтони є, але на фоні того бруду, що йде від секти навіть обговорювати не бажаю. Якщо буде дійсно опозиційна сила, яка буде обговорювати не "мендель вагітна", "х. по роялю" .... і таке інше - буду перший в її рядах.
А поки що бачу президентом  Зелю, з яким Україна переможе і стане членом НАТО та ЄС. А всіх тих, хто заважає цьому, важаю ворогами України.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

кому буде краще?
Звісно, країні.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Не упізнаю завжди тверезомислячого і поміркованого Димця.. :(
Як можна порівнювати пересічних волонтерів-ентузіастів, які часто віддають своє останнє - з мільярдером-нуворішем, який сколотив сотні мільйонів на фактично вкраденому в України майні, і потім далі наживався шляхом широкого застосування корупції, а зараз має підозру у держзраді з тієї ж причини?

Фоксіку, ти щиро не знаєш порохоботів, для яких світ обертається навколо петро, і які сьогодні люто бризкають слиною у бік Притули, бо він "відбирає голоси у петро"?
Піди на Фейсбук - там їх тьма. Дати лінк?

Я это все понимаю,но он это делать не обязан и это его личная инициатива,какие бы корыстные цели он теоретически не преследовал.У нас полно миллиардеров которые сейчас сидят в Монако и ждут чем все закончится,чтобы вернуться на белом коне и присягнуть на верность победителю или вообще не планируют возвращаться.Поэтом у я сейчас буду благодарен даже рыгу,если он будет помогать ВСУ,покупать оружие или делать что то полезное для нашей победы.Это конечно не индульгенция,но на время войны я готов переступить через свою гордость и обиды,ради общего дела.А если мы в тылу будем устраивать срач и отказываться от помощи по политическим или каким то другим причинам,то пользы нам это не принесет.Все разборки нужно оставить на после войны,а до ее окончания нужно быть благодарным за любую помощь
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Звісно, країні.

країна поняття абстрактне, а я коханий конкретне...
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

вчора команда Петра звітувала по своїй благодійній діяльності,
за цей час вони закупили та діставили допомогу на 46 мільйонів доларів,
це смішні цифри? 

Цифри нормальні, допомога потрібна і корисна. Подача невміла і непрофесійна. Рейтинг не росте, а не це була ставка - відмити власний імідж, знизити рівень несприйняття. Цього не сталося.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Для мільярдера у воюючій країні
Досить бризкати слиною. Кожен, хто допомагає країні в цей тяжкий час заслуговує на подяку. Незалежно від його статків та політичного бекграунду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія